Вхід на сайтbrda

Робоча зустріч

14 червня 2012 року голова адміністрації Б.А.Дубас провів робочу зустріч з керівниками сільськогосподарських господарств району в с.Медвин Богуславського району. Учасники зустрічі обговорили стан готовності с/г господарств до жнив 2012. В зустрічі взяв участь регіональний директор аграрного фонду Київської області В.М. Хоменко.

Голова адміністрації за результатами зустрічі дав доручення та встановив терміни виконання.

 

Робоча нарада

14 червня 2012 року голова адміністрації Б.А.Дубас з керівниками відповідних служб провів нараду по питаннях належного інформування Київської обласної державної адміністрації щодо суспільно-політичного та соціально-економічного стану в районі.

Голова адміністрації за результатами наради дав доручення та встановив терміни виконання.

 

Богуславська ЦРЛ інформує

За поточний період в стаціонарах ЦРЛ проліковано - 3126

хворих. За тиждень поступило – 109 хворих, на денний стаціонар поступило - 21, хірургічною службою проведено оперативних втручань: всього – 53, амбулаторних - 34, планових – 15, ургентних – 4.

- В пологовому відділенні народилося 4 дитини, з них хлопчиків - 0,  дівчаток – 4

Швидкою допомогою ЦРЛ здійснено 105 викликів, з них в сільську місцевість – 38, здійснено 53 транспортувань.

Детальніше...

 

ЩОДО СТАНУ ПІДГОТОВКИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ, СПРЯМОВАНИХ НА РЕАЛІЗАЦІЮ ЗАКОНУ УКРАЇНИ ВІД 17 ЛИСТОПАДА 2011 РОКУ № 4050-У1 «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ»

2012 рік - рік комплексної реформи державної служби.

Пріоритетним завданням Національного агентства України з питань державної служби в поточному році є проведення комплексу заходів для повномасштабного введення в дію з 1 січня 2013 року Закону України від 17.11.2011 р. № 4050 -IV «Про державну службу».

Детальніше...

 

Семінар-нарада

17.05.2012 року проведено семінар-нараду під головуванням заступника голови адміністрації за участю начальника відділу у справах сім’ї та молоді Крижанівського В.А., начальника служби у справах дітей Калінської О.А., директора центру соціальних служб ля сім’ї, дітей та молоді Федусенка І.І. для голів та секретарів виконавчих комітетів сільських, Богуславської міської районних рад.

На нараді розглядалися питання:

- щодо змін до законодавства по багатодітних сім’ях;

- щодо повноважень органів опіки та піклування в захисті прав дітей, зокрема захист житлових питань дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- щодо перспективи створення в районі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

18.05.2012 року при заступнику голови адміністрації Салаті О.П. проведено міжвідомчу нараду за участю начальника служби у справах дітей Калінської О.А., заступника головного лікаря Богуславської ЦРЛ Пустовойт М.А., районного педіатра Бабіченко К.В., директора центру соціальних служб ля сім’ї, дітей та молоді Федусенка І.І., виконуючого обов’язки начальника відділу освіти Музиченка С.М., начальника Чорнобильського відділу УПЗСН Прусакової О.В. по питаннях стану оздоровлення дітей, зокрема, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та контролю за достовірністю висновків про стан здоров’я, фізичний та розумовий розвиток дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси