Вхід на сайтbrda

Про проведення планово-технічних перевірок газового обладнання побутових споживачів

0-0-984146515164-300x206Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської обласної державної адміністрації інформує, що в рамках підготовки до опалювального сезону 2020/2021 року територіальними службами АТ «Київоблгаз» у період з 30 червня по 31 серпня поточного року заплановано проведення планово-технічних перевірок газового обладнання побутових споживачів.

 

В переддень свята т.в.о. голови Богуславської РДА Олександр САЛАТА, керівництво районної ради, Богуславської та Медвинської ОТГ привітали працівників Національної поліції Богуславщини з професійний святом –Днем Національної Поліції України.

День Національної поліції України — свято України. Відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97. Це одне з нових офіційних державних і професійних свят України. Воно з’явивлося в Національному Календарі 9-го грудня 2015-го року. У відповідному Указі Президента України № 693, в якому враховувалися роль і значення Національної поліції України у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримці громадської безпеки і порядку, визнано, що попередній Указ Президента України від 17-го листопада 1992-го року № 567 «Про День міліції» втратив силу.

 

Відповідно до змісту документа, День Національної поліції України відзначався щорічно 4-го серпня включно до 2017 року. Ця дата вибрана не випадково. В цей день, в 2015-му році, Президентом України був підписаний новий Закон України «Про Національну поліцію», який раніше був затверджений у Верховній Раді України.

Згідно з Указом Президента України № 97/2018 від 4 квітня 2018 року "Про внесення зміни до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693", тепер День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня.

Тож, в  переддень свята  т.в.о. голови Богуславської РДА Олександр САЛАТА, керівництво районної ради, Богуславської та Медвинської ОТГ    привітали працівників  Національної поліції Богуславщини з  професійний святом –Днем Національної Поліції України.

Детальніше...

 

Шановні працівники Національної поліції Богуславщини!

pol2

Прийміть вітання із професійним святом!


На Національну поліцію в значній мірі покладені великі надії суспільства, адже щоденно оберігати мир та спокій у нашій країні, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому, іноді, ризикуючи власним життям – високе покликання хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця.

Переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники Національної поліції з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в нашому районі.

У переддень  свята бажаю Вам високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу. Міцного здоров’я, родинного тепла вам та вашим близьким!


З повагою

т.в.о. голови райдержадміністрації  Олександр САЛАТА


 

На виконання завдання Президента уряд визначив графік підвищення мінімальної заробітної плати в Україні

_1preПрезидент Володимир Зеленський поставив завдання Кабінету Міністрів підвищити рівень мінімальної заробітної плати в Україні.

«Українці заслуговують на гідну зарплату. Знаю, це нелегко – взяти й підвищити. Однак ми й не шукали легких рішень, коли прийшли до влади», – зазначив Глава держави, даючи завдання.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко опрацювали це питання, зробивши відповідні розрахунки. Сьогодні очільник уряду доповів про попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату. Так, з 1 вересня цього року її буде збільшено до 5 тис. грн, з 1 січня наступного року – до 6 тис. грн, а з 1 липня 2021-го – до 6,5 тис. грн.

«Виглядає цілком реалістично. Радий, що це можливо реалізувати за рік. Добробут українців – головний показник нашої ефективності», – наголосив Президент.


Джерело: офіційне представництво Президента України

 

Керманичі району завітали до амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Мисайлівка.

106917092_297237268321486_5604175384215461865_nСьогодні т.в.о. голови Богуславської РДА Олександр САЛАТА, голова Богуславської районної ради Володимир ЗАМИРАЙЛО, голова  Богуславської ОТГ Вячеслав ДЯЧЕНКО   разом з директоркою КНП БРР «Богуславський центр первинної  медико-санітарної допомоги» Валентиною Пивовар завітали до амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Мисайлівка. Керманичі району  радо вітали сімейного лікаря ГНАТЕНКО Наталію Василівну, яка відновила свою роботу на території села Мисайлівка  після декретної відпустки. Жителі громади тепер можуть звертатися до лікарки у вівторок та четвер з 9 до 14 години, а також можуть укласти з нею декларацію та отримати медичну допомогу.

Для підвищення якості надання медичних послуг амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Мисайлівка нещодавно отримала безконтактний термометр, аналізатор сечі, отоофтальмоскоп та ін. Амбулаторія забезпечена  засобами для надання первинної медичної допомоги.

Бажаємо Наталії Василівні  міцного здоров'я, плідної роботи та вдячних пацієнтів!

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси