ЗУСТРІЧ З ПІДПРИЄМЦЯМИ

На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, з метою поліпшення інвестиційного клімату в районі, головою Богуславської районної державної адміністрації Дубасом Б.А., за участю Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області, Миронівської міжрайонної державної податкової інспекції (Богуславське відділення), управління праці та соціального захисту населення та інших служб району, було проведено зустріч з фізичними особами підприємцями,  керівниками підприємств різних форм власності, головами сільських рад Богуславського району.

На зустрічі розглядалися  питання  легалізації заробітної плати та зайнятості населення, виплати зарплати в неповному  обсязі або нижче законодавчо встановленої мінімальної зарплати.

На всі поставлені запитання було надано вичерпні відповіді.