Вхід на сайтУ Шупиках запустили нову котельню, в Дибинцях створили дім сімейного типу

Минулого понеділка шупиківська громада зустрічалась із губернатором Київщини Анатолієм Присяжнюком, якій завітав сюди з нагоди запуску нової шкільної котельні, збудованої за кілька метрів від навчального закладу.

Сільській школі, яка цього року святкує півстолітній ювілей, очільник області привіз у дарунок п’ять комп’ютерів. Цінні подарунки — айпеди (планшетний комп’ютер — прим. ред.) — отримали в подарунок від А. Й. Присяжнюка лідер учнівського самоврядування, учні та вчитель, які того дня святкували свої дні народження.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

08 жовтня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка, заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міський  голова В.М.Дяченко:

Детальніше...

 

Богуславська ЦРЛ інформує

На день подання інформації:

За поточний період в стаціонарах ЦРЛ проліковано – 5331 хворих. За тиждень поступило – 128 хворих, на денний стаціонар поступило – 18. Хірургічною службою проведено оперативних втручань: всього – 38 амбулаторних - 22 планових – 15 ургентних – 1.

- Пологове відділення ЦРЛ згідно наказу головного лікаря № 153 від 09.09.2012 р.  з 06.09.2012 р. по 06.10.2012 р. в стані поточного ремонту.

Детальніше...

 

Про проведену роботу ДЗ «Богуславська рай СЕС» МОЗ за період з 28.09.2012р. по 05.10.2012р.

За звітний період з 28.09.12р. по 05.10.12р. в Богуславському районі спостерігалася благополучна епідемічна ситуація: зареєстровано 2 випадки   лакунарної ангіни.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

01 жовтня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка, заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міський  голова В.М.Дяченко: Про участь у фестивалі в м.Миронівка; про підготовку до відзначення до Дня учителя в районі; про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про стан підготовки житлово-комунального комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період; про роботу правоохоронних органів в районі; про підготовку та організацію проведення виборів в районі.

Голова адміністрації Б.А. Дубас дав доручення по даних питаннях та встановив терміни їх виконання.

 

Відкриття дитячого будинку сімейного типу

На виконання соціальних ініціатив Президента України Януковича В.Ф. 01.10.2012 року  в Дибинці, Богуславського району відбулося урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу на базі прийомної сім’ї Шнуренків. У відкритті дитячого будинку взяли участь почесні гості: голова Київської обласної державної  адміністрації Присяжнюк Анатолій Йосипович, заступник начальника служби у справах дітей Київської  обласної державної адміністрації Шаповал Алла  Григорівна, голова Богуславської районної державної адміністрації Дубас Богдан Антонович, заступник голови районної ради Кипиченко Леонід Михайлович.

На заході були присутні прийомні та опікунські сім”ї. В ході свята тривали майстер-класи для дітей та був організований концерт силами підопічних та прийомних дітей.

Детальніше...

 

Відкриття котельні в Шупиківському НВК

1 жовтня 2012 р. о 14 год  у Шупиківському НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» відбулося відкриття  транспортабельної модульної твердопаливної котельні.

На врочистому відкритті були присутні: голова  Київської обласної державної адміністрації  Анатолій Йосипович Присяжнюк;  голова Богуславської районної державної адміністрації  Богдан Антонович Дубас; голова Богуславської районної ради Микола Віталійович Висотенко;  заступник голови Богуславської районної державної адміністрації Анатолій Леонідович Резніченко;начальник відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації Сергій Миколайович Музиченько,  учні, працівники школи, батьки,  жителі села, представники засобів масової інформації.

Детальніше...

 

ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ ТА ВАКАНСІЙ

На виконання соціальних ініціатив Президента України Януковича В.Ф. , 28.09.2012 р. в приміщенні ДНЗ «Центру професійно-технічної освіти» м.Богуслав , була проведена “ Ярмарка професій та  вакансій ” . В ній взяли участь  близько 150 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Богуслав та Богуславського району та 134 чоловік, що перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні.

В роботі  ярмарки взяли участь 9 навчальних закладів Білоцерківський національний аграрний університет,  , Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя – Левицького, Таращанський агротехнічний коледж ім. Героя Радянського Союзу О.О. Шевченка, Маслівський державний аграрний технікум ім. П.Ф. Гаркавого,  Київський інститут бізнесу та технологій,   Уманський державний педагогічний університет ім.. П.Тичини, ДНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг», ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти, Київський кооперативний інститут бізнесу і права.

Детальніше...

 

Богуславська ЦРЛ інформує

За поточний період в стаціонарах ЦРЛ проліковано – 5158хворих. За тиждень поступило – 127 хворих, на денний стаціонар поступило – 12. Хірургічною службою проведено оперативних втручань: всього – 39 амбулаторних - 18 планових – 21 ургентних – 0.

- Пологове відділення ЦРЛ згідно наказу головного лікаря № 153 від 09.09.2012 р.  з 06.09.2012 р. по 06.10.2012 р. в стані поточного ремонту.

Детальніше...

 

Про проведену роботу ДЗ «Богуславська рай СЕС» МОЗ за період з 21.09.2012р. по 28.09.2012р.

За звітний період з 14.09.12р. по 21.09.12р. в Богуславському районі спостерігалася благополучна епідемічна ситуація: зареєстровано 1 випадок   лакунарної ангіни та 1 випадок гастроентероколіту. У вогнищі гастроентероколіту проведено комплекс протиепідемічних заходів.

Детальніше...

 

Всеукраїнський День бібліотек

28 вересня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас  привітав та нагородив кращих працівників бібліотечної системи району.

Богуславська центральна районна бібліотека визнана кращою в області, та одержала в подарунок два ноутбуки та айфон.

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси