Вхід на сайтАпаратна нарада

05 листопада 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міського  голови В.М.Дяченка: про роботу правоохоронних органів в районі; про стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району; про стан заборгованості по внесках до Пенсійного фонду в Богуславському районі;

Детальніше...

 

День працівників соціальної сфери

02 листопада 2012 р. в м.Богуслав відбулися районні урочистості з нагоди святкування Дня працівників соціальної сфери.

Працівників соціальної сфери району привітали: голова районної державної адміністрації – Дубас Б. А., заступники голови районної державної адміністрації - Резніченко А. Л. та Салата О. П., заступник голови районної ради - Кипиченко Л. М., міський голова – Дяченко В. М.

Кращі представники соціальної сфери району були нагороджені почесними грамотами, подяками, грошовими преміями.

 

Прийом громадян

31 жовтня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів особистий прийом громадян, під час якого жителі району  порушували питання соціального захисту, працевлаштування, земельні питання.

Голова адміністрації Б.А.Дубас  дав доручення, керівникам відповідних служб у терміновому порядку розглянути та вирішити звернення громадян.

 

«Дякую за активну участь у виборах!»

До редакції газети «Вісті Богуславщини» звернувся голова районної державної адміністрації Б. А. Дубас із проханням висловити подяку всім виборцям за свідому громадянську позицію, той вибір, який кожен зробив шляхом голосування на виборчих дільницях 28 жовтня.

Схвально відгукувався і про роботу дільничних виборчих комісій, члени яких професійно виконували свої обов’язки. Хоч на дільницях працювали спостерігачі від різних політичних організацій, в тому числі й іноземні, та значних порушень виборчого закону, наголосив керівник району, не зафіксовано.

Із 29320 загальної кількості виборців бюлетені отримали 21926 осіб, тобто, явка виборців склала 73 відсотка. Ще активніше проголосували виборці Дешок і Тептіївки — цей процент там складає 93 і 90% відповідно. Дещо нижчу явку виборців зафіксовано в Іванівці, повідомив Б. А. Дубас.

Детальніше...

 

Тих днів ніколи не забути…

28 жовтня 1944 року Червона Армія завершила визволення України від окупаційних військ фашистської Німеччини, і пам’ять про ці дні не згасає. В цей день наш народ уславлює воїнів-переможців, ушановуючи пам’ять усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів.

На Богуславщині, яка була звільнена у лютому 1944-го, відбулися урочистості з нагоди 68-ої річниці визволення України від фашистських загарбників. У покладанні квітів до Меморіалу Слави в Богуславі взяли участь ветерани, представники влади, громадських і політичних організацій, учні і студенти навчальних закладів.

Вічна пам’ять тим, хто виборов для нас мир у тій страшній війні…

 

Апаратна нарада

30 жовтня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міського  голови В.М.Дяченка: про підсумки результатів виборів; про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про стан підготовки житлово-комунального комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період; про роботу правоохоронних органів в районі; про підготовку відзначення Дня працівника соціальної сфери в районі.

Голова адміністрації Б.А. Дубас дав доручення по даних питаннях та встановив терміни їх виконання.

 

Відзначили 150-річний ювілей

20 жовтня Ісайківський НВК відзначав ювілей заснування школи-грамоти в своєму селі. На святкування з’їхалися випускники школи різних років не лише з України, а й з інших країн. Багато з них не бачилися роками. Із хвилюванням впізнавали себе, своїх друзів на світлинах, перепитували, сміялися, згадували шкільні роки, вчителів, раділи зустрічі. Цікаву екскурсію по школі підготовила десятикласник Іван Козиренко та восьмикласниця Марина Шарлай. А урочистості з нагоди поважної ювілейної дати, які проводили ведучі І. О. Даценко та В. П. Куцевол, розпочалися в сільському будинку культури.

Детальніше...

 

Прийом громадян

24 жовтня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів особистий прийом громадян, під час якого жителі району  порушували питання соціального захисту, працевлаштування, земельні питання.

Голова адміністрації Б.А.Дубас  дав доручення, керівникам відповідних служб у терміновому порядку розглянути та вирішити звернення громадян.

 

20 жовтня Ісайківський НВК відзначав 150-річний ювілей заснування школи-грамоти на селі

Святкування розпочалося з реєстрації випускників, яка проходила в затишних стінах рідної школи: на подвір’ї – чисто, перед входом – цвітуть хризантеми, святково прибране фойє зустрічає гостей.

Школа завжди пишалася і пишається своїми випускниками. Багато з них не бачилися з моменту закінчення школи, тож упізнавали себе на світлинах,перепитували, вгадували, сміялися і раділи зустрічі, з вдячністю згадували вчителів. На свято приїхали випускники з Риги (Хорольський П.П.), з Дрогобича (Матійко С.В.), Дніпропетровська (Гунько В.В.) та Києва.

Детальніше...

 

Вибори 2012

Голосування відбувається 28 жовтня 2012 року з 8 до 20 години без перерви. О 20 годині голосування завершується. Після цього зробити свій вибір можуть лише ті виборці, які на момент завершення голосування перебували у приміщенні виборчої комісії.

Для голосування Вам необхідно отримати у члена дільничої виборчої комісії виборчий бюлетень. Для цього необхідно надати йому документ, який посвідчує особу і громадянство України.

Документом, який виборець має представити на підтвердження свого громадянства та особи, може бути:

- паспорт громадянина України;

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

- тимчасове посвідчення громадянина України;

- дипломатичний паспорт;

- службовий паспорт;

- картка (довідка) установи виконання покарань або слідчого ізолятора, що повинна містити: прізвище, ім'я, по батькові, число, місяць, рік народження,громадянство, фотокартку особи, підпис керівника та печатку установи (для осіб, які перебувають в установах виконання покарань або слідчих ізоляторах);
- військовий квиток для військовослужбовців строкової служби.

Детальніше...

 

Караоке — в Богуславі

Про те, що в наше місто приїжджає відомий телеведучий улюбленої програми «Караоке на Майдані» Ігор Кондратюк, було відомо ще зо тижня три до цієї події, богуславці один у одного перепитували, коли саме відбудеться довгоочікуване шоу в нашому місті .

І ось нарешті — відомий шоумен і продюсер, суворий (але справедливий) суддя популярних шоу «Х-Фактора» та «Україна має талант» — на головній площі міста — Ярослава Мудрого, де сила-силенна народу. (Добре, що організатори зустрічі зробили невеличку сцену, інакше побачити учасників вокального змагання та самого Кондратюка змогли лише перші ряди глядачів).

Дослуховуючись до голосів, Кондратюк відбирає п’ять учасників. Двоє з них приїхали з інших місць — учнів медичного та естрадно-циркового училищ запросили їхні друзі. Але богуславці, звичайно, активніше вболівали за своїх.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси