Вхід на сайтbrda

Сергій Савчук: III Форум енергоефективного партнерства засвідчив послідовну цілеспрямовану політику Уряду у сфері енергоефективності

Третій рік поспіль Держенергоефективності тісно співпрацює з місцевою владою та громадами у сфері енергоефективності. Першим напрямом спільної роботи було масштабне утеплення житлових будівель, другим - впровадження ЕСКО-механізму. Пріоритет у 2017 році – запровадження енергетичного менеджменту у бюджетних установах. Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час відкриття III Форуму енергоефективного партнерства «Енергетичний менеджмент. Досвід кращих».
Як пояснив Голова Агентства, щорічно форум дозволяє ефективно комунікувати з місцевою владою та розширювати співпрацю. «Щоразу ми ставимо нові цілі і спільними зусиллями їх досягаємо. Таким чином, ми демонструємо послідовну політику у сфері енергоефективності», - підкреслив С. Савчук.
Одна з ключових складових підвищення енергоефективності – це енергоменеджмент. Особливо важливо впроваджувати енергоменеджмент у бюджетних установах. Сьогодні близько 80 тис. таких будівель понадміру використовують енергоресурси, на оплату яких витрачаються мільйони гривень бюджетних коштів. Реалізація заходів з енергоменеджменту дозволяє до 20% зменшити енергоспоживання.
«Сьогодні наша мета – налагодити разом з місцевою владою системну роботу у питанні енергоменеджменту в бюджетній сфері», - прокоментував Голова та нагадав, що вчора 26 квітня Урядом схвалено План заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах.
На важливості активізації регіонів у цьому питанні наголосили й інші почесні учасники відкриття форуму. Про здобутки українських міст у цій сфері розповіла Діана Корсакайте, керівник Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».
Торстен Веллерт, керівник підгрупи «Енергетика та екологія» Групи Європейської Комісії з підтримки України, відзначив, що енергоефективність для України стала справжнім національним пріоритетом. Водночас, чимало залежить від зусиль місцевої влади. Зі свого боку, ЄС готова підтримувати ініціативи України у цій сфері.
Допомогу Україні на шляху реформ надає і Німеччина. У цьому запевнив Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель. Підтримка надається в рамках різних проектів, серед яких важливі такі: «Енергоефективність у громадах» та «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях».
У свою чергу, Олена Волошина, керівник діяльності IFC в Україні, відзначила позитивну роль держави у стимулюванні населення до енергоефективності. Зокрема, прийнятий Закон України № 417 дозволив створювати ОСББ, які тепер можуть залучати кошти на утеплення будинків. При цьому держава надає співфінансування у розмірі від 40% до 70%. Це є значним стимулом для ОСББ долучатися до енергозбереження. «Держава дійсно виконує свою функцію – створення сприятливих умов і стимулів, а ініціатива належить нам з вами», - наголосила О. Волошина та додала, що варто продовжувати приймати важливі законопроекти у сфері енергоефективності.
Довідково:
У III Форумі енергоефективного партнерства взяли участь близько 600 осіб з усіх регіонів України, зокрема керівництво облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, ОСББ, профільні громадські організації, міжнародні проекти, ЕСКО компанії, представники промислових підприємств.
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю
Forum_28_04_2017Третій рік поспіль Держенергоефективності тісно співпрацює з місцевою владою та громадами у сфері енергоефективності. Першим напрямом спільної роботи було масштабне утеплення житлових будівель, другим - впровадження ЕСКО-механізму. Пріоритет у 2017 році – запровадження енергетичного менеджменту у бюджетних установах. Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час відкриття III Форуму енергоефективного партнерства «Енергетичний менеджмент. Досвід кращих».
Як пояснив Голова Агентства, щорічно форум дозволяє ефективно комунікувати з місцевою владою та розширювати співпрацю. «Щоразу ми ставимо нові цілі і спільними зусиллями їх досягаємо. Таким чином, ми демонструємо послідовну політику у сфері енергоефективності», - підкреслив С. Савчук.

Детальніше...

 

Отримано ліки для населення району від благодійного фонду «ФАРМВАРТА»

farmvarta_128 квітня  2017 року голова Богуславської райдержадміністрації І.А. Старенька,   заступник голови районної ради А.Л. Резніченко провели робочу зустріч із засновником  благодійного фонду «ФАРМВАРТА»  Денисом Шевченко  під час якої обговорили питання роботи медичної галузі району, потреби та забезпеченість ліками пільгових категорій населення та жителів Богуславщини  в цілому.

Як повідомив Денис Шевченко, благодійний фонд «ФАРМВАРТА» розпочав акції

«Переможемо рак разом», в рамках якої по всій країні лікувальним установам будуть передані сучасні препарати для лікування цього важкого недугу, «Здоровий шлунок» та «Весна без хвороб».

Під час проведення  акцій  від благодійного фонду «ФАРМВАРТА»  люди мають змогу безкоштовно отримати ліки за відповідною рекомендацією лікаря.

Засновник фонду особисто  представив  препарати, які він привіз для жителів Богуславщини, а саме:   «Орнітокс» - гострі і хронічні захворювання печінки, «Лактовіт» - при захворюванні шлунково - кишкового тракту, «Мілістан» - сироп від кашлю, антибіотики. На всі ліки представлено сертифікати якості. Препарати  мають строки придатності, які дійсні до кінця наступного року. Цього ж дня ліки було передано Богуславській центральній районній лікарні, КЗ «Богуславський ЦПМСД», Богуславському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Детальніше...

 

Відкриття змагань на Кубок України з веслувального слалому, які проходять під егідою голови Київської обласної державної адміністрації

slalom_128 квітня 2017року  на р. Рось біля ГЕС в м. Богуслав відбулася церемонія відкриття змагань на

Кубок України з веслувального слалому, які проходять під егідою голови Київської обласної державної адміністрації О.Л. Горгана.

Спортсмени-веслувальники проходитимуть слаломні дистанції за олімпійською програмою серед всіх класів човнів. У кубкових перегонах беруть участь кращі спортсмени з Києва, Дніпра, Харкова, Вінниці та Сум.

Змагання проводитимуться:  29-30 квітня - з 10.00год, 01 травня – з 09.00год.

 

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

komisiya_27_04_2017_127 квітня 2017 року в малому залі засідань Богуславської районної державної адміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини за участю членів комісії - керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та запрошених представників організацій та установ району.

На комісії розглядалися питання: призначення опікуна та піклувальника  над дитиною-сиротою та дитиною, позбавленою батьківського піклування; призначення опікуна над майном, право власності на яке має дитина-сирота; щодо стану сім'ї, в якій виховується троє дітей; про надання дозволу на продаж земельної ділянки, співвласником якої є неповнолітня дитина; щодо реєстрації народження дітей рішенням органу опіки та піклування.

Детальніше...

 

Кубок України з веслувального слалому

З 28 квітня по 01 травня 2017 року в м.Богуслав на річці Рось відбудуться змагання Кубка України з веслувального слалому. Спортсмени-веслувальники проходитимуть слаломні дистанції за олімпійською програмою серед всіх класів човнів. У кубкових перегонах візьмуть

участь кращі спортсмени з Києва, Дніпра, Харкова, Вінниці та Сум.

Церемонія відкриття змагань відбудеться 28 квітня 2017року о 14.00 год на р.Рось біля ГЕС.

Початок змагань 28 квітня - о 15.00год, 29-30 квітня - о 10.00год, 01 травня – о 09.00год.

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси