Вхід на сайтНам допомагає світ, коли ми єдині – Президент

prezudent_pryam_efir_17_07_2018Президент Петро Порошенко підкреслив важливість єдності в питанні вступу України до НАТО. «Ніхто і ніколи нам не допоможе, якщо ми самі собі не допоможемо. Ніхто і ніколи не буде допомагати розколотій країні, роз’єднаній, підірваній із середини. Саме в цьому полягає один з методів гібридної війни», - сказав Президент Петро Порошенко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Наш народ є унікальним. Я дуже пишаюся, що є Президентом України. Я дуже дякую українському народові, що в ці непрості часи, демонструє нечувану єдність в цих непростих умовах. Саме тому нам допомагає світ», - додав Петро Порошенко.

«У нас питання НАТО буде підніматися для того, щоб стикати лобами і дискредитувати ідею про трансатлантичну інтеграцію.

Я, як Президент не збираюсь звертати вагу на політиків. Я збираюся звертати увагу на народ», - відповів Петро Порошенко на запитання, що напередодні виборчих кампаній на темі вступу України до НАТО політичні сили можуть спекулювати і провокувати.

Говорячи про відмінність між сьогоднішнім ставленням українців до НАТО і ситуації в 2000-х, Президент наголосив: «Тоді підтримка НАТО була 11-16%, сьогодні – більше половини».

«Політиків, які на сьогоднішній день, чи-то з власних міркувань, чи наслухавшись закордонних голосів, чи працюючи проти України, будуть перешкоджати цьому (вступу України до НАТО – ред.), народ примусить їх робити те, що потрібно», - підкреслив Президент.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_16_07_2018Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 16 липня  2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

На порядку денному були розглянуті основні питання  життєдіяльності Богуславського району, зокрема:

медицина -  проведення приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» в Богуславському районі,  підвищення якості надання медичних послуг, реалізація урядової програми «Доступні ліки», залучення молодих фахівців.

Далі під час апаратної наради керівники відповідних районних служб доповіли по питаннях:

- забезпечення правопорядку, охорону прав, свобод і законних інтересів громадян;

- фінансування пенсійних виплат;

- про роботу гуртків, спортивних секцій, які працюють при будинках культури, бібліотеках та на шкільних спортмайданчиках та чергування вчителів навчальних закладів району з 10.00 до 15.00 години  для організації проведення заходів з дітьми, які знаходяться без нагляду батьків;

- робота РС ГУ ДСНС України в Київській області;

Детальніше...

 

Семінар для представників бізнесу Київської області

programa_17_07_2018_15Семінар для представників бізнесу Київської області: "Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?"


Реєстрація на семінар за цією ссилкою: https://goo.gl/forms/eZBHAK1T6Tz4r3Jg2

А це ссилка на семінар у Фейс Буці:

https://www.facebook.com/events/1983502865293437/

 

16 липня 1990 року було прийнято Декларацію про державний суверенітет України.

derg_syverenitet

28 років тому, виявом непохитної політичної волі, ми отримали передумови до Незалежності, тому нині, кожен з нас самовіддано обороняє безцінний дар – свою рідну Україну.
Сучасні складні часи потребують від усього українського народу консолідації зусиль, жертовності, твердості сили духу у відстоюванні національних інтересів і мудрості, заради побудови вільної та процвітаючої європейської держави.

 

 

Президент сподівається на позитивне вирішення питання зі звільнення заручників та політичних в’язнів, які утримуються в Росії – інтерв’ю телеканалу France 24

prezudent_intervuyПрезидент Петро Порошенко сподівається на позитивне вирішення питання зі звільнення заручників та політичних в’язнів, які утримуються в Росії та на окупованих територіях на Донбасі. Про це Петро Порошенко сказав в інтерв’ю телеканалу France 24.

«Я налаштований оптимістично, бо всі лідери держав-членів, з якими я зустрівся, більше 15, в тому числі Президент  (Франції – ред.) Макрон, знають імена політичних в’язнів в Росії. Сенцов, Сущенко, який був журналістом українського ЗМІ акредитованого в Парижі. Його незаконно арештували у Москві. Президент Макрон та Перша леді знають його ім’я і наполягають на піднятті цього питання на зустрічі з Путіним», - наголосив Глава держави.

Водночас, Президент звернув увагу на те, що люди, котрих вимагає звільнити Росія – реальні злочинці, а утримувані в Росії українські громадяни – переслідуються за патріотизм та є політичними в’язнями. «В Росії вони арештовують, наприклад, Балуха лише за те, що він відмовився прийняти російський паспорт. Він лише вивісив український прапор в окупованому Криму. Ви можете уявити, що людей, які вивішують французький прапор, саджають у в’язницю на сім років?», - зазначив Петро Порошенко. Він також зауважив, що в Україні затримані та засуджені злочинці і терористи щодо яких було незалежне рішення суду щодо терористичних дій.

Детальніше...

 

Дайджест новин Уряду 12 07 2018

ФДМУ незабаром розпочне наступну хвилю конкурсів з відбору радників "великоі приватизації", – Олександр Саєнко

Під головуванням Павла Розенка відбулося засідання Нацради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

МОЗ України розпочинає новий формат комунікацій - #антифейк. Сьогодні – про Охматдит

В рамках візиту до Брюсселю Міністр оборони України у складі української делегації взяв участь у заходах Саміту НАТО

МОЗ: Копії документів для підписання декларації з лікарем більше не потрібні

Початок роботи Антикорупційного суду стане елементом оздоровлення правової системи і «холодним душем» для порушників закону,- Володимир Гройсман

Україна та Нідерланди підписали спільну заяву щодо двосторонньої співпраці в АПК, - Ольга Трофімцева

Степан Полторак: Альянс й надалі буде підтримувати реформи в секторі безпеки та оборони України

Лілія Гриневич: МОН покращує доступ до безпечної освіти на лінії зіткнення та сподівається, що Україна приєднається до Декларації про безпеку шкіл

ТОП-10 спеціальностей, на які виділено найбільше місць державного бюджету

 

Уряд зменшив обсяг держзамовлення на підготовку фахівців у 2018 році на 9,6%

11 липня Кабінет Міністрів України затвердив обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2018 році, а також проектні обсяги державного замовлення на 2019 та 2020 роки.

Загальний обсяг прийомів фахівців передбачено у кількості 191100 осіб, у тому числі за денною формою навчання - 171355 осіб, що менше затверджених у 2017 році показників на 9,6% та 9,5% відповідно.

Зокрема, обсяги прийомів державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою запропоновано:

  • “молодший спеціаліст” - 39210 осіб, у тому числі за денною формою навчання - 35881 осіб, що порівняно з минулим роком зменшено на 30,5% та 30,6%,
  • “бакалавр” - 78755 осіб, у тому числі за денною формою навчання - 71873 особи, або на 4,2% та 3,5% менше, ніж у 2017 році,
  • “магістр на основі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра” - 62403 особи, що більше у порівнянні з 2017 роком відповідно на 0,4%, у тому числі за денною формою навчання - 53720 осіб, що більше у порівнянні з 2017 роком на 0,9%.

Проектні показники державного замовлення на підготовку наукових та науково-педагогічних кадрів становитимуть:

  • до аспірантури - 4399 осіб, що більше порівняно з 2017 роком на 1,4%,
  • до докторантури - 478 осіб, що більше порівняно з минулим роком на 5,9%.

Прийом учнів на навчання за робітничими спеціальностями за державним замовленням у 2018 році передбачено в обсязі 23000 осіб.

Детальніше...

 

Уряд спрямував на розвиток регіонів 6 млрд.грн.

Inf_visnyk

Цього року уряд виділив понад 6 млрд.грн. на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій. Зокрема, 4,05 млрд.грн. виділені з Державного фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд.грн. регіони отримають через субвенцію з бюджету. Ці кошти будуть спрямовані на будівництво та ремонт різних об’єктів, яких потребують мешканці  конкретного міста, села, ОТГ - дитячих садочків, шкіл, медичних закладів та оснащення їх сучасним обладнанням, на будівництво і ремонт доріг, мереж водопостачання та вуличного освітлення, щоб забезпечити комфортні умови для життя.

Детальніше...

 

Вітаю рішення Саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною та наших незаперечних перспектив євроатлантичної інтеграції – Президент

prezudent_11_07_2018«Вітаю рішення Брюссельського саміту НАТО щодо зміцнення партнерства з Україною та наших незаперечних перспектив євроатлантичної інтеграції. Це результат багаторічної роботи нашої команди та чітке визнання прогресу України на шляху реформ і наближення до стандартів Альянсу», - наголосив Президент Петро Порошенко на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Ми дуже цінуємо незламну єдність і солідарність Альянсу з Україною», - підкреслив Петро Порошенко.

«Ми і надалі робитимемо все можливе для забезпечення реалізації євроатлантичних прагнень Українського народу», - наголосив Президент.

Глава держави зазначив, що високо цінує підтвердження відданості Альянсу підтримці суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах. «НАТО рішуче засуджує та ніколи не визнає анексію українського Криму. Наші партнери вимагають від Росії вивести свої війська з території нашої держави та припинити будь-яку політичну, фінансову та матеріальну підтримку незаконних збройних формувань на Донбасі», - додав він.

Президент також привітав «готовність союзників продовжити потужний, скоординований, трансатлантичний тиск на російського агресора, включаючи санкції».

Детальніше...

 

Дайджест новин Уряду 11.07.2018

Геннадій Зубко: Затверджено ще 288 проектів регіонального розвитку на 1,8 млрд гривень

Уряд зменшив обсяг держзамовлення на підготовку фахівців у 2018 році на 9,6%

Степан Кубів: У 2019 році збережеться зростання ВВП на рівні 3%

Уряд схвалив законопроект щодо ратифікації Угоди про фінансування Дунайської транснаціональної програми, - Геннадій Зубко

Прем’єр-міністр закликав Парламент консолідуватися навколо рішень про запровадження Антикорупційного суду

Глава Уряду представив звіт роботи Кабінету Міністрів за перше півріччя поточного року

 

Робоча зустріч

rob_zustrich_mal10 липня 2018 року під головуванням голови райдержадміністрації Ірини Старенької відбулася робоча зустріч, на яку були запрошені сільські голови, керівники медичних установ району (головний лікар Богуславської ЦРЛ, медичні працівники та завідувачі медичних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктів району).

На порядку денному були розглянуті питання: робота медичних закладів Богуславського району; організація проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу; питання військового обліку військовозобов’язаних; ознайомлення з інтерактивною системою локалізації проблем «UVAGA.UA».

При розгляді питання роботи медичних закладів Богуславського району було обговорено стан проведення  національної кампанії з вибору сімейного лікаря, розглянуто пропозиції та дано доручення  щодо  підвищення якості надання медичних послуг,  також озвучено результати реалізації урядової програми «Доступні ліки». У своєму виступі  очільниця району Ірина Старенька акцентувала  увагу  на основних меседжах Президента України, який  наголошує на забезпеченні надання населенню із сільської місцевості якісних медичних послуг,  так, як жоден громадян України, незалежно від географічного розташування, не повинен бути обділений у наданні необхідної допомоги.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси