Вхід на сайтТарифи на тепло знизяться: Президент та Уряд знайшли дієвий механізм

Платіжки на теплоенергію для українців здешевшають на третину. Уряд за дорученням Президента України Володимира Зеленського розробив механізм, який дасть змогу знизити тарифи на тепло вже цієї зими.

Завдяки ухваленій 24 грудня постанові Кабміну, вже зараз теплопостачальники мають змогу перерахувати платіжки, враховуючи зниження ціни на газ. Це означає, що за грудень українці можуть отримати рахунки, в яких ціна на теплопостачання знизиться на третину. Відтак, тепло в середньому для громадян здешевшає на 300-400 грн на місяць.

Президент та Уряд надали всі відповідні інструменти місцевій владі. У свою чергу, прем’єр-міністр Олексій Гончарук звернувся до мерів із закликом прискорити цей процес. Тож тепер усе залежить від швидкості та ефективності органів місцевого самоврядування й теплокомуненерго.

Детальніше...

 

У Новий рік зі зниженими тарифами на тепло

Цієї зими тепло подешевшає в середньому на 300-400 гривень. Відповідну постанову, яка дає змогу знизити вартість тарифів, ухвалив Кабінет міністрів 24 грудня за дорученням президента Володимира Зеленського.

В уряді пояснили: таке рішення — не популізм, адже ніхто вручну не керує цінами, бо це завжди призводило до великих заборгованостей та енергозалежності від Росії.

Кабміну вдалося зменшити вартість газу, тому відповідно повинні зменшитися й тарифи.

Тепер усе залежатиме від того, наскільки швидко й ефективно спрацюють органи місцевого самоврядування, очільники міст та теплокомуненерго — саме вони мають переглянути платіжки за грудень. Усі необхідні інструменти місцевій владі президент й уряд надали.

«Українці повинні відчути зміни у своїх платіжках уже зараз, а не через 3-5 років. Це не обіцянки, а реальна робота команди заради добробуту українців», — заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Зниження цін на тепло, додають у Кабміні, — лише перший крок до справжньої енергонезалежності. 2020 року уряд планує утеплити тисячу будинків, які втрачають забагато тепла взимку. Це пілотний проєкт, у якому місцева влада й ОСББ повинні стати рушійною силою.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-0a-eca7a8ec1a9277bfb22379275a6a80101e9e37bed75604dbfa940216ccd48ba7_full

Під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати, 23грудня 2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада.

На нараді були обговорені  питання роботи управління Державної казначейської служби у Богуславському районі та своєчасного здійснення всіх фінансових операцій; пенсійного забезпечення та субсидіювання населення району; забезпечення правопорядку та протипожежного стану, посилення роз’яснювальної роботи серед населення; роботи Держпродспоживслужби в районі; роботи КП «Богуславтепловодопостачання»; організація і проведення різдвяних та новорічних свят; різне.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Детальніше...

 

До дня Св. Миколая

80241093_164945798217301_4577622418054447104_o

20 грудня 2019 року т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександр Салата та голова районної ради Володимир Замирайло  завітали до вихованців  Київського обласного центру соціально-прихологічної  реабілітації дітей "ОБЕРІГ" (м. Богуслав).

Керівники району привітали дітей зі святом Миколая та прийдешніми  новорічними святами, подарували солодощі,   побажали міцного здоров’я, щастя, добра  та миру.

Олександр Салата та Володимир Замирайло  поспілкувалися з вихованцями і працівниками закладу, обговорили  плани та перспективи роботи установи.

Детальніше...

 

Шановні працівники енергетичної галузі району!

_1enerЩиро вітаю Вас з нагоди вашого професійного свята – Дня енергетика.

Від Вас усіх, від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу залежить надійне забезпечення електричною енергією споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя, як нашого району, так і суспільства.


Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок.


Бажаю всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

Нехай завжди Вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

 


З повагою

тимчасово виконуючий обов’язки  голови Богуславської районної державної адміністрації

Олександр САЛАТА

 

Відкриття ялинки

0-02-0a-e955360651fb7b8d4a6dae43723da2012c0250d469416875f54ae1eb839df7eb_full

19 грудня 2019 року в м. Богуслав відбулося урочисте відкриття ялинки за участю т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації О. Салати, секретаря міської ради Г. Плагун та творчих колективів Богуславської школи мистецтв. Олександр Салата  та Галина Плагун привітали всіх жителів Богуславщини  зі святом Миколая та прийдешніми  новорічними святами, побажали миру, щасливої долі, міцного здоров’я, добра   та достатку.

 

Дійство супроводжувалося  виставами, співом,  танцями та веселощами.

Детальніше...

 

Шановні жителі Богуславщини! Від щирого серця вітаю Вас з Днем Святого Миколая!

Це особливе свято вчить нас вірити в чудо, як вірять у нього діти, навчає милосердю, доброті, чуйності та любові до ближніх.
Українці завжди шанували Миколая Чудотворця, заступника простих людей, покровителя та вихователя дітей.
Наслідуймо і сьогодні добрі та праведні вчинки Святого Миколая. Адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність.
Бажаю всім доброго здоров’я та Божого благословення. Нехай у ваших родинах лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі, нехай в оселях панують злагода та любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає Вас та Ваших близьких від усіх незгод!
З повагою
тимчасово виконуючий обов*язки  голови Богуславської районної державної адміністрації
Олександр САЛАТА
mic
Це особливе свято вчить нас вірити в чудо, як вірять у нього діти, навчає милосердю, доброті, чуйності та любові до ближніх.
Українці завжди шанували Миколая Чудотворця, заступника простих людей, покровителя та вихователя дітей.

Наслідуймо і сьогодні добрі та праведні вчинки Святого Миколая. Адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність.

Бажаю всім доброго здоров’я та Божого благословення. Нехай у ваших родинах лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі, нехай в оселях панують злагода та любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає Вас та Ваших близьких від усіх незгод!

З повагою
тимчасово виконуючий обов*язки  голови Богуславської районної державної адміністрації
Олександр САЛАТА
 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-0a-dbdf25361d73d162e2e6cbf44d1032b05f94c7a9aa6759c83437ea9c37610b02_full

Під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати, 16 грудня 2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада.

 

На нараді обговорені  питання реформування галузі охорони здоров’я (закупівля комп’ютерної техніки, встановлення програмного забезпечення, підключення до медичної інформаційної системи закладів, що надають вторинну медичну допомогу та укладання договорів з Національною службою здоров’я України); субсидіювання населення району ( монетизація пільг та субсидій); забезпечення правопорядку в  районі; протипожежний стан та посилення роз’яснювальної роботи серед населення; підготовка та обговорення проєкту районного бюджету;  робота Держпродспоживслужби в районі  (проведення протиепізоотичних заходів); організація та проведення різдвяних та новорічних свят; різне.

Олександр Салата  у своєму виступі подякував керівнику Богуславського РП ПрАТ «Київобленерго» Сергію Олексенку за високопрофесійне виконання своїх обов’язків щодо вирішення звернення громадян по відновленню роботи електромереж у віддалених населених пунктах району.

Детальніше...

 

День ліквідатора

0-02-0a-594f1f4bd313c9425f81fc47a3b25aebf44e93c0245b4c0a22e346a7cca8b1cd_full

Завтра в України відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Це пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлення про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результати вибуху четвертого енергоблоку ЧАЕС.

У цей день ми  вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів. Не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду вони робили все, що від них залежало і віддали своє здоров’я та життя заради життів мільйонів інших громадян.

Сьогодні, 13 грудня 2018 року, в місті Богуслав відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС. Цього ж дня в залі засідань райдержадміністрації  відбулося  зібрання за участю керівництва району, депутатів,  членів Богуславської районної громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна»,  керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств,  організацій району, засобів масової інформації.

У своєму виступі т.в.о. голови районної державної адміністрації  Олександр Салата  подякував всім учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС за мужність,  самовідданість та жертовність під час виконання своїх обов’язків.

Детальніше...

 

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

6e668830f235f54ab4ff184a13ae3380

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що відали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам`ять про солдатів атомного фронту.

Низько схиляю голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняюся тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

Щиросердно дякую чорнобильцям за їхній подвиг, бажаю здоров’я, благополуччя та довгих років життя!

З повагою, т.в.о. голови Богуславської районної державної адміністрації

Олександр САЛАТА

 

Прогноз районного бюджету Богуславського району на 2021 - 2022 роки.

grom_obgovorennya_16_12_2019Прогноз районного бюджету Богуславського району Київської області розроблено на основі положень Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 № 555 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки», наказу Міністерства фінансів України від 29.03.2019 № 130 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо складання у 2019 році місцевих бюджетів на середньостроковий період», листів Міністерства фінансів України від 05.09.2019 № 05110-14-6/22263 «Про особливості складання проєкту місцевого бюджету на 2020 рік та прогнозу місцевого бюджету на 2021-2022 роки», Закону України ,,Про Державний бюджет України на 2020 рік”, прийнятого Верховною Радою України 14 листопада 2019 року та прогнозних показників економічного і соціального розвитку району, регіональних та державних цільових програм.

Проект розпорядження.

Додаток до проєкту розпорядження.

Проєкт рішення.


 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси