Вхід на сайтbrda

Оцінка стану атмосферного повітря на території міста Богуслав Київської області

З метою інформування населення про стан навколишнього природного середовища, у відповідності до ст. ст. 25, 25-1 Закону України "Про охорону навколиншього природного середовища", департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації надає протокол дослідження якості атмосферного повітря у місті Богуслав Київської області у період з 24 по 30 червня 2019 року.

Читати повністю.

 

Інформаційний вісник Уряду: УРЯД: ЦІНА ЗА ТЕПЛО У ВЕЛИКИХ МІСТАХ НЕ МОЖЕ ПЕРЕВИЩУВАТИ 1400 ГРН ЗА ГІГАКАЛОРІЮ

inf_visn_Yriady_2019Кабінет Міністрів України встановив граничні тарифи на житлово-комунальні послуги для українців на опалювальний сезон 2019-2020 років й таким чином унеможливив необґрунтований ріст вартості тепла у багатоквартирних будинках у великих містах.

«Є великі платежі, які людям тяжко сплачувати - за тепло і гарячу воду. Я задаю собі питання, чому в одних містах ціна тепла за гігакалорію 2000 грн, а в інших – 1300 грн. Ця різниця є необ'єктивною і неадекватною. Ціна на газ і електроенергію в країні однакові, зарплати в галузі приблизно однакові, але тарифи різні. Уряд ухвалив рішення на підставі проведених економічних розрахунків і встановив: рахунки не можуть бути вищі за 1400 грн за гігакалорію», - заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Уряду вдалося змусити НАК «Нафтогаз України» знизити ціну на газ для населення. Зараз вона майже однакова для всіх регіонів. Натомість ціна на тепло – різна. І подекуди різниця становить 2 рази і більше – в залежності від регіону і оновлення комунальних мереж господарства.

Детальніше...

 

Привітання голови Богуславської районної державної адміністрації Ірини Старенької з Днем Конституції України.

konstutyciya_2019Шановні жителі Богуславського району!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом — Днем Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України, висловлюючи волю мільйонів громадян і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, прийняла Основний Закон — Конституцію України, який став оберегом державності і демократії великої української родини.

Конституція України назавжди закріпила ідеали рівності, верховенство права, політичну, економічну та ідеологічну стабільність — усі ті фундаментальні засади, на яких грунтується сьогодення і вибудовується майбутнє. Адже в пріоритеті Основного Закону — людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

З нагоди державного свята бажаю послідовно та наполегливо боротися за ефективне втілення в житті конституційних принципів, що створюють правові умови для стабільної діяльності громадянського суспільства.

Бажаю родинного затишку, добробуту і впевненості в прийдешньому дні, господнього благословення Вам і Вашим родинам! Нехай демократичні принципи Конституції стануть реаліями нашого сьогодення на благо всієї України!

З повагою,

голова Богуславської районної державної адміністрації

Ірина Старенька

 

Сьогодні Богуславщина оплакує свого героя…

oleksiy_KarlashВійськовослужбовець Олексій Карлаш, поранений в зоні ООС 19 червня, помер, не приходячи до тями.

23 червня у харківському шпиталі помер військовослужбовець 54 окремого розвідувального батальйону Олексій Карлаш із позивним «Карлсон».

19 червня він отримав осколкове поранення у голову. Лікарі до останнього боролися за життя бійця, провели операцію, проте близько 10-ї ранку серце Олексія Карлаша зупинилося.

Про смерть військовослужбовця повідомив його побратим, ветеран АТО Олексій Бешуля: «Починали службу разом у 2014 році. А сьогодні вранці він помер у Харківському шпиталі. Осколкове поранення в голову».

26-річний Олексій Карлаш родом із села Розкопанці Богуславського району Київської області.

За місяць боєць мав завершити службу й повернутися додому.

«Ти з 19.06 не виходив на зв’язок. Я переживала, молилась і вірила, що ти просто на завданні... Знала тебе всього місяць. А наче вічність... Тобі треба було відслужити всього 1 місяць... За спиною 5 років в АТО. Справжній герой, пишалась тобою, таких як ти одиниці... Ти так хотів сім’ю і дітей... Тебе поранили... казали шансів мало... Важке поранення в голову... А сьогодні о 10 ранку в Харківському госпіталі тебе не стало, ти став ангелом... Не вірю! Не хочу вірити!!! Я вірила в чудо!!! Останнє твоє повідомлення було: «Все буде добре. Ще місяць і додомцю», – написала Мар’яна Барабанова.

Детальніше...

 

Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Парламентської асамблеї НАТО

ec18be00ef4dc2047ff114b6f14e994d_1561559468_extra_large

26 червня Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Парламентської асамблеї НАТО Мадлен Мун.

 

Під час зустрічі було обговорено широке коло питань співпраці України з Північноатлантичним альянсом, зокрема стан впровадження реформ, покликаних наблизити Україну до стандартів НАТО.

Також ішлося про врегулювання ситуації на сході України у рамках Мінського формату, повернення російської делегації до ПАРЄ та необхідність звільнення полонених українських моряків.

Глава держави підтвердив незмінність стратегічного курсу України на інтеграцію до європейських та євроатлантичних структур.

Він також подякував Парламентській асамблеї НАТО за стійку та міцну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.

Крім того, Володимир Зеленський висловив сподівання, що спостерігачі Парламентської асамблеї будуть присутні на позачергових виборах до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня, оскільки це важливо для України.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси