Вхід на сайтНовини

Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні

21 серпня в Україні, крім більшості районів західних, Житомирської, Вінницької областей, переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
У Київській області 21-26 серпня у східних, північних районах, також в районі Фастова, Миронівки, 22-26 серпня і в районі Борисполя надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
pogegna_nebezpeka21 серпня в Україні, крім більшості районів західних, Житомирської, Вінницької областей, переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
У Київській області 21-26 серпня у східних, північних районах, також в районі Фастова, Миронівки, 22-26 серпня і в районі Борисполя надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
 

Навчання керівників навчальних закладів

dprch_0_210818За останні роки в Україні намітилась тенденція до збільшення кількості пожеж. Разом з тим, ця проблема залиша­ється актуальною. Щодня в країні виникає, в середньому, біля 205 пожеж, на яких гине 5, отримує травми 4 чоловік. Надійним шляхом забезпечення пожежної безпеки є проведення організаційних заходів, спрямованих на попередження пожеж, серед яких основним є навченість керівників та відповідальних осіб правилам пожежної безпеки, а також протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі. Так працівниками ГУ ДСНС України у Київській області та відділом освіти Богуславської РДА 21.08.2018 року в актовому залі Богуславської спеціалізованої школи № 1 проводила навчання керівників навчальних закладів відділу освіти району. Метою проведення навчання є підвищення загальних пожежно-технічних знань посадових осіб та чітких дій персоналу у разі виникнення пожежі. Користаючи нагодою працівники Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області звернули увагу на дотримання  правил поведінки в побуті та навчальних закладах, правила поведінки на воді при виявлені ВНП та інших небезпечних речовин.

Детальніше...

 

В сільськогосподарських підприємствах Богуславського району розпочато заготівлю грубих кормів

З метою створення міцної кормової бази для годівлі великої рогатої худоби у зимовий період, в сільськогосподарських підприємствах Богуславського району розпочато заготівлю грубих кормів. Для запобігання пожеж в місцях заготівлі та зберігання грубих кормів рятувальники Богуславського району провели рейд щодо  чітко дотримуватись вимог пожежної безпеки під час заготівлі кормів.

Під час проведення рейду рятувальники нагадали керівникам та відповідальним особам, щодо заборони спалювання стерні та пожнивних залишків.

Детальніше...

 

Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні

dprch_1_150818За даними УкрГідрометцентру, 15-17 серпня в Україні, 15-17 серпня крім більшості районів Закарпатської, Львівської та Волинської областей, надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

По м.Києву надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

По Київській області надзвичайний (5 класу), в районі м.Бориспіль високий (4 класу) рівень пожежної небезпеки.

 

Рятувальники провели профілактичне відпрацювання житлового сектору .

dprch_2_14081814 серпня 2018 року  рятувальники Богуславського районного сектору  провели профілактичне відпрацювання Дибинецької сільської ради та поспілкувалися із населенням сіл Дибинці та Бородані. Також провели всебічне інформування громадян щодо пожежної безпеки у побуті, правил поведінки на природі, на водоймах, а також стосовно дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, які повсякчас трапляються на території нашої області навіть на приватних обійстях людей.

Зокрема розмова йшла про необхідність постійного контролю за справністю електричних систем побутового призначення, газових приладів та опалення, правила поведінки в лісі та водоймах, про заборону спалювання сміття та сухої рослинності біля власних осель та поруч лісових насаджень, тощо.

На завершення розмови рятувальники роздали громадянам листівки тематичного змісту, де у стислій та доступній формі викладені правила безпеки.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси