Вхід на сайт40 млн грн зекономлено на оплаті енергоносіїв у бюджетних установах в рамках 130 верифікованих ЕСКО-контрактів за останні 2,5 роки

2_11

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, презентуючи 14 листопада на прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі успішний розвиток енергосервісу в країні і найголовніше - результати верифікації перших ЕСКО-договорів у бюджетній сфері.

«Як тільки у 2015 р. ми запровадили всю необхідну законодавчу базу, Держенергоефективності почало активно популяризувати ринок ЕСКО-послуг. Сьогодні цей напрям термомодернізації шкіл, лікарень та інших об’єктів соціальної сфери запрацював і почав стрімко набирати оберти», - повідомив С. Савчук.

Так, за останні 2 роки кількість ЕСКО-договорів збільшилась у 18 разів: із 20 контрактів на суму 18 млн грн у 2016 р. до понад 370 на суму 520 млн грн у 2019 році.

Інвестори за власний рахунок впроваджують енергоефективні проекти та отримують повернення вкладених коштів лише, якщо досягнуть економії енергоспоживання.

Щоб перевірити ефективність ЕСКО-механізму, Держенергоефективності спільно із Проектом ПРООН проведено оцінку 130 договорів, які вже дають економію енергоресурсів впродовж щонайменше одного опалювального сезону.

Детальніше...

 

Урочистості

0-02-0a-00df024717d5677b0f6118da0cab1aa6c259819d96fe2216f63087528fd3f4c1_full

15 листопада  2019 року у великому залі засідань Богуславської  РДА відбулися урочистості  з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Із професійним святом тих, хто пов’язав свою діяльність із сільським господарством,  привітали депутат обласної ради Анатолій Даниленко, т.в.о. голови райдержадміністрації Олександр Салата,  заступник  голови районної ради Анатолій Резніченко та керівники сільськогосподарських підприємств району, Франя Бердило та Валентина Коваль.

За сумлінну працю, відданість справі та вагомий внесок у розвиток  сільськогосподарського виробництва   району, кращих  працівників сільськогосподарських формувань Богуславщини  відзначено  спільними Подяками  районної державної адміністрації та районної ради та грошовими нагородами.


Гарний святковий настрій присутнім забезпечували солісти та  творчі аматорські колективи районного будинку культури та Богуславської школи мистецтв.

Детальніше...

 

Оголошення!

5c6ea9734de76187062698Київська обласна державна адміністрація оголошує старт конкурсу на найкращу концепцію туристичного бренду Київщини! До участі у конкурсі запрошуються усі талановиті особистості, креативні та дизайнерські студії, які бажають долучитися до покращення туристичної привабливості Київської області. Концепція повинна бути орієнтована як на зовнішнього, так і внутрішнього споживача.
Головний приз - всеукраїнське визнання як творця бренду Київщини та контракт у розмірі 250 тисяч гривень (Згідно умов конкурсу, частина премії має бути спрямована на створення брендбуку та виготовлення сувенірної промоатрибутики.
Детальніше можна дізнатися у Положенні про конкурс). Лише три обов’язкові умови, за яких заявку буде допущено до розгляду:
● Ідея бренду має бути авторською;
● Заявка містить ескіз логотипу та гасло (українською та англійською мовами) до нього;

Детальніше...

 

Верховна Рада проголосувала за лібералізацію українського ринку землі

Парламент зробив перший крок для запровадження ринкового обігу земель сільськогосподарського призначення. Верховна Рада 240 голосами ухвалила в першому читанні проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» №2178-10.

«13 листопада — день, який увійде в історію України. Народні депутати проголосували за лібералізацію українського ринку землі. Закінчується епоха, де народу — мораторій, а «своїм людям» — усе, -  зазначив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. - Нарешті ми можемо здійснити перехід від феодалізму до реальних ринкових відносин, як повноцінна, розвинута країна. Українці мають право вільно розпоряджатися своїм майном!»

Докладніше можна прочитати на Урядовому порталі www.kmu.gov.ua та сторінках Кабінету Міністрів України у соціальних мережах.

 

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 12 листопада 2019 року

Місія МВФ прибуде в Україну 14 листопада для продовження переговорів щодо нової програми

Місія прибуде для продовження обговорень з Урядом України нової 3-річної програми у форматі розширеного фінансування (EFF) для збереження макроекономічної стабільності та проведення структурних реформ.

Важлива інформація для одержувачів пільг на ЖКП

Починаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій.

Надскладна бюрократична процедура конкурсів на керівні посади буде спрощена

Голова НАДС Олександр Стародубцев закликав представників бізнесу, фахівців державної служби активніше долучатися до участі в конкурсах.

Владислав Криклій:  Річкові перевезення мають зрости втричі

Розвиток річкових перевезень дозволить розвантажити дороги та захистити їх від руйнування, а також сприятиме створенню нових робочих місць за рахунок збільшення замовлень для українських суднобудівельних компаній

Оптимізація непрофільних активів та концесія вокзалів - Мінінфраструктури повернуло контроль над Укрзалізницею та починає її оновлення

Міністерство інфраструктури України ініціює оновлення рухомого складу Укрзалізниці, підвищення якості та безпеки вантажних та пасажирських перевезень, а також запуск нових внутрішніх та міжнародних маршрутів.

Детальніше...

 

Прийом громадян

0-02-0a-e0cf91c5d0fa0fb8c4bfeef7cddc14da715e1b6af992f4490de654160df245ed_full

13 листопада  2019 року  в Богуславській  райдержадміністрації відбувся черговий особистий прийом громадян т.в.о. голови райдержадміністрації Олександром Салатою.

На прийомі у керівника  побувало черверо мешканців району. Питання стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових проблем.

Усім заявникам надано роз’яснення щодо порушених ними питань.

За результатами  особистого прийому дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації. Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначені законодавством терміни.

Детальніше...

 

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 11 листопада 2019 року

Олексій Гончарук: Реформування Держгеокадастру під моїм особистим контролем. Люди повинні мати доступ до інформації про всі землі та ресурси

Олексій Гончарук дав доручення завершити створення сучасної цифрової моделі території України до кінця 2020 року. Відповідне завдання Глава Уряду поставив на нараді з очільниками обласних відділень Держгеокадастру і складом центрального апарату.

Уряд пообіцяв покращити сервіс щодо адміністративних послуг

“Зміни, які нами запропоновані, базуються на функціональному аналізі райдержадміністрацій, облдержадміністрацій. Там давно є функції, які не виконуються, але на папері числяться. Тому ті скорочення, які ми пропонуємо, ніяким чином на якості адміністративних послуг не відіб’ються. А кошти, які ми зекономимо, будемо спрямовувати на покращення роботи”, - підкреслив Прем'єр-міністр України.

Уряд закликав народних депутатів до конструктивного діалогу щодо Бюджету-2020

“Під час опрацювання Бюджету-2020 до другого читання надійшло пропозицій на сотні мільярдів гривень, ми були змушені обирати пріоритети. Водночас, ми не залишили без відповіді жодне питання. Наприклад, в проектах фінансування для опорних шкіл на більш ніж 3 млрд гривень ми, зокрема, передбачили кошти на будівництво спортивних майданчиків”,- підкреслив Олексій Гончарук.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-0a-cc3b49c854b8d3cf5a0918072aa4ca6e2ec56d61c59fe30b1217c9462cc08e75_full

Під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати, 11 листопада   2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада.

 

На нараді обговорені  питання роботи  закладів освіти та опалювального сезону 2019-2020 років; забезпечення  якості надання медичних послуг, залучення молодих фахівців та компенсації оплати комунальних послуг для них; робота Богуславського районного військового комісаріату; субсидіювання населення району; забезпечення правопорядку в  районі; протипожежний стан та посилення роз’яснювальної роботи серед населення; виконання районного бюджету;  робота Держпродспоживслужби в районі;  різне.

Олександр Салата довів до відома присутніх, що 9 листопада  2019 року (в суботу) ним особисто було проінспектовано освітні заклади міста Богуслава. Цього дня температура повітря зовні була +18*С, але не дивлячись на  його доручення щодо раціонального використання енергоносіїв та бюджетних коштів, деякі навчальні заклади опалювалися не беручи до уваги рекомендації.

Детальніше...

 

Про засідання комісії з питань захисту прав дитини

0-02-0a-ab2080ec72cc6c090f5555eb907d0a2e05b3870a44402f7c9886583f7b5a7e82_full

08 листопада 2019 року в приміщенні малого залу Богуславської райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Богуславської РДА. На засіданні розглядалися питання:

 

- щодо визначення способів участі батька у вихованні малолітніх дітей;

- про доцільність позбавлення батьківських прав батька відносно малолітніх дітей;

- щодо надання дозволу на вчинення правочину пов’язаного з даруванням  часток квартири, в якій зареєстрована та проживає малолітня дитина;

- про доцільність встановлення опіки над неповнолітньою дитиною, що має статус дитини позбавленої батьківського піклування;

- про стан виховання та утримання дітей в сім’ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах.

Всі питання були розглянуті в повному обсязі та прийняті відповідні рішення.

Детальніше...

 

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 7 листопада 2019

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України

за 7 листопада  2019 року

 

Прем’єр-міністр доручив встановити цілодобовий ваговий контроль на дорогах Запорізької області

Олексій Гончарук доручив встановити цілодобовий ваговий контроль на дорогах Запорізької області,  також обмежити рух фур по непризначених для них шляхах. Крім того, Глава Уряду дав завдання повністю добудувати міст у Запоріжжі максимум за 1,5 роки.

У Мінсоцполітики назвали середній розмір субсидії та пільги на ЖКП за жовтень

Середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень становить 539 грн, при цьому розмір пільги – 418 грн.

8 листопада Міністр освіти і науки презентує “To do list” змін у сферах освіти та науки

Ганна Новосад представить свій «To do list» змін, які планується впровадити у сферах освіти та науки в межах трьох часових проміжків — до кінця 2019-го, впродовж 2020-го та загалом протягом наступних 5 років. Презентація проходитиме в межах інформування про конкретні кроки з реалізації Програми діяльності Уряду.

Мінсоцполітики вперше за багато років повністю забезпечить потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації

На потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації (ТЗР) у цьому році з Державного бюджету-2019 року буде додатково спрямовано майже 787 млн грн, що дозволить виготовити додатково близько 250 тис. виробів для осіб та дітей з інвалідністю.

Детальніше...

 

Засідання комісії

0-02-0a-073a18f973a5b99cc788ea514ded6d6ab72763c30b597e0ad78ebb120536f159_full

8 листопада   2019 року відбулося засідання комісії  Богуславської районної державної адміністрації  з питань  формування пропозицій  стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні  роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближення до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким придбане житло або призначено грошову компенсацію. Під час засідання було розглянуто 4 справи.  По всім заявам  прийнято позитивне рішення.

 

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси