Вхід на сайтАдміністрація

Розпочалися співбесіди з особами, рекомендованими для зарахування до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році

Розпочалися співбесіди з особами, рекомендованими для зарахування до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році, які проводяться Комісією з питань Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».
Добір кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» буде відбуватися з 1 по 4 жовтня 2013 року.
Під час співбесіди заслуховуються публічні виступи кандидатів з презентації власного досвіду реалізації проекту чи ідеї проекту у відповідній пріоритетній сфері державного управління.  
До участі у співбесіді запрошено 195 осіб, рекомендованих для зарахування до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році.
Рішення Комісії разом із проектом розпорядження Президента України про затвердження списку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву, буде подано на розгляд Президентові України.

Детальніше...

 

Відбувся навчальний візит делегації учасників Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» до Королівства Бельгія

24-26 вересня 2013 року в рамках проекту Європейського Союзу «Підготовка персоналу для роботи з проблематикою, пов’язаною з питаннями Європейської політики сусідства» відбувся навчальний візит делегації учасників Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» до Королівства Бельгія (м. Брюгге).
Метою навчального візиту було підвищення рівня професійної компетентності особами, зарахованими до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», що є однією зі складових професійного розвитку, передбаченого пунктом 24 Указу Президента України від 5 квітня 2013 року № 246 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації».

Детальніше...

 

Відбувся навчальний візит делегації учасників Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» до Республіки Польща

9-11 липня 2013 року проходив навчальний візит делегації учасників Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» до Республіки Польща (м. Варшава), в рамках проекту Європейського Союзу «Підготовка персоналу для роботи з проблематикою, пов’язаною з питаннями Європейської політики сусідства».

Детальніше...

 

Р І Ш Е Н Н Я Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Богуславського району за І півріччя 2013 року

Р І Ш Е Н Н Я

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету

Богуславського району за  І півріччя 2013 року

 

Фінансове управління інформує

БЮДЖЕТНИЙ ЗАПИТ НА 2013 РІК: загальний (Форма 2013-1)

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси