Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

В рамках проведення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у Богуславському районі

zustrich_koledg_17_10_2017_2_-_17 жовтня для студентів IV курсу КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького» та 19 жовтня 2017 року для учнів ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг» службою у справах дітей Богуславської районної державної адміністрації проведено лекції на тему: «Протидія торгівлі людьми, попередження асоціальних проявів у підлітковому середовищі».

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

komisia_ditu_18_10_2017_118 жовтня 2017 року в залі засідань Богуславської районної державної адміністрації під головуванням голови адміністрації Старенької Ірини Абрамівни відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглядалися питання: визначення способів спілкування того з батьків, хто проживає окремо; визначення місця проживання малолітніх дітей; про стан виховання дітей в сім’ях; про повернення дитини з будинку дитини; про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування; про надання дозволу на припинення права на аліменти на дитину у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно.

Детальніше...

 

МЕДИЧНА РЕФОРМА. ЩО ЗМІНИТЬСЯ З 2018 РОКУ

medreforma-2018-2_1Медична реформа. Що зміниться з 2018 року

Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект щодо медичної реформи, яка стартує вже з наступного року. Реформа передбачає запровадження нової моделі фінансування системи охорони здоров’я – перехід від фінансування медзакладів згідно кошторису до оплати державою фактично наданої медичної допомоги конкретній людині. «Гроші йтимуть за пацієнтом» - людина звертається в медичний заклад, до конкретного лікаря за допомогою, а держава перераховує кошти в медзаклад, в якому працює лікар, або безпосередньо лікарю, якщо він має власну практику.

У 2018 році нова модель фінансування охорони здоров’я запроваджується на первинній ланці меддопомоги – за нею працюватимуть сімейні лікарі, терапевти, педіатри. На інших рівнях – вторинному (спеціалізованому) та третинному (високоспеціалізованому) вона буде запроваджена поступово до 2020 року. Жодних змін у медичному обслуговуванні людей на цих ланках - у лікарів-спеціалістів, в лікарнях, спеціалізованих медзакладах – з наступного року не відбудеться.

Детальніше...

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Богуславська районна державна адміністрація інформує про те, що:

02.11.2017 о 10.00 год. в приміщенні Тептіївського  сільського Будинку культури (с.Тептіївка Богуславського району),

09.11.2017 о 10.00 год. в приміщенні Синицького  сільського Будинку культури (с. Синиця Богуславського району),

16.11.2017 о 10.00 год. (повторно, так, як попередні не відбулися) в приміщенні Киданівського   сільського Будинку культури (с. Киданівка Богуславського району), відбудуться  громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та стану роботи закладів охорони здоров’я на території Богуславського району.

У громадських слуханнях на добровільних засадах беруть участь члени територіальної громади. На громадські слухання запрошуються посадові особи райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, депутати міської, районної рад, керівники органів самоорганізації населення, представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, керівники підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов’язана з питаннями, що обговорюються.

 

Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано для ЕСКО-тендерів

Перші декілька авторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі енергосервісу для проведення заходів з енергоефективності у бюджетних установах.
Для цього Мінекономрозвитку, ДП «ПРОЗОРРО» (https://prozorro.gov.ua), міжнародними консультантами за активної участі Держенергоефективності створено окремий модуль для закупівель енергосервісу. Така потреба виникла через специфіку ЕСКО, головним чином через відбір переможця тендеру не за найменшою ціною, як при стандартних закупівлях товарів, робіт чи послуг, а за найвищим показником ефективності енергосервісного договору. Цей показник є інвестиційною оцінкою привабливості проекту для замовника – бюджетної установи.
Найближчим часом інші авторизовані електронні майданчики також зможуть долучитися до проведення електронних закупівель енергосервісу. Майданчики готові надавати технічну підтримку для учасників та замовників тендеру. На кожному сайті буде окрема інструкція.
Очікується, що перші електронні ЕСКО-тендери буде проведено вже цього року.
«Запровадження спеціального модулю для електронних закупівель енергосервісу – довгоочікуваний крок для повноцінного запуску ЕСКО-механізму в Україні. Таким чином, відкрито шлях для роботи як замовників, так і потенційних виконавців ЕСКО-послуг», - прокоментував Голова Держенергоефективності С.Савчук.
Голова Агентства відзначив, що у тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1. Наразі вона налічує понад 11 тис. бюджетних установ, що потребують термомодернізації і можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування.
База таких ЕСКО-об’єктів продовжуватиме розширюватися. Влада на місцях проявляє все більше активності у цьому питанні. Для порівняння якщо у 2016 році до бази внесено 2120 ЕСКО-об’єктів, то цьогоріч – понад 11 тисяч.
Безпосередню роль у цьому процесі відіграла і широко роз’яснювальна кампанія Держенергоефективності. Так, у 2016-2017 роках проведено 20 регіональних роз’яснювальних семінарів для майже 4 тисяч учасників ринку ЕСКО.
103Перші декілька авторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі енергосервісу для проведення заходів з енергоефективності у бюджетних установах.

Для цього Мінекономрозвитку, ДП «ПРОЗОРРО» (https://prozorro.gov.ua), міжнародними консультантами за активної участі Держенергоефективності створено окремий модуль для закупівель енергосервісу. Така потреба виникла через специфіку ЕСКО, головним чином через відбір переможця тендеру не за найменшою ціною, як при стандартних закупівлях товарів, робіт чи послуг, а за найвищим показником ефективності енергосервісного договору. Цей показник є інвестиційною оцінкою привабливості проекту для замовника – бюджетної установи.

Найближчим часом інші авторизовані електронні майданчики також зможуть долучитися до проведення електронних закупівель енергосервісу. Майданчики готові надавати технічну підтримку для учасників та замовників тендеру. На кожному сайті буде окрема інструкція.

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

IMG_3439Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 17 жовтня 2017 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови та керівника апарату адміністрації, голови та заступника голови районної ради,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.
Основними питаннями порядку денного були: робота медичної галузі району (проведення медичної реформи,   готовність медичних закладів до опалювального сезону);  підготовка дошкільних, шкільних закладів  освіти до опалювального сезону,  економічне обґрунтування тарифів на теплову енергію; забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; субсидіювання населення  району; проведення місячника благоустрою населених пунктів; фінансування пенсійних виплат.
Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району проінформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на наступний тиждень. Зокрема,  начальник Богуславського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області Ірина Петрівна Криштак проінформувала присутніх про пенсійну реформу і те, як  вона працюватиме. Так,  реформа передбачає осучаснення пенсій та підвищення з 1 жовтня мінімальної пенсії на 140 грн. – із 1312 до 1452 грн.

Детальніше...

 

Знову в Україні буде проведено конкурс для молодих підприємців віком 15-18 років Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. Благодійний Фонд ICEPP виступить організатором відбіркового етапу даного конкурсу.

У 2012 році Університет штату Делавер, США (University of Delaware), враховуючі значні досягнення у науковій сфері та методології навчання підприємництву започаткував конкурсний проект для підтримки та розвитку молодіжного підприємництва Diamond Challenge.
Проект стрімко розширився між зацікавленими країнами-учасницями, оскільки Diamond Challenge надає унікальну можливість для підлітків у віці 15-18 років зрозуміти сутність підприємницької діяльності реалізуючи власні ідеї у життя.
Сьогодні у світі представлена достатня кількість програм, що зосереджені на принципах управління малого бізнесу.
Мета Diamond Challenge – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.
З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись за посиланням:https://icepp.org.ua/proekti-icepp/item/95-diamondchallengeukraineforhighschoolentrepreneurs.html


 

Відкриття меморіальної дошки пам'яті загиблого учасника АТО Ручки Сергія Івановича.

ruchka_212 жовтня 2017 року в Богуславській спеціалізованій школі №1 - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів відбулися урочистості та відкриття меморіальної дошки пам'яті загиблого випускника школи, учасника АТО Ручки Сергія Івановича.

На заході були присутні  керівництво району: заступник голови райдержадміністрації Салата О.П., заступник голови районної ради Резніченко А.Л., міський голова Дяченко В.М.,  заступник міського голови Хоменко С.В., начальник  відділу освіти райдержадміністрації Поліщук О.В., старшокласники, педагогічний колектив, батьки (Ручка Іван Юхимович та Катерина Михайлівна),  родичі загиблого, воїни АТО, представники військомату.

Директор школи Івченко К.А. вручила подяку за виховання сина батькам Сергія Івановича. З промовами також виступили перша вчителька Пученко Л.М.,  капітан ЗСУ Рузевич М.І. ,  начальник забезпечення військового комісаріату Прядко І.В.,  голова братерства воїнів АТО Руденко Ю.А..

Учасники заходу перейшли до Алеї Слави, яка розташована в приміщенні навчального закладу та  вшанували хвилиною мовчання всіх героїв Богуславщини, які віддали своє життя на сході України за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Детальніше...

 

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МЕДИЧНУ РЕФОРМУ

Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

«Гроші йдуть за пацієнтом». Медична реформа передбачає зміну фінансування системи охорони здоров’я. Бюджетні кошти будуть спрямовуватись не на фінансування медичних закладів згідно кошторису, як зараз, а на оплату надання медичної послуги конкретній людині.  «Гроші йтимуть за пацієнтом» – в поліклініку, в лікарню, до сімейного лікаря, куди прийшла людина за медичною допомогою. Незалежно від місця знаходження і форми власності медзакладу. Пацієнт самостійно вибиратиме лікаря чи медзаклад, до якого звернутись, держава – оплачуватиме його лікування.

Буде створено Національну службу здоров’я (орган виконавчої влади зі спеціальним статусом), яка виконуватиме функції страховика і єдиного замовника з централізованої закупівлі медичних послуг, а також контролю за дотриманням умов договорів про медичне обслуговування населення. Між медзакладом та Національною службою здоров’я укладається рамковий договір, в якому щорічно встановлюється обсяг послуг, які планується надати пацієнтам. На першому етапі реформи договори НСЗУ будуть укладені з УСІМА лікарнями, щоб ніхто не залишився без медичної допомоги. Медзаклади фінансуватимуться на умовах попередньої оплати згідно з запланованим обсягом наданих громадянам послуг. НСЗУ не володітиме коштами, всі кошти акумулюються в держбюджеті на казначейських рахунках, а НСЗУ виконуватиме лише функцію оператора – перераховуватиме бюджетні кошти медичним закладам згідно укладених з ними угодами.

Детальніше...

 

Про затвердження Порядку розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання

Відповідно до частин шостої та сьомої статті 20 Закону України “Про теплопостачання” Кабінет Міністрів України постановляє: Затвердити Порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання, що додається.

Детальніше: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/679-2017-п

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси