Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Отримано ліки для населення району від благодійного фонду «ФАРМВАРТА»

farmvarta_128 квітня  2017 року голова Богуславської райдержадміністрації І.А. Старенька,   заступник голови районної ради А.Л. Резніченко провели робочу зустріч із засновником  благодійного фонду «ФАРМВАРТА»  Денисом Шевченко  під час якої обговорили питання роботи медичної галузі району, потреби та забезпеченість ліками пільгових категорій населення та жителів Богуславщини  в цілому.

Як повідомив Денис Шевченко, благодійний фонд «ФАРМВАРТА» розпочав акції

«Переможемо рак разом», в рамках якої по всій країні лікувальним установам будуть передані сучасні препарати для лікування цього важкого недугу, «Здоровий шлунок» та «Весна без хвороб».

Під час проведення  акцій  від благодійного фонду «ФАРМВАРТА»  люди мають змогу безкоштовно отримати ліки за відповідною рекомендацією лікаря.

Засновник фонду особисто  представив  препарати, які він привіз для жителів Богуславщини, а саме:   «Орнітокс» - гострі і хронічні захворювання печінки, «Лактовіт» - при захворюванні шлунково - кишкового тракту, «Мілістан» - сироп від кашлю, антибіотики. На всі ліки представлено сертифікати якості. Препарати  мають строки придатності, які дійсні до кінця наступного року. Цього ж дня ліки було передано Богуславській центральній районній лікарні, КЗ «Богуславський ЦПМСД», Богуславському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Детальніше...

 

Відкриття змагань на Кубок України з веслувального слалому, які проходять під егідою голови Київської обласної державної адміністрації

slalom_128 квітня 2017року  на р. Рось біля ГЕС в м. Богуслав відбулася церемонія відкриття змагань на

Кубок України з веслувального слалому, які проходять під егідою голови Київської обласної державної адміністрації О.Л. Горгана.

Спортсмени-веслувальники проходитимуть слаломні дистанції за олімпійською програмою серед всіх класів човнів. У кубкових перегонах беруть участь кращі спортсмени з Києва, Дніпра, Харкова, Вінниці та Сум.

Змагання проводитимуться:  29-30 квітня - з 10.00год, 01 травня – з 09.00год.

 

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

komisiya_27_04_2017_127 квітня 2017 року в малому залі засідань Богуславської районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини за участю членів комісії - керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та запрошених представників організацій та установ району.

На комісії розглядалися питання: призначення опікуна та піклувальника  над дитиною-сиротою та дитиною, позбавленою батьківського піклування; призначення опікуна над майном, право власності на яке має дитина-сирота; щодо стану сім'ї, в якій виховується троє дітей; про надання дозволу на продаж земельної ділянки, співвласником якої є неповнолітня дитина; щодо реєстрації народження дітей рішенням органу опіки та піклування.

Детальніше...

 

Анонс футбольних подій

Розпочалися змагання 51-го розіграшу відкритого Кубка Богуславського району з футболу на приз газети «Вісті Богуславщини». У цьогорічному турнірі заявилися 9 команд.

На попередньму етапі зустрілися команди гуманітарного коледжу та «Фортуна» з Хохітви.

Студентська команда перемогла з рахунком 3:1 та вийшла до наступної стадії, де 29 квітня 2017 року о 13.30 год на стадіоні «Колос» зустрінеться із саварською «Россю».

В інших  чвертьфінальних   матчах зіграють:

«Урожай» Чаплинка - «Гончарі» Дибинці с.Чаплинка - 29 квітня - поч.11.00 год.

ФК «Іванівка»  - «Ярослав» Богуслав  с.Іванівка - 30 квітня - поч.13.00 год.

ФК «Березянка»- ФК «Медвин» с.В.Березянка - 30 квітня - поч. 14.00 год.

 

Сьогодні минає 31 рік від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія - техногенна катастрофа, спричинена вибухом на Чорнобильській АЕС.

chornobul_10Сумна дата для українців. 26 квітня - 31 річниця Чорнобиля - найбільшої техногенної катастрофи в історії людства.

Рівно стільки років минуло з того часу, коли йшла битва незахищених людей із радіацією, яка не завершилась й по сьогоднішній день. Дні самопожертви, дні страху, які вразили весь світ. Вже 31 рік «мирний» атом завдає непоправної шкоди здоров’ю людей в Україні. 31 рік живуть між життям і смертю ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС.

Кожного року ми повертаємося пам’яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Віддаємо данину шани і вдячності тим, хто пожертвував найдорожчим, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства.

26 квітня 2016 року о 10-00 біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС в м. Богуслав відбувся мітинг-реквієм, присвячений 31-й річниці Чорнобильської трагедії. Мітинг розпочався з виконанням гімну України. До пам’ятного знаку живі весняні квіти поклали керівництво району та міста,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, ліквідатори, голова та члени громадської ради, представники громадських організацій, політичних партій, керівники підприємств, установ, організацій, свідома громадськість міста та району.

Детальніше...

 

СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

25 квітня 2017 року з 10.00 до 12.00 години проведено спільний прийом громадян начальником служби О. Калінською та головним спеціалістом  Богуславського бюро правової допомоги Н. Туникою.

Порушені під час звернення питання стосувалися: порядку відновлення свідоцтв про народження на дітей; порядку стягнення аліментів з того з батьків, хто проживає окремо від дітей; порядку оголошення в розшук відсутньої особи; втрата права користування житлом та зняття з реєстраційного обліку; правові підстави позбавлення батьківських прав; оформлення пенсії по втраті годувальника; підстави отримання соціальної допомоги по малозабезпеченості; порядок відновлення газопостачання у зв’язку із відключенням за несплату; продовження строку дії посвідчень багатодітної сім’ї.

В ході надання правової допомоги були додатково отримані консультації від керівників управління соціального захисту населення Богуславської районної державної адміністрації, Богуславського районного відділу  ДРАЦС головного територіального управління юстиції у Київській області, Богуславської дільниці Кагарлицької ФЕГГ ПАТ Київобленерго.

Детальніше...

 

Щодо затвердження переліку груп технічно складських побутових товарів

Департамент економічного розвитку і торгівлі повідомляє, що в рамках реалізації норм законодавства визначено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 231.
З 8 травня 2017 року суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють продаж технічно складних побутових товарів, визначених у цьому Переліку, зобов’язані в обов’язковому порядку використовувати реєстратори розрахункових операцій.
Прийняття постанови Уряду сприятиме посиленню захисту прав споживачів, зокрема щодо проведення гарантійного ремонту або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів.
Департамент економічного розвитку і торгівлі повідомляє, що в рамках реалізації норм законодавства визначено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 231.
З 8 травня 2017 року суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють продаж технічно складних побутових товарів, визначених у цьому Переліку, зобов’язані в обов’язковому порядку використовувати реєстратори розрахункових операцій.
Прийняття постанови Уряду сприятиме посиленню захисту прав споживачів, зокрема щодо проведення гарантійного ремонту або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів.

Детальніше...

 

ОГОЛОШЕННЯ: СПІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

25 квітня 2017 року з 9-00 до 10-00 в приміщенні Управління праці та соціального захисту Богуславської РДА виконуючим обов'язки начальника Управління праці та соціального захисту населення Богуславської РДА Р.Вісьтак та начальником Богуславського бюро правової допомоги І.Даниленко буде проведено спільний прийом громадян з питань реалізації та захисту соціальних прав, а також прав внутрішньо переміщених осіб. Цього ж дня з 10-00 до 11-00 в приміщенні Богуславської райдержадміністрації (каб.402) начальником служби у справах дітей Богуславської районної державної адміністрації О.Калінською та головним спеціалістом Богуславського бюро правової допомоги Н.Туникою буде проведено спільний прийом громадян з питань реалізації та захисту прав дітей, а також прав внутрішньо переміщених осіб.
 

Відкритий турнір з фігурного катання на ковзанах серед дівчат середньої вікової групи 2005-2006 р.н. та 2006-2007 р.н. на приз генерального спонсора турніру ТМ «Добра Ферма» при підтримці Богуславської районної державної адміністрації

З метою популяризації фігурного катання на ковзанах, спортивного удосконалення спортсменів та перегляду резерву перспективних спортсменів..
22.04 2017 року вперше  на льодовій арені УНТЦ «Льодограй» в славетному місті над Россю пройшов Відкритий турнір з фігурного катання на ковзанах  серед дівчат середньої вікової групи 2005-2006 року народження та дівчат молодшої вікової групи 2006-2007 року народження на приз генерального спонсора турніру Торгової Марки «Дооообра Ферма», при підтримці Богуславської районної державної адміністрації Київської області, за сприяння оператора державних лотерей МСЛ. На свято мали честь запросити Голову Богуславської районної державної адміністрації Стареньку Ірину Абрамівну, генерального спонсора Відкритого турніру з фігурного катання на ковзанах ТМ «Доообра Ферма» Злочевського Сергія Олександровича, Голову Київської обласної Федерації фігурного катання на ковзанах Штефана Ігоря Петровича. Судила непростий вид спорту поважна суддівська колегія:
Технічний спеціаліст: Чемпіон Європи, технічний спеціаліст ISU
Дмитро Дмитренко;
Рефері: суддя Національної категорії Долгополова Оксана;
Судді: суддя національної категорії  Холодова Наталія;
суддя національної категорії Резніченко Аліна;
суддя національної Світлана  Яромова Світлана;
суддя національної категорії, Чемпіон Світу серед юніорів Плюта Євген
І ось вона довгоочікувана церемонія нагородження:
у відкритому турнірі з фігурного катання на ковзанах серед дівчат молодшої вікової категорії 2006-2007 року народження переможцями стали:
Фірсова Тетяна (м. Київ)- І місце;
Стельмах Анісія (м. Київ)-ІІ місце;
Колованова Ніколь (м. Київ)-ІІІ місце
У молодшій віковій категорії взяли участь: Іванова Анна (м. Київ);Коцюба Мирослава (м. Біла Церква); Бєлік Катерина (м. Київ); Бєлая Марія (м. Київ); Арсюкова Дар’я (м. Кривий Ріг).
У відкритому турнірі серед дівчат середньої вікової категорії 2005-2006 р. н. переможцями стали:
Крупєня Аріна (м. Кривий Ріг)-І місце;
Купрієнко Софія (м. Харків) – ІІ місце;
Таланчук Марина (м. Біла Церква) – ІІІ місце.
У середній віковій категорії взяли участь: Мельникова Марія (м. Богуслав); Погрібна Софія (м. Кривий Ріг); Кацман Поліна (м. Кривий Ріг)
Переможці та призери змагань були нагороджені коштовними призами та грамотами та медалями. Генаральний спонсор чемпіонату вручив усім учасникам сири та молоко продукції ТВ «Доообра Ферма». Не залишились без уваги і гості чемпіонату. На них чекав приємний сюрприз-безкоштовні вільні катання на льодовій арені УНТЦ «Льодограй».
Lodogray_22_04З метою популяризації фігурного катання на ковзанах, спортивного удосконалення спортсменів та перегляду резерву перспективних спортсменів 22 квітня 2017 року вперше  на льодовій арені УНТЦ «Льодограй» в славетному місті над Россю пройшов Відкритий турнір з фігурного катання на ковзанах  серед дівчат середньої вікової групи 2005-2006 року народження та дівчат молодшої вікової групи 2006-2007 року народження на приз генерального спонсора турніру Торгової Марки «Дооообра Ферма», при підтримці Богуславської районної державної адміністрації Київської області та за сприяння оператора державних лотерей МСЛ.
На свято мали честь запросити голову Богуславської районної державної адміністрації Стареньку Ірину Абрамівну, генерального спонсора Відкритого турніру з фігурного катання на ковзанах ТМ «Доообра Ферма» Злочевського Сергія Олександровича, голову Київської обласної Федерації фігурного катання на ковзанах Штефана Ігоря Петровича. Судила непростий вид спорту поважна суддівська колегія:
технічний спеціаліст: чемпіон Європи, технічний спеціаліст ISU Дмитро Дмитренко;
рефері: суддя національної категорії Долгополова Оксана;
судді: суддя національної категорії  Холодова Наталія;
суддя національної категорії Резніченко Аліна;
суддя національної категорії Світлана  Яромова;
суддя національної категорії, чемпіон світу серед юніорів Плюта Євген.

Детальніше...

 

Засідання організаційного комітету по питанню відзначення Дня пам’яті та примирення і 72 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

21 квітня 2017 року заступник  голови Богуславської районної  державної адміністрації О.П. Салата провів засідання організаційного комітету по питанню відзначення Дня пам’яті та примирення і 72 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В засіданні взяли участь заступник голови районної ради А.Л.  Резніченко, секретар виконавчого комітету Богуславської міської ради Ю.В. Смоляр, виконуючий обов’язки начальника відділу організаційної роботи, звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату адміністрації, керівники управлінь, відділів,  структурних підрозділів райдержадміністрації, директори навчальних закладів міста, заступник начальника Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП України в Київській області, головний  лікар КЗ «Богуславський Центр первинної медико-санітарної допомоги», голова Богуславської районної організації Ради ветеранів України, голова  Богуславської районної громадської організації «Об’єднане братерство воїнів АТО», голова Богуславської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), ЗМІ.

Під час засідання було обговорено організаційні питання проведення заходу, медичне забезпечення, охорона громадського порядку, різне.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси