Вхід на сайтНовини

Оголошення!

Відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян»,         29 травня 2017 року з 14 год. по 16 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська область, м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3 відбудеться особистий прийом громадян прокурором Київської області Чібісовим Дмитром Олеговичем в режимі відео-конференції.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за          тел. (04573) 5-13-43.
29 травня 2017 року з 14 год. по 16 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська область, м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3 відбудеться особистий прийом громадян прокурором Київської області Чібісовим Дмитром Олеговичем в режимі відео-конференції.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за  тел. (04573) 5-13-43.
 

У прокуратурі: "Врахували щире каяття…"

У квітні 2016 року працівниками поліції під час обшуку одного з нежитлових приміщень, де ісайківчанин Олександр П. займався підприємницькою діяльністю, було виявлено та вилучено вогнепальну зброю, бойові припаси різного калібру та вибухові речовини, які, за словами обвинуваченого, він знайшов біля покинутого блокпосту в зоні проведення АТО.

За даним фактом було зареєстровано кримінальне провадження по обвинуваченню у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України.

Днями Богуславський суд завершив розгляд даної справи та виніс рішення: визнати винуватим Олександра П. та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки. Проте, врахувавши щире каяття обвинуваченого й активне сприяння

Детальніше...

 

Оголошення.

Відповідно до вимог ст.22 Закону України «Про звернення громадян»,
24 березня 2017 року з 11 год. по 13 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська обл., м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3, відбудеться особистий прийом громадян прокурором Київської області Чібісовим Дмитром Олеговичем.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за
тел. (04573) 5-13-43.
Примітка: особистий прийом прокурором області здійснюватиметься в режимі відео-конференції.
Відповідно до вимог ст.22 Закону України «Про звернення громадян», 24 березня 2017 року з 11 год. по 13 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська обл., м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3, відбудеться особистий прийом громадян прокурором Київської області Чібісовим Дмитром Олеговичем.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за
тел. (04573) 5-13-43.

Детальніше...

 

У прокуратурі

За процесуального керівництва Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури Богуславським відділом поліції закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні про злочин, пов’язаний з незаконним зберіганням та придбанням вогнепальної зброї, бойових припасів та вибухових речовин без передбаченого законом дозволу.

Так, в ході досудового розслідування встановлено, що кінці липня 2014 року,  житель Богуславського району гр. П. перебував в зоні проведення АТО, а саме поблизу м. Амвросіївка Донецької області, де допомагав у здійсненні волонтерської діяльності для військовослужбовців. В післяобідній час,  гр. П., рухаючись по ґрунтовій дорозі на власному автомобілі «Peugeot Boxer»,  у напрямку Запорізької області біля покинутого блокпоста на узбіччі дороги помітив вогнепальну зброю, бойові припаси та вибухові речовини, які погрузивши до свого автомобіля перевіз за місцем свого проживання в с.Ісайки Богуславського району та почав зберігати за місцем здійснення своєї підприємницької діяльності в одному з нежитлових приміщень.

Детальніше...

 

Кагарлицька місцева прокуратура вимагає повернути землі сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 41 га на території Богуславського району

Кагарлицькою місцевою прокуратурою під час встановлення підстав для представництва інтересів держави, з’ясовано, що наказами Головного управління Держземагентства у Київській області у 2014 та 2015 роках надано в оренду фізичній особі земельну ділянку загальним розміром 41 га для ведення фермерського господарства, із земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Так, громадянин, у порушення вимог Закону України «Про фермерське господарство» із заявами про отримання в оренду вказаної земельної ділянки звернувся до Головного управління Держземагентства у Київській області, а не до Богуславської районної державної адміністрації, як цього вимагає Закон.

Крім того, прокуратурою установлено, що отримання фізичною особою вказаної площі землі для ведення фермерського господарства відбулося за спрощеною процедурою без обов’язкового проведення земельних торгів та спрямоване на штучне збільшення земельного банку фермерського господарства, яке останній зареєстрував як юридичну особу до отримання землі.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси