Вхід на сайтВолодимир Зеленський зустрівся з Президентом Парламентської асамблеї НАТО

ec18be00ef4dc2047ff114b6f14e994d_1561559468_extra_large

26 червня Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Парламентської асамблеї НАТО Мадлен Мун.

 

Під час зустрічі було обговорено широке коло питань співпраці України з Північноатлантичним альянсом, зокрема стан впровадження реформ, покликаних наблизити Україну до стандартів НАТО.

Також ішлося про врегулювання ситуації на сході України у рамках Мінського формату, повернення російської делегації до ПАРЄ та необхідність звільнення полонених українських моряків.

Глава держави підтвердив незмінність стратегічного курсу України на інтеграцію до європейських та євроатлантичних структур.

Він також подякував Парламентській асамблеї НАТО за стійку та міцну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.

Крім того, Володимир Зеленський висловив сподівання, що спостерігачі Парламентської асамблеї будуть присутні на позачергових виборах до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня, оскільки це важливо для України.

Детальніше...

 

Прийом громадян

priyom_gromadyan_26_06_201926 червня 2019 року голова райдержадміністрації Ірина Старенька провела черговий прийом громадян.

Жителі Богуславщини зверталися  з питаннями  соціального захисту, надання матеріальної допомоги на лікування.

Під час прийому Ірина Старенька кожному громадянину надала вичерпні роз’яснення та відповіді на їхні питання.

За підсумками проведеного прийому громадян голова Богуславської районної  державної адміністрації І. Старенька дала відповідні доручення та встановила  терміни їх виконання.

 

Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів.

Управління Державної казначейської служби України у Богуславському районі Київської області  повідомляє, що згідно наказу Державної казначейської служби України від 26.04.2019року №133 “Про затвердження Порядку використання системи дистанційного обслуговування  “Клієнт казначейства-Казначейство” в органах Державної казначейської служби України розширено функціональні можливості програмно-технічного комплексу “Клієнт казначейства-Казначейство” за наступними напрямками:

-головним розпорядникам бюджетних коштів надано можливість  транспортування через систему дистанційоного обслуговування Мережі розпорядників та одержувачів бюджетних коштів/ реєстри змін до неї (згідно заявок про надання доступу);

-клієнтам надано можливість вибору підпису та кількості підписів для кожного окремого типу документів (згідно заявок про надання доступу);

-органам, що контролюють справляння надходжень бюджету, та місцевим фінансовим органам надано можливість отримання виписки за надходженнями (згідно заявок про надання доступу).

 

Оголошення про прийом заявок і документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами

Обласна комісія з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам  Київської області оголошує про прийом заявок і документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами.

Комісія приймає документи відповідно до переліку, встановленого пунктом 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 07 лютого 2018 року № 106 (із змінами).

Заявки приймаються у період починаючи з дати оприлюднення цього оголошення до 01 листопада 2019 року секретарем комісії за адресою:  м. Київ, вул. Велика Васильківська, 13/1, к.306. Телефон: 044-234-45-87.

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови адміністрації Ірини Старенької.

komisiya_ditu_25_06_2019_mal25 червня 2019 року  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови адміністрації Ірини Старенької.

На засіданні комісії розглядалися питання щодо влаштування дітей-сиріт під опіку, піклування в сім’ю баби; про влаштування дітей-сиріт під опіку, піклування в сім’ю дядька; щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав батька відносно неповнолітньої дочки (відповідно до ухвали Богуславського райсуду про відкриття провадження у справі); про надання дозволу  про прийняття в дар 1/5 частки квартири  малолітньою дитиною (за заявами батьків дитини); про надання  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій  та збройних конфліктів (за заявою батька дитини); щодо поновлення батьківських прав батька відносно малолітнього сина (відповідно до ухвали Богуславського райсуду про відкриття провадження у справі); про скасування  розпорядження Богуславської   райдержадміністрації щодо  визначення  місця проживання дитини; про доцільність влаштування неповнолітньої дитини до Комунального закладу Київської обласної ради «Таращанський НРУ»; щодо участі батька у вихованні дочки; щодо виконання матір’ю батьківських обов’язків по відношенню до малолітньої дитини; затвердження персонального складу міждисциплінарної команди із числа працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань освіти,охорони здоров’я, соціального захисту населення.

Детальніше...

 

Майже 900 млн грн «теплих кредитів» із прогнозованих 1,1 млрд грн вже залучено сім’ями у цьому році

tepli_kredutu_25_06_2019Попит сімей на Урядову програму з енергоефективності не вщухає. За останній тиждень, із 10 по 16 червня ц.р., банками видано ще 35 млн грн населенню та ОСББ на утеплення осель.

Загалом, із березня до середини червня ц.р., сім’ї одержали в банках майже 900 млн грн «теплих кредитів» із прогнозованих 1,1 млрд грн, а саме:

- майже 550 млн грн - на утеплення приватних будинків;

- понад 300 млн грн - для ОСББ;

- більше 23 млн грн - на твердопаливні котли.

У зв’язку із високою активністю населення щодо отримання «теплих кредитів», деякі банки вже завершили збір заявок на кредитування внаслідок вичерпання фінансування.

Водночас програмою ще можна скористатися у таких банках:

- для ОСББ – в Укргазбанку та Ощадбанку;

- для фізичних осіб – в Укрексимбанку.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_24_06_2019Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Старенької  24 червня  2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

На порядку денному розглядалися  питання роботи медичної галузі району; забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; фінансування та виплати пенсій; робота КП «Богуславтепловодопостачання»; робота РС ГУ ДСНС України в Київській області; робота галузі освіти; проведення дослідження ВРХ на лейкоз, туберкульоз; робота Богуславської районної філії Київського обласного центру зайнятості; виконання районного бюджету; організація оздоровлення  та дозвілля дітей; різне.

Щодо роботи освітньої галузі району,  начальник відділу освіти  Оксана Поліщук повідомила, що видача свідоцтв про отримання освіти для учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл району відбудеться 27 червня 2019 року.

Не менш болючим є питання роботи медичних установ району. Очільниця району наголосила, що до районної державної адміністрації надходять чисельні звернення та скарги на роботу КНП БРР «Богуславська центральна районної лікарня», зокрема щодо організації видачі лікарняних листів.

Детальніше...

 

Привітання голови Богуславської районної державної адміністрації Ірини Старенької з Днем державної служби.

derg-slugba_2019Шановні державні службовці!

Щиро вітаю вас із Днем державної служби!

Державна служба є запорукою ефективного функціонування нашої України. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Хочу висловити найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь району.

Упевнена, що запорукою успішного виконання намічених вами цілей є ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі.

Бажаю всім вам бути мудрими у своїх вчинках, невпинно працювати на благо українського народу, керуючись принципами професіоналізму, компетентності, ініціативності, чесності та відданості справі, персональної відповідальності за виконаннях своїх службових обов’язків. Нехай кожний день вашого життя буде сповнений радістю, любов’ю, родинним теплом та душевним спокоєм.

З повагою

голова Богуславської районної

державної адміністрації Ірина Старенька

 

Урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби.

derg_slugba_21_06_2019_121 червня 2019 року в залі засідань райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби.

Привітати державних службовців зі святом прийшли представники влади: голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Старенька, голова Богуславської районної ради Володимир Замирайло, депутат Київської обласної ради Віктор Луценко.

Звертаючись до присутніх на святі державних службовців голова райдержадміністрації Ірина Старенька наголосила,  що люди, які обрали державну службу, несуть на своїх  плечах нелегку ношу відповідальності за добробут і майбутнє народу, подякувала всім державним службовцям за відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків,  небайдужість,   високий професіоналізм та побажала здоров’я, витримки та терпіння.

Зі щирими словами привітань на адресу державних службовців виступили голова районної ради Володимир Замирайло та депутат Київської обласної ради Віктор Луценко.

За сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня державної служби кращі державні службовці були відзначені грамотами та цінними подарунками.

Детальніше...

 

Оголошення!

25.06.2019 року в приміщенні Богуславського райвійськомату з 10-00 до 11-00 для учасників АТО буде проводитись спільний прийом військовим комісаром Богуславського районного військового комісаріату, майором - Мозговим Ігорем Геннадійовичем та начальником Богуславського бюро правової допомоги Даниленком Іваном Івановичем з питань реалізації та захисту прав учасників бойових дій
 

Тимчасова схема об'їзду при виконанні робіт з поточного середнього ремонту шляхопроводів через залізницю на автомобільній дорозі Н-01 Київ-Знам'янка км 107+443, км 107+569.

hema_tumch_obizd_-01Служба автомобільних доріг у Київській області інформує, що у зв'язку з початком виконання робіт з поточного середного ремонту аварійних шляхопроводів через залізницю на км 107+443 та км 107+569 автомобільної дороги Н-01 Київ-Знам'янка, автомобільний рух по мостах в період з 20.06.2019 по 20.09.2019 тимчасово буде закрито.

Об'їзд здійснюється відповідно до погодженої схеми автомобільними дорогами: Т-10-17 Миронівка-Ольшаниця-Рокитне-Троїцьке-Полоське та О-101503 Карапиші-Владиславка, через населені пункти Пустовіти, Росава, Карапиші.

Лист Служби автомобільних доріг у Київській області.

Тимчасова схема об'їзду при виконанні робіт з поточного середнього ремонту шляхопроводів через залізницю на автомобільній дорозі Н-01 Київ-Знам'янка км 107+443, км 107+569.

 

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси