Вхід на сайтbrda

ПРАВА СПОЖИВАЧА. НА ЩО МИ МАЄМО ПРАВО КУПУЮЧИ ТОВАР?⁉

Споживачі під час придбання, замовлення або використання продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на:
☑захист своїх прав державою;
☑належну якість продукції та обслуговування;
безпеку продукції;
☑ необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про продукцію, її кількість, якість, асортимент, а також про її виробника (виконавця, продавця);
☑ відшкодування шкоди (збитків), завданих дефектною чи фальсифікованою продукцією або продукцією неналежної якості,
☑ відшкодування моральної (немайнової) шкоди, заподіяної небезпечною для життя і здоров'я людей продукцією у випадках, передбачених законодавством;
☑ звернення до суду та інших уповноважених органів державної влади за захистом порушених прав.

 

Основні санітарні норми для супермаркетів та магазинів під час карантину

Пандемія коронавірусу COVID-19 вплинула на життя людей у більшості країн світу. В Україні – також. Ще однією зі сфер життєдіяльності, які зазнали змін це мережі супермаркетів та магазинів. Саме вони мають забезпечити для своїх працівників та відвідувачів безпечні умови перебування у цих приміщеннях.

Діяльність цих закладів не підпадає під обмежувальні заходи на час карантину. Однак для захисту здоров’я громадян Міністерство охорони здоров’я закликає дотримуватися посилених санітарно-гігієнічних норм.
✔Адміністрація закладів торгівлі повинна:

Детальніше...

 

Шановні земляки!

94726313_249475469764333_3034102985387933696_oЧорнобильська АЕС є символом наймаштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров'я людей, їхній побут і соціально-економічі умови життя.
Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі. Їхній подвиг назавжди увійшов до літопису мужності і патріотизму українського народу.
Серед них були і жителі нашого району.
Дорогі земляки! Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах жалем, милосердям та співчуттям. Будемо пам’ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф.
Низький уклін всім ліквідаторам, хто ціною власного життя і здоров'я боровся за наше з Вами майбутнє! Щиро зичу всім міцного здоров'я, миру, злагоди та достатку!

З повагою

тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської районної державної адміністрації  Олександр САЛАТА

 

34-річниця Чорнобильської трагедії

0-02-05-36ca9f868d0bae9be1a151b909483aba8ea94e32e4399a0c0cf932fc36e66211_e6de0ec4Трагедія на ЧАЕС дає про себе знати до сьогоднішнього дня. В ніч з 25 на 26 квітня висловлювання про так званий «мирний атом» набуло зовсім іншого значення. Адже від періоду Другої світової війни до 1986 року ніхто не говорив про атом, як про руйнівну силу. Говорили про дешеву електричну енергію і її користь для економіки. Але квітень 1986 року став переломним моментом для усього світу, коли прийшло розуміння, що подібна трагедія може статись на будь-якій атомній електростанції.

Ми схиляємо голови перед тими, хто захистив світ від страшної біди ціною свого життя і здоров'я. Вони відважно почали усувати наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, зазвичай навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися самі. Велика дяка вам всім за неоціненний вчинок!

Сьогодні, напередодні 34 річниці Чорнобильської трагедії,  тимчасово виконуючий обов’язки голови Богуславської  райдержадміністрації Олесандр Салата, голова районної ради Володимир Замирайло вшанували світлу пам'ять померлих від радіаційного смерчу хвилиною мовчання та  покладанням живих квітів до пам’ятного знаку загиблим ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...

 

Розпочато виплати одноразової грошової допомоги у розмірі 1000 гривень

23 квітня розпочато виплати одноразової грошової допомоги у розмірі 1000 гривень. На це Урядом спрямовано 10,6 млрд гривень. Одноразову грошову допомогу в сумі 1 тисяча гривень отримують пенсіонери, розмір пенсійної виплати яких менше 5 тисяч гривень, та громадяни, які одержують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії. «Уряд виконує свої зобов’язання перед громадянами, які сьогодні найбільше потребують соціальної підтримки», - наголосила Міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Грошову допомогу близько 7 мільйонам громадян, які отримують пенсії та державну соціальну допомогу на рахунки у банках, буде виплачено не пізніше 24 квітня.  Громадянам, котрі отримують відповідні виплати через пошту, листоноші доставлять грошову допомогу додому протягом 5 календарних днів з дня надходження коштів.

Довідково: Постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 р. № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» передбачено виплату одноразової грошової допомоги окремим категоріям населення, а саме:

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси