Вхід на сайтНовини

Кагарлицькою місцевою прокуратурою пред’явлено позови про визнання недійсними наказів щодо затвердження проектів землеустрою про відведення земельних ділянок та передачу їх у приватну власність, які прийняті з порушенням вимог земельного та лісового закон

Конституцією України встановлено, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу.

Згідно з приписами чинного законодавства ліси України є її національним багатством і за своїм призначенням та місцерозташуванням виконують переважно водоохоронні, захисні, санітарно-гігієнічні, оздоровчі, рекреаційні, естетичні, виховні, інші функції та є джерелом для задоволення потреб суспільства в лісових ресурсах.

Усі ліси на території України, незалежно від того, на землях яких категорій за основним цільовим призначенням вони зростають, та незалежно від права власності на них, становлять лісовий фонд України і перебувають під охороною держави.

Кагарлицькою місцевою прокуратурою за результатами аналізу додержання вимог земельного законодавства на території Богуславського району виявлені порушення вказаних вимог при вилученні з постійного користування державного підприємства «Богуславське лісове господарство» земельних ділянок лісогосподарського призначення та подальшу передачу їх у приватну власність.

Детальніше...

 

За втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність та вчинення розбоїв, неодноразово судимий злочинець повернувся за грати

Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури в суді доведено вину, неодноразово судимого за крадіжки злочинця, який звільнившись з місць позбавлення волі належних висновків для себе не зробив і втягнувши в свою злочинну діяльність неповнолітнього знову вчинив нові умисні злочини проти власності та громадського порядку і моральності.

Так, в грудні 2018 року, будучи звільненим  з місць позбавлення волі, 20-річний чоловік, після вживання алкогольних напоїв зі своїм товаришем, який є неповнолітньою особою, шляхом вмовлянь та переконань у безкарності, втягнув останнього у свої злочинні наміри на вчинення пограбування та реалізуючи їх здійснив відкрите викрадення майна із застосуванням фізичного насильства у жінки яка проходила повз них.

Детальніше...

 

Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури в суді доведено вину 41-річного молодика за вчинення необережного вбивства своєї співмешканки.

Так, в січні 2018 року  близько 20 год. 00 хв, гр.Ч перебуваючи зі своєю співмешканкою О. в приміщенні власного будинку в с.Мисайлівка Богуславського району Київської області розпивав з нею алкогольні напої.

Цього ж вечора в період з 20 год. 00 хв. по 21 год. 00 хв, в ході спільного вживання алкогольних напоїв між гр.Ч. та його співмешканкою О. на ґрунті нерівномірного розподілу алкогольного напою виникла сварка,  під час якої гр.Ч., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння,  наніс співмешканці гр.О. один удар кулаком своєї правої руки в  обличчя в район нижньої та верхньої губи, від якого остання не втрималася на ногах та впала, вдарившись при цьому правою стороною голови об плоску поверхню тумбочки, внаслідок чого  отримала тілесні ушкодження  у вигляді закритої тупої черепно-мозкової травми.

За результатами судового розгляду, завдяки принциповій позиції прокуратури, обвинуваченого Богуславським районним судом 41-річного мешканця с. Мисайлівка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність) КК України та засуджено до 4 років позбавлення волі.

 

Повідомлено про підозру жінку, яка вчинила замах на вбивство співмешканця своєї доньки

09.03.2019 58 - річна жителька с. Побережка гр.Г перебуваючи за місцем свого проживання розпивала алкогольні напої спільно з своєю 38-річною дочкою та її  45-річним співмешканцем гр.Д.

Під час розпиття спиртних напоїв між гр. Г, дочкою та  співмешканцем дочки на ґрунті ревнощів виникла сварка, під час якої гр.Г перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння взяла сокиру та нанесла співмешканцю своєї дочки удари в область голови та правої лопатки останнього. В цей час гр.Д. з метою врятування свого життя вибіг з вказаної кімнати та покинув житловий будинок для того, щоб покликати когось на допомогу.

За процесуального керівництва Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури 58-річній  жінці  повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.15, ч.1 ст.115 КК України (у вчиненні  незакінченого замаху на умисне вбивство) та до суду направлено клопотання про обрання підозрюваній запобіжного заходу у виді взяття  під варту.

Триває досудове розслідування.

 

Повідомлено про підозру чоловіку, який вчинив крадіжку в людини похилого віку та інваліда

Установлено, що в грудні поточного року житель Черкаської області перебуваючи в одному із сіл Богуславського району проник у будинок 91- річної жительки села, яка проживає з сином-інвалідом 1 групи та вчинив крадіжку грошей, і з місця вчинення злочину зник.

Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури 22-річному чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) КК України.

За клопотанням прокуратури, підозрюваного судом взято під варту.

Триває досудове розслідування.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси