Вхід на сайтbrda

Виїзний прийом громадян

17.10.2012р. 0 11.00 в приміщенні Медвинської сільської ради першим заступником начальника Головного управління юстиції у Київській області  - Красавіною Т.М., працівниками управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі, управління Держкомзему у Богуславському районі, управління праці та соціального захисту населення Богуславської районної державної адміністрації, начальником Богуславського районного управління юстиції – Кашко І.Г., начальником відділу державної виконавчої служби Богуславського районного управління юстиції – Ведмеденком О.Д. та завідувачем Богуславської районної державної нотаріальної контори  - Полковніковою Т.А. проведено виїзний прийом громадян.

Детальніше...

 

15-річчя Партії регіонів

П Е Р Е Л І К

заходів та акцій Богуславського районного виборчого штабу Партії регіонів в рамках етапу основного заходу обласного марафону

«15-річчя Партії регіонів»

15-21 жовтня 2012 року                                  Богуславський район

Детальніше...

 

Обласний майстер-клас

17 жовтня на базі Богуславської ЗОШ, та на базі логопедичного пункту відділу освіти Богуславської РДА, проведено обласний майстер-клас для вчителів-логопедів дошкільних закладів, логопедичних пунктів, спеціальних освітніх закладів на тему: «Комплексний підхід у корекційній роботі з попередження та подолання труднощів фонетико-фонематичного недорозвитку мовлення у дітей молодшого шкільного віку».

Детальніше...

 

Конкурс учнівської творчості «Я Київщини гордість і надія»

16 жовтня 2012 року на базі ЦДЮТ відбулося святкове нагородження переможців та лауреатів районного етапу щорічного обласного конкурсу учнівської і студентської творчості «Я – Київщини гордість і надія», що проходить під патронатом голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Йосиповича Присяжнюка.

Детальніше...

 

Спасибі за чуйність і доброту

Я живу в однокімнатній квартирі, в якій немає ані балкона, ні підвалу. Але більше 25 років ми з чоловіком тримали город, на якому родило все, навіть кавуни, а зберігати все те не було де.

В нашому під’їзді знаходиться приміщення, яким користувалися двірники ЖЕК. Там ми і зберігали свою городину. Та відколи в будинку створено ОСББ, це приміщення зачинили, замок поміняли, і мене туди більше не пускають. Отож усе вирощене довелося зберігати в себе в коридорі. Від мошкари в кімнаті не було відбою! Проте на мої сльози й прохання ніхто не реагував, до двірницької не допускали, мовляв, це — небезпечно, бо там розміщена електрощитова. Хоча за 15 років користування нею ні зі мною, ні з двірниками нічого не сталося…

Із цією бідою ми із сусідкою звернулися до голови райдержадміністрації Б. А. Дубаса. Він відразу ж приїхав, оглянув усе і попросив часу на роздуми. А через два дні вже о 8-ій ранку приїхав разом із будівельниками. Було вирішено під східцями в під’їзді зробити невелике приміщення для зберігання продуктів. Коли троє майстрів — Іван, Роман і Микола — його робили, голова адміністрації (хоча була й субота) навідувався кілька разів на день, щоб перевірити, як іде робота.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси