Вхід на сайтВиїзний прийом громадян

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі повідомляє, що начальником управління Попченко О.В. та заступником начальника управління Володько Ж.М. було проведено виїзний прийом громадян у с. Хохітва Богуславського району, 13.11.2012 року, по роз’ясненню порядку нарахування та перерахунку пенсій, роз’яснення змін у пенсійному законодавстві, на якому були присутні 16 громадянина.

Детальніше...

 

День працівників сільського господарства

16 листопада 2012 року в районному будинку культури  м. Богуслав відбулися урочисті заходи до дня сільського господарства. Заступник начальника головного управління агропромислового комплексу Київської облдержадміністрації І.М.Хромуляк, голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, голова районної ради М.В.Висотенко привітали всіх присутніх відзначили та нагородили кращих працівників сільськогосподарських підприємств. Після урочистостей відбувся святковий концерт.

Цього ж дня були вручені нагороди матерям-героїням району.

 

Коли навчальний заклад — із сонця і тепла

Так уже повелося, що рідною домівкою, затишною оселею, яскравим маяком називають учні та їх батьки школу № 1 з давніх-давен. І дійсно, з року в рік педагогічний колектив зростає професійно, навчає і навчається сам. Імідж школи поступово зростає, про навчальний заклад заговорили як про найкращий у районі та області. Бо головними критеріями оцінки школи є знання дітей, а старшокласники з року в рік займають призові місця на обласному та всеукраїнському рівні.

Детальніше...

 

Робоча зустріч

15.11.2012 року в залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулася робоча зустріч за участю заступника голови Київської обласної державної адміністрації Максименка В.М.. Учасники зустрічі розглянули питання:  передача котелень закладів освіти та охорони здоровя ТОВ «Богуславкомінвестсервіс» в оперативне управління; стан проплати за спожитий природний газ КП «Богуславтепловодопостачання»; заборгованість із різниці в тарифах на послуги тепло-, водопостачання та водовідведення; наявність в місцевому бюджеті коштів на проплату основних захищених статтей на листопад-грудень 2012 року.

Детальніше...

 

Звернення до учасників дорожнього руху з нагоди проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху

Шановні учасники дорожнього руху!

Упродовж 12 - 18 листопада в Україні в рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху проходить Всеукраїнський тиждень  безпеки дорожнього руху.

Україна підтримала ініціативу Організації Об'єднаних Націй і розпочала активну роботу в напрямку підвищення рівня безпеки дорожнього руху. У нашій державі започатковані соціальні проекти, направлені на боротьбу з аварійністю на дорогах, впроваджуються законодавчі механізми, які позитивно впливають на стан безпеки дорожнього руху та дисципліну його учасників.

Детальніше...

 

Семінар-навчання

13.11.2012 року в залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар навчання по обговоренню нового Закону України «Про державну службу». В семінари взяли участь Назаркевич С.П. головний спеціаліст по боротьбі з корупцією Національного агентства державної служби України, Новосвітний О.В. керівник апарату райдержадміністрації районні структурні підрозділи, управління, відділи.

 

Апаратна нарада

12 листопада 2012 року перший заступник голови адміністрації А.Л.Резніченко провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міського  голови В.М.Дяченка: про роботу житлово-комунального комплексу району в осінньо-зимовий період; про хід організації харчування в навчальних закладах району; про підписку обласної газети «Час Київщини» в Богуславському районі;

Детальніше...

 

День української писемності та української мови

Минулого тижня вся культурна громадськість відзначала день української писемності та мови, в рамках якого у Богуславському гуманітарному коледжі ім. І. С. Нечуя-Левицького «висадився» літературний десант у складі: Н. І. Околітенко, доктора біологічних наук, Л. П. Гнатюк, поетеси, члена Спілки письменників України, редактора газети «Культура і життя», Д. І. Кулиняка, письменника, історика, Заслуженого журналіста України, члена НСПУ і НСЖУ, директора Всеукраїнського Благодійного фонду ім. Петра Калнишевського, головного редактора часопису Всеукраїнського товариство політв’язнів і репресованих «ЗОНА», Р. О. Гнатюка, члена Спілки журналістів України, головного редактора порталу «Культура» Національного газетного видавництва та С. В. Махонько, головного редактора редакції суспільно-освітніх програм Всесвітньої служби українського радіо та телебачення.

Після короткого знайомства з коледжем гості розповіли, що їхні відвідини Богуслава не випадкові: саме з цього міста беруть свій початок літературні заходи, приурочені майбутньому 200-річному ювілею із дня народження великого Кобзаря, та поділилися зі студентами своїми напрацюваннями.

Зокрема, Н. І. Околітенко презентувала свою книгу, історичний роман «Рось-Марія», в якому вперше досліджено долю яскравої постаті Івана Сошенка й маловідомі епізоди Шевченкової біографії на тлі зародження епохи науково-технічного прогресу.

Детальніше...

 

Управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі повідомляє

Начальником управління Попченко О.В. та заступником начальника управління Володько Ж.М. було проведено  виїзний прийом громадян у с. Мисайлівка Богуславського району, 06.11.2012 року, по роз’ясненню порядку нарахування та перерахунку пенсій, роз’яснення змін у пенсійному законодавстві, на якому були присутні 43 громадянина.

Основні питання, які порушували громадяни:

-         правильність призначення та виплати пенсій;

-         виплата по судових рішеннях.

Всім громадянам, які звернулися  роз’яснено та надано обґрунтовані і вичерпні відповіді.

Детальніше...

 

Наші — серед кращих

23 жовтня в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П. К. Саксаганського відбулося нагородження переможців та призерів обласного конкурсу учнівської та студентської творчості «Я — Київщини гордість і надія», метою якого було виявлення та підтримка обдарованої молоді.

Серед кращих і студенти Богуславського гуманітарного коледжу імені І. С. Нечуя-Левицького.

Диплом за І місце в номінації «Літературна творчість», подяку та нетбук привезла з конкурсу Тетяна Ключник, студентка 32 групи, спеціальність «Початкова освіта. Англійська мова». В наш коледж дівчина приїхала навчатися із Тальнівського району. Дуже серйозна та відповідальна, але разом із тим творча дитина — пише талановиті вірші. Деякі з них і представила на конкурс. До речі, минулого року вона також успішно в ньому виступила — стала другою.

Детальніше...

 

Осінні роботи

Будемо з цукром і олією

Аграрії Богуславщини можуть із спокійною душею готуватися до свого професійного свята, яке вони відзначатимуть за два тижні, — переважна кількість зернових культур пізньої групи вже в коморі.

Цукрового буряка вже зібрано з 80% площ, середня врожайність склала 380 ц з гектара, що значно більше показників минулого року. Солодкого кореня було посіяно найбільше в ПОСП «Дружба» с. Бране Поле — 140 га, у медвинському «Агро-Богуславщина-ЕКО» — 250 гектарів.

Соняшник, що був посіяний на 3068 га, зібраний повністю — середня врожайність складає 25 ц/га. Олію, що отримали цьогоріч, уже видають на паї. Найбільше соняшнику сіяли у щербашенському господарстві — 717 гектарів.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси