Вхід на сайтНовини

Реконуструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу (обєкту незавершеного будівництва) в м. Богуслав Київської області по вул. Польова, 49

Детальний план території
 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської районної державної адміністрації

mistob_rada_27_07_17_027 липня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району, депутати міської ради.

На засіданні було розглянуто проектні матеріали Детального плану території в межах частини вулиці Стадіонна, 12-Б для проектування об'єкта «Будівництво дільниці по випуску бавовняної та змішаної пряжі на території Богуславської міської ради Богуславського району Київської області, площа території проектування 6,2 га за адресою вул.Стадіонна, 12-Б у м. Богуслав Київської області».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проекту, а саме, скоригувати назву детального плану, передбачити детальним планом розміщення очисних споруд існуючого виробничого корпусу ТОВ «Темп-3000» для безпечного скидання промислових стоків в загальноміський колектор, передбачити місце розміщення каплиці на території польського кладовища.

Детальніше...

 

Містобудівна рада

15 березня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На засіданні було розглянуто, погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Богуславської міської ради містобудівну документацію «Детальний план території, обмежений вулицями Польова та Соборна для проектування об’єкта будівництва «Реконструкція нежитлової будівлі (об’єкта незавершеного будівництва) під фізкультурно-оздоровчий комплекс на вул. Польовій, 49» площею близько 3,0 га в м. Богуслав Київської області.

Детальніше...

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації

PC14552114 грудня 2016 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділ містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів, управлінь та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На засіданні було розглянуто, погоджено та рекомендовано до затвердження сесією Розкопанецької сільської ради містобудівну документацію «Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку та господарських

Детальніше...

 

Витяг з рішення про розробку детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки

Витяг з рішення Розкопанецької сільської ради Богуславського району "Про розробку детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з "ведення особистого селянського господарства" на "будівництво та обслуговування індивідуального житлового будинку та господарських будівель і споруд" по вул. Росьова в с. Розкопанці Богуславського району Київської області".

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси