Вхід на сайтБогуславська ЦРЛ інформує

- На день подання інформації:

За поточний період в стаціонарах ЦРЛ проліковано – 4284 хворих. За тиждень поступило – 149 хворих, на денний стаціонар поступило – 27. Хірургічною службою проведено оперативних втручань: всього – 32 амбулаторних - 21 планових – 10 ургентних – 1.

- В пологовому відділенні народилося 5 дітей, з них хлопчиків - 2 дівчаток – 3 проведено кесаревих розтинів – 0;

Детальніше...

 

Прийом громадян

15 серпня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас провів прийом громадян під час якого жителі району порушували питання соціального захисту, поліпшення житлових умов, поліпшення якості медичного обслуговування, працевлаштування, земельні питання.

Голова адміністрації Б.А.Дубас  дав доручення, щодо вирішення нагальних питань.

 

Тренінг

В рамках проекту «Інтеграція питань захисту довкілля в стратегії місцевого розвитку територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» представниками Програми розвитку ООН в України за фінансуванням Уряду Республіки Польща на території Богуславського району в Богуславському гуманітарному коледжі ім. І.С.Нечуя-Левицького 14-15 серпня 2012 року було проведено тренінг.

Детальніше...

 

Кадрова хроніка

14 серпня в актовому залі Богуславського відділення ДПІ начальник Мироніської МДПІ в присутності голови Богуславської райдержадміністрації Б.А. Дубаса та його першого заступника А.Л. Резніченка, голови районної ради М.В. Висотенко та його заступника Л.М.Кипиченка представив нового начальника Богуславського відділення Миронівської міжрайонної державної податкової інспекції Підопригору Вікторію Василівну. Робота для Вікторії Василівни не нова, адже багато років вона працювала заступником начальника податкової інспекції в Богуславському районі.

 

День села

14 серпня 2012 року в с.Бране Поле святкували День села. На свято були запрошені голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, голова районної ради М.В. Висотенко, заступник голови районної ради Л.М. Кипиченко, які привітали та нагородили грамотами та цінними подарунками кращих жителів села. Продовжилось святкування концертною програмою за участі фольклорних ансамблів «Чорнобривець», «Оксамита», «Семериночка»,

Детальніше...

 

Привітали хліборобів зі святом урожаю

__024Хоч ще не весь урожай — у коморі, але ранні зернові зібрані і з огляду на нинішній спекотний рік урожай зібрали добрий.

Отож вирішили відсвяткувати. Запросили делегації хліборобів господарств до привітної зали кафе «Стефанія». Керівники району Б. А. Дубас, М. В. Висотенко і Л. М. Кипиченко подякували за напружену працю, відзначили, зокрема, що Київщина займає друге місце за результатами жнив в Україні, і богуславські хлібороби внесли вагому частку до рясного короваю.

Детальніше...

 

День села

13 серпня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас, перший заступник голови райдержадміністрації А.Л. Резніченко, голова районної ради М.В. Висотенко, заступник голови районної ради Л.М. Кипиченко взяли участь у святкуванні днів сіл с.Дибинці та с.Чайки де привітали та нагородили грамотами та цінними подарунками кращих жителів даних сіл.

Голова адміністрації Б.А.Дубас  в своєму зверненні до присутніх відмітив про пріоритетні напрямки започаткованих реформ, проголошених Президентом України у підвищенні пенсій та заробітних плат, соціальних стандартів, розвитку галузі сільського господарства.

 

«Здорова живе Київщина!»

Під таким девізом минулого понеділка, ввечері, на території «казкового містечка» поблизу тренажерного майданчика районна організація Партії регіонів влаштувала змагання серед богуславців: з настільного тенісу, тренажерного та гирьового спорту, шахів та шашок. Захід був присвячений нашій команді — учасниці Олімпійських ігор у Лондоні, а також нагадав зайвий раз, що здоровий спосіб життя — запорука духовного і фізичного довголіття людини.

Детальніше...

 

З нагоди Дня будівельника

10 серпня 2012 року голова Богуславської райдержадміністрації Б.А.Дубас привітав та нагородив грамотами та цінними подарунками кращих працівників будівельних організацій району з нагоди Дня будівельника.

Голова адміністрації Б.А.Дубас  в своєму зверненні до присутніх відмітив про пріоритети започаткованих реформ, проголошених Президентом України, а саме щодо покращення розвитку будівельної галузі.

 

Засідання комісії

8 серпня 2012 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Богуславській райдержадміністрації.

В роботі комісії взяли участь голова райдержадміністрації Б.А, Дубас, перший заступник голови райдержадміністрації А.Л. Резніченко, голова районної ради М.В. Висотенко, заступник голови районної ради Л.М. Кипиченко, члени протиепізоотичної комісії, голови міськсільвиконкомів, керівники с/г підприємств району, керівники відповідних служб.

Учасники зустрічі розглянули питання про заходи профілактики африканської чуми у свиней в Богуславському районі.

За результатами засідання комісії голова райдержадміністрації Б.А, Дубас дав доручення по даних питаннях та встановив терміни їх виконання.

 

Голова Богуславської РДА Богдан Дубас: «Можна тільки тоді чекати позитивного результату, коли ми всі разом будемо дбати про добробут наших людей»

4121Зважаючи на те, що останнім часом на адресу районної влади надходить дуже багато критики та нарікань щодо виконання нею повноважень, то хотілось би звернути вашу увагу, панове «опозиціонери»-активісти-діячі, на те, що за перше півріччя поточного року видатки районного бюджету склали  понад 61 мільйон гривень.

 

При цьому власні доходи бюджету з цієї суми складають близько 6,1 мільйон, тобто менше 10 відсотків.  Загальна сума усіх видів податків, сплачених до бюджетів всіх рівнів, склала 25,5 мільйон  гривень. Як бачимо, навіть коли б всі податкові платежі залишились у районі - вони і на половину не покрили потреб бюджетних установ та організацій.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси