Вхід на сайтbrda

Робоча зустріч

15.11.2012 року в залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулася робоча зустріч за участю заступника голови Київської обласної державної адміністрації Максименка В.М.. Учасники зустрічі розглянули питання:  передача котелень закладів освіти та охорони здоровя ТОВ «Богуславкомінвестсервіс» в оперативне управління; стан проплати за спожитий природний газ КП «Богуславтепловодопостачання»; заборгованість із різниці в тарифах на послуги тепло-, водопостачання та водовідведення; наявність в місцевому бюджеті коштів на проплату основних захищених статтей на листопад-грудень 2012 року.

Детальніше...

 

Звернення до учасників дорожнього руху з нагоди проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху

Шановні учасники дорожнього руху!

Упродовж 12 - 18 листопада в Україні в рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху проходить Всеукраїнський тиждень  безпеки дорожнього руху.

Україна підтримала ініціативу Організації Об'єднаних Націй і розпочала активну роботу в напрямку підвищення рівня безпеки дорожнього руху. У нашій державі започатковані соціальні проекти, направлені на боротьбу з аварійністю на дорогах, впроваджуються законодавчі механізми, які позитивно впливають на стан безпеки дорожнього руху та дисципліну його учасників.

Детальніше...

 

Семінар-навчання

13.11.2012 року в залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар навчання по обговоренню нового Закону України «Про державну службу». В семінари взяли участь Назаркевич С.П. головний спеціаліст по боротьбі з корупцією Національного агентства державної служби України, Новосвітний О.В. керівник апарату райдержадміністрації районні структурні підрозділи, управління, відділи.

 

Апаратна нарада

12 листопада 2012 року перший заступник голови адміністрації А.Л.Резніченко провів розширену нараду з заступниками голови райдержадміністрації, керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації, районних служб центральних органів виконавчої влади за участю заступника голови Богуславської районної ради Л.М.Кипиченка, міського  голови В.М.Дяченка: про роботу житлово-комунального комплексу району в осінньо-зимовий період; про хід організації харчування в навчальних закладах району; про підписку обласної газети «Час Київщини» в Богуславському районі;

Детальніше...

 

День української писемності та української мови

Минулого тижня вся культурна громадськість відзначала день української писемності та мови, в рамках якого у Богуславському гуманітарному коледжі ім. І. С. Нечуя-Левицького «висадився» літературний десант у складі: Н. І. Околітенко, доктора біологічних наук, Л. П. Гнатюк, поетеси, члена Спілки письменників України, редактора газети «Культура і життя», Д. І. Кулиняка, письменника, історика, Заслуженого журналіста України, члена НСПУ і НСЖУ, директора Всеукраїнського Благодійного фонду ім. Петра Калнишевського, головного редактора часопису Всеукраїнського товариство політв’язнів і репресованих «ЗОНА», Р. О. Гнатюка, члена Спілки журналістів України, головного редактора порталу «Культура» Національного газетного видавництва та С. В. Махонько, головного редактора редакції суспільно-освітніх програм Всесвітньої служби українського радіо та телебачення.

Після короткого знайомства з коледжем гості розповіли, що їхні відвідини Богуслава не випадкові: саме з цього міста беруть свій початок літературні заходи, приурочені майбутньому 200-річному ювілею із дня народження великого Кобзаря, та поділилися зі студентами своїми напрацюваннями.

Зокрема, Н. І. Околітенко презентувала свою книгу, історичний роман «Рось-Марія», в якому вперше досліджено долю яскравої постаті Івана Сошенка й маловідомі епізоди Шевченкової біографії на тлі зародження епохи науково-технічного прогресу.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси