Вхід на сайтНовини

Громадські слухання

0-02-0a-7743b3839022e3e72881ff06ac241208caa4113d9c482b1c5ead31b1290250d6_fullзвіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування проекту «Детального плану території для  реконструкції та технічного переоснащення автомобільного заправного комплексу  за межами населеного пункту с.Іванівка Богуславського району Київської області».


17 січня 2020 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулись громадські слухання звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування проекту містобудівної документації «Детальний план території для  реконструкції та технічного переоснащення автомобільного заправного комплексу  за межами населеного пункту с.Іванівка Богуславського району Київської області», в яких взяли участь відділ містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, розробники проекту – ТОВ «укргруппроекТ ПЛЮС»,  представники громадськості. Організатор проведення громадських слухань: Богуславська районна державна адміністрація.

Детальніше...

 

Громадські слухання

0-02-0a-7be61055f2396fa0d82b69fb7abc13546fc4f363c67d60f01ea04cd9cc8e5ad4_full

проекту містобудівної документації «Детальний план території для  реконструкції та технічного переоснащення автомобільного заправного комплексу  за межами населеного пункту с.Іванівка Богуславського району Київської області»

 27 грудня 2019 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулись громадські слухання проекту містобудівної документації «Детальний план території для  реконструкції та технічного переоснащення автомобільного заправного комплексу  за межами населеного пункту с.Іванівка Богуславського району Київської області», в яких прийняли участь відділ містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, розробники проекту – ТОВ «укргруппроекТ ПЛЮС»,  представники громадськості.

Організатор проведення громадських слухань: Богуславська районна державна адміністрація.

Детальніше...

 

СТРАТЕГІЧНА ЕКОЛОГІЧНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ТЕХНІЧНОГО ПЕРЕОСНАЩЕННЯ АВТОМОБІЛЬНОГО ЗАПРАВНОГО КОМПЛЕКСУ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ С. ІВАНІВКА БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ТЕХНІЧНОГО ПЕРЕОСНАЩЕННЯ АВТОМОБІЛЬНОГО ЗАПРАВНОГО КОМПЛЕКСУ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ С. ІВАНІВКА БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Детальніше...

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

mistobud_rada_10_12_2019_mal10 грудня 2019 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь: члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району, замовники та інвестори проектів.

На засіданні було розглянуто наступні проектні матеріали:

1. «Детальний план території в межах вулиць Корольова, Шевченка та Святогірської орієнтовною площею 2,0 га в м. Богуслав Київської області».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проекту, а саме, передбачити розміщення пожежного гідранту та узгодити місце підключення до мереж водопостачання та водовідведення з КП БМР «Богуславводоканал».

Детальніше...

 

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ТЕХНІЧНОГО ПЕРЕОСНАЩЕННЯ АВТОМОБІЛЬНОГО ЗАПРАВНОГО КОМПЛЕКСУ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ С. ІВАНІВКА БОГУСЛ

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ТЕХНІЧНОГО ПЕРЕОСНАЩЕННЯ АВТОМОБІЛЬНОГО ЗАПРАВНОГО КОМПЛЕКСУ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ С. ІВАНІВКА БОГУСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси