Вхід на сайтbrda

До Дня державної служби України

dergslugba_201723 червня 2017 року у великому залі засідань Богуславської районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня державної служби України. Голова райдержадміністрації Ірина Абрамівна Старенька привітала всіх державних службовців Богуславського району, побажала добра і здоров’я, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім’я розквіту Богуславського району та подальшої розбудови Української держави. До вітального слова долучився також голова Богуславської районної ради Володимир Миколайович Замирайло.

На всіх присутніх чекав святковий концерт, який підготували вихованці Богуславської школи мистецтв під керівництвом О. Мороз.

Детальніше...

 

День молоді в Україні

den_molodi_23_06_2017Щорічно, в Україні це свято відзначають в останню неділю червня. Цей день символізує юне начало, запал і невтомну енергетику молодої людини на шляху становлення її, як особистості. Це свято запалу та енергії, самоствердження і пізнання, натхнення і творчості, любові і романтики. День молоді в Україні — одне з найбільш очікуваних свят серед молодих людей і, особливо студентів. Молодість – пора пошуку і час надій. Саме зараз Вам властиве почуття впевненості у власних силах. Тільки у вашому віці можна пишатись своєю красою та силою. Але памʼятайте, що внутрішня краса ніколи не вʼяне, та сила духу ніколи не згасне. Радійте прекрасному періоду молодості і закладайте міцний фундамент майбутнього життя. День молоді – це чудове свято, яке

Детальніше...

 

Привітання голови Богуславської районної державної адміністрації Старенької І.А. та голови Богуславської районної ради Замирайла В.М.

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із Днем державної служби!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро і сердечно вітаємо всіх вас  з професійним святом – Днем державної служби!

На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

Віримо, що Ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства на засадах соціально орієнтованої ринкової економіки, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни, піднесення її престижу на міжнародній арені. Нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Щиро бажаємо Вам добра і здоров’я, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім’я розквіту Богуславського району та подальшої розбудови Української держави.

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Богуславська районна державна адміністрація інформує про те, що  23  червня  2017 року о 16.00 годині в приміщенні залу засідань райдержадміністрації відбудуться  громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та стан роботи закладів охорони здоров’я на території Богуславського району.

На громадські слухання запрошуються посадові особи райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, депутати міської, районної рад, керівники органів самоорганізації населення, представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, керівники підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов’язана з питаннями, що обговорюються.

 

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Den_scorbotu_22_06_2017Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Цього дня голова адміністрації І.А. Старенька, заступник голови адміністрації О.П. Салата, керуюча справами виконавчого апарату районної ради В.М. Джемесюк, секретар Богуславської міської ради Ю.В. Смоляр, голова Богуславської районної організації Рада ветеранів  М.О. Павленко, ветерани, громадськість, ЗМІ поклали квіти до Меморіалу Слави та поминули хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України. В усіх православних храмах міста та району пройшли молебні за Україну та Український народ.

Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси