Вхід на сайтbrda

Громадські слухання з питань забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Вільхівецької сільської ради

0-02-01-1efd0757c0658ebc32c35ae9375e1ecb4219226229a2e55efefd8fac2360b46b_full

Відповідно до Плану проведення Громадських слухань, 18 вересня  2018 року, в приміщенні Вільхівецького сільського будинку культури відбулися громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території Вільхівецької сільської ради в яких взяли участь керівник апарату райдержадміністрації  Олександр Новосвітний, начальник відділу організаційної роботи,  звернень громадян, внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації Ольга  Лінська,  старший дільничний офіцер  Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області Марія Ведмеденко, завідувач сектору превенції Богуславського відділення поліції Миронівського відділу поліції ГУ НП в Київській області  Василь Володько,  депутати сільської ради,  громадськість, ЗМІ.

В доповіді дільничного офіцера поліції зазначалось, що протягом 2018 року працівниками ДОП Богуславського відділення поліції від жителів  сіл Вільхівець, Половецьке, Семигори, Калинівка  надійшло 20 заяв,  складено 10 адміністративних протоколів.

Детальніше...

 

Увага! Розпочинається осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Київської області та відповідно до розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 03.09.2018 № 100 «Щодо організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин в Україні» у період вересень-жовтень 2018 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин. Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом в лісових та сільськогосподарських угіддях.

Тому, велике прохання не хвилюватися побачивши принаду (розмір із сірникову коробку) або літак, який розкидає принади, ні в якому випадку не чіпати брикети та не переносити з місця.

У зв’язку з погодними умовами терміни вакцинації можуть переноситись.

 

Ми пишаємося нашими туристами

12-16 вересня 2018 року у смт. Верховина Івано-Франківської області відбувся 5-й Чемпіонат України серед юнаків з водного туризму. До складу збірної команди Київської області входили вихованці гуртка «Водний туризм» Богуславського центру дитячої та юнацької творчості: Карпенко Антон, Ситник Олександр та Бондаренко Вадим, керівник Лаговська Тетяна Іванівна
У напруженій боротьбі за призові місця у загальному заліку команда Київської області стала бронзовим призером. Крім того у скарбничці юних водників ще грамоти: ІІ місце на дистанції «Спринт» у класі К-2 (двомісні катамарани), ІІІ місце на дистанції «Слалом» у класі К-4 (чотиримісні катамарани). Це найбільше досягнення наших туристів водників та історію цього Чемпіонату.
Ми пишаємося нашими туристами та знаємо що вони гідні цієї нагороди!
42104315_1825347967514080_7249051608984584192_n12-16 вересня 2018 року у смт. Верховина Івано-Франківської області відбувся 5-й Чемпіонат України серед юнаків з водного туризму. До складу збірної команди Київської області входили вихованці гуртка «Водний туризм» Богуславського центру дитячої та юнацької творчості: Карпенко Антон, Ситник Олександр та Бондаренко Вадим, керівник Лаговська Тетяна Іванівна
У напруженій боротьбі за призові місця у загальному заліку команда Київської області стала бронзовим призером. Крім того у скарбничці юних водників ще грамоти: ІІ місце на дистанції «Спринт» у класі К-2 (двомісні катамарани), ІІІ місце на дистанції «Слалом» у класі К-4 (чотиримісні катамарани). Це найбільше досягнення наших туристів водників та історію цього Чемпіонату.
Ми пишаємося нашими туристами та знаємо що вони гідні цієї нагороди!

Детальніше...

 

АПАРАТНА НАРАДА

0-02-01-831257914f289bd470cc94a1de28a09191081b3a6221ce6145270686c6b96c2d_full

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ірини Абрамівни Старенької 17 вересня  2018 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови та керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

На порядку денному розглядалися питання:  підсумки проведення інспектування доріг  Богуславського району головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Любомировичем  Горганом 12 вересня цього року; підготовка до опалювального сезону 2018-2019 років;  робота  галузі медицини (проведення заходів щодо оптимізації галузі,  внесення декларацій пацієнтів на медичне обслуговування в електронну базу лікарями КЗ «Богуславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», проведення ремонтних робіт у кардіологічному відділенні Богуславської ЦРЛ, створення необхідних умов щодо старту проведення процедури гемодіалізу в Богуславській ЦРЛ); забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян; організація та проведення культурних  та спортивних заходів в районі;   робота  Богуславського РС ГУ ДСНС України в Київській області; субсидіювання населення  району;        функціонування освітньої галузі( проведення оптимізації закладів освіти району, підсумки проведення «Олімпійського тижня», харчування дітей);  про роботу КП «Богуславтепловодопостачання» (обґрунтування вартості тарифу на послуги теплопостачання для населення);         фінансування пенсійних виплат; здійснення контролю за цільовим використанням коштів, які було виділено з районного бюджету; стан справ в аграрному секторі ( планове проведення щеплення ВРХ,   осінньо-польових робіт); різне.

Детальніше...

 

УРЯД ПРЕДСТАВИВ БЮДЖЕТ РОЗБУДОВИ КРАЇНИ ПРОЕКТ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ-2019 ПЕРЕДАНИЙ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ

Уряд виконав вимоги Бюджетного кодексу, за якими проект бюджету на наступний рік має бути поданий в парламент до 15 вересня. У п’ятницю, 14 вересня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував документ на засіданні Кабінету Міністрів, після чого проект головного кошторису країни був переданий до Верховної Ради.

Читати повністю.

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси