Вхід на сайтbrda

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Богуславщини!

1474992913

27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято люди, які присвятили своє життя роботі з  дітьми.


Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до дітей та своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.


Дорогі працівники дошкільного виховання: завідуючі, вихователі, помічники, методисти, музичні керівники! Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом. Хай доля сторицею віддячить Вам за невтомну працю. Міцного Вам здоров’я, творчості й наснаги. Нехай життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.


З повагою та найкращими побажаннями

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА

 

 

Шановні трудівники і ветерани машинобудування! Сердечно вітаю вас з професійним святом.

ma

Машинобудування завжди було і залишається однією з найбільш важливих і перспективних галузей промисловості України і Богуславщина завжди мала досягнення у цій високотехнологічній галузі, яка потребує спільних зусиль вчених, конструкторів, інженерів та робітників.


Вашу продукцію знають та цінують далеко за її межами. У нинішній непростій економічній ситуації Ви наполегливо працюєте, зберігаєте та примножуєте славетні трудові традиції машинобудівників Богуславщини. Впевнений, що високий професіоналізм, відданість справі, творча енергія й надалі будуть супроводжувати Вас у щоденній роботі.


Щиро бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі й вагомих здобутків на професійній ниві.


З повагою та найкращими побажаннями

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА

 

 

Засідання комісії

0-02-05-40de2a795894169fc002d77706f8d16d48cb882813894edab365784ff123835a_d85ffb2f

24 вересня  2020  року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації Олександра Салати відбулось засідання комісії Богуславської районної державної адміністрації з питань  виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та осіб, а також  членів їх сімей.

 

Учасниками засідання розглядались питання  щодо надання згоди на перерахування  коштів із спеціального рахунку  громадянки, як оплату  за договором купівлі-продажу  квартири.

За  підсумками засіання прийнято позитивне рішення.

Детальніше...

 

ПРИВІТАННЯ Т.В.О. ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА САЛАТИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСУ

unnamedli

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Богуславщини, прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу!

Ліс – наше найбільше природне багатство, унікальний витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення. Його охорона та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства.

Щира подяка працівникам лісокультурної справи, механізаторам, майстрам лісу, лісничим, керівникам лісогосподарських підприємств та всім людям, причетним до кожного посадженого деревця, за наполегливу й сумлінну працю.


Впевнений, що ви і надалі будете робити усе, щоб зелені шати Богуславщини залишалися екологічним оберегом та прикрасою нашого краю.


Бажаю вам плідної роботи на ниві вирощування, збереження та примноження лісових багатств, міцного здоров’я, оптимізму, щедрої долі, особистого та родинного щастя і добробуту. Успіхів на благо процвітання нашої країни та лісового господарства!

З повагою та найкращими побажаннями

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА

 

 

 

Засідання комісії

0-02-05-999410336dc1cb6ecc524422f51c2e47878520d86fb2f397406c1446cbd81f32_71660605

17 вересня 2020 року відбулося  засідання тимчасової комісії  Богуславської районної державної адміністрації з погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Під час засідання було заслухано інформацію щодо проведених заходів по стягненню заборгованості з ЄСВ з 13 боржників згідно переліку суб’єктів підприємницької діяльності наданих Головним управління ДФС у Київській області.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення щодо можливості погашення заборгованостей.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси