Вхід на сайтЯк вберегти своє житло в умовах сьогодення від протиправних посягань.

Як вберегти своє житло в умовах сьогодення від протиправних посягань.

Поліція охорони єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників. Поліція охорони є струкутрним підрозділом Національної поліції України.

Управління поліції охорони в Київській області складається з 6 міжрайонних, 1 міського та 3 районних відділів поліції охорони, що охоплює майже всю територію Київської області. Поліція охорони за допомогою засобів охоронної та пожежної сигналізації забезпечує централізовану охорону квартир громадян від несанкціонованого доступу, забезпечує фізичну охорону, відстеження рухомих об'єктів та охорону вантажів.

На сьогоднішній день працівниками поліції охорони Київщини охороняється більше 5 тисяч об'єктів та близько 15 тисяч приміщень з майном фізичних осіб.

Загалом, на території регіону охорону об'єктів та квартир здійснюють 34 наряди реагування поліції охорони у цілодобовому режимі. Крім реагування на повідомлення про спрацювання сигналізації з об'єктів, що перебувають під охороною, вони прибувають і на повідомлення, що надходять по спецлінії "102" та надають практичну допомогу іншим підрозділам Національної поліції України, з якими діють в єдиній дислокації.

Детальніше...

 

Вітання голови Богуславської районної державної адміністрації Ірини Старенької з Днем Святої Трійці

vitannya-svyato-trijtsi-zeleni-svyata-1024x768-480x300

Шановні жителі міста Богуслав та Богуславського району!

Щиро вітаю вас з великим християнським святом - Днем Святої Трійці, яке у 2019 році відзначається 16 червня!
Цієї світлої днини разом із зеленими композиціями в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов'ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу та душевне тепло всім, хто поряд. Нехай для вас у день Зіслання Святого Духа світ стане кращим, доброзичливішим і світлішим.

Нехай свято додасть всім вам душевних сил, подарує кожному сімейний затишок і добробут,  принесе щастя і впевненість у майбутньому.З повагою

голова Богуславської районної державної адміністрації

Ірина Старенька

 

Сьогодні, 14 червня 2019 року в районному Будинку культури вітали медичних працівників Богуславщини!

Den_meduka_14_06_2019_9_malНапередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров'я, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня, в Богуславському  районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника. Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

Сьогодні привітати медиків зі святом прийшли представники влади: голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Старенька, голова Богуславської районної ради Володимир Замирайло, депутати Київської обласної ради Анатолій Даниленко та Віктор Луценко.

У вітальній промові Ірина Старенька висловила вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі всім лікарям, щиру вдячність фельдшерам, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу, всім, хто працює в лікарнях, поліклініках, амбулаторіях, фельдшерсько-акушерських пунктах - усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров'я і життя громадян.

Детальніше...

 

Шановні медичні працівники Богуславщини! Прийміть мої щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня медичного працівника!

meduku_2019Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю держави. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика.

У переддень свята висловлюю всім працівникам медичної галузі Богуславщини безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.

Низький уклін всім, хто вірний благородному покликанню і обов'язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння та мужності.

Щиро бажаю усім, хто турбується про здоров'я і життя громадян, Божого благословення, міцного здоров'я, завзяття наснаги та гарного настрою.

Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість, а клятва Гіппократа ніколи не буде для вас обтяжливим обов'язком, а лише приємною місією!

Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

Зі святом! Щастя вам і добра!

 

З повагою,

голова Богуславської районної державної адміністрації Ірина Старенька!

 

Робоча зустріч по збереженню рівня води в р. Рось

0-02-0a-1d49f9f046a787feda6e68c70ac12bbd5e26c52ec415d25d4c043785ea8cbee8_full

10 червня 2019 року відбулося друге зібрання по питанню обговорення та вирішення проблеми щодо збереження рівня води в р. Рось під головуванням голови райдержадміністрації Ірини Старенької  за участю  заступника  голови районної державної адміністрації Олександра Салати, заступника голови районної ради Анатолія Резніченка,  представника Регіонального  офісу водних ресурсів р. Рось Олександра Махині, представників ТОВ «Енергія-1», громадськості міста та району, ЗМІ.

За підсумками засідання  голова Богуславської районної  державної адміністрації Ірина Старенька дала відповідні доручення та встановила  терміни їх виконання:

1.Зобов’язати ТОВ «Енергія – 1»  протягом 2 місяців  розробити правила експлуатації Дибинецької  та Богуславської ГЕС з відповідними погодженнями та надати відповідні копії документів до Богуславської районної державної адміністрації та Богуславської міської ради.

2.Міській раді спільно Регіональним офісом водних ресурсів р. Рось вжити заходів щодо забезпечення функціонування легітимного пункту обліку води.

3. Рекомендувати міській раді вжити заходів щодо визначення власників    гідроспоруд, які розташовані на території м. Богуслав.  Після встановлення власника, зобов’язати його провести реконструкцію шандор.

Детальніше...

 

ВИСНОВКИ Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС та НАН України, Інституту колоїдної хімії та хімії води НАН України про відсутність небезпеки питного водопостачання у Київській області.

Фах!вцями Укратнського гидрометеорологчного институту ДСНС та НАН Укратни, 1нституту коло?днот х1мй та хмй води НАН Укратни проведена 1дентификащя дпочих хычних речовин агрох1м1чних засоб!в, що потрапили у рЁчку Рось внасл!док аварй вантажного автомоб!ля 9 червня 2019 р.
Активн! компоненти пестицид?в, як} надйшли у навколишю екосистему, представлен! форамсульфуроном, т1енкарбазон-метилом, йодосульфуроном, ципросульфамтдом, протюконазолом, х!лазофоп-п- — етилом, трифлусульфурон-метилом, етофумезатом, фенмедифамом, тебуконазолом. Вказан; речовини вдносяться до групи нест!йких фосфор- 1 орковмених органчних сполук з коротким перюдом розкладання, який не перевищуе 3-х дб.
Фахівцями Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС та НАН України, Інституту колоїдної хімії та хімії води НАН України проведена ідентифікація діючих хімічних речовин агрохімічних засобів, що потрапили у річку Рось внаслідок  аварії вантажного автомобіля 09 червня 2019 року.
Активні компоненти пестицидів, які надійшли у навколишню екосистему, представлені форамсульфуроном, тієнкарбазон-метилом, йодосульфуроном, ципросульфамідом, протіоконазолом, хілазофоп-п-етилом, трифлусульфурон-метилом, етофумезатом, феимедифамом, тебуконазолом. Вказані речовини відносяться до групи нестійких фосфор- і сірковмісних органічних сполук з коротким періодом розкладання, який не перевищуе 3-х діб.
 

Шановні журналісти!

big-rSM6NAkB1XUЩиро вітаю вас з професійним святом — Днем журналіста.

 

Нині національний інформаційний простір є відкритим і доступним джерелом інформації. Саме Ви, представники масової інформації, оперативно інформуєте краян про новини соціально-економічного, політичного та культурного життя району, області, про важливі події в нашій державі.

Я вітаю  всіх, хто причетний до журналістики – адже це ще й стан душі.

У цей святковий для вас день бажаю об’єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, поповнення аудиторії, а також міцного здоров’я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

 

З повагою

 

голова Богуславської  районної державної адміністрації

 

Ірина Старенька

 

З настанням літнього пожежо-небезпечного періоду сезону, часу, коли розпочинається підвищення температурних режимів, активного відпочинку в екосистемах, небезпека виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій набирає загрозливих масштабів.

Основними причинами пожеж залишаються порушення правил пожежної безпеки під час відпочинку у лісі, необережне поводження с побутовими приладами, безвідповідальне ставлення до розведення багаття, купання у не призначених для того місцях та у нетверезому стані.

Тому щоб уникнути трагедій у повсякденному житті та під час відпочинку слід дотримуватися таких правил:

- не вживайте спиртні напої перед купанням;

- не залишайте полум’я без нагляду;

- не слід сушити над запаленою газовою плитою ніякого одягу - він пересохне і спалахне;

- не залишайте без нагляду розпалені печі та включені електронагрівальні прилади;

- не залишайте дітей без нагляду біля водойм та слідкуйте чим вони граються вдома;

- не пірнайте у воду у невідомих місцях;

- не паліть у ліжку;

- не захаращуйте підвали сміттям, вхідні двері зачиняйте на надійні замки;

Знання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути загорання, а знання першочергових дій у разі пожежі - допоможе зберегти життя!

 

Прийом громадян

0-02-0a-21be0db9097552225f64b65dc015fb396683a38987a95be83e01fffa3c9c5bc9_full5 червня  2019 року голова райдержадміністрації Ірина Старенька провела черговий особистий прийом громадян.

Жителі Богуславщини зверталися  з питаннями  соціального захисту та  медичного забезпечення.

Під час прийому Ірина Старенька кожному громадянину надала вичерпні роз’яснення та відповіді на їхні питання.

За підсумками проведеного прийому громадян голова Богуславської районної  державної адміністрації Ірина Старенька дала відповідні доручення та встановила  терміни їх виконання.

 

Дорогі діти ! Шановні батьки! Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

thumb-article-410x289-695f.preview

В дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, тож і ми дорослі маємо робити все можливе , аби їх дитинство було щасливим, а  дитячі мрії стали дійсністю.   Сьогодні й кожного наступного дня ми повинні всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість – святий обов’язок кожного з нас.

Дитинство – найщасливіший час для багатьох з нас, ми завжди з теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості й дитинства, так давайте ж робити всі зусилля, щоб наші діти, діти нашого часу могли з посмішкою через кілька років згадувати ті роки, коли вони були маленькими, коли  вони росли, і входили в доросле життя. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя.

Бажаю вам, дорогі діти, вашим батькам, дідусям і бабусям міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.

Нехай   наших  маленьких громадян оточують любов і розуміння, а їхні мрії  і задуми завжди збуваються!


З повагою,
голова районної  державної адміністрації   Ірина Старенька

 

Сьогодні, 31 травня, у школах Богуславщини пролунали останні дзвоники. Попереду в молодших школярів — літні табори та розваги, а на випускників чекають випускні бали та вступна кампанія.

Урочистий захід був наповнений теплими словами привітань, та побажань від вчителів, батьків, представників виконавчої влади та депутатського корпусу. На території закладів, традиційно, панувала особлива атмосфера: гучний сміх, сльози радості і хвилювання, щирі привітання, оберемки квітів, нагородження кращих учнів та останній вальс для випускників.
Цього року на літні канікули пішли 2 888 дітей, серед них – 267 дев’ятикласників та 94 одинадцятикласники, з них на нагородження золотою медаллю претендують 7 учнів одинадцятих класів, 2-є випускників можуть стати срібними медалістами. 16 учнів дев’ятих класів претендують на отримання свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою.
Мелодія останнього дзвоника ознаменувала початок чудової пори – літніх канікул. Учні всіх закладів освіти успішно переведені до наступних класів, а у випускників попереду –дорога у нове доросле життя.
Урочистий захід був наповнений теплими словами привітань, та побажань від вчителів, батьків, представників виконавчої влади та депутатського корпусу. На території закладів, традиційно, панувала особлива атмосфера: гучний сміх, сльози радості і хвилювання, щирі привітання, оберемки квітів, нагородження кращих учнів та останній вальс для випускників.
Цього року на літні канікули пішли 2 888 дітей, серед них – 267 дев’ятикласників та 94 одинадцятикласники, з них на нагородження золотою медаллю претендують 7 учнів одинадцятих класів, 2-є випускників можуть стати срібними медалістами. 16 учнів дев’ятих класів претендують на отримання свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою.
Мелодія останнього дзвоника ознаменувала початок чудової пори – літніх канікул. Учні всіх закладів освіти успішно переведені до наступних класів, а у випускників попереду –дорога у нове доросле життя.
 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси