Вхід на сайтbrda

В рамках проведення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у Богуславському районі

zustrich_koledg_17_10_2017_2_-_17 жовтня для студентів IV курсу КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж ім. І.С. Нечуя-Левицького» та 19 жовтня 2017 року для учнів ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг» службою у справах дітей Богуславської районної державної адміністрації проведено лекції на тему: «Протидія торгівлі людьми, попередження асоціальних проявів у підлітковому середовищі».

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

komisia_ditu_18_10_2017_118 жовтня 2017 року в залі засідань Богуславської районної державної адміністрації під головуванням голови адміністрації Старенької Ірини Абрамівни відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглядалися питання: визначення способів спілкування того з батьків, хто проживає окремо; визначення місця проживання малолітніх дітей; про стан виховання дітей в сім’ях; про повернення дитини з будинку дитини; про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування; про надання дозволу на припинення права на аліменти на дитину у зв’язку з набуттям права власності на нерухоме майно.

Детальніше...

 

Служба за контрактом в Державній прикордонній службі України

ОГОЛОШЕННЯ

Державна прикордонна служба України

ЗАПРОШУЄ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

громадян України віком від 18 до 40 років, на посади осіб рядового та сержантського складу.

Навчання, кар'єрний ріст, соціальний захист.

Грошове забезпечення від 7000 грн.

Адреса: м. Київ (Бортничі), вул. Світла, 6

тел. (044) 527-67-17, 527-67-41, 099-709-15-91.

Детальніше...

 

МЕДИЧНА РЕФОРМА. ЩО ЗМІНИТЬСЯ З 2018 РОКУ

medreforma-2018-2_1Медична реформа. Що зміниться з 2018 року

Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект щодо медичної реформи, яка стартує вже з наступного року. Реформа передбачає запровадження нової моделі фінансування системи охорони здоров’я – перехід від фінансування медзакладів згідно кошторису до оплати державою фактично наданої медичної допомоги конкретній людині. «Гроші йтимуть за пацієнтом» - людина звертається в медичний заклад, до конкретного лікаря за допомогою, а держава перераховує кошти в медзаклад, в якому працює лікар, або безпосередньо лікарю, якщо він має власну практику.

У 2018 році нова модель фінансування охорони здоров’я запроваджується на первинній ланці меддопомоги – за нею працюватимуть сімейні лікарі, терапевти, педіатри. На інших рівнях – вторинному (спеціалізованому) та третинному (високоспеціалізованому) вона буде запроваджена поступово до 2020 року. Жодних змін у медичному обслуговуванні людей на цих ланках - у лікарів-спеціалістів, в лікарнях, спеціалізованих медзакладах – з наступного року не відбудеться.

Детальніше...

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Богуславська районна державна адміністрація інформує про те, що:

02.11.2017 о 10.00 год. в приміщенні Тептіївського  сільського Будинку культури (с.Тептіївка Богуславського району),

09.11.2017 о 10.00 год. в приміщенні Синицького  сільського Будинку культури (с. Синиця Богуславського району),

16.11.2017 о 10.00 год. (повторно, так, як попередні не відбулися) в приміщенні Киданівського   сільського Будинку культури (с. Киданівка Богуславського району), відбудуться  громадські слухання з питань забезпечення стану законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та стану роботи закладів охорони здоров’я на території Богуславського району.

У громадських слуханнях на добровільних засадах беруть участь члени територіальної громади. На громадські слухання запрошуються посадові особи райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, депутати міської, районної рад, керівники органів самоорганізації населення, представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, керівники підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов’язана з питаннями, що обговорюються.

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси