Вхід на сайтОголошення

Кабмін визначив порядок розгляду скарг у сфері держреєстрації

Для забезпечення розгляду скарг у сфері держреєстрації суб’єктом розгляду скарги утворюються постійно діючі комісії з питань розгляду скарг, положення та склад яких затверджуються Мін’юстом або відповідним територіальним органом.

Це передбачено порядком розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженому постановою Кабміну від 25 грудня 2015 р. №1128. Постанова набирає чинності з 1 січня 2016 року.

Детальніше...

 

Кабмін прийняв новий порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

25 грудня 2015 року відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 1127 "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" затверджено новий Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Крім того, даною постановою КМУ також затведжено Порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Порядок доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Актом Кабміну, крім того, установлено змінений розмір плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно:

Детальніше...

 

Нова послуга в сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно: попередня подача заяв в електронній формі.

Як відомо, Міністерство юстиції в рамках реформування системи державної реєстрації вже запровадило низку нововведень, що вже встигли себе виправдати. Але на цьому реформування системи не закінчується.

Так, Міністерство юстиції, з метою покращення умов отримання фізичними особами-підприємцями та юрособами адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 07 липня 2015 року прийняло наказ №1159/5 «Про реалізацію пілотного проекту у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень щодо попередньої подачі заяв».

Детальніше...

 

Електронна подача заяви

zayava
 

Форми заяв реєстраційної служби

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси