Вхід на сайтНовини

Перевірка у ДНЗ «Богуславський центр професійного-технічної освіти»

21 червня рятувальниками Богуславського районного сектору була проведена планова перевірка у ДНЗ «Богуславський центр професійного-технічної освіти».

Під час проведення перевірки з боку рятувальників основна увага приділялася наявності первинних засобів пожежогасіння, комплектації протипожежним інвентарем пожежних щитів, справності внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, наявності та стану утримання шляхів евакуації з приміщень.

Наприкінці кожен отримав певні зауваження та розпорядження щодо усунення недоліків протипожежного стану.

dprch_1_210618dprch_2_210618dprch_3_210618

 

Пожежа в котельні

dprch_2_20061820.06.18 о 01:43 на пункт зв’язку частини надійшло повідомлення про загорання в недіючій котельні, біля РБК в м.Богуслав. На виклик виїхав  підрозділ  13-ДПРЧ в кількості 2 автоцистерн, з особовим складом в кількості 6 осіб , - о 2:20  пожежу було  ліквідовано  на площі 50 м.кв.  Причини загорання встановлюються.

Начальник 4 караулу 13-ДПРЧ

лейтенант служби цивільного захисту

О.В. Михайлов

 

Пожежа автомобіля

dprch_1_12061811 червня о 19:15 до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про загорання автомобіля ВАЗ 2101 на вулиці Мисайлівська. На місце виклику було направлено відділення 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав. Пожежу було ліквідовано до прибуття рятувальників.

Причина пожежі наразі встановлюється.

Начальник 13-ДПРЧ м. Богуслав

майор СЦЗ                Донець М.О.

 

Загорання сухого трав'яного настилу

11 червня о 21:40 до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу в м. Богуслав, вул. Островського.

До місця виклику було направлено черговий караул 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав.

На місці події рятувальниками встановлено, що горить трав’яний настил на площі орієнтовно 50 кв. м.

Пожежу локалізовано о 21:53 та повністю ліквідовано 22:05.

Причина виникнення пожежі встановлюється.

Начальник караулу

13-ДПРЧ м. Богуслав

л-т служби ЦЗ

О.В.Михайлов

 

Провели інструктаж

dprch_6_11061811 червня рятувальники Богуславського РС провели інструктаж з правил пожежної безпеки для працівників Богуславського відділення Білоцерківської об’єднаної Державної податкової інспекції ГУ ДФС у Київській області. Наочно продемонстрували, як необхідно користуватися первинними засобами пожежогасіння у разі виникнення пожежі. Нарада проходила в дискусійному режимі, де працівники задавали різноманітні питання та радилися з деяких питань щодо пожежної безпеки на робочому місці та побуті. Під час бесіди рятувальники розповіли працівникам про спалювання сухої трав'яної рослинності та їх наслідки, правила поведінки на водних об’єктах, а також послідовність дій при виявлені вибухонебезпечних предметів.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси