Вхід на сайтОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Богуславська районна державна адміністрація інформує про те, що:

01 липня 2017 року о 10.00 год. (в суботу) в приміщенні Медвинського сільського Будинку культури (с. Медвин Богуславського району) відбудуться  громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та стан роботи закладів охорони здоров’я на території Богуславського району.

На громадські слухання запрошуються посадові особи райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, депутати міської, районної рад, керівники органів самоорганізації населення, представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, керівники підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов’язана з питаннями, що обговорюються.

 

26 червня світова спільнота відзначає Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків

biblioteka_26_06_2017 Цей день був заснований в 1987 році Генеральною Асамблеєю ООН на знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність і співробітництво для створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками. Рішення було прийнято 7 грудня 1987 на основі рекомендації Міжнародної конференції з боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом, яка прийняла всеосяжний багатодисциплінний план діяльності по боротьбі зі зловживанням наркотичними засобами. Історія боротьби з розповсюдженням наркотиків налічує вже більше 100 років. За оцінками ООН, в даний час не менше 185 млн чоловік у світі вживає наркотики з них близько 12% — у віці від 15 до 30 років, а середній вік юних наркоманів становить 13-14 років. В районній бібліотеці діє виставка-пересторога (із циклу інформаційно-просвітницьких заходів з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі) "Наркоманія – небезпека для молоді" /до Всесвітнього дня боротьби з наркоманією/.
 

Про оздоровлення та відпочинок дітей Богуславського району

Artek_23_06_2017На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Обласної комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року з метою забезпечення контролю за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку незалежно від форм власності і підпорядкування, створення в них безпечних умов для перебування дітей, що відповідають вимогам санітарних норм та здійснення заходів, спрямованих на збереження і зміцнення здоров’я дітей в Київській області відповідно до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 23 лютого 2017 року № 64 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році», в області розпочато літнє оздоровлення дітей , які потребують особливої та соціальної підтримки.

22 червня 2017 року, 9 дітей з Богуславського району вказаної категорії відправились комфортабельними автобусами на оздоровлення до дитячого заміського закладу

Детальніше...

 

В м. Богуслав відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку на території міста Богуслав

Boguslav_23_06_201723 червня 2017 року, у великому залі засідань Богуславської районної державної адміністрації відбулися громадські слухання з питань  охорони громадського порядку  на території міста Богуслав.

Участь в обговоренні взяли голова Богуславської районної державної адміністрації Старенька І.А., заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Салата О.П., заступник голови районної ради Резніченко А.Л., керівник апарату райдержадміністрації Новосвітний О.В., заступник начальника Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Сорокун В.Д., дільничний офіцер поліції Кукса І.П., голова громадської ради при Богуславській районній державній адміністрації Уклеїна Л.А., громадськість, представники засобів масової інформації.

В ході громадських слухань було розглянуто питання: стан забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Богуславського району. В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось: «Всього за 5 місяців поточного року станом на 30.05.2017 року до ЄО Богуславського ВП було зареєстровано 1972 заяви та повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, 1680 з яких без ознак кримінального правопорушення - 1489 з яких списані в справу згідно Закону України «Про звернення громадян» та по 191 складено протокол про адміністративне правопорушення.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_295226 червня 2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації О.П. Салати за  участю заступника голови районної ради, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядку денному розглядалися питання:  про роботу галузі культури (проведення культурно-розважальних заходів для молоді,  підготовка до проведення Дня Конституції України); проведення спортивних змагань; робота районного центру зайнятості;  про роботу медичної галузі району (функціонування ФАПів, забезпеченість медикаментами); підсумки проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку на території Богуславського району;  забезпечення правопорядку в місті та в районі; фінансування пенсійних виплат; наповнення районного бюджету; проведення благоустрою прилеглих територій  по місту та в населених пунктах району; забезпечення протипожежної безпеки; забезпечення сталих телефонних комунукацій та безперебійної роботи районних електричних мереж; різне.

По завершенню апаратної наради заступником  голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів,  організацій району та встановлено терміни їх виконання.

Детальніше...

 

До Дня державної служби України

dergslugba_201723 червня 2017 року у великому залі засідань Богуславської районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня державної служби України. Голова райдержадміністрації Ірина Абрамівна Старенька привітала всіх державних службовців Богуславського району, побажала добра і здоров’я, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім’я розквіту Богуславського району та подальшої розбудови Української держави. До вітального слова долучився також голова Богуславської районної ради Володимир Миколайович Замирайло.

На всіх присутніх чекав святковий концерт, який підготували вихованці Богуславської школи мистецтв під керівництвом О. Мороз.

Детальніше...

 

День молоді в Україні

den_molodi_23_06_2017Щорічно, в Україні це свято відзначають в останню неділю червня. Цей день символізує юне начало, запал і невтомну енергетику молодої людини на шляху становлення її, як особистості. Це свято запалу та енергії, самоствердження і пізнання, натхнення і творчості, любові і романтики. День молоді в Україні — одне з найбільш очікуваних свят серед молодих людей і, особливо студентів. Молодість – пора пошуку і час надій. Саме зараз Вам властиве почуття впевненості у власних силах. Тільки у вашому віці можна пишатись своєю красою та силою. Але памʼятайте, що внутрішня краса ніколи не вʼяне, та сила духу ніколи не згасне. Радійте прекрасному періоду молодості і закладайте міцний фундамент майбутнього життя. День молоді – це чудове свято, яке

Детальніше...

 

Привітання голови Богуславської районної державної адміністрації Старенької І.А. та голови Богуславської районної ради Замирайла В.М.

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із Днем державної служби!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро і сердечно вітаємо всіх вас  з професійним святом – Днем державної служби!

На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

Віримо, що Ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства на засадах соціально орієнтованої ринкової економіки, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни, піднесення її престижу на міжнародній арені. Нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Щиро бажаємо Вам добра і здоров’я, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім’я розквіту Богуславського району та подальшої розбудови Української держави.

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Богуславська районна державна адміністрація інформує про те, що  23  червня  2017 року о 16.00 годині в приміщенні залу засідань райдержадміністрації відбудуться  громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та стан роботи закладів охорони здоров’я на території Богуславського району.

На громадські слухання запрошуються посадові особи райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, депутати міської, районної рад, керівники органів самоорганізації населення, представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, керівники підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов’язана з питаннями, що обговорюються.

 

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Den_scorbotu_22_06_2017Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Цього дня голова адміністрації І.А. Старенька, заступник голови адміністрації О.П. Салата, керуюча справами виконавчого апарату районної ради В.М. Джемесюк, секретар Богуславської міської ради Ю.В. Смоляр, голова Богуславської районної організації Рада ветеранів  М.О. Павленко, ветерани, громадськість, ЗМІ поклали квіти до Меморіалу Слави та поминули хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України. В усіх православних храмах міста та району пройшли молебні за Україну та Український народ.

Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

Детальніше...

 

П’ЯТЬ ЗАПИТАНЬ ПРО ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ

У п’ятницю, 16 червня, Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.

Раніше свою підтримку урядового законопроекту про реформування пенсійної системи висловили Міжнародний валютний фонд і Світовий банк.  Вже цього тижня законопроект буде поданий до парламенту, аби за сприяння депутатів вже в жовтні цього року розпочати масштабні зміни вітчизняної пенсійної системи. Ці змини дозволять збалансувати бюджет Пенсійного фонду, а головне, відновити справедливість у призначенні і виплаті пенсій.

Пенсійна реформа стосується кожного і майбутні зміни викликають особливий інтерес громадян. Щодня на адресу уряду і прем’єра надходять сотні листів з проханням роз’яснити окремі нюанси майбутньої реформи. Ми зібрали п’ять найпоширеніших питань.

ЯК САМЕ ПІДВИЩАТЬСЯ ПЕНСІЇ І ЩО ЗМІНИТЬСЯ У МЕХАНІЗМІ ЇХ РОЗРАХУНКУ?

Законопроект щодо реформування пенсійної системи вводить чесні та прозорі правила визначення розміру пенсій для усіх громадян, без огляду на статус та місце роботи.

Розмір пенсії розраховуватиметься за формулою:

Розмір пенсії = Сз × Ікз × Кс

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси