Вхід на сайтbrda

УРЯД РОЗПОЧАВ ВИПЛАТИ ПІДВИЩЕНИХ ПЕНСІЙ ВІЙСЬКОВИМ

Завдяки урядовій ініціативі вже до кінця квітня перераховані пенсії отримають 536 тис. пенсіонерів

Пенсійний фонд в березні розпочав виплату перерахованих пенсій згідно з рішенням, ухваленим Урядом (Постанова Кабінету Міністрів №103 від 21 лютого 2018 року). На початку березня Пенсійний фонд надіслав силовим міністерствам і відомствам списки пенсіонерів для складання довідок про розміри грошового забезпечення. Разом до списків включено 536 тисяч пенсіонерів силових органів. Станом на 20 березня до органів Пенсійного фонду надійшло 89 тисяч таких довідок.

За наданими довідками додатковими відомостями виплачено підвищені пенсії 15,3 тисячам пенсіонерів на загальну суму понад 62 мільйони гривень. В ці додаткові відомості включено різницю між розміром пенсії після перерахунку та «старим» розміром пенсії за січень – березень 2018 року. До кінця березня перераховані пенсії отримають ще щонайменше 20 тис. військових пенсіонерів. Решта отримає підвищені пенсії в квітні по мірі надходження від силових відомств довідок про грошове забезпечення.

Читати далі

 

Прийняття в експлуатацію житла у 2017 році

Прийняття в експлуатацію житла у 2017 році

 

Кількість, відпрацьований час та середньомісячна заробітна плата штатних працівників у IV кварталі 2017 року

Кількість, відпрацьований час та середньомісячна заробітна плата штатних працівників у IV кварталі 2017 року

 

Чисельність наявного населення (за оцінкою) на 01.01.2018 року1

Чисельність наявного населення (за оцінкою) на 01.01.2018 року1

 

Прийом громадян

IMG_20180321_095053

21 березня 2018 року голова Богуславської райдержадміністрації Ірина Старенька  провела прийом громадян за участю заступника голови райдержадміністрації Олександра Салати та керівника апарату райдержадміністрації Олександра Новосвітнього. В ході спілкування з керівництвом районної державної адміністрації мешканці Богуславщини зверталися з питаннями, які стосуються життєдіяльності району, ділилися своїми проблемами та негараздами.


Громадяни  порушували питання   соціального захисту населення, зокрема,  порядку нарахування та отримання субсидій, земельні питання (оформлення спадщини), надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

В ході проведення прийому були   проаналізовані питання порушені   громадянами.  Частина із них   вирішена   в ході прийому,  надані кваліфіковані консультації та  рекомендації по вирішенню звернень. Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль відповідними службами району.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси