Вхід на сайтНовини

Особистий прийом громадян заступником прокурора Київської області Мілевським А.П.

Відповідно до вимог ст.22 Закону України «Про звернення громадян»,
23 лютого 2017 року з 10 год. по 13 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська обл., м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3, відбудеться особистий прийом громадян заступником прокурора Київської області Мілевським Андрієм Петровичем.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за
тел. (04573) 5-13-43.
Відповідно до вимог ст.22 Закону України «Про звернення громадян», 23 лютого 2017 року з 10 год. по 13 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська обл., м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3, відбудеться особистий прийом громадян заступником прокурора Київської області Мілевським Андрієм Петровичем.
Громадянам, які виявили бажання прийти на особистий прийом, необхідно мати при собі звернення у письмовій формі.
За інформацією (для можливого попереднього запису), звертатись за тел. (04573) 5-13-43.
 

До Дня працівників прокуратури. Чверть століття — на сторожі законності

1 грудня працівники прокуратури відзначають не лише своє професійне свято, а й 25-річний ювілей із дня заснування прокуратури України.

Напередодні святкової дати ми з гідністю можемо відзвітувати про роботу Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури, адже протягом 2016 року було розпочато 2 кримінальні провадження при здійсненні представництва інтересів громадян та держави в судах, складено 1 протокол про адміністративне корупційне правопорушення, підготовлено 6 позовів до суду в інтересах держави на загальну суму 1755 тис. грн., взято участь у розгляді 3-ох цивільних справ за позовами прокуратури, за результатами судового розгляду яких позовні вимоги задоволено на суму 12869 тис. грн., вжито заходи до реального виконання рішень суду на суму 11932 тис. грн.,

Детальніше...

 

У місцевій прокуратурі

Кагарлицькою місцевою прокуратурою в інтересах держави направлено до Богуславського районного суду позовну заяву про визнання незаконним і скасування розпорядження Богуславської райдержадміністрації, визнання недійсними договорів оренди і суборенди земельної ділянки та скасування їх державної реєстрації.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси