Вхід на сайтШановні працівники енергетичної галузі району!

_1enerЩиро вітаю Вас з нагоди вашого професійного свята – Дня енергетика.

Від Вас усіх, від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу залежить надійне забезпечення електричною енергією споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя, як нашого району, так і суспільства.


Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок.


Бажаю всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

Нехай завжди Вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

 


З повагою

тимчасово виконуючий обов’язки  голови Богуславської районної державної адміністрації

Олександр САЛАТА

 

Відкриття ялинки

0-02-0a-e955360651fb7b8d4a6dae43723da2012c0250d469416875f54ae1eb839df7eb_full

19 грудня 2019 року в м. Богуслав відбулося урочисте відкриття ялинки за участю т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації О. Салати, секретаря міської ради Г. Плагун та творчих колективів Богуславської школи мистецтв. Олександр Салата  та Галина Плагун привітали всіх жителів Богуславщини  зі святом Миколая та прийдешніми  новорічними святами, побажали миру, щасливої долі, міцного здоров’я, добра   та достатку.

 

Дійство супроводжувалося  виставами, співом,  танцями та веселощами.

Детальніше...

 

Шановні жителі Богуславщини! Від щирого серця вітаю Вас з Днем Святого Миколая!

Це особливе свято вчить нас вірити в чудо, як вірять у нього діти, навчає милосердю, доброті, чуйності та любові до ближніх.
Українці завжди шанували Миколая Чудотворця, заступника простих людей, покровителя та вихователя дітей.
Наслідуймо і сьогодні добрі та праведні вчинки Святого Миколая. Адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність.
Бажаю всім доброго здоров’я та Божого благословення. Нехай у ваших родинах лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі, нехай в оселях панують злагода та любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає Вас та Ваших близьких від усіх незгод!
З повагою
тимчасово виконуючий обов*язки  голови Богуславської районної державної адміністрації
Олександр САЛАТА
mic
Це особливе свято вчить нас вірити в чудо, як вірять у нього діти, навчає милосердю, доброті, чуйності та любові до ближніх.
Українці завжди шанували Миколая Чудотворця, заступника простих людей, покровителя та вихователя дітей.

Наслідуймо і сьогодні добрі та праведні вчинки Святого Миколая. Адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність.

Бажаю всім доброго здоров’я та Божого благословення. Нехай у ваших родинах лунає сміх малечі та сяють радістю дитячі очі, нехай в оселях панують злагода та любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає Вас та Ваших близьких від усіх незгод!

З повагою
тимчасово виконуючий обов*язки  голови Богуславської районної державної адміністрації
Олександр САЛАТА
 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-0a-dbdf25361d73d162e2e6cbf44d1032b05f94c7a9aa6759c83437ea9c37610b02_full

Під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати, 16 грудня 2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада.

 

На нараді обговорені  питання реформування галузі охорони здоров’я (закупівля комп’ютерної техніки, встановлення програмного забезпечення, підключення до медичної інформаційної системи закладів, що надають вторинну медичну допомогу та укладання договорів з Національною службою здоров’я України); субсидіювання населення району ( монетизація пільг та субсидій); забезпечення правопорядку в  районі; протипожежний стан та посилення роз’яснювальної роботи серед населення; підготовка та обговорення проєкту районного бюджету;  робота Держпродспоживслужби в районі  (проведення протиепізоотичних заходів); організація та проведення різдвяних та новорічних свят; різне.

Олександр Салата  у своєму виступі подякував керівнику Богуславського РП ПрАТ «Київобленерго» Сергію Олексенку за високопрофесійне виконання своїх обов’язків щодо вирішення звернення громадян по відновленню роботи електромереж у віддалених населених пунктах району.

Детальніше...

 

День ліквідатора

0-02-0a-594f1f4bd313c9425f81fc47a3b25aebf44e93c0245b4c0a22e346a7cca8b1cd_full

Завтра в України відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, котрі ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Це пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлення про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результати вибуху четвертого енергоблоку ЧАЕС.

У цей день ми  вклоняємося перед мужністю, самовідданістю та високим професіоналізмом ліквідаторів. Не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду вони робили все, що від них залежало і віддали своє здоров’я та життя заради життів мільйонів інших громадян.

Сьогодні, 13 грудня 2018 року, в місті Богуслав відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС. Цього ж дня в залі засідань райдержадміністрації  відбулося  зібрання за участю керівництва району, депутатів,  членів Богуславської районної громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна»,  керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств,  організацій району, засобів масової інформації.

У своєму виступі т.в.о. голови районної державної адміністрації  Олександр Салата  подякував всім учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС за мужність,  самовідданість та жертовність під час виконання своїх обов’язків.

Детальніше...

 

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

6e668830f235f54ab4ff184a13ae3380

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що відали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам`ять про солдатів атомного фронту.

Низько схиляю голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняюся тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

Щиросердно дякую чорнобильцям за їхній подвиг, бажаю здоров’я, благополуччя та довгих років життя!

З повагою, т.в.о. голови Богуславської районної державної адміністрації

Олександр САЛАТА

 

Прогноз районного бюджету Богуславського району на 2021 - 2022 роки.

grom_obgovorennya_16_12_2019Прогноз районного бюджету Богуславського району Київської області розроблено на основі положень Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 № 555 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки», наказу Міністерства фінансів України від 29.03.2019 № 130 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо складання у 2019 році місцевих бюджетів на середньостроковий період», листів Міністерства фінансів України від 05.09.2019 № 05110-14-6/22263 «Про особливості складання проєкту місцевого бюджету на 2020 рік та прогнозу місцевого бюджету на 2021-2022 роки», Закону України ,,Про Державний бюджет України на 2020 рік”, прийнятого Верховною Радою України 14 листопада 2019 року та прогнозних показників економічного і соціального розвитку району, регіональних та державних цільових програм.

Проект розпорядження.

Додаток до проєкту розпорядження.

Проєкт рішення.


 

ПРОЄКТ розпорядження Богуславської районної державної адміністрації: "Про схвалення проекту рішення Богуславської районної ради «Про районний бюджет Богуславського району на 2020 рік».

grom_obgovorennya_16_12_2019Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 76 і 77 Бюджетного Кодексу України:

1. Схвалити проєкт рішення Богуславської районної ради «Про районний  бюджет Богуславського району на 2020 рік», що додається.

Читати повністю.

Додаток 1 (доходи). Додаток 2 (фінансування). Додаток 3 (видатки). Додаток 4Додаток 5 (міжб. трансф). Додаток 6 (перелік об'єктів). Додаток 7 (програми). Додаток 8.

 

Кабінет Міністрів погодив ініціативу Міністерства соціальної політики, яка передбачає відв’язку частини виплат від розміру прожиткового мінімуму

Уряд зробив перші кроки для значного підвищення прожиткового мінімуму. Кабінет Міністрів погодив ініціативу Міністерства соціальної політики, яка передбачає відв’язку частини виплат від розміру прожиткового мінімуму. Це дасть змогу підвищити прожитковий мінімум до фактичного рівня - майже вдвічі, до 3-4 тис. грн.
«Ініціатива дозволить наблизитися до стратегічної мети Уряду – підвищення розміру прожиткового мінімуму до фактичного рівня. Зараз є різні підходи до визначення суті “фактичного прожиткового мінімуму”. І ми будемо рухатися до того, щоб він становив не менше 30-40% від розміру середньої заробітної плати. Тобто ми орієнтуємося для різних категорій населення на 3-4 тис. грн. А це – збільшення майже у два рази!», – заявила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська.
За словами очільниці відомства, суть реформи полягає у відв’язці розміру посадових окладів «бюджетників», а також розміру штрафів за адміністративні та кримінальні правопорушення від прожиткового мінімуму.
Як наголосила Юлія Соколовська, реформа механізму застосування прожиткового мінімуму дозволить:
- Створити передумови для суттєвого підвищення прожиткового мінімуму
- Надавати допомогу тим, хто її реально потребує

Детальніше...

 

Проведення Національного конкурсу "Благодійна Україна-2019".

У жовтні 2019 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу "Благодійна Україна-2019". Цьогоріч переможців визначатимуть в 17-ти основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. У кожній із вищезазначених номінаціях визначатиметься  по три лауреати конкурсу, переможці будуть оголошені на церемонії нагородження, що відбудеться навесні 2020 року у Києві.

Асоціація благодійників України також у пошуках партнерів у регіонах серед благодійних фондів, громадських організацій, інших профільних  неурядових організацій для реалізації регіональних етапів Національного конкурсу "Благодійна Україна-2019". Щорічно, окрім загальнонаціонального конкурсу проходять ще його регіональні етапи в областях України. На разі, у Київській області в Асоціації партнерів немає.

До Наглядової ради конкурсу входять: голова Наглядової ради Анжеліка Рудницька (співачка, мисткиня, журналіст і громадська діячка), Сергій Фоменко (Лідер гурту "Мандри"), Іван Малкович (директор видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА"), Ірма Вітовська-Ванца (акторка, волонтерка), Тарас Тополя (фронтмен гурту "Антитіла"), Оксана Білозір (народна артистка України, волонтерка), Іванна Климпуш-Цинцадзе (Голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу). Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду "Приятелі дітей".

Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі "Благодійна Україна-2019" - 1 березня 2020 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org та на офіційному сайті конкурсу: http://blagoukraine.org/., або в Оргкомітеті конкурсу за тел. (067) 16-404-11, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Засідання комісії ТЕБ та НС Богуславської райдержадміністрації

0-02-0a-88c2c0b84bf25076e167523c3533bc54e51b488d27da7dfdaa7776a670d66e19_full

11 грудня 2019 року   відбулося засідання комісії ТЕБ та НС Богуславської райдержадміністрації на яку були запрошені голови сільвиконкомів,  керівники підприємств, установ та організацій району.

 

Під час засідання розглядалися питання :

- про визначення та затвердження місць знищення вибухонебезпечних предметів на 2020 рік;

- про заходи щодо попередження пожеж,  загибелі  та травмування на них людей в зимовий період  2019/2020 року;

- про стан зовнішнього протипожежного водопостачання, штучних та природних водойм на території населених пунктів Богуславського району;

- стан готовності захисних споруд цивільного захисту та приведення їх в готовність,  власниками (балансоутримувачами) яких є: Богуславський НВО «Ліцей № 3- МАН» (ПРУ 138517), КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С.Нечуя-Левицького» (ПРУ № 138534) та ДП «Богуславське лісове господарство» (ПРУ № 138562) розташованих на території Богуславського району та виділення коштів з місцевих бюджетів на 2020 рік;

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси