Вхід на сайтbrda

Оголошення про прийом заявок і документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами

Обласна комісія з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам  Київської області оголошує про прийом заявок і документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами.

Комісія приймає документи відповідно до переліку, встановленого пунктом 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 07 лютого 2018 року № 106 (із змінами).

Заявки приймаються у період починаючи з дати оприлюднення цього оголошення до 01 листопада 2019 року секретарем комісії за адресою:  м. Київ, вул. Велика Васильківська, 13/1, к.306. Телефон: 044-234-45-87.

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови адміністрації Ірини Старенької.

komisiya_ditu_25_06_2019_mal25 червня 2019 року  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням голови адміністрації Ірини Старенької.

На засіданні комісії розглядалися питання щодо влаштування дітей-сиріт під опіку, піклування в сім’ю баби; про влаштування дітей-сиріт під опіку, піклування в сім’ю дядька; щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав батька відносно неповнолітньої дочки (відповідно до ухвали Богуславського райсуду про відкриття провадження у справі); про надання дозволу  про прийняття в дар 1/5 частки квартири  малолітньою дитиною (за заявами батьків дитини); про надання  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій  та збройних конфліктів (за заявою батька дитини); щодо поновлення батьківських прав батька відносно малолітнього сина (відповідно до ухвали Богуславського райсуду про відкриття провадження у справі); про скасування  розпорядження Богуславської   райдержадміністрації щодо  визначення  місця проживання дитини; про доцільність влаштування неповнолітньої дитини до Комунального закладу Київської обласної ради «Таращанський НРУ»; щодо участі батька у вихованні дочки; щодо виконання матір’ю батьківських обов’язків по відношенню до малолітньої дитини; затвердження персонального складу міждисциплінарної команди із числа працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань освіти,охорони здоров’я, соціального захисту населення.

Детальніше...

 

Уряд виділив додатково 380 млн грн на «теплі кредити» для ОСББ у цьому році

25_06_2019_osbb19 червня ц.р. на засіданні Уряду під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана cхвалено рішення щодо додаткового виділення 380,6 млн грн на програму «теплі кредити» для ОСББ у 2019 році.

За попередніми розрахунками, завдяки цьому рішенню ще близько 3 тисяч ОСББ, а це понад 230 тис. сімей, зможуть залучити більше 760 млн грн «теплих кредитів» на термомодернізацію багатоповерхівок.

Участь у програмі дозволяє ОСББ:

- отримати від 40% до 70% відшкодування за «теплими кредитами» в залежності від кількості сімей-субсидіантів у будинку;

- одержати додаткову компенсацію за місцевими програмами здешевлення «теплих кредитів»;

- зменшити рахунки за комунальні послуги;

- підвищити комфорт в оселі.

Відповідні проекти актів Кабінету Міністрів України щодо збільшення фінансування програми розроблено Держенергоефективності спільно з Мінрегіоном на виконання окремого доручення Уряду.

Вищезазначене рішення ініційовано у зв’язку із високим попитом ОСББ на державну підтримку та завершенням прийому заявок деякими банками.

Детальніше...

 

Україна та Італія розглядають перспективи для спільних проектів із енергоефективності, «зеленої» енергетики та енергетичної утилізації сміття

Italiya_25_06_2019_1Широкий горизонт інвестиційного партнерства України та Італії – ключова тема двостороннього бізнес-форуму у м. Рим, що відбувся у рамках візиту офіційної делегації України на чолі із Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим.

Зокрема, у секції «Енергетика та енергоефективність» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із італійським бізнесом та інвесторами обговорили вигідні напрями співпраці, у т. ч.:

- відновлювану енергетику: перспективи реалізації проектів, значну ресурсну базу та останні законодавчі зміни щодо переходу на аукціони в Україні;

- енергоефективність: високий попит на ЕСКО-проекти в українських бюджетних установах та об’єктах органів влади;

- енергетичну утилізацію сміття: можливості для використання понад 10 млн тонн сміття у рік для генерації енергії та плани щодо законодавчого стимулювання цього напряму.

Під час виступу С.Савчук також акцентував увагу італійських партнерів на Інвестиційній карті «UAMAP» (www.uamap.org.ua), де опубліковано понад 100 потенційних «зелених» проектів в Україні на загальну суму фінансування більше 4 млрд євро.

Особливості інвестування в «зелені» проекти в Італії та Україні презентовано представниками міжнародних фінансових установ – ЄБРР та ЄІБ.

Детальніше...

 

Вже 200 будівель отримали сертифікати енергетичної ефективності

В Україні впроваджується енергетична сертифікація будівель. Лише за два тижні червня енергоаудитори надали до Держенергоефективності ще 36 енергетичні сертифікати.
Загалом, із вересня 2018 р. і по сьогодні вже сертифіковано 200 будівель, зокрема:
-       54 - навчальні заклади;
-       52 - житлові будинки;
-       49 - громадських будівель;
-       32 - заклади охорони здоров’я;
-       13 – дитячих дошкільних закладів.
Енергетичний сертифікат надає інформацію про те:
-       скільки енергоресурсів витрачається;
-       яких технічний стан будівлі;
-       які енергоефективні заходи необхідно впроваджувати.
Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» від 22.06.2017 № 2118-VIII, розробленого Держенергоефективності,  енергетична сертифікація здійснюється лише атестованими енергоаудиторами.
Із переліком атестованих енергоаудиторів можуть ознайомитися на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/content/energy-auditors-attestation.
«Закликаю місцеву владу та усіх громадян проводити сертифікацію будівель та активно долучатися до їхньої термомодернізації», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
В Україні впроваджується енергетична сертифікація будівель. Лише за два тижні червня енергоаудитори надали до Держенергоефективності ще 36 енергетичні сертифікати.
Загалом, із вересня 2018 р. і по сьогодні вже сертифіковано 200 будівель, зокрема:
- 54 - навчальні заклади;
- 52 - житлові будинки;
- 49 - громадських будівель;
- 32 - заклади охорони здоров’я;
- 13 – дитячих дошкільних закладів.
Енергетичний сертифікат надає інформацію про те:
- скільки енергоресурсів витрачається;
- яких технічний стан будівлі;

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси