Вхід на сайтІнформаційні картки

Інформаційні картки

Інформаційна картка адміністративної послуги Надання пільг населенню на оплату за енергоносії та житлово-комунальні послуги.

Інформаційна картка адміністративної послуги Надання довідки про перебування на обліку та зняття з обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, в разі зміни місця проживання.

Інформаційна картка адміністративної послуги Реєстрація та внесення відомостей та змін до Єдиного державного автоматизованого реєстру отримувачів пільг (ЄДАРП).

Інформаційна картка адміністративної послуги Надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу

Інформаційна картка адміністративної послуги Надання допомоги на поховання осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій

Інформаційна картка адміністративної послуги Виплата грошової компенсації для придбання житла сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитеростичній операції а також інвалідам І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси