Вхід на сайтПрезидентський кадровий резерв „Нова еліта нації"

Затверджено список осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році

Президент України розпорядженням від 18 лютого 2014 року №13/2014-рп затвердив список осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році.

Організаційне забезпечення формування та супроводження Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», започаткованого відповідно до Указу Президента України від 5 квітня 2012 року № 246, є одним з пріоритетних напрямів діяльності Нацдержслужби України.

Детальніше...

 

Вимоги до кандидатів

Відповідно до Указу Президента України від 5 квітня 2012 року № 246/2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» добір кандидатів здійснюється на конкурсній основі.

Детальніше...

 

Учасник Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» Денис Шмигаль взяв участь у засіданні робочої групи з розроблення проекту Стратегії розвитку Львівської області на 2014-2020 роки.

Учасник Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» Денис Шмигаль взяв участь у засіданні робочої групи з розроблення проекту Стратегії розвитку Львівської області на 2014-2020 роки з прогнозом до 2025 року, яке відбулось 5 грудня 2013 року у Львівському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України.

Детальніше...

 

В.о. Голови Нацдержслужби України Юлія Ковалевська провела робочу зустріч з учасниками ініціативної групи Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»

29 листопада 2013 року відбулась робоча зустріч в. о. Голови Нацдержслужби України Юлії Ковалевської з учасниками ініціативної групи Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».
До складу ініціативної групи Президентського кадрового резерву входять: Нетяжук М.В., Єрьомін В.Ю., Грибкова Л.В., Ярош Я.Б., Останній В.М., Шустов М.В., Хмелюк В.В., Міца В.В., Михайленко П.М., Соколов М.А., Бабич Т.С.
У зустрічі також взяли участь представники Школи вищого корпусу державної служби.

Детальніше...

 

Розпочалося стажування в органах державної влади осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2012 році

4 листопада 2013 року в Нацдержслужбі України відбулися організаційні збори щодо стажування в органах влади осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2012 році.

Учасників Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» поінформовано про реалізацію Переліку заходів із професійного розвитку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», та про організаційні питання проведення стажування в органах влади.

Стажування проходитиме з 4 по 8 листопада 2013 року на базі 22 державних органів, серед яких: Адміністрація Президента України, Міністерство закордонних справ України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство фінансів України, Міністерство юстиції України, Міністерство промислової політики України, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України, Національне  агентство України з питань державної служби та інші.

У заході також взяли участь представники Адміністрації Президента України, Національного агентства України з питань державної служби, Школи вищого корпусу державної служби.

Детальніше...

 

Розпочалися співбесіди з особами, рекомендованими для зарахування до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році

Розпочалися співбесіди з особами, рекомендованими для зарахування до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році, які проводяться Комісією з питань Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».
Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» буде відбуватися з 1 по 4 жовтня 2013 року.
Під час співбесіди заслуховуються публічні виступи кандидатів з презентації власного досвіду реалізації проекту чи ідеї проекту у відповідній пріоритетній сфері державного управління.  
До участі у співбесіді запрошено 195 осіб, рекомендованих для зарахування до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році.
Рішення Комісії разом із проектом розпорядження Президента України про затвердження списку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву, буде подано на розгляд Президентові України.

Детальніше...

 

Відбувся навчальний візит делегації учасників Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» до Королівства Бельгія

24-26 вересня 2013 року в рамках проекту Європейського Союзу «Підготовка персоналу для роботи з проблематикою, пов’язаною з питаннями Європейської політики сусідства» відбувся навчальний візит делегації учасників Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» до Королівства Бельгія (м. Брюгге).
Метою навчального візиту було підвищення рівня професійної компетентності особами, зарахованими до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», що є однією зі складових професійного розвитку, передбаченого пунктом 24 Указу Президента України від 5 квітня 2013 року № 246 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації».

Детальніше...

 

Відбувся навчальний візит делегації учасників Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» до Республіки Польща

9-11 липня 2013 року проходив навчальний візит делегації учасників Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» до Республіки Польща (м. Варшава), в рамках проекту Європейського Союзу «Підготовка персоналу для роботи з проблематикою, пов’язаною з питаннями Європейської політики сусідства».

Детальніше...

 

Завершено оцінювання учасників конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»

26 червня 2013 року проведено оцінювання для учасників конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», які з поважних причин не змогли взяти участь у оцінюванні 31 травня – 1 червня.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси