Вхід на сайтНовини

Фестиваль Дружин юних пожежних в Богуславському районі

DUP_1За багаторічною традицією, вже багато років поспіль в місті Богуслав проводиться Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних. Дітлахи всього Богуславського району цікавляться та беруть активну участь у фестивалі, з кожним роком їх численність в ДЮП збільшується. І цей рік не став виключенням. 22 березня 2017 року в місті Богуслав було проведено фестиваль Дружин юних пожежних в якому взяли участь  команди Богуславських навчальних закладів району. Гостей фестивалю ДЮП гостинно приймав Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості в місті Богуслав. Протягом 4 годин зал наповнювався чудовими мелодіями, шаленою енергією, позитивними емоціями та чарівними усмішками хлопців та дівчат. До складу суддівської колегії були запрошені Методист районного методичного кабінету відділу освіти Богуславської РДА Графінова Марина Анатоліївна; Провідний інспектор Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області капітан служби ЦЗ Донець Максим Олегович; Директор центру дитячої та юнацької творчості Богуславського району Луценко Наталія Леонідівна, тема якого в цьому році «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй», є найулюбленішим як для вболівальників так і для журі.

Детальніше...

 

Працівники 13 - ДПРЧ м. Богуслав вдосконалюють свої навики

21 березня  черговим караулом 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав було проведено в навчальному класі відпрацювання нормативу із вязання рятувальної на потерпілого. Такі навчання дають змогу перевірити вміння рятувальників діяти в умовах надзвичайної ситуації зокрема на пожежі під час рятування людей.

Детальніше...

 

Провели інформаційно - пропагандистську роботу з учнями

21  березня працівниками Богуславського районного сектору спільно з курсантом 4 курсу Інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля було проведено профілактичні бесіди з питань пожежної безпеки з учнями Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості в місті Богуслав. Під час зустрічі говорили про основні правила безпеки  життєдіяльності. Було вказано учням, за допомогою наглядної агітації та стендів, про основні заходи безпеки  та правильні дії в разі  виникнення пожежі та надзвичайної ситуації.

Детальніше...

 

До 13 - ДПРЧ м. Богуслав завітали діти

У рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної та профілактичної роботи до рятувальників 21 березня на екскурсію завітали учні Дибинецької загальноосвітньої школи. Під час заходу співробітники 13-державною пожежно-рятувальною частиною м. Богуслав продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, спорядження, засоби індивідуального захисту, які є на озброєнні даного підрозділу. Діти були ознайомлені з професією рятувальника, кожен із них побувавши в пожежно-рятувальному автомобілі відчув себе справжнім пожежним. Співробітники Державної служби України із надзвичайних ситуацій у лаконічній та доступній для учнів формі розповіли про основні види небезпек у побуті, під час прогулянки на вулиці та відпочинку біля води, в лісі, як їм запобігти та уберегтися від них. Наприкінці заходу рятувальники нагадали дітям про правила поводження на водних об’єктах та лісових масивах,

Детальніше...

 

Cпівробітники Богуславського районного сектору провели урок безпеки життєдіяльності

20 березня співробітники Богуславського районного сектору провели урок безпеки життєдіяльності для учнів ЗОШ с. Киданівка. Рятувальники нагадали учням правила пожежної безпеки під час опалювального періоду та дії при виявленні вибухонебезпечних предметів. Особливу увагу працівники ДСНС звернули на ті вимоги, які не можна ігнорувати під час експлуатації пічного опалення, електрообігрівальних приладів та газових установок. Спираючись на статистику виникнення пожеж та їх причини через недотримання правил пожежної безпеки, учні з рятувальниками проаналізували ситуацію. Наостанок зустрічі учні та викладачі щиро подякували працівникам ДСНС за цікаву і корисну інформацію та пообіцяли, що обов’язково дотримуватимуться правил безпечної поведінки.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси