Вхід на сайтНовини

Ліквідували пожежу в господарській будівлі

22 липня о 16:26 до оперативно – диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про пожежу в приватній господарчій будівлі, за адресою: Богуславський р-н, с. Іванівка,  вул. Залізнична. На місце виклику направлено черговий караул 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини  міста Богуслав.


 

Проведено відпрацювання житлового сектору с. Тептіївка

24 липня рятувальниками Богуславського районного сектору спільно з представниками Тептіївської сільської ради провели планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору села Тептіївка, з метою попередження виникнення пожеж і недопущення загибелі або постраждання людей в надзвичайних ситуаціях.

Детальніше...

 

Рятувальники провели профілактичні рейдові заходи

Територія Богуславського району  багата на лісові масиви, річки та озера, які не тільки прикрашають регіон, але й становлять одну із головних складових природної екосистеми. Вони не лише насичують середовище киснем, але є домівкою для сотні видів комах та тварин. Саме тому лісові пожежі наносять невиправну шкоду. Збитки, завдані вогнем, компенсуються десятиріччями. Представники Богуславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Київській  області прикладають максимуму зусиль для мінімізації подібних пожеж. Так, 21 липня рятувальники Богуславського РС провели профілактичні рейдові заходи на території лісу. З громадянами, які перебували в лісі, рятувальники проводили бесіди щодо правил поведінки в лісах, розповіли як не наражати на небезпеку себе і навколишнє природне середовище. Роз’яснили основні вимоги при виявлені вибухонебезпечних предметів та нагадали правила поведінки під час відпочинку на воді.Кожному відпочиваючому було вручено соціальні пам’ятки та листівки протипожежного характеру.

Детальніше...

 

Працівники Богуславського РС провели рейд по водним об'єктах

Відпочинок біля водойм має оздоровчий вплив на організм людини. Разом з тим недотримання правил безпеки на воді може обернутись трагедією. Так 21 липня працівниками Богуславського районного сектору Головного управління ДСНС України здійснено рейд щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району. Під час рейду з відпочиваючими була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо попередження травмування та загибелі людей на воді. Роз’яснені вимоги правил безпеки під час купання та користування плав. засобами. Доведені для прикладу основні причини, що зазвичай призводять до нещасних випадків. Серед відпочиваючих розповсюдили пам’ятки та листівки застережного характеру.

Детальніше...

 

Рятувальники вдосконалюють свою майстерність

21 липня особовим складом чергового караулу 13-ДПРЧ (м. Богуслав) 3-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області було проведено відпрацювання нормативу 3.2 «Закріплення рятувальної мотузки за конструкцію пожежним-рятувальником, включеним в апарат захисту органів дихання». Перед виконанням вправи було доведено порядок відпрацювання нормативу та проведено перевірку знань. Метою проведення подібних занять є удосконалення особовим складом практичних навичок для виконання робіт за призначенням.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси