Вхід на сайтЗасідання позачергової 44 сесії Богуславської районної ради сьомого скликання.

sesiya_ray_rada_05_12_2019_mal05 грудня 2019 року тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата взяв участь у засіданні позачергової 44 сесії Богуславської районної ради сьомого скликання.

В ході засідання були розглянуті питання:

- про внесення змін до рішення сесії районної ради від 21.12.2018 № 412-35-VІІ «Про районний бюджет Богуславського району на 2019 рік»;

- про затвердження Програми соціальної підтримки Богуславського районного об’єднання батьків, дітей та молоді з особливими потребами «Першоцвіт» на 2020 рік;

- про затвердження Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освяти району на 2020 рік;

- про збільшення вартості харчування одного дітодня в закладах освіти Богуславського району;

- про визначення Богуславського академічного ліцею №1 Богуславської районної ради Київської області опорним закладом освіти та затвердження його  Статуту в новій редакції;

- про створення Біївецької філії Богуславського академічного ліцею №1 Богуславської районної ради Київської області та затвердження її Положення;

Детальніше...

 

Відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування.

den_misc_samovriadyv_05_12_2019_malНапередодні відзначення свята Дня місцевого самоврядування, 5 грудня 2019 року, у актовій залі районної державної адміністрації відбулися урочистості. Всіх присутніх привітали тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата, голова Богуславської районної ради Володимир Замирайло, заступник голови Богуславської районної ради Анатолій Резніченко.

На святкування Дня місцевого самоврядування були запрошені депутати районної, сільських рад, голови та секретарі сільських рад, керівники районних установ, організацій та представники апарату районної ради та райдержадміністрації.

З вітальною промовою виступив тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата та привітав зі святом всіх,  хто причетний до місцевого самоврядування: депутатів районної та інших місцевих рад, сільських голів, секретарів, службовців місцевих рад, працівників виконавчого апарату районної ради, членів виконавчих комітетів та жителів всіх територіальних громад сіл Богуславського району, побажав всім міцного здоров'я та терпіння, щастя та добра,  витримки і стійкості, благополуччя, достатку і лише позитивної енергетики.

За багаторічну сумлінну працю, особисті заслуги у вирішенні питань соціально-економічного і культурного розвитку територіальної громади, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Олександр Салата та Володимир Замирайло нагородили спільними грамотами та подяками райдержадміністрації та районної ради голів сільських рад,  представників районної державної адміністрації.

Далі помічник депутата Київської обласної ради Анатолія Даниленка Юрій Балацький вручив Подяки Київської обласної ради депутатам районної ради за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, вагомий внесок у розвиток територіальної громади.

Детальніше...

 

Олексій Гончарук про створення умов для розвитку дітей-сиріт

Goncharyk_05_12_2019Діти мають виховуватися в сім'ях або в умовах, наближених до сімейних.

Систему інтернатів, яка дісталась у спадок, треба змінювати. Умови для розвитку дітей мають сприяти їхньому всебічному розвитку.

Уряд збільшив виплати на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до 2,5 та 3,5 (для дітей з інвалідністю) прожиткових мінімумів на дитину.

На 2020 рік закладено аналогічні кошти. Сьогодні 106 тисяч українських дітей живуть і навчаються в інтернатах, лише 6 тисяч із них – сироти, а інші мають хоча б одного з батьків. З різних причин вони вирішили віддати своїх дітей в інтернат. Цим питанням було присвячене перше розширене засідання Координаційної ради з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, що відбулося 5 грудня 2019 року.

Пропонуємо вам для використання у вашій роботі та підготовці своїх матеріалів синхрон з виступу Прем’єр-міністра України

О. Гончарука на засіданні Координаційної ради. Олексій Гончарук про створення умов для розвитку дітей-сиріт: ftp://ftp.kmu.gov.ua/5.12.2019%20O.Honcharuk%20pro%20vuhovanya%20diteyi%20v%20internatah1.mp4 Детальніша інформація за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/news/oleksij-goncharuk-zamist-internativ-yak-perezhitku-radyanskoyi-sistemi-mi-stvorimo-yakisni-umovi-dlya-rozvitku-ditej-sirit

Детальніше...

 

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України від 4 грудня

Олексій Гончарук: Держава забезпечить доставку пенсій та субсидій до пенсіонерів та людей з інвалідністю
З 1 січня 2020 року держава забезпечить доставку пенсій для майже 5 мільйонів пенсіонерів через мережу АТ «Укрпошта». Серед них, зокрема, для понад 800 тисяч людей з інвалідністю. Відповідне рішення сьогодні прийняв Уряд на своєму засіданні.

Уряд розширив програму реабілітації дітей з інвалідністю
Відповідно до програми, реабілітаційні послуги зможуть отримувати не лише діти з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, а й діти з іншими нозологічними захворюваннями.

Ветеранські громадські організації зможуть отримати державну фінансову підтримку незалежно від наявності статусу всеукраїнських
Відтак ветеранські громадські об’єднання, які планують реалізовувати проекти, організовувати заходи, програми для ветеранів, їхніх родин та ті, що сприяють формуванню образу ветерана та вшануванню пам’яті загиблих захисників, зможуть претендувати на державне фінансування своїх ініціатив.

Детальніше...

 

КОДА ОГОЛОШУЄ ЗБІР ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2021-2023 РОКАХ

kyiv_region_2019Київська обласна державна адміністрація розробляє План заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки (далі – Стратегія). Найважливішим етапом цієї роботи є збір проєктних ідей від суб’єктів регіонального розвитку області (юридичних та фізичних осіб), що дозволить сформувати План заходів з реалізації Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії. За результатами відбору найкращі проєктні ідеї у вигляді технічних завдань до проєктів будуть включені до Плану заходів з реалізації Стратегії у 2021-2023 роках.

Запрошуємо осіб, зацікавлених у розвитку Київщини, наукові установи та організації, об’єднання підприємців, громадські організації, вищі навчальні заклади, структурні підрозділи облдержадміністрації, органи місцевого самоврядування запропонувати ідею(ї) проекту(ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Форма пропозицій проєктних ідей, стратегічні, оперативні цілі та завдання Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки та інша інформація розміщені на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

Детальніше...

 

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

den_lydei_z_invalidnistyu_2019Його проголошенням у жовтні 1992-го Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй засвідчила увагу міжнародної спільноти до людей з особливими потребами, визнавши, що цивілізованість суспільства визначається уважним та милосердним ставленням до людей з інвалідністю, людей похилого віку та дітей, а також  до тих, хто потребує турботи та піклування.

Відтоді ця дата – нагадування людству про його обов’язок –  виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав людей з інвалідністю і їх участі в житті суспільства.

Міжнародний день людей з інвалідністю - це день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

У цей день хочу побажати Вам теплих стосунків з Вашими близькими, творчої наснаги, бадьорості духу та міцного здоров’я й надалі залишатися для нас прикладом безмежних людських можливостей, та міцної сили волі, що ці можливості породжує. Нехай справдяться всі Ваші бажання, мрії та задуми!

При цьому хочу згадати про всіх тих, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги є  реальним виявом милосердя, людяності та любові до ближнього. Низький уклін за Вашу працю!

Районна державна адміністрація, управління соціального  захисту населення приділяють належну увагу вирішенню повсякденних питань життєдіяльності громадян з особливими потребами.
Станом на 01.12.2019 року в  управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації на  обліку  перебуває 2065 осіб з інвалідністю , дітей з  інвалідністю – 154 особи.
Особи з інвалідністю  забезпечуються допоміжними засобами   та інвалідними колясками. На даний час  79 осіб з інвалідністю забезпечені технічними засобами реабілітації. Станом на 01.12.2019 року видано направлення   на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації  - 341 особі.  Видано путівок на санаторно – курортне лікування 18 особам з інвалідністю.
Відповідно Постанови КМУ «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями» в управлінні перебуває на обліку для забезпечення автотранспортом 59 осіб з інвалідністю.
За рахунок коштів з місцевого бюджету була надана грошова допомога 119 особам, які мають тяжкий матеріальний стан  на суму 128,9 тис.грн. Виплачено одноразової грошової матеріальної допомоги з державного бюджету  6  особам з інвалідністю на суму 4692,00 грн.
У рамках Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017-2020 роки на розгляд комісії з питань надання одноразової щорічної адресної допомоги сім’ям, що складають з двох і більше осіб з інвалідністю, одиноким особам з інвалідністю, особам з інвалідністю по зору та слуху 1 та 2 груп в департамент соціального захисту населення було подано  15 заяв.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу»  1 дитина з ДЦП пройшла реабілітацію в ТОВ «Центр фізичної реабілітації «КРОК за КРОКОМ».
Богуславська районна державна адміністрація, управління соціального  захисту населення приділяють належну увагу вирішенню повсякденних питань життєдіяльності громадян з особливими потребами.
Станом на 01.12.2019 в  управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації на  обліку  перебуває 2065 осіб з інвалідністю, дітей з  інвалідністю – 154 особи.

Детальніше...

 

УВАГА! ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

pogirsh_pogodn_ymovСніг випаде по всій Україні. За прогнозами УкрГідрометцентру, на Київщині 3 грудня очікується вночі помірний, вдень невеликий сніг, утворення снігового покриву висотою 2-5 см; на дорогах ожеледиця. Вітер — північно-західний 7-12 м/с. Погіршення погодних умов може призвести до ускладнень руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.
 

Міжнародне агентство з відновлюваних джерел енергії IRENA підтримує Україну у розвитку «зеленої» енергетики та декарбонізації економіки

На запрошення Держенергоефективності генеральний директор Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA Франческо Ла Камера вперше відвідав Україну, взяв участь у відкритті X Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики та запевнив у підтримці України в цій сфері.
Зокрема, експерти IRENA надавали консультації Україні під час розробки законодавчої бази для аукціонів. Як показує досвід різних країн світу, аукціони – дієвий інструмент для здешевлення електроенергії, що виробляється із відновлюваних джерел.
«Диверсифікувати енергоресурси – цілком реально. Ми готові й надалі підтримувати Україну на цьому шляху», - підкреслив Ла Камера.
Генеральний директор IRENA наголосив, що весь світ нарощує темпи переходу на «чисту» енергію: «Впродовж останніх 7 років ми спостерігаємо щорічне збільшення обсягів нових потужностей «чистої» енергетики, що перевищують потужності традиційної енергетики. У 2018 р. у світі впроваджено 170 ГВт нових проектів «зеленої» енергетики».
«При цьому, «чисті» технології дешевшають. За оцінками експертів, у майбутньому СЕС та ВЕС стануть більш вигідними джерелами електроенергії, ніж традиційні енергоносії», - зауважив Ла Камера.
Також експерти IRENA проаналізували стан розвитку відновлюваної енергетики у країнах Південно-Східної Європи. Вже зараз у цьому регіоні працює 127 ГВт потужностей, що генерують «чисту» енергію. До 2030 р. ці показники можна збільшити майже у 5 разів та досягти 620 ГВт.
Крім цього, у рамках Форуму генеральний директор IRENA Франческо Ла Камера провів зустріч із Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком, під час якої сторони обговорили інвестиційну привабливість відновлюваної енергетики та плани її подальшого розвитку в Україні.
Загалом, Франческо Ла Камера нагадав, що «зелені» проекти мають численні переваги, адже дозволяють одночасно вирішувати енергетичні, екологічні, економічні та соціальні питання громад. Тому за відновлюваною енергетикою – майбутнє. Цей тренд триватиме й надалі.
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю
На запрошення Держенергоефективності генеральний директор Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA Франческо Ла Камера вперше відвідав Україну, взяв участь у відкритті X Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики та запевнив у підтримці України в цій сфері.
Зокрема, експерти IRENA надавали консультації Україні під час розробки законодавчої бази для аукціонів. Як показує досвід різних країн світу, аукціони – дієвий інструмент для здешевлення електроенергії, що виробляється із відновлюваних джерел.
«Диверсифікувати енергоресурси – цілком реально. Ми готові й надалі підтримувати Україну на цьому шляху», - підкреслив Ла Камера.
Генеральний директор IRENA наголосив, що весь світ нарощує темпи переходу на «чисту» енергію: «Впродовж останніх 7 років ми спостерігаємо щорічне збільшення обсягів нових потужностей «чистої» енергетики, що перевищують потужності традиційної енергетики. У 2018 р. у світі впроваджено 170 ГВт нових проектів «зеленої» енергетики».
«При цьому, «чисті» технології дешевшають. За оцінками експертів, у майбутньому СЕС та ВЕС стануть більш вигідними джерелами електроенергії, ніж традиційні енергоносії», - зауважив Ла Камера.
Також експерти IRENA проаналізували стан розвитку відновлюваної енергетики у країнах Південно-Східної Європи. Вже зараз у цьому регіоні працює 127 ГВт потужностей, що генерують «чисту» енергію. До 2030 р. ці показники можна збільшити майже у 5 разів та досягти 620 ГВт.

Детальніше...

 

Україна піднялася на 8-е місце за привабливістю інвестицій у відновлювану енергетику серед країн, що розвиваються

Україна піднялася на 8-е місце за привабливістю інвестицій у відновлювану енергетику серед країн, що розвиваються
Ще рік тому Україна займала 63 позицію, а вже у 2019 р. піднялася на 55 сходинок, а саме – на 8 місце рейтингу інвестиційної привабливості «чистої» енергетики серед країн, що розвиваються. Про це йдеться у щорічному звіті «Climatescope» (http://global-climatescope.org/results), підготовленому авторитетним у світі дослідницьким агентством «Bloomberg New Energy Finance».
У звіті проаналізовано понад 100 країн світу та їхній потенціал залучати інвестиції у «чисту» енергетику, а також розвивати «зелену» економіку.
Першу сімку країн у рейтингу очолюють: Індія, Чилі, Бразилія, Китай, Аргентина, Йорданія і Кенія.
«Сьогодні важливо зберегти сприятливий клімат для «зелених» інвестицій в Україні, водночас, враховуючи потреби суспільства. Тому Держенергоефективності продовжує працювати над законодавчою базою, зокрема над ініціативами щодо запровадження конкурентних ринків рідкого та твердого біопалива, зелених облігацій», - прокоментував Юрій Шафаренко, директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності.
На результатах звіту також наголосила Руслана Лижичко, Міжнародний Амбасадор відновлюваної енергетики, на X Міжнародному інвестиційному форумі у Києві, але зауважила, що без цілеспрямованої злагодженої роботи втримати ці позиції буде неможливо.
Руслана заявила, що в країні потрібно впроваджувати не лише стратегію переходу на «чисту» енергію, а працювати на формуванням нової культури енергоспоживання. Попри все, що зараз відбувається у цій сфері, в Україні є можливості та значний потенціал досягти цілей.
Крім цього, Руслана наголосила на важливості широкої роз’яснювальної роботи у цьому напрямі: «Люди мають добре розбиратися і орієнтуватися у цих питаннях, щоб їм ніхто не нав'язував фейки».
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності
Ще рік тому Україна займала 63 позицію, а вже у 2019 р. піднялася на 55 сходинок, а саме – на 8 місце рейтингу інвестиційної привабливості «чистої» енергетики серед країн, що розвиваються. Про це йдеться у щорічному звіті «Climatescope» (http://global-climatescope.org/results), підготовленому авторитетним у світі дослідницьким агентством «Bloomberg New Energy Finance».
У звіті проаналізовано понад 100 країн світу та їхній потенціал залучати інвестиції у «чисту» енергетику, а також розвивати «зелену» економіку.
Першу сімку країн у рейтингу очолюють: Індія, Чилі, Бразилія, Китай, Аргентина, Йорданія і Кенія.
«Сьогодні важливо зберегти сприятливий клімат для «зелених» інвестицій в Україні, водночас, враховуючи потреби суспільства. Тому Держенергоефективності продовжує працювати над законодавчою базою, зокрема над ініціативами щодо запровадження конкурентних ринків рідкого та твердого біопалива, зелених облігацій», - прокоментував Юрій Шафаренко, директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності.
На результатах звіту також наголосила Руслана Лижичко, Міжнародний Амбасадор відновлюваної енергетики, на X Міжнародному інвестиційному форумі у Києві, але зауважила, що без цілеспрямованої злагодженої роботи втримати ці позиції буде неможливо.

Детальніше...

 

Як оформити субсидію онлайн

sybsudia_onlain_02_12_2019Відеоматеріал про те, як оформити субсидію онлайн: https://www.kmu.gov.ua/mediagallery/yak-oformiti-subsidiyu-onlajt.

Секретаріат Кабінету Міністрів України.

 

Робоча зустріч з головою районної організації інвалідів Чорнобиля.

zustrich_z_chornobulcyamu_201902 грудня  2019 року тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександр Салата провів робочу зустріч з головою районної організації інвалідів Чорнобиля Сергієм Шкарупою щодо підготовки та проведення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, яке щороку відзначається 14 грудня.

Голова районної організації інвалідів Чорнобиля в ході зустрічі висловив свої побажання щодо відзначення пам’ятної дати.

Також прийняте рішення звернутися до релігійної організації з проханням провести в цей день поминальну панахиду по загиблих та померлих ліквідаторах на  Чорнобильській АЕС.

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси