Вхід на сайтПро проведену роботу ДЗ «Богуславська рай СЕС» МОЗ за період з 30.11.2012р. по 07.12.2012р

За звітний період з 30.11.12р. по 07.12.12р. в Богуславському районі спостерігалася благополучна епідемічна ситуація:

1 випадок на гостру кишкову інфекцію, інфекцій керованих засобами імунопрофілактики (кір, дифтерія, правець, поліомієліт, краснуха, епідпаротиту, Hib-інфекція) не зареєстровано.

Рівень захворюваності на гострі респіраторні інфекції не перевищує епідемічного порогу (112,0 на 10 тис. населення)  і становить 49,2 на 10 тис. населення. За тиждень зареєстровано 168 випадків захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції (з них 140 випадків серед дітей), захворюваність знизилась в 1,5 рази в порівняні з попереднім тижнем.

Детальніше...

 

День місцевого самоврядування

07 грудня 2012 року в залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулися заходи до Дня місцевого самоврядування. Голова Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубас привітав голову районної ради М.В. Висотенка, голову міської ради В.М. Дяченка, депутатів міськсільвиконкомів, сільських голів зі святом  Дня місцевого самоврядування та нагородив кращих працівників.

Голова райдержадміністрації звертаючись до присутніх відмітив, що державна політика спрямована на розвиток місцевого самоврядування, як головну передумову формування дієздатних територіальних громад, районного економічного зростання та підвищення рівня добробуту.

 

ІНВАЛІДНІСТЬ — НЕ ВИРОК

Для інтеграції людей з обмеженими можливостями у суспільство Генеральна асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Завдання Всесвітньої програми дій, до якої долучилася й Україна, полягає у проведенні ефективних заходів для запобігання інвалідності та відновлення працездатності постраждалих.

Детальніше...

 

Наша пам’ять і наша скорбота

Скорботна вежа під назвою «Моєї пам’яті печаль» до 80-річчя голодомору 1932-1933-іх років відбулася в Дибинецькому НВК, підготовлена спільно із Дибинецькою сільською бібліотекою.

У вступному слові вчитель історії З. С. Гуржій розповіла про одну із найбільших і найжахливіших трагедій у багатостраждальній історії українського народу — голодомор.

Учні — Мирослава Гуржій, Юлія Цюрупа, Віталіна Шнуренко, Юлія Назаренко, Каріна Фесак, Вікторія Кушніревська, Юлія Куць — перегорнули скорботні сторінки, читаючи спогади-свідчення, уривки з художніх творів.

Детальніше...

 

До Дня спільних дій в інтересах дітей

Щороку в листопаді в Україні відзначається День спільних дій в інтересах дітей, який приурочений до дати прийняття ООН Міжнародної Конвенції «Про права дитини», що підкреслює першочергову увагу з боку держави щодо вирішення проблем, пов’язаних із розвитком та вихованням дітей, їх навчанням, медичним забезпеченням, реалізацією права дітей на працю і відпочинок, участі в громадських організаціях, захисті інших прав та законних інтересів дітей в Україні.

Детальніше...

 

До професійного свята

5 грудня — День працівників статистики

В останні роки відбувається кардинальне реформування вітчизняної статистики: здійснюється активний перехід на міжнародні стандарти обліку та статистики, комп’ютеризацію, використання нових інформаційних технологій.

У цей святковий день дякуємо всім керівникам, економістам, бухгалтерам, які готують і вчасно подають до відділу статистики передбачені планом державні статистичні спостереження. Без ваших даних узагальнена статистична інформація була б не повною.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

04 грудня 2012 року голова адміністрації Б.А.Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка: Про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про сплату податку з доходів фізичних та юридичних осіб; про організацію та проведення виборів в с.Бране Поле (сільського голови),

Детальніше...

 

До Міжнародного Дня інвалідів

У Богуславському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) знаходиться на обслуговуванні 64 інваліди. Деякі з них проживають у стаціонарному відділенні. Згідно наказу від 28.11.2012 №329 Головного управління праці та соціального захисту населення Київської ОДА про затвердження Плану заходів з відзначення Міжнародного дня інвалідів в Богуславському територіальному центрі були проведені такі заходи:

Детальніше...

 

Благоустрій території району

28-29 листопада 2012 року на території Богуславського району проведено суботник. Залучено всіх суб’єктів господарської діяльності різних форм власності, бюджетну сферу, учнівську та студентську молодь.

Рішенням сесії Богуславської районної ради від 20.11.2012 №189-17-VІ затверджено Програму поводження з твердими побутовими відходами в Богуславському районі на 2012-2016 роки.

 

Про проведену роботу ДЗ «Богуславська рай СЕС» МОЗ за період з 16.11.2012р. по 23.11.2012р.

За звітний період з 16.11.12р. по 23.11.12р. в Богуславському районі спостерігалася благополучна епідемічна ситуація:

- випадків гострих кишкових інфекцій, інфекцій керованих засобами імунопрофілактики (кір, дифтерія, правець, поліомієліт, краснуха, епідпаротиту, Hib-інфекція) не зареєстровано.

Рівень захворюваності на гострі респіраторні інфекції не перевищує епідемічного порогу (91,0 на 10 тис. населення)  і становить 55,9 на 10 тис. населення. За тиждень зареєстровано 191 випадок захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції (з них 159 випадків серед дітей), захворюваність зросла в 1,4 рази в порівняні з попереднім тижнем.

Детальніше...

 

Богуславська ЦРЛ інформує

- На день подання інформації:

За поточний період в стаціонарах ЦРЛ проліковано – 6243 хворих. За тиждень поступило – 139 хворих, на денний стаціонар поступило – 36. Хірургічною службою проведено оперативних втручань: всього – 26, амбулаторних - 14 планових – 9 ургентних – 3.

Пологове відділення з 18.11.2012 р. вступило в звичайний режим роботи.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси