Вхід на сайтФальсифіковані пестициди та наслідки їх використання

Фальсифіковані пестициди та наслідки їх використання
Сучасне землеробство для отримання високих та якісних врожаїв потребує не лише необхідних ґрунтообробних машин, якісного насіння, мінеральних добрив, палива, але і застосування високоякісних та ефективних засобів захисту рослин – пестицидів. Пестициди – це хімічні речовини, які покликані зберігати рослини, захищаючи їх від шкідливих організмів. Застосування пестицидів допомагає контролювати бур’яни, шкідників та хвороби, захищати та обробляти продовольчі культури на етапі росту, а також забезпечувати високу якість та лежкість (здатність до тривалого зберігання) свіжих фруктів та овочів.
Пестициди вітчизняного, а також іноземного виробництва, що завозяться для використання на територію України повинні мати офіційну державну реєстрацію та відповідати таким вимогам:
- висока біологічна ефективність щодо цільового призначення;
- безпечність для здоров'я людини та навколишнього природного середовища за умови дотримання регламентів їх застосування;
- відповідність державним стандартам, санітарним нормам та іншим нормативним документам.
Згідно чинного законодавства фальсифіковані пестициди - продукція, яка не відповідає встановленим вимогам, що висуваються до пестицидів, у тому числі вимогам щодо маркування та пакування, розміщення інформації про товар на його упаковці тощо, та/або продукція, на упаковці якої зареєстрований знак для товарів та послуг використано з порушенням прав власника.
З кожним роком зростає непоправна шкода, завдана фальсифікованими засобами захисту рослин аграріям, які застосовують контрафактну продукцію. Цієї шкоди також зазнають всі споживачі кінцевої сільськогосподарської продукції, котрі стають заручниками і потенційними жертвами небезпечних пестицидів.
На відміну від зареєстрованих препаратів, які перед тим, як потрапити на ринок, проходять всі етапи реєстраційних випробувань та досліджень, то нелегальні – залишаються поза межами перевірок на відповідність нормативним документам і тому непридатні до використання. Підробки становлять велику загрозу для фермерів, пошкоджуючи посіви та підриваючи їхню репутацію, а також наражаючи людей на небезпеку під час внесення.
Основні види підробок:
- продаж генериків під назвою оригінальних препаратів;
- нелегальне фасування оригінальних продуктів;
- відсутність діючої речовини в імітації препаративної форми;
- зниження вмісту діючої речовини;
- продаж замість оригінального препарату невідомих речовин.
Виробники фальсифікатів дуже швидко вдосконалюють своє виробництво слідом за компаніями – оригінаторами. Вони почали використовувати діючі речовини, аналогічні оригінальним, тару, копіювати захисні елементи – голограми тощо. Найбільш чутливими до підробок є ринок дрібної розфасовки, кількість підроблених препаратів, призначених для роздрібного продажу населенню перевищує 55%. Причому препарат може бути як ефективним, так і не дуже ефективним. Порошкоподібні препарати підробляють додаванням пилоподібних наповнювачів або повною заміною препарату. Водорозчинний і водно – суспензійний концентрати, водний і водно - спиртовий розчини підробляють, використовуючи воду та спирт. Емульсії та суспензії розводять технічними оливами або порошками.
Найстрашніше у фальсифікатах – невідомі, невивчені домішки, які можуть бути дуже токсичними і мати тривалу післядію, тобто пригнічувати культуру, яка буде висіватись в наступному сезоні.
Наслідки застосування фальсифікованих пестицидів:
- часткова або повна втрата врожаю;
- накопичення залишків небезпечних речовин у харчових продуктах, що загрожує здоров’ю споживачів;
- погіршення родючості ґрунтів;
- шкода здоров’ю фермера під час внесення препарату;
- зіпсована репутація фермера як постачальника якісної та безпечної продукції;
- суттєві матеріальні збитки;
- вроджені каліцтва;
- відсутність ефекту бажаної дії від підроблених гербіцидів, інсектицидів та фунгіцидів;
- забруднення навколишнього середовища, поверхневих та ґрунтових вод .
Щоб уникнути придбання фальсифікованого препарату необхідно:
- купувати пестициди лише в спеціалізованих магазинах по продажу засобів захисту рослин та насіння, в офіційних дистриб’юторів відомих фірм - виробників, котрі добре себе зарекомендували на ринку пестицидів;
- знати, що роздрібні засоби захисту рослин не розфасовуються в медичну тару;
- під час купівлі препаратів вимагати у продавця сертифікат якості та товарний (касовий) чек;
- звертати особливу увагу на наявність захисних елементів на упаковці: голограма, захисні плівки, номер партії, спеціальні позначки на кришці тощо. Оригінальну голограму неможливо зняти з упаковки неушкодженою;
- знати, що інформація на етикетці має бути надрукована українською мовою, із зазначенням назви постачальника та його адреси в Україні, діючої речовини, назви препарату, номера партії, ваги або об’єму, дати виготовлення та терміну придатності, найменування фірми-виробника і його адреси, регламенту застосування;
- дата виробництва тари (каністри), що зазначена на дні упаковки, не може бути пізнішою за дату виробництва вмісту каністри (тобто самої речовини).
Використання завідомо фальсифікованих пестицидів і агрохімікатів є порушенням законодавства про пестициди і агрохімікати тягне за собою цивільну, дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством.
Головний спеціаліст відділу контролю
за обігом засобів захисту рослин
ГУ Держпродспоживслужби в Київській області                                        О.П.Цибенко
pidrobky11_0Сучасне землеробство для отримання високих та якісних врожаїв потребує не лише необхідних ґрунтообробних машин, якісного насіння, мінеральних добрив, палива, але і застосування високоякісних та ефективних засобів захисту рослин – пестицидів. Пестициди – це хімічні речовини, які покликані зберігати рослини, захищаючи їх від шкідливих організмів. Застосування пестицидів допомагає контролювати бур’яни, шкідників та хвороби, захищати та обробляти продовольчі культури на етапі росту, а також забезпечувати високу якість та лежкість (здатність до тривалого зберігання) свіжих фруктів та овочів.
Пестициди вітчизняного, а також іноземного виробництва, що завозяться для використання на територію України повинні мати офіційну державну реєстрацію та відповідати таким вимогам:
- висока біологічна ефективність щодо цільового призначення;
- безпечність для здоров'я людини та навколишнього природного середовища за умови дотримання регламентів їх застосування;
- відповідність державним стандартам, санітарним нормам та іншим нормативним документам.
Згідно чинного законодавства фальсифіковані пестициди - продукція, яка не відповідає встановленим вимогам, що висуваються до пестицидів, у тому числі вимогам щодо маркування та пакування, розміщення інформації про товар на його упаковці тощо, та/або продукція, на упаковці якої зареєстрований знак для товарів та послуг використано з порушенням прав власника.

Детальніше...

 

МЕДИЧНА РЕФОРМА У 2020 РОЦІ: КИЇВЩИНА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ВПРОВАДЖЕННЯ

З 1 квітня 2020 року в медичній сфері змінюється принцип фінансування системи охорони здоров’я.

Фактично, та субвенція, яка була в нас досі, буде замінена таким інструментом, як програма медичних гарантій. Про це 26 листопада заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на селекторній нараді з керівниками регіонів.

Київську область представляв на селекторі голова облдержадміністрації Олексій Чернишов. Як зазначив прем’єр-міністр, з наступного року лікарні мають бути автономізовані, комп’ютеризовані та підключені до електронної системи охорони здоров’я, а також вони мають укласти договори про медичне обслуговування з Національною службою здоров’я України (НСЗУ).

Задля належної підготовки до наступного етапу медреформи, Уряд буде «вимірювати ефективність роботи голів облдержадміністрацій на ввірених їм територіях» за трьома критеріями:

— кількість автономізованих закладів охорони здоров’я;

— кількість комп’ютеризованих закладів;

— кількість закладів, підключених до електронної системи охорони здоров’я.

Крім того, до цих показників буде додано рівень охоплення населення вакцинацією. Адже сьогодні по окремих областях рівень щепленого населення становить менш ніж 50%.

«Глобальний рівень захищеності суспільства, це коли більш ніж 95% людей вакциновані. Це означає, що будь-яка епідемія не може швидко поширюватись. Для нас критично важливо, щоб цей показник був досягнутий», — наголосив Олексій Гончарук.

Під час наради обговорили проблемні питання по окремих областях щодо стану автономізації закладів охорони здоров’я та рівня охоплення населення вакцинацією. Зокрема, від захворювання на кір та дифтерію, а також наявність вакцин у регіонах. Також очільники регіонів отримали роз’яснення з деяких питань від міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької.

 

Зарплати вчителям і лікарям будуть: Уряд допоможе виправити ситуацію з затримкою зарплат

26 листопада 2019 року
Зарплати вчителям і лікарям будуть: Уряд допоможе виправити ситуацію з затримкою зарплат
Уряд вважає неприйнятною ситуацію з заборгованістю виплат лікарям і педагогам заробітних плат. Системні затримки протягом усіх років незалежності України відбуваються внаслідок неефективного розподілу державних субвенцій місцевою владою.
«Уже завтра Уряд перерозподілить 171,1 млн грн на зарплати для вчителів та спрямує ще додатково 326 млн грн на дофінансування медичної субвенції, зокрема на зарплати лікарям», — наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.
Крім того, Міністерство охорони здоров’я змінює механізм виплати медичної субвенції на контрактування, тобто обсяг виділених коштів залежатиме від кількості наданих медичних послуг людям. Таким чином, із наступного року не буде жодних затримок із заробітними платами для лікарів.
Міністерство освіти й науки активно працює за трьома напрямками щодо недопущення заборгованості:
- наступного року в освітній субвенції вперше враховано актуальний контингент дітей. Простіше кажучи, раніше платили заробітну плату за кількістю дітей, яка значно менша від реалістичної. А насправді це означає, що вчителі недоотримували гроші на зарплати протягом останніх років. Ми нарешті цю проблему виправляємо і додаємо 2,2 млрд грн для того, щоб враховувати ту кількість учнів, яка є реалістичною;
- створюється ефективна мережа шкіл, що значно допоможе підвищити зарплати освітянам;
- готує зміни до формули розподілу освітньої субвенції.
Більше того, Уряд передбачив у Держбюджеті-2020 найбільше коштів на фінансування медицини, освіти й науки. Наприклад, уперше для молодих вчителів передбачається щорічна грошова підтримка в розмірі 21 тис. грн. А фінансування сфери охорони здоров’я загалом збільшено на 13%.
Уряд вважає неприйнятною ситуацію з заборгованістю виплат лікарям і педагогам заробітних плат. Системні затримки протягом усіх років незалежності України відбуваються внаслідок неефективного розподілу державних субвенцій місцевою владою.
«Уже завтра Уряд перерозподілить 171,1 млн грн на зарплати для вчителів та спрямує ще додатково 326 млн грн на дофінансування медичної субвенції, зокрема на зарплати лікарям», — наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.
Крім того, Міністерство охорони здоров’я змінює механізм виплати медичної субвенції на контрактування, тобто обсяг виділених коштів залежатиме від кількості наданих медичних послуг людям. Таким чином, із наступного року не буде жодних затримок із заробітними платами для лікарів.
Міністерство освіти й науки активно працює за трьома напрямками щодо недопущення заборгованості:
- наступного року в освітній субвенції вперше враховано актуальний контингент дітей. Простіше кажучи, раніше платили заробітну плату за кількістю дітей, яка значно менша від реалістичної. А насправді це означає, що вчителі недоотримували гроші на зарплати протягом останніх років. Ми нарешті цю проблему виправляємо і додаємо 2,2 млрд грн для того, щоб враховувати ту кількість учнів, яка є реалістичною;
- створюється ефективна мережа шкіл, що значно допоможе підвищити зарплати освітянам;
- готує зміни до формули розподілу освітньої субвенції.
Більше того, Уряд передбачив у Держбюджеті-2020 найбільше коштів на фінансування медицини, освіти й науки. Наприклад, уперше для молодих вчителів передбачається щорічна грошова підтримка в розмірі 21 тис. грн. А фінансування сфери охорони здоров’я загалом збільшено на 13%.
 

Прийом громадян

riyom_27_11_201927 листопада 2019 року в Богуславській райдержадміністрації відбувся черговий особистий прийом громадян т.в.о. голови райдержадміністрації Олександром Салатою.

На прийомі у керівника  побувало черверо мешканців району. Питання стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових проблем.

Усім заявникам надано роз’яснення щодо порушених ними питань.

За результатами  особистого прийому дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації. Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначені законодавством терміни.

 

АПАРАТНА НАРАДА

aparatna_25_11_2019_malПід керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки  голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати, 25 листопада 2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада.

На нараді обговорені  питання роботи  закладів освіти та опалювального сезону 2019-2020 років; забезпечення  якості надання медичних послуг, залучення молодих фахівців; субсидіювання населення району; забезпечення правопорядку в  районі; протипожежний стан та посилення роз’яснювальної роботи серед населення; виконання районного бюджету;  робота Держпродспоживслужби в районі;  різне.

По завершенню апаратної наради т.в.о. голови райдержадміністрації було надано ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до  вимог чинного законодавства, зокрема: вжити дієвих заходів щодо  економії  і раціонального використання бюджетних коштів.

Детальніше...

 

Олексій Гончарук в Лондоні підписав два документи на 900 млн євро на будівництво та реконструкцію доріг

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук підписав два документи на загальну суму 900 млн євро щодо проекту співфінансування Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку будівництва та реконструкції українських доріг.
Мова йде про фінансування реконструкції автошляху М05 Київ-Одеса у Черкаській, Миколаївській та Одеській областях, а також будівництва північної ділянки об’їзної дороги навколо м. Львова.
«Сьогодні ми підписали два документи на загальну суму 900 млн грн, які підуть на реконструкцію та будівництво доріг. Це 340 кілометрів у п‘яти областях. Вже через три роки траса Київ-Одеса стане першим автобаном європейського рівня по всій протяжності! Траса Київ-Одеса з‘єднує столицю та українські чорноморські порти. Маріупольський ефект працює!» — сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.
Він додав, що Уряд України надалі впроваджуватиме в законодавство необхідні антикорупційні та інституційні зміни, аби надалі лише посилювати співпрацю з ЄІБ, ЄБРР та іншими міжнародними партнерами: «І ми високо цінуємо співпрацю з Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку».
Серед документів, які Голова Уряду сьогодні підписав:
— Фінансова угода «Європейські дороги України ІІІ» (проект «Розвиток транс’європейської транспортної мережі») між Україною та Європейським інвестиційним банком на 450 млн євро.
— Меморандум про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо спільної реалізації проекту «Розвиток транс’європейської транспортної мережі». Мета Меморандуму —  розширення співробітництва та співпраці України та ЄБРР у підготовці програми фінансування на ще 450 млн євро.
Документи були підписані в рамках Інвестиційного форуму ЄБРР для країн-членів Східного партнерства, який відбувся 22 листопада 2019 року в Лондоні, Великобританія.
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук підписав два документи на загальну суму 900 млн євро щодо проекту співфінансування Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку будівництва та реконструкції українських доріг.
Мова йде про фінансування реконструкції автошляху М05 Київ-Одеса у Черкаській, Миколаївській та Одеській областях, а також будівництва північної ділянки об’їзної дороги навколо м. Львова.
«Сьогодні ми підписали два документи на загальну суму 900 млн грн, які підуть на реконструкцію та будівництво доріг. Це 340 кілометрів у п‘яти областях. Вже через три роки траса Київ-Одеса стане першим автобаном європейського рівня по всій протяжності! Траса Київ-Одеса з‘єднує столицю та українські чорноморські порти. Маріупольський ефект працює!» — сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.
Він додав, що Уряд України надалі впроваджуватиме в законодавство необхідні антикорупційні та інституційні зміни, аби надалі лише посилювати співпрацю з ЄІБ, ЄБРР та іншими міжнародними партнерами: «І ми високо цінуємо співпрацю з Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку».
Серед документів, які Голова Уряду сьогодні підписав:

Детальніше...

 

Гончарук: МВФ високо оцінив прогрес у просуванні реформ

Гончарук: МВФ високо оцінив прогрес у просуванні реформ

Місія Міжнародного валютного фонду під керівництвом пана Рона ван Родена, яка перебувала в Україні упродовж 14-22 листопада 2019 року, відзначила високий прогрес, досягнутий за останні кілька місяців у просуванні реформ. Також Місія акцентувала увагу на продовженні виваженої економічної політики. «Ми провели конструктивні  перемовини. Місія  оцінила істотний прогрес, досягнутий за останні кілька місяців», - зазначив Прем'єр-міністр України. Також, варто відзначити, що за словами Міністра фінансів України Оксани Маркарової та Голови місії Рона ван Родена досягнуто прогресу і в дискусіях щодо політики та реформ, які можуть бути основою нової програми МВФ, що включає підтримку грошово-кредитного, фіскального та фінансового секторів, а також реформ для поліпшення бізнес-середовища, зміцнення верховенства закону та економічного зростання.

 

Розпочалася акція “16 днів проти насильства”

16_dniv_protu_nasulstva_2019Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства» стартувала 25 листопада 2019 року, в Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Цьогоріч девіз кампанії «Розфарбуємо світ в помаранчевий колір: Покоління рівності виступає проти зґвалтувань». Головна мета кампанії - привернути увагу до чутливої теми гендерного насильства, а також об’єднати суспільство у боротьбі з ним.

В Європі близько 25% жінок страждають від фізичного або сексуального насилля. Особи, які зазнали насильства, частіше мають порушення психічного здоров’я (депресивні стани, схильність до суїциду), проблеми пов’язані з сексуальним та репродуктивним здоров’ям, схильність до алкоголізму.

Нагадаємо, що 11 січня 2019 набули чинності зміни до законодавства щодо домашнього та сексуального насильства. Новий закон передбачає притягнення до кримінальної відповідальності особи, яка вчиняє домашнє насильство. Нещодавно у Києві було винесено перший вирок за цей злочин.

Детальніше...

 

Богуславщина сьогодні вшановує пам’ять жертв голодоморів… До 87-х роковин Голодомору 1932-1933 років.

golodomor_23_11_2019_malГолодомор… Його жертви… Знищення українських синів і дочок – ця тема найболючіша з усіх, яких торкаєшся вдивляючись у ті страшні роки.

З кожним роком все меншає свідків, мало хто з безпосередніх учасників вижив у перші два голодомори 1921-1923, та 1932-1933 рр., а ще менше з них пережили події буремних років побудови світлого майбутнього для всього людства – громадянську війну, «стройку комунізму», Другу світову. Свідків повоєнного голодомору 1946-1947 рр. більше, але донедавна їхні уста були скуті мовчанням, бо до самого кінця радянських часів сама згадка про голодомори була заборонена під страхом тяжкої кари.

За ці голодомори, а було їх в Україні вчинено три, від голоду та на засланні загинуло до 5 млн. дітей. Доля тих, хто вижив була нелегкою. Тривалий, а особливо примусовий голод калічить людей як фізично так і духовно, і дуже важко визначити, що страшніше. В їхніх тілах на все життя огніздилися недуги, а в душах страх.

Нерідко ми згадуємо про сам факт голоду 1932-1933 років, про його призвідників, але не в стані осягнути жаху, перед яким вiч-на-вiч опинився пересічний українець, з хати якого вимели останню зернину, село якого оточене кільцем вартових, діти якого просять їсти…

Як стверджував дослідник голодомору на Київщині П.Бачинський,  втрати у Богуславському районі від Голодомору 1932-1933 років склали 14%.

Детальніше...

 

23 листопада 2019 року запали свічку пам'яті у своєму вікні!

golodomor_23_11_2019
 

АНОНС: 28 листопада - X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.

28 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.
«Чиста» енергетика – серед пріоритетів для розвитку енергонезалежної та економічно міцної України. За останні 5 років впроваджено численні «зелені» проекти, в які інвестовано близько 4 млрд євро.
Таким чином, відновлювана енергетика займає одне із провідних місць у рейтингу залучених інвестицій в економіку країни, є екологічно безпечною для навколишнього середовища та зменшує залежність українських громад від вугілля та газу.
Форум, що організовує Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю IRENA, стане масштабною платформою для понад 700 учасників, щоб:
- обговорити здобутки та стратегію розвитку «чистої» енергетики в Україні у контексті світових трендів;
- знайти відповіді на усі актуальні, гострі питання щодо подальшого впровадження «зелених» проектів.
Теми Форуму:
відновлювані джерела енергії: глобальні виклики та перспективи для України;
стратегічне партнерство України та ЄС;
основні напрями розвитку відновлюваних джерел енергії;
успішні приклади реалізації проектів;
запровадження аукціонної системи;
шляхи залучення інвестицій у «зелені» проекти.
До участі у форумі запрошено перших осіб держави, а також заплановано виступи представників профільних міністерств, міжнародних організацій, ключових вітчизняних та закордонних гравців ринку відновлюваної енергетики.
Програма Форуму на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/X_renewable_energy_forum
Реєстрація учасників: 08:30-09:30.
Офіційне відкриття: 09:30.
Місце проведення: м. Київ, Паркова дорога 16а, КВЦ «Парковий», 3-ій поверх, конференц-зал.
Важливо! Для участі у Форумі необхідно обов’язково зареєструватись до
25 листопада 2019 р. за формою: https://forms.gle/5ou5A7LebvSBFT8L7.
Участь у Форумі безкоштовна.
Сторінка Форуму: http://saee.gov.ua/uk/X_renewable_energy_forum.
Організатор – Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA.
Форум проводиться за підтримки:
Проект ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні»
Українсько-данський енергетичний центр
Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні
Енергетична Асоціація «Українська Воднева Рада»
АБ «Укргазбанк»
компанія «KNESS»
компанія «ДТЕК ВДЕ»
компанія «Кліар Енерджі»
Партнери:
Проект Twinning  “Розвиток відновлюваної енергетики в Україні”
Українська Асоціація відновлюваної енергетики
Асоціація сонячної енергетики України
Громадська спілка «Global 100% RE Ukraine»
Біоенергетична асоціація України
Вітроенергетична асоціація України
Професійна асоціація екологів України
Energy Club
Інформаційні партнери:
Журнал «Обозреватель» / «GREEN OBOZ»
Журнал «ECOBUSINESS»
Журнал «Бізнес»
33 канал
Запрошуємо до участі у роботі форуму: представників центральних та місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, мерів міст, голів ОТГ, представників посольств, банків, фінансових установ, міжнародних організацій, бізнесу, інвесторів, девелоперів, експертів, представників громадських організацій, науковців, ЗМІ.
Учасники Форуму зможуть:
отримати актуальну інформацію про державну політику розвитку відновлюваної енергетики;
обмінятися досвідом;
дізнатися секрети успіху щодо реалізації рентабельних проектів;
зав’язати нові ділові контакти для співпраці;
поспілкуватися із представниками як влади, так і бізнесу;
згенерувати нові ідеї для проектів.
Кількість місць обмежена.
З питань участі у Форумі звертайтеся до Анни Жукової (Департамент відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності) за контактами:
тел: +38 044 590-54-09,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Акредитація ЗМІ проводиться до 18:00 27 листопада 2019 р. за контактами:
044 590-59-65;
096-906-85-95;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності).
Із собою мати посвідчення журналіста або паспорт.
forum_28_11_201928 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.
«Чиста» енергетика – серед пріоритетів для розвитку енергонезалежної та економічно міцної України. За останні 5 років впроваджено численні «зелені» проекти, в які інвестовано близько 4 млрд євро.
Таким чином, відновлювана енергетика займає одне із провідних місць у рейтингу залучених інвестицій в економіку країни, є екологічно безпечною для навколишнього середовища та зменшує залежність українських громад від вугілля та газу.
Форум, що організовує Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю IRENA, стане масштабною платформою для понад 700 учасників, щоб:
- обговорити здобутки та стратегію розвитку «чистої» енергетики в Україні у контексті світових трендів;
- знайти відповіді на усі актуальні, гострі питання щодо подальшого впровадження «зелених» проектів.
Теми Форуму:
відновлювані джерела енергії: глобальні виклики та перспективи для України;
стратегічне партнерство України та ЄС;
основні напрями розвитку відновлюваних джерел енергії;
успішні приклади реалізації проектів;

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси