Вхід на сайтНовини

Оголошення

Відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян»,         25 липня 2017 року з 14 год. 30 хв. по 16 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська область, м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3 відбудеться особистий прийом громадян прокурором Київської області Чібісовим Дмитром Олеговичем в режимі відеоконференції.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за          тел. (04573) 5-13-43.
Відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян»,  25 липня 2017 року з 14 год. 30 хв. по 16 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська область, м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3 відбудеться особистий прийом громадян прокурором Київської області Чібісовим Дмитром Олеговичем в режимі відеоконференції.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за тел. (04573) 5-13-43.
 

За збут наркотичних засобів затримано 40-річного мешканця Богуслава

За процесуального керівництва Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури працівниками Богуславського відділу поліції, в рамках кримінального провадження, задокументовано факт збуту, 40-річним раніше судимим чоловіком, особливо-небезпечного наркотичного засобу, обіг якого заборонено – опій ацетильований за своїм місцем проживання.

Під час обшуку вилучено грошові кошти, отримані за збут наркотичної речовини, наркотичні засоби та 25 презервативів з залишками наркотичних речовин,  в яких підозрюваний перевозив наркотичні засоби.

Зловмисника невідкладно затримано, у порядку ст. 208 КПК України, та повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України.

Детальніше...

 

У прокуратурі: Із незаконного користування державі повернуто понад 41 гектар землі…

Встановлено, що на підставі наказів Головного управління Держземагенства у Київській області громадянину В. на території Медвинської сільської ради було надано в оренду три земельні ділянки загальною площею понад 41 га для ведення фермерського господарства терміном на 21 рік.

Проте договори оренди між Держземагенством у Київській області та громадянином В. були укладені з порушенням вимог діючого законодавства України. Зокрема, у порушення вимог Закону України «Про фермерське господарство» із заявами про отримання в оренду вказаних земельних ділянок чоловік звернувся до Головного управління Держземагентства у Київській області, а не до Богуславської районної державної адміністрації, як цього вимагав Закон.

Також, указані землі надано не єдиним масивом та без конкурентних  засад  –  земельних торгів.

Детальніше...

 

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури за 4 місяці 2017 року на території Богуславського району (відповідно до статті 6 Закону України «Про прокуратуру»)

Виконуючи  функції, покладені на органи прокуратури ст. 121 та п. 9 Перехідних положень Конституції України, Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури протягом 4 місяців 2017 року вживалися заходи щодо покращення прокурорсько-слідчої діяльності, реального усунення порушень законів на території Богуславського району, поновлення прав громадян і інтересів держави, притягнення винних осіб до відповідальності та забезпечення відшкодування спричиненої злочинами або іншими правопорушеннями шкоди.
Найбільш актуальні питання прокурорсько-слідчої діяльності обговорено на 12 оперативних нарадах, проведених керівником Кагарлицької місцевої прокуратури  за участю працівників та керівників місцевої прокуратури, а також територіальних органів Національної поліції.
Порядок взаємодії правоохоронних органів під час розслідування кримінальних проваджень врегульовано спільним наказом, виданим у 2016 році.
З метою проведення узгоджених заходів, спрямованих на розкриття та належне розслідування тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень, зокрема умисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень у 2016 році утворено міжвідомчу робочу групу з питань координації заходів, спрямованих на розкриття злочинів даної категорії. Яка продовжує свою роботу у 2017 році.
Організаційно-розпорядчими документами керівника Кагарлицької місцевої прокуратури регламентовано окремі питання особистого прийому громадян, порядку розгляду звернень, що надходять до місцевої прокуратури.
I. Загальна характеристика злочинності
За 4 місяці 2017 року Богуславським відділом поліції Миронівського ВП ГУ НП в Київській області в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 235 кримінальних проваджень.
З них тяжких – 46, особливо тяжких – 3 (1 - умисне вбивство).
У 48 кримінальних провадженнях особам вручено повідомлення про підозру, кримінальні правопорушення щодо них скеровано з обвинувальними актами до суду для розгляду по суті.
Закрито 101 кримінальне провадження від загальної кількості зареєстрованих.
Обліковано 85 кримінальних проваджень проти життя та здоров’я.
У 8 кримінальних провадженнях проти життя та здоров’я особам повідомлено про підозру та скеровано обвинувальні акти до суду.
Обліковано 98 кримінальних проваджень проти власності, з них у 36  особам повідомлено про підозру.
Обліковано 8 кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин, з них 5 особам повідомлено про підозру та до суду скеровано обвинувальні акти у 6 кримінальних правопорушеннях.
II. Стан законності в діяльності суб’єктів кримінального провадження
При здійсненні нагляду за додержанням законів у діяльності правоохоронних органів під час кримінального провадження прокурорами Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури забезпечено скасування незаконних процесуальних рішень, притягнення винних у порушенні законів службових осіб Національної поліції до дисциплінарної відповідальності.
Так, Прокурорами Богуславського відділу місцевої прокуратури скасовано 3 незаконні постанови слідчих поліції про закриття кримінальних проваджень.
В ході прокурорських перевірок вивчено 15 оперативно-розшукових справ.
З метою активізації оперативно-розшукової діяльності, спрямованої на попередження та виявлення злочинів і розшуку осіб, прокурорами надано 11 письмових вказівок.
Загалом, за 4 місяці 2017 року у провадженні слідчого відділення Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області перебувало 514 кримінальних проваджень, з яких закінчено 214.
У залишку перебуває 424 кримінальних провадження.
За закінченими кримінальними провадженнями установлено збитків на суму 129,343 тис. грн., з яких відшкодовано 80,065 тис. грн.
III. Стан протидії корупції адміністративно-правовими засобами
Упродовж 4 місяців 2017 року Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури зібрано та направлено матеріали про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, для подальшого скерування до органу, уповноваженого на складання відповідного протоколу, щодо однієї посадової особи, а саме секретаря однієї із сільських рад району.
IV. Стан організації участі  у кримінальному провадженні в суді
Упродовж 4 місяців 2017 року з числа направлених до суду розглянуто 33 кримінальні провадження, із них з ухваленням вироку 22, з яких: 16 крадіжка, 6 умисне легке тілесне ушкодження, 3 порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортним засобом,  3 незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, 2 грабіж, 1 службова недбалість, 1 шахрайство, 1 умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження.
Випадків незаконного притягнення громадян до кримінальної відповідальності не допущено.
V. Стан прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та застосуванні  заходів примусового характеру
Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури вживаються заходи щодо ефективного нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших примусових заходів.
Упродовж 4 місяців 2017 року проведено 8 перевірок у Богуславському районному секторі ДМС України в Київській області, Богуславській центральній районній лікарні, Богуславському РВ з питань пробації, Богуславському ВП Миронівського ВП ГУ НП в Київській області, Богуславському РВ Державної виконавчої служби.
За результатами перевірок внесено 2 акти реагування.
VI. Стан представництва інтересів громадян або держави в суді
Упродовж 4 місяців 2017 року до суду пред’явлено 2 позови на загальну суму 1 млн. 652 тис. грн., з них позов про визнання недійсними наказів та договорів оренди землі загальною площею 40 га та позов про визнання незаконним рішення Богуславської районної ради та витребування нерухомого майна.
Активізовано представницьку діяльність на пріоритетних напрямах роботи, зокрема заявлено позови з питань державної та комунальної власності та земельних відносин.
Протягом 4 місяців 2017 року активізовано представницьку діяльність щодо захисту інтересів держави в судах при виконанні судових рішень. Завдяки вжитим заходам реально виконано постановлених за позовами прокурорів судових рішень на суму 1 млн. 250 тис. грн. та повернуто земель за рішеннями судів загальною площею 5 га.
VII. Стан організації діяльності щодо захисту прав і свобод дітей
На захист прав дітей забезпечено участь у розгляді судами 1 кримінального провадження з ухваленням вироку.
Упродовж 4 місяців 2017 року у провадженні слідчих перебувало 2 кримінальні провадження щодо неповнолітніх, які закінчені та направлені до суду з обвинувальними актами.
VIII. Стан організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів, а також інформування суспільства щодо діяльності органів прокуратури
Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури продовжується робота з розгляду звернень та особистого прийому громадян.
Так, упродовж 4 місяців 2017 року до Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури надійшло 58 звернень, з них за належністю до інших відомств для вирішення направлено 33 звернення, 25 розглянуто та надано відповідь заявникам.
Серед вирішених переважають звернення з питань досудового розслідування – 16, більшість із скарг з питань досудового розслідування надійшло на дії та рішення слідчих Національної поліції – 15.
Упродовж 4 місяців 2017 року до Богуславського відділу  Кагарлицької місцевої прокуратури запити згідно вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не надходили.
Упродовж 4 місяців 2017 року вживалися заходи щодо забезпечення  належної взаємодії із засобами масової інформації щодо формування об’єктивної оцінки про виконання прокуратурою визначених законом функцій, підвищення її авторитету.
Так, у зазначений період здійснено 22 виступи щодо результатів службової діяльності прокуратури у засобах масової інформації, з яких 9 виступів про результати прокурорської діяльності у друкованих засобах інформації; у інтернеті - 13 виступів; до територіальних органів місцевого самоврядування та державної влади надано 3 інформації про діяльність місцевої прокуратури.
Вказану інформацію прошу заслухати на сесії Богуславської районної державної адміністрації.
З повагою
Виконувач обов’язків керівника
Кагарлицької місцевої прокуратури
молодший радник юстиції                                             Д. Котелевець
Виконуючи  функції, покладені на органи прокуратури ст. 121 та п. 9 Перехідних положень Конституції України, Богуславським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури протягом 4 місяців 2017 року вживалися заходи щодо покращення прокурорсько-слідчої діяльності, реального усунення порушень законів на території Богуславського району, поновлення прав громадян і інтересів держави, притягнення винних осіб до відповідальності та забезпечення відшкодування спричиненої злочинами або іншими правопорушеннями шкоди.
Найбільш актуальні питання прокурорсько-слідчої діяльності обговорено на 12 оперативних нарадах, проведених керівником Кагарлицької місцевої прокуратури  за участю працівників та керівників місцевої прокуратури, а також територіальних органів Національної поліції.
Порядок взаємодії правоохоронних органів під час розслідування кримінальних проваджень врегульовано спільним наказом, виданим у 2016 році.
З метою проведення узгоджених заходів, спрямованих на розкриття та належне розслідування тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень, зокрема умисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень у 2016 році утворено міжвідомчу робочу групу з питань координації заходів, спрямованих на розкриття злочинів даної категорії. Яка продовжує свою роботу у 2017 році.
Організаційно-розпорядчими документами керівника Кагарлицької місцевої прокуратури регламентовано окремі питання особистого прийому громадян, порядку розгляду звернень, що надходять до місцевої прокуратури.

I. Загальна характеристика злочинності

Детальніше...

 

Оголошення!

Відповідно до вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян»,         29 травня 2017 року з 14 год. по 16 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська область, м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3 відбудеться особистий прийом громадян прокурором Київської області Чібісовим Дмитром Олеговичем в режимі відео-конференції.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за          тел. (04573) 5-13-43.
29 травня 2017 року з 14 год. по 16 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська область, м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3 відбудеться особистий прийом громадян прокурором Київської області Чібісовим Дмитром Олеговичем в режимі відео-конференції.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за  тел. (04573) 5-13-43.
 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси