Вхід на сайтЗасідання комісії з питань захисту прав дитини.

0-02-05-1dfad419ed7cec027d16835c7328f58ccf3d8d0892e95a4b6c1cacb12c04367a_full

Під головуванням  т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати,  11 червня  2020 року, відбулося засідання  комісії з питань захисту прав дитини.

На комісії розглядалися питання:

- щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька, що проживає на території міста Богуслава відносно двох його малолітніх дітей, які понад термін перебувають у Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг»;

- щодо продовження терміну перебування малолітньої дитини у дитячому будинку сімейного типу;

- щодо затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

По всіх питаннях прийняті відповідні рішення та надано доручення.

Детальніше...

 

Вікі любить Землю — найбільший фотоконкурс пам’яток природи

imagesvi

Громадська організація «Вікімедіа Україна» звертається з проханням долучитися представників Київщини до проведення української частини Міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth), яка пройде 01-31 липня 2020 року.

«Вікі любить Землю» — це фотоконкурс, присвячений пам’яткам природи України. У 2020 році він пройде з 1 по 31 липня. Головна мета конкурсу полягає у тому, щоб створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фотографій пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів.

Цього року в конкурсі беруть участь понад 35 країн. Фото, завантажені в межах конкурсу, призначені зокрема для ілюстрування Вікіпедії — найбільшої онлайн-енциклопедїї у світі.

Проект привертає увагу до стану збереження природоохоронних територій та біорізноманіття.

Журі конкурсу визначають найбільш якісні фотографії у кожній області та по всій Україні; їхні автори стають призерами конкурсу. Призи отримують також учасники, які сфотографують найбільшу кількість пам’яток природи (як у кожній області, так і по Україні загалом) — і переможці спецномінацій. Призовий фонд конкурсу 2020 року становить майже 4000 доларів США.

Щоб взяти участь, учасники мають завантажити фотографію на Вікісховище протягом конкурсного періоду

Також, є можливість запропонувати місцевого діяча (серед фотографів, краєзнавців тощо) до складу журі української частини конкурсу.

Детальніше...

 

Засідання комісії

0-02-0a-3ff634b6acf23b793959865fce43b8995c66f74b6649369b7317c5e3cb53d52b_full

Під головуванням  т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати,  11 червня  2020 року, відбулося чергове засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

За результатами розгляду звернень: державні соціальні допомоги призначено 11 громадянам,  4 – відмовлено у їх призначенні.

Детальніше...

 

КИЇВСЬКА ОДА УКЛАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З DOC.UA

D1E31B78-C37A-4416-9557-39C00D4EF63F-300x300

Упродовж червня поточного року мешканці Києва та Київської області можуть безкоштовно користуватися аудіоконсультаціями кваліфікованих лікарів і пройти інформаційне онлайн-тестування на симптоми коронавірусу. Про це йдеться в Меморандумі, який укладено між Київською обласною державною адміністрацією та онлайн-хабом DOC.ua, який входить до групи компаній «Ефективні інвестиції».

Підписаний документ ще раз доводить те, що бізнес та влада здатні об’єднувати зусилля та продуктивно співпрацювати, зокрема, якщо йдеться про збереження здоров’я та життя людей.

«Консультації лікарів для мешканців області – дуже корисна ініціатива, яка дозволить людям отримати фахову пораду і, можливо, попередити захворювання. Я вдячний лікарям за їхню допомогу. Особливо під час пандемії коронавірусу. Мешканців закликаю не нехтувати своїм здоров‘ям і вчасно користуватися допомогою медиків. Бережіть себе і своїх близьких», – зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Під час аудіоконсультацій користувач отримує від медиків фахові поради, які вони надають з огляду на описані симптоми. Також лікарі допоможуть скласти алгоритм подальших дій та за необхідності розшифрувати результати аналізів. Тривалість консультації – 10 хв. Отримати цю послугу можна після простої реєстрації на сайті онлайн-хабу (https://doc.ua/news/news/besplatnye-onlajn-konsultacii-s-vrachami-v-period-karantina ).

Також на сайті DOC.ua або на його сторінках у Viber(https://www.viber.com/docua ) чи Telegram(https://t.me/docuabot ) можна пройти просте онлайн-тестування, яке допоможе визначити чи перебуваєте ви в зоні ризика щодо захворювання на коронавірус. Програму складено на основі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я. Результати тесту мають довідковий характер і не є встановленим діагнозом.

Детальніше...

 

Засідання комісії

 

5zasydannya червня 2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати  було проведено позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.

Порядок денний:

1. Про протиепідемічний стан на території Богуславського району та Київської області, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2,  та послаблення протиепідемічних заходів.

1.1. Про організацію роботи пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) на базі закладів загальної середньої освіти Київської області, відповідно до оновлених нормативних документів, з урахуванням профілактичних та протиепідемічних заходів, які впроваджуються для запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення COV1D-19 та забезпечення належних умов проведення ЗНО.

1.2. Про організацію роботи закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Детальніше...

 

Шановні журналісти Богуславщини!

534b185db42297f7c1b082b49329ddf7Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста.

Журналістика – це не просто професія, а насамперед - стан душі, творчі пориви якої виносять Вам своєрідний вирок вічного пошуку та неспокою.

Висока професійність, глибока аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій – це те, що завжди притаманне журналістам нашого краю.

Важливість вашої справи неможливо переоцінити. Адже недарма сучасне суспільство називають інформаційним. Сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти та події, а головне – їх оперативного осмислення та правдивого висвітлення.

Саме ви, представники засобів масової інформації, оперативно інформуєте краян про новини соціально-економічного, політичного та культурного життя району, про важливі події в нашій державі.

Бажаю Вам, шановні журналісти, невичерпної енергії, незрадливої інтуїції, нових цікавих тем, великого таланту, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики. Нехай Господь благословить Вас на добро, дарує здоров’я, щастя, любов! Зичу, щоб кожен день приносив Вам радість та задоволення. Успіхів завжди і у всьому!

З повагою

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА

 

 

Засідання комісії

0-02-05-bce04adb1107321ee16da8d0b2d4879e5d04df18197b67852c21db393e103b51_fullПід головуванням  т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати,  5 червня  2020 року, відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімей та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію. Під час засідання було розглянуто 1 справу. Членами комісії одноголосно прийнято  позитивне рішення по даній справі.

Детальніше...

 

Уряд послаблює карантинні обмеження.

101318035_156381579262387_1762108069459787776_o

Сьогодні на засіданні ухвалили рішення про дозвіл:

* з 5 червня роботи закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;
* з 5 червня особам старше 60 років не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
- проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м?;
*  проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

Крім того, поновлюється авіаційне сполучення:
* з 5 червня — внутрішнє авіасполучення;
* з 15 червня — міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.

Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).

У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень.

Сьогодні на засіданні ухвалили рішення про дозвіл:

? з 5 червня роботи закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;
? з 5 червня особам старше 60 років не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
? проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м?;
? проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

?? Крім того, поновлюється авіаційне сполучення:
?? з 5 червня — внутрішнє авіасполучення;
?? з 15 червня — міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.

??Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).

?? У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень.
 

Засідання комісії

0-02-0a-4facb058e96339bb6bc164948ddc7934b232e392e4d0f8a83979da211962552c_full

Під головуванням  т.в.о. голови районної державної адміністрації Олександра Салати,  2 червня  2020 року, відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Богуславського району. Під час засідання було розглянуто 11 справ.  По 5 заявам  прийнято позитивне рішення.

Детальніше...

 

Позачергове розширене засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.

1zasydannya червня 2020 року  під головування т.в.о. голови Богуславської райдержадміністрації Олександра Салати  було проведено позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богуславської районної державної адміністрації.


ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ

 

Уряд послаблює карантинні обмеження

101825467_3260378293995542_5389076666666450944_o
 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси