Вхід на сайтПро проведену роботу ДЗ «Богуславська рай СЕС» МОЗ за період з 05.10.2012р. по 12.10.2012р.

За звітний період з 28.09.12р. по 05.10.12р. в Богуславському районі спостерігалася благополучна епідемічна ситуація: зареєстровано 6 випадків   лакунарної ангіни, 2 випадки гастроентероколіту.

 

Детальніше...

 

Про проведену роботу ДЗ «Богуславська рай СЕС» МОЗ за період з 05.10.2012р. по 12.10.2012р.

За звітний період з 28.09.12р. по 05.10.12р. в Богуславському районі спостерігалася благополучна епідемічна ситуація: зареєстровано 6 випадків   лакунарної ангіни, 2 випадки гастроентероколіту.

 

Детальніше...

 

ЗВІТ по виконанню роботи за минулий тиждень з 08. 10. 2012р. по 12.10.2012р. управлінням праці та соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ТА  ТРУДОВИХ ВІДНОСИН:

1.Контроль за станом погашення заборгованості по з/платі.

2.Контроль за станом  виробничого, невиробничого травматизму в районі по підприємствах.

3.Проведено  перевірку  додержання ЗУ “Про працю”:

-ПП Швейкус О.І.;

- ТОВ “Агродом”.

4.Підготовлено щотижневий моніторинг по виплаті з/п в районі.

5. Проведено перевірку дотримання ЗУ “Про охорону праці”: ТОВ “Богуслав керамік” та ТОВ “Агродом”.

6.Проведено перевірку ВАТ “Муліт” згідно поданої скарги працівником.

 

Детальніше...

 

Богуславська ЦРЛ інформує

- На день подання інформації:

За поточний період в стаціонарах ЦРЛ проліковано – 5463 хворих. За тиждень поступило – 132 хворих, на денний стаціонар поступило – 21. Хірургічною службою проведено оперативних втручань: всього – 32 амбулаторних - 20 планових – 11 ургентних – 1.

- Пологове відділення ЦРЛ згідно наказу головного лікаря № 153 від 09.09.2012 р.  з 06.09.2012 р. по 06.10.2012 р. в стані поточного ремонту.

Детальніше...

 

День людей похилого віку

День людей похилого віку відзначили за святковим столом, який для пенсіонерів накрили в кафе «Українка» минулого понеділка. На свято запросили представників вулиць міста та сіл району.

Дідусів і бабусь вшанували голова РДА Б. А. Дубас, заступник голови райради Л. М. Кипиченко, міський голова В. М. Дяченко, начальник управління праці та соціального захисту В. В. Хоменко.

Захід продовжили працівники відділу культури і школи мистецтв Оксана Мороз зі своєю ученицею Дашею Кальсін, Яна Старинець та Антон Руденко.

Детальніше...

 

Для освітян Богуславщини співала Наталія Корольова

Минулої п’ятниці в районному будинку культури вшановували освітян району.

Від губернатора області почесною грамотою та цінним подарунком за багаторічну сумлінну працю нагороджено методиста районного відділу освіти М. В. Кисляченко (на фото вгорі), подяками — завідуючу дитсадком № 1 М. М. Сімак, виховательку-методиста дитсадка № 5 Л. М. Сиротенко, завідуючу дошкільним навчальним закладом с. Медвин Т. В. Жамську,вихователя Мисайлівського НВК Т. А. Мазуренко, вихователя Ісайківського НВК О. Ф. Матійко.

Детальніше...

 

У Шупиках запустили нову котельню, в Дибинцях створили дім сімейного типу

Минулого понеділка шупиківська громада зустрічалась із губернатором Київщини Анатолієм Присяжнюком, якій завітав сюди з нагоди запуску нової шкільної котельні, збудованої за кілька метрів від навчального закладу.

Сільській школі, яка цього року святкує півстолітній ювілей, очільник області привіз у дарунок п’ять комп’ютерів. Цінні подарунки — айпеди (планшетний комп’ютер — прим. ред.) — отримали в подарунок від А. Й. Присяжнюка лідер учнівського самоврядування, учні та вчитель, які того дня святкували свої дні народження.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

08 жовтня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка, заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міський  голова В.М.Дяченко:

Детальніше...

 

Богуславська ЦРЛ інформує

На день подання інформації:

За поточний період в стаціонарах ЦРЛ проліковано – 5331 хворих. За тиждень поступило – 128 хворих, на денний стаціонар поступило – 18. Хірургічною службою проведено оперативних втручань: всього – 38 амбулаторних - 22 планових – 15 ургентних – 1.

- Пологове відділення ЦРЛ згідно наказу головного лікаря № 153 від 09.09.2012 р.  з 06.09.2012 р. по 06.10.2012 р. в стані поточного ремонту.

Детальніше...

 

Про проведену роботу ДЗ «Богуславська рай СЕС» МОЗ за період з 28.09.2012р. по 05.10.2012р.

За звітний період з 28.09.12р. по 05.10.12р. в Богуславському районі спостерігалася благополучна епідемічна ситуація: зареєстровано 2 випадки   лакунарної ангіни.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

01 жовтня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка, заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міський  голова В.М.Дяченко: Про участь у фестивалі в м.Миронівка; про підготовку до відзначення до Дня учителя в районі; про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про стан підготовки житлово-комунального комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період; про роботу правоохоронних органів в районі; про підготовку та організацію проведення виборів в районі.

Голова адміністрації Б.А. Дубас дав доручення по даних питаннях та встановив терміни їх виконання.

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси