Вхід на сайтНовини

Загорання сухого трав'яного настилу

25 травня о 19:45 на пункт зв’язку 13-Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу на відкритій місцевості поблизу по вул. Мисайлівська. На гасіння пожежі виїхав черговий караул 13-ДПРЧ м. Богуслав. По прибуттю до місця виклику о 19:50 встановлено, що горить трав’яний настил на площі орієнтовно 100 м2. Пожежу було локалізовано о 20:25 повністю ліквідовано о 21:05. Знищено трав’яний настил орієнтовно на площі 100 м2. Причиною загоряння ймовірно стало необережне поводження з вогнем невстановленою особою. Співробітники ДСНС України у Київській області звертається до всіх мешканців з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах, не спалювати траву, сміття  та залишки рослинності, не провокуючи, таким чином, виникнення пожеж, котрі можуть завдати чимало шкоди оточуючим та довкіллю.
 

Провели акцію «ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ!»

23 травня в рамках проведення громадської акції «ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ!» до 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав завітали школярі загальноосвітньої школи с. Дибинці. Рятувальники розповіли, що вогонь може бути не тільки другом, але й ворогом. При цьому діти отримали вичерпні відповіді на питання: як подається вода, яке обладнання знаходиться на пожежних автомобілях, як і для чого використовується, яким чином проводиться гасіння пожежі, як діяти при пожежі, продемонстровано спорядження автомобіля та пожежного. Також відбулася бесіда з учнями по основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, дії під час виявлення небезпечних предметів, поводження в школі, в побуті, в лісі, на вулиці, під час відпочинку на водоймах та проведений інструктаж з правил пожежної безпеки в пожежобезпечний весняно-літній період.

Детальніше...

 

Працівники Богуславського РС провели день безпеки життєдіяльності

22 травня працівники 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав провели в загальноосвітній школі с. Розкопанці День безпеки життєдіяльності. Розпочався день з навчальної евакуації дітей. Таким чином учні та працівники загальноосвітньої школи відпрацювали навички дій за сигналами оповіщення «Тривога». Метою заходу було навчання дій в умовах пожежі. Рятувальники провели гасіння умовної пожежі. Також розповіли дітям про дотримання основних правил пожежної безпеки у побуті, в екосистемах, на воді, дії з вибухонебезпечними та невідомими предметами. Діти дізнались багато інформації про особливості роботи Державної служби з надзвичайних ситуацій. Захід був дуже цікавим, насиченим, пізнавальним.

Детальніше...

 

Ліквідовано загорання приватного житлового будинку Богуславський район

22 травня о 01:40 до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про загорання приватного житлового будинку  на вул. Гагаріна у с. Синиця. На місце події було направлено два відділення 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Богуслав. Рятувальниками встановлено, що горить житловий будинок.  О 03:10 пожежу було локалізовано, а о 06:55. В результаті пожежі знищено житловий будинок  на площі 8 х 10 м. Причина пожежі встановлюється.
 

провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору с. Іванівка Богуславський район

18 травня працівниками Богуславського району провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору с. Іванівка. Під час перевірки житлового сектору особлива увага була звернена на громадян так званої «групи ризику» одиноких непрацездатних громадян, багатодітних сімей та неблагонадійних громадян, яким було надано відповідні методичні рекомендації щодо забезпечення пожежної безпеки в своїх помешканнях та заборони спалювання сухої рослинності. Також власникам розповідалось як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів. А щоб господарі не забували правила пожежної безпеки їм було роздано тематичні листівки. Виявлені недоліки у житлових будинках рятувальники рекомендували власникам усунути в найкоротший термін, адже вони можуть призвести до пожежі.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси