Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

Апаратна нарада

17 вересня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка, заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міський  голова В.М.Дяченко:

Детальніше...

 

Привітали лісівників

У зворушливо щирій обстановці відбулися збори працівників ДП «Богуславський лісгосп» з нагоди професійного свята. Зрештою, у лісівників були всі підстави святкувати на високому рівні: виробнича програма успішно виконується, зросла зарплата, працівники отримують матеріальну допомогу, при потребі — можуть узяти безпроцентний кредит. Того дня двадцять сім осіб були нагороджені грамотами лісгоспу та грошовим заохоченням. До того ж, цей колектив — один із найбільших у районі платників податків.

Детальніше...

 

Громада Дешок вперше відсвяткувала свій День села

Дешківчане добре відомі в районі своєю самоорганізованістю та наполегливістю — якщо щось запланували, то обов’язково зроблять. Люди тут всі працьовиті та гостинні, а ще село славиться своїми краєвидами.

За підготовку свята взялась родина В. І. Омельченка — відомі серед односельців патріоти своєї малої батьківщини. Василь Іванович особисто завітав до кожного двору і запросив персонально господарів на святкування. Звичайно, таке шанобливе ставлення не залишилось без уваги людей. Святкування відбулося під гаслом: «Село моє — моя краса і сила».

Детальніше...

 

Змагались у спритності та кмітливості

Минулого тижня на стадіоні «Колос» відбулась районна спартакіада, присвячена Дню фізкультури та спорту.

Учасників заходу привітали голова райдержадміністрації Б. А. Дубас, заступник голови райради Л. М. Кипиченко, міський голова В. М. Дяченко, які вручили грамоти і грошові премії за високі спортивні досягнення легкоатлетам Яні Северин, Борису Кузнєцову, Василю Горобченку (тренер О. І. Щур), вільноборцю Артуру Воскобійнику (тренер М. В. Камінський), майстру спорту Віктору Феценку, а його тренеру — Ю. О. Старкову — грамоту від Київської ОДА. Вихованці Старкова — Олександр Книжник, Микола Феценко, Богдан Репік, Богдан Павлюк — отримали того дня залікові книжки з присвоєнням їм І розряду.

Детальніше...

 

Відлуння свята

Святкування 980-річного ювілею міста цьогоріч розпочалося з офіційного відкриття фестивалю «Київщина молода», який проходив на площі засновника міста Ярослава Мудрого. Відкрив фестиваль його співзасновник, Заслужений діяч культури України М. М. Красницький, який разом із головою РДА Б. А. Дубасом, міським головою В. М. Дяченком, начальником обласного управління культури І. І. Подолянцем та районного — О. Б. Терещенком, привітав учасників фестивалю і всіх богуславців із подвійним святом.

Детальніше...

 

Святкування Дня міста Богуслава

7 – 8 вересня 2012 року в рамках святкування Дня міста Богуслава на площі Я. Мудрого відбулося відкриття  XXI фестивалю молодих естрадних виконавців «Київщина молода». В заходах взяли участь Олександр Романович Онищенко - депутат обласної ради кандидат в Народні депутати України від Партії регіонів, Максименко Володимир Миколайович – заступник голови Київської облдержадміністрації, депутат Київської обласної ради, Подолянець Ігор Іванович – начальник управління культури і туризму Київської облдержадміністрації, Дубас Богдан Антонович - голова Богуславської районної державної адміністрації, Висотенко М.В. – голова районної ради, Кириченко Л.М. – заступник голови районної ради, Дяченко В.М. – міський голова.

Детальніше...

 

Апаратна нарада

10 вересня 2012 року голова адміністрації Б.А. Дубас провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю голови районної ради М.В.Висотенка, заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міський  голова В.М.Дяченко: Про підсумки проведення молодіжного фестивалю «Київщина молода»; про підсумки проведення Дня міста Богуслав; про підсумки проведення Дня фізкультурника; про підсумки проведення Дня села Дешки Богуславського району; про виконання районного, міського та сільських бюджетів; про стан підготовки котелень у Богуславському районі до початку опалювального періоду; про стан газопостачання у Богуславському районі.

Детальніше...

 

Робота виїзної групи «Мобільного соціального офісу»

100_047106.09.2012 року на території Іванівської сільської ради пройшло засідання виїзної групи «Мобільного соціального офісу» створеного при управлінні праці та соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації , в роботі якого взяли участь спеціалісти управління праці, управління пенсійного фонду, центру зайнятості, районного територіального центру соціального обслуговування.

Детальніше...

 

На Київщині почали працювати фахівці, які опікуються проблемами нужденних родин

На Київщині почали працювати фахівці, які опікуються проблемами нужденних родин

Соціальна революція, про необхідність якої так багато говорили в останні роки, проходить майже непомітно. Принаймні, судячи із повідомлень ЗМІ. Між тим, з першого червня в державі почалось формування нової армії працівників - фахівців із соціальної роботи. Вперше Україна у проведенні соціальної політики вдалася до такого численного кадрового підсилення - 12 тисяч спеціалістів нової формації, з новими обов'язками та правами прийшли в села, райони та міста. Їх найперша турбота - подбати про дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та про їх родини, які опинилися в уразливій соціальній ситуації. Втім, коло турбот новоствореного кадрового прошарку значно ширше та глибше.

Детальніше...

 

Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

У період з 1 по 5 вересня 2012 року проходив І етап Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», в рамках якого службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації вжито вичерпних заходів по охопленню навчанням дітей різних вікових груп Богуславського району. За інформацією навчальних закладів району всі діти шкільного віку з 1 вересня 2012 року приступили до навчання. 200 дітей-першокласників отримали спонсорську гуманітарну допомогу у вигляді шкільного приладдя.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси