Вхід на сайтАпаратна нарада

17 вересня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка, заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міський  голова В.М.Дяченко:

Детальніше...

 

Відлуння свята

Святкування 980-річного ювілею міста цьогоріч розпочалося з офіційного відкриття фестивалю «Київщина молода», який проходив на площі засновника міста Ярослава Мудрого. Відкрив фестиваль його співзасновник, Заслужений діяч культури України М. М. Красницький, який разом із головою РДА Б. А. Дубасом, міським головою В. М. Дяченком, начальником обласного управління культури І. І. Подолянцем та районного — О. Б. Терещенком, привітав учасників фестивалю і всіх богуславців із подвійним святом.

Детальніше...

 

Святкування Дня міста Богуслава

7 – 8 вересня 2012 року в рамках святкування Дня міста Богуслава на площі Я. Мудрого відбулося відкриття  XXI фестивалю молодих естрадних виконавців «Київщина молода». В заходах взяли участь Олександр Романович Онищенко - депутат обласної ради кандидат в Народні депутати України від Партії регіонів, Максименко Володимир Миколайович – заступник голови Київської облдержадміністрації, депутат Київської обласної ради, Подолянець Ігор Іванович – начальник управління культури і туризму Київської облдержадміністрації, Дубас Богдан Антонович - голова Богуславської районної державної адміністрації, Висотенко М.В. – голова районної ради, Кириченко Л.М. – заступник голови районної ради, Дяченко В.М. – міський голова.

Детальніше...

 

День села

09 вересня 2012 року заступник голови районної ради голова Богуславської районної організації Партії регіонів, кандидат в Народні депутати України по загальнодержавному списку Партії регіонів Л.М. Кипиченко  взяв участь у святкуванні дня села в с.Дешки де привітав та нагородив грамотами та цінними подарунками кращих жителів  села.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

10 вересня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка, заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міський  голова В.М.Дяченко: Про підсумки проведення молодіжного фестивалю «Київщина молода»; про підсумки проведення Дня міста Богуслав; про підсумки проведення Дня фізкультурника; про підсумки проведення Дня села Дешки Богуславського району; про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про стан підготовки котелень у Богуславському районі до початку опалювального періоду; про стан газопостачання у Богуславському районі.

Детальніше...

 

Про проведену роботу ДЗ «Богуславська рай СЕС» МОЗ за період з 31.08.2012р. по 07.09.2012р.

За звітний період з 31.08.12р. по 07.09.12р. в Богуславському районі спостерігалася благополучна епідемічна ситуація: зареєстровано 3 випадки лакунарної ангіни.

В плановому порядку перевірено:

- Михайлівська ЗОШ І-ІІст, Іванівський НВК І-ІІІст. Виявлено порушення правил миття посуду в обох навчальних закладах. В Іванівському НВК не забезпечено належне освітлення в окремих класах, не створені умови для дотримання особистої гігієни учнями 1-4 класів, так як рукомийник в туалеті знаходиться в не робочому стані. На директорів перевірених закладів накладено штрафи;

Детальніше...

 

Робота виїзної групи «Мобільного соціального офісу»

100_047106.09.2012 року на території Іванівської сільської ради пройшло засідання виїзної групи «Мобільного соціального офісу» створеного при управлінні праці та соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації , в роботі якого взяли участь спеціалісти управління праці, управління пенсійного фонду, центру зайнятості, районного територіального центру соціального обслуговування.

Детальніше...

 

ЗВІТ по виконанню роботи за минулий тиждень з 03. 09. 2012р. по 07.09.2012р. управлінням праці та соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ТА  ТРУДОВИХ ВІДНОСИН:

1.Контроль за станом погашення заборгованості по з/платі.

2.Контроль за станом  виробничого, невиробничого травматизму в районі по підприємствах.

3.Проведено перевірку згідно ЗУ Про оплату праці по листу пенсійного фонду, Богуславська санепідемстанція та ФОП Кутаренко О.І.

Детальніше...

 

Богуславська ЦРЛ інформує

Богуславська ЦРЛ надає інформацію про проведені заходи за період з 31.08.2012 року по 06.09.2012 року.

- На день подання інформації:

За поточний період в стаціонарах ЦРЛ проліковано – 4744 хворих. За тиждень поступило – 121 хворих, на денний стаціонар поступило – 9. Хірургічною службою проведено оперативних втручань: всього – 32 амбулаторних - 21 планових – 11 ургентних – 0.

- В пологовому відділенні народилося 5 дітей, з них хлопчиків - 2 дівчаток – 3 проведено кесаревих розтинів – 0;

Детальніше...

 

Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

У період з 1 по 5 вересня 2012 року проходив І етап Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», в рамках якого службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації вжито вичерпних заходів по охопленню навчанням дітей різних вікових груп Богуславського району. За інформацією навчальних закладів району всі діти шкільного віку з 1 вересня 2012 року приступили до навчання. 200 дітей-першокласників отримали спонсорську гуманітарну допомогу у вигляді шкільного приладдя.

 

На Київщині почали працювати фахівці, які опікуються проблемами нужденних родин

На Київщині почали працювати фахівці, які опікуються проблемами нужденних родин

Соціальна революція, про необхідність якої так багато говорили в останні роки, проходить майже непомітно. Принаймні, судячи із повідомлень ЗМІ. Між тим, з першого червня в державі почалось формування нової армії працівників - фахівців із соціальної роботи. Вперше Україна у проведенні соціальної політики вдалася до такого численного кадрового підсилення - 12 тисяч спеціалістів нової формації, з новими обов'язками та правами прийшли в села, райони та міста. Їх найперша турбота - подбати про дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та про їх родини, які опинилися в уразливій соціальній ситуації. Втім, коло турбот новоствореного кадрового прошарку значно ширше та глибше.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси