Вхід на сайтНовини

Про організацію медико-соціальної реабілітації та оздоровлення дітей

Згідно організації медико-соціальної реабілітації та оздоровлення дітей на базі КО ЦСПРД «Оберіг» (м. Богуслав, вул. 40-річчя Перемоги, 8), службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації забезпечено підбір дітей пільгових категорій для направлення на оздоровлення в зазначений заклад.

До списку, згідно розподілу служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації, були залучені діти-інваліди, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти з багатодітних сімей, діти переселенці із зони проведення антитерористичної операції на сході України.

Оздоровча зміна в КО ЦСПРД «Оберіг» триватиме у період з 15.11. по 14.12.2016 року.

На час проведення оздоровчо-реабілітаційної зміни дітей залучено до навчання в Богуславській спеціалізованій школі № 1.

Детальніше...

 

Протидія торгівлі людьми

1 листопада 2014 року розпочато реалізацію проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером є громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство».
Загальною метою та завданням проекту є посилення спроможності органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.
Проект також передбачає підвищити обізнаність населення через проведення Інформаційної кампанії щодо існуючого Національного механізму взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.
 

Про проведення заходів до Дня спільних дій в інтересах дітей

Щорічно 20 листопада в Україні відзначається День спільних дій в інтересах дітей під час якого проводяться заходи, спрямовані на забезпечення розвитку особистості та свідомого сприйняття дітьми перспектив самостійного життя.

20 листопада 2013 року службою у справах дітей райдержадміністрації для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, що виховуються у сім’ях опікунів та дітей, що потрапили в складні життєві обставини і проживають на території району було організовано екскурсію до Музею історії Богуславщини. Метою екскурсії було привернення уваги дітей до історії рідного краю, його звичаїв та традицій.  Діти з захопленням подорожували музеєм  – лабіринтом де уся історія Богуславщини показана в залах, які стилізовані до конкретного археологічного  часу і замкнені між собою в один історичний ланцюжок.

Наприкінці екскурсії діти висловили свої враження та залишили запис у книзі відгуків.

Детальніше...

 

Щодо проведення соціального рейду

З 18 по 22 листопада 2013 року працівниками сектору з опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації було проведено соціальний рейд по контролю за станом утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях опікунів (піклувальників). В ході рейду було обстежено 7 сімей в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, що проживають у м. Богуславі та с. Мисайлівка.

У шести сім’ях опікуни добросовісно виконують свої обов’язки по утриманню та вихованню статусних дітей. У будинках де проживають діти створені необхідні умови для належного та гармонійного розвитку статусних дітей, обладнанно куточки для виконання домашніх завдань та відпочинку. В ході рейду опікунам надано рекомендації щодо специфіки виховання та утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...

 

Семінар-нарада з секретарями сільських рад

З метою захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у приміщенні Богуславського районного управління юстиції службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації організовано та проведено семінар-нараду з секретарями сільських рад. В ході наради обговорено реальний стан житла, що належить статусним дітям та акцентовано увагу на недопущенні порушень вимог діючого законодавства посадовими особами органів опіки та піклування в особі виконкомів сільських рад.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси