Вхід на сайтbrda

Участь у обласній селекторній нараді

0-02-09-e4eb7af4f7b008493cf4f578a2ef5ea994e887701db9705a23e79b11b1f5380e_full

21 березня 2019 року начальник управління   соціального захисту населення райдержадміністрації В. Хоменко, представники Богуславського відділення ПАТ «Ощадбанк», Кагарлицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (м. Богуслав) та ПАТ «Укр. Пошта» взяли участь у обласній селекторній нараді  з питань надання житлових субсидій у готівковій формі відповідно до постанови  Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 №62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів», реалізація проекту «пакунок малюка», стан санаторно-курортного оздоровлення  пільгових категорій населення.

 

Під час наради було озвучено: загальний відсоток відпрацьованих справ субсидій по Україні - 43%, по Київській області - 63. Сьогодні органи соціального захисту завершать передачу реєстрів отримувачів субсидій до Інформаційного аналітичного центру. Другий транш виплат разом з пенсіями, а тим хто не є пенсіонером через Ощадбанк розпочнуться вчасно.

За підсумками наради дано відповідні доручення та встановила  терміни їх виконання.

Детальніше...

 

Прийом громадян

0-02-08-8e0db01833b9a43afe4a16724724994470202cf1d681675459b8284d6e05a247_full

20 березня 2019 року голова райдержадміністрації Ірина Старенька провела черговий прийом громадян.

Семеро жителів Богуславщини звернулися  з питаннями  соціального захисту, надання матеріальної допомоги на лікування,  пенсійного забезпечення.

Під час прийому Ірина Старенька кожному громадянину надала вичерпні роз’яснення та відповіді на їхні питання.

За підсумками проведеного прийому громадян голова Богуславської районної  державної адміністрації І. Старенька дала відповідні доручення та встановила  терміни їх виконання.

Детальніше...

 

Виборче право!

Не можете проголосувати за Вашою виборчою адресою у зв'язку з: навчанням/роботою/виїздом за кордон/іншими подіями.

Способи оскарження порушення виборчих прав.

Порядок включення до списку виборців.

Голосування виборців за місцем перебування.

Включення у списки виборців на закордонних виборчих дільницях.

Участь у роботі виборчої комісії.


 

 

УРЯД ЗАОХОЧУЄ ГРОМАДИ СТВОРЮВАТИ СПРИЯТЛИВІ УМОВИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

uriadovuy_visnuk_molod_20_03_2019На засіданні Кабінету Міністрів 20 березня було схвалено проект змін до Законів України, спрямований на впровадження в Україні міжнародної ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» та надання фінансової підтримки таким громадам.

Уряд пропонує стимулюватиме громади, що мають статус «Громада, дружня до дітей та молоді», або є кандидатами на отримання цього статусу, зокрема, збільшити для таких громад частки зарахування ПДФО до бюджетів громад:

-       1% - для громад, визнаних кандидатом на отримання статусу

-       3% - для громад, які отримали статус

Статус «Громада дружня до дітей та молоді» встановлюється після виконання громадою 3-річного плану заходів, спрямованих на забезпечення захисту прав дитини та розвитку відповідних послуг за рахунок власного бюджету.

Читати повністю.

 

При КОДА створено Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київщини

zahust_inv_KODA_20_03_2019_1В Київській облдержадміністрації відбулось засідання Круглого столу «Захист прав інвесторів, підприємців та співробітництво з міжнародними інституціями» під головуванням Олександра Терещука. Участь у заході взяли Президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), представники іноземного та вітчизняного бізнесу, фінансових установ та дипломатичного корпусу.

Під час круглого столу обговорювались шляхи її вирішення проблеми захисту прав інвесторів та підприємців в області. Також було підписано меморандум про співпрацю між Київською ОДА та ICC Ukraine.

В рамках заходу презентовано ініціативу голови КОДА – Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київської області, який створено з метою покращення комунікації поміж представниками обласної влади та бізнесу. Робота Офісу буде спрямована на оперативне виявлення фактів порушення законних прав інвесторів та підприємців Київської області посадовими особами.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси