Вхід на сайтgolovna

 

hotline2У Богуславському районі працює «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (04561) 5-12-61, можна оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання. Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим хлопцям на Сході. Дзвінки приймають фахівці райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.


В управлінні соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації працює «гаряча лінія» з питань надання житлових субсидій. Отримати необхідну інформацію щодо отримання субсидії можна за номером (04561) 5-16-64.

Детальніше...

ОСОБЛИВОСТІ НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Управління соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації інформує.

 


Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 247 «Про особливості надання житлових субсидій» (далі Постанова №247), якою передбачено:
- заборону на період карантину, припинення надання житлових субсидій, крім обставин, що унеможливлюють надання житлової субсидії, зокрема у разі переїзду домогосподарства в інше житлове приміщення (будинок) або у разі смерті одинокої особи;
- призначення у травні 2020 року житлової субсидії на наступний період усім домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2019—2020 років, без їхніх звернень;
- призначення житлової субсидії громадянам, які були звільнені з роботи в період карантину відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України і зареєструвалися в службі зайнятості як безробітні, на підставі заяв про призначення житлових субсидій та інформації центрів зайнятості щодо їх перебування на обліку. При цьому для розрахунку житлової субсидії враховується розмір призначеної допомоги по безробіттю без урахування сум отриманої заробітної плати, інші види доходів враховуються відповідно до вимог Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (далі Положення);
- збільшення на 50 % соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, в місяцях дії карантину;

 

Детальніше...

 

За даними КНП БРР «Богуславська ЦРЛ» станом на 02.04.2020

Кількість госпіталізованих з ГРЗ: -  0

Кількість госпіталізованих з діагнозом негоспітальна певмонія: -  0

Кількість госпіталізованих з COVID-19: -0

 

Медичні працівники швидкої допомоги включені до переліку медичних спеціальностей, яким буде збільшено оклади втричі

Фельдшери та водії швидкої, так само, як і лікарі, отримають відповідні надбавки. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“У списку спеціальностей є, зокрема, і всі посади «екстренки» – в пункті про лікарів інших спеціальностей, що зайняті лікуванням лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Однак виникло непорозуміння – мені надійшло чимало повідомлень, нібито ані фельдшерів, ані водіїв швидкої там немає, бо ж не прописано окремо. Ця інформація не відповідає дійсності. Весь цей перелік є, але щоб уникнути непорозумінь, до наказу внесуть коригування та пропишуть це окремо. Інформація з‘явиться протягом дня на сайті МОЗ. Там будуть перераховані абсолютно всі категорії, окремо”, - сказав Максим Степанов, додавши, що захист лікарів є пріоритетом, і держава буде приділяти підвищену увагу до умов, в яких працюють українські лікарі.

 

 

 

АНОНС

3 квітня відбудеться онлайн-брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.


Учасник брифінгу:

Заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко.


Початок заходу: 10:00.


Увага! Брифінг відбудеться в онлайн-режимі з перекладом жестовою мовою.


Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ  https://www.youtube.com/watch?v=dYQzvhLL5pM та https://www.facebook.com/moz.ukr/.


Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я https://moz.gov.ua/.


Поставити запитання можна в онлайн-формі https://bit.ly/2UXZbdp до 9:30.


 

 

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

9A210293-6418-43F0-91AC-EE1D1EF9D6CD-300x1923 квітня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook: https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

 

Коментарі заступника Міністра охорони здоров’я - головного санітарного лікаря Віктора Ляшко щодо оперативної інформації та епідеміологічних заходів запобігання зараженню коронавірусною інфекцією на території України під час брифінгу 2 квітня.

- Про епідеміологічну ситуацію щодо коронавірусної інфекції в Україні

ftp://ftp.kmu.gov.ua/02.04.2020/02.04.2020_V.Liashko_pro_epidemichny_setyaziy_v_Ykraini.mp4

- Роз’яснення щодо відкриття ринків місцевою владою під час карантину

ftp://ftp.kmu.gov.ua/02.04.2020/02.04.2020_V.Liashko_pro_vikritia_rinkiv_pid_chas_karantiny!.mp4

- Про підтримку лікарів

ftp://ftp.kmu.gov.ua/02.04.2020/02.04.2020_V.Liashko_pro_pidtrimky_likariv.mp4

- Роз’яснення щодо використання масок, респіраторів під час карантину

ftp://ftp.kmu.gov.ua/02.04.2020/02.04.2020_V.Liashko_Sho_do_masochnogo_rezimy.mp4

- Про виробництво вітчизняних тест-систем для виявлення коронавірусу

ftp://ftp.kmu.gov.ua/02.04.2020/02.04.2020_V.Liashko_pro_test_sistemi.mp4

- Про розподіл засобів індивідуального захисту

ftp://ftp.kmu.gov.ua/02.04.2020/02.04.2020_V.Liashko_pro_rozpodil_zasobiv_indevidyalnogo_zaxisty.mp4

 

 

Додаткові соціальні гарантії під час карантину

Управління соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації інформує.
На даний час держава докладає максимальних зусиль для того, щоб громадяни України відчували себе соціально захищеними в умовах посилення глобальної економічної кризи та поширення вірусу COVID-19.
Особливо це стосується підтримки пенсіонерів та інших соціально вразливих категорій населення.

30 березня Верховна Рада прийняла в цілому законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019).
Документом пропонується:
- строк виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, яким вона була призначена раніше, продовжується без подання необхідних документів на період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі заяви та необхідних документів, поданих після закінчення терміну дії зазначених заходів;

Детальніше...

 

АНОНС

2 квітня відбудеться онлайн-брифінг щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Учасник брифінгу:

Заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Початок заходу: 10:00.

Увага! Брифінг відбудеться в онлайн-режимі з перекладом жестовою мовою.

Трансляція брифінгу – на ютуб каналі КМУ за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=EJE186EsL34 та https://www.facebook.com/moz.ukr/.

Відео – на сайті Міністерства охорони здоров’я https://moz.gov.ua/.

Поставити запитання можна в онлайн-формі до 9:30.

З повагою

Департамент комунікацій

Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

trtuuuuuuuuuuuuu-300x169

що забезпечують надання стоматологічної допомоги

населенню Богуславського району

 

За даними КНП БРР «Богуславська ЦРЛ» станом на 1 квітня 2020 року

Кількість госпіталізованих з ГРЗ: -  0

Кількість госпіталізованих з діагнозом негоспітальна певмонія: -  0

Кількість госпіталізованих з COVID-19: -0

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси