Вхід на сайтОголошення

Кабмін визначив порядок розгляду скарг у сфері держреєстрації

Для забезпечення розгляду скарг у сфері держреєстрації суб’єктом розгляду скарги утворюються постійно діючі комісії з питань розгляду скарг, положення та склад яких затверджуються Мін’юстом або відповідним територіальним органом.

Це передбачено порядком розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженому постановою Кабміну від 25 грудня 2015 р. №1128. Постанова набирає чинності з 1 січня 2016 року.

Детальніше...

 

Кабмін прийняв новий порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

25 грудня 2015 року відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 1127 "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" затверджено новий Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Крім того, даною постановою КМУ також затведжено Порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Порядок доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Актом Кабміну, крім того, установлено змінений розмір плати за надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно:

Детальніше...

 

Нова послуга в сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно: попередня подача заяв в електронній формі.

Як відомо, Міністерство юстиції в рамках реформування системи державної реєстрації вже запровадило низку нововведень, що вже встигли себе виправдати. Але на цьому реформування системи не закінчується.

Так, Міністерство юстиції, з метою покращення умов отримання фізичними особами-підприємцями та юрособами адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 07 липня 2015 року прийняло наказ №1159/5 «Про реалізацію пілотного проекту у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень щодо попередньої подачі заяв».

Детальніше...

 

Електронна подача заяви

zayava
 

Форми заяв реєстраційної служби

Детальніше...

 

Список приватних нотаріусів Київської області станом на 25.02.2015

Детальніше...

 

Список державних нотаріусів Київської області станом на 24.02.2015

Список державних нотаріусів Київської області

Детальніше...

 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З 06 КВІТНЯ 2015 РОКУ ЗАЯВИ ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВА ВЛАСНОСТІ МОЖУТЬ ПОДАВАТИСЯ ДО БУДЬ-ЯКОГО ОРГАНУ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇВ МЕЖАХ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД МІСЦЯ РОЗТАШУВАННЯ НЕРУХОМОГО МАЙНА

З 06.04.2015 НАБРАВ ЧИННОСТІ наказ Міністерства юстиції України від 23.02.2015 № 240/5 «Про запровадження у Київській області пілотного проекту щодо розподілу функціональних обов’язків між особами, які приймають заяви у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, та особами, які приймають рішення за результатами розгляду таких заяв»

Детальніше...

 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З 25БЕРЕЗНЯ 2015 РОКУ ЗАЯВИ ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ, ПОХІДНИХ ВІД ПРАВА ВЛАСНОСТІНА ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ МОЖУТЬ ПОДАВАТИСЯ ДО БУДЬ-ЯКОГО ОРГАНУ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЧИ НОТАРІУСА НЕЗАЛЕЖНО ВІД МІСЦЯ РОЗТАШУВАННЯ НЕРУХОМОГО МАЙНА

Детальніше...

 

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!

З 20.03.2015 року набрав чинності Порядок реалізації пілотних проектів у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, затверджений наказом Міністерства юстиції України від 25.07.2014 № 1218/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 27.02.2015 № 282/5).

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси