Вхід на сайтАдміністрація

Заступник голови адміністрації з питань соціальної та гуманітарної політики

Салата Олександр Петрович
Заступник голови адміністрації
salata_fotka

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА


Салата Олександр Петрович - 04 червня 1964 року народження, громадянин України, освіта вища, у 1991 році закінчив Київський педагогічний інститут ім. О.М.Горького за спеціальністю «загально технічні дисципліни та праця». 

З вересня 1979 року по червень 1983 року навчання в Корсунь – Шевченківському педагогічному училищі, Черкаська область, м. Корсунь –Шевченківський.

З серпня 1983 року по листопад 1983 року працював вчителем Рогізнянської восьмирічної школи, Київська область, Володарський район,

с. Рогізно. Після проходження строкової військової служби з листопада 1983 року по грудень1985 року працював вчителем трудового навчання та фізичного виховання Щербашенецької неповної середньої школи, Київська область, Богуславський район, с.Щербашенці по серпень 1991 року.

З серпня 1991 року по серпень 1996 року - вчитель фізики Розкопанецької неповної середньої школи, Київська область, Богуславський район, с.Розкопанці.

З серпня 1996 року по липень 2002 року працював директором Розкопанецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Київська область, Богуславський район, с.Розкопанці.

З серпня 2002 року по липень 2005 року - начальник відділу освіти Богуславської районної державної адміністрації, Київська область, м. Богуслав.

З липня 2005 року по серпень 2005 року отримував виплату допомоги по безробіттю Богуславським районним центром зайнятості, Київська область, м. Богуслав.

З вересня 2005 року по квітень 2006 року працював вчителем фізики Богуславської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів №2, Київська область, м. Богуслав.

З травня 2006 року по липень 2010 року - перший заступник міського голови міста Богуслава, Київська область, м. Богуслав.

Салата Олександр Петрович - заступник голови Богуславської районної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної політики з 19.07.2010 року.

тел.роб.: (04561) 5-16-73


Обов'язки

Питання: взаємодії між органами виконавчої влади та громадськими орга­нізаціями і політичними партіями, реалізації повноважень райдержадміністрації у сфері соціальної та гуманітарної політики, в галузі науки, освіти, охорони здоров'я, фізкультури і спорту, туризму, материнства і дитинства, сім'ї та молоді, тендерної політики, соціального захисту неповнолітніх та профілактики правопорушень серед них, реалізації повноважень райдержадміністрації у сфері міжнаціональних відносин, міграції, релігій, інформаційної політики, забезпечення державної підтримки засобів масової інформації району, охорони пам'яток історії та культури  .

У межах повноважень вносить на розгляд голови райдержадміністрації пропозиції щодо інвестиційних проектів та залучення інвестицій для розвитку інфраструктури району.

Координує та контролює діяльність таких структурних підрозділів

адміністрації:

- управління  соціального захисту населення (у межах повноважень);

- відділу освіти;

-відділу культури;

-сектору спорту;

-служби у справах дітей;

-відділу організаційної роботи, звернень громадян, внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації  (у межах повноважень);

Координує діяльність адміністрації з такими територіальними під­розділами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади:

-районного центру зайнятості;

- центральної районної лікарні.

Взаємодіє та сприяє діяльності:

-  редакції районної „Книги пам'яті";

-  громадським організаціям інвалідів;

-  організаціям та об’єднанням  профспілок;

-  районній організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури;

-  громадським жіночим, ветеранським, молодіжним та дитячим організаціям, фондам, асоціаціям;

-  творчим спілкам і організаціям;

-  благодійним фондам, зареєстрованим у районі;

-  національно-культурним товариствам;

-  редакції районної газети „Вісті Богуславщини";

-  телерадіостудії „Богуслав";

-  інших відповідального спрямування об'єднань громадян  і юридичних осіб.

 

Богуславська районна державна адміністрація 
09700, Київська область, м. Богуслав, вул. Франка,4
тел./ факс (04561) 5-12-61

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для переглядуРайонна державна адміністрація є місцевим органом виконавчої влади, що в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території Богуславського району, а також реалізує повноваження, делеговані їй районною радою. Районна державна адміністрація діє на підставі основного закону – Конституції України та Закону України "Про місцеві державні адміністрації”.


Основними завданнями районної державної адміністрації є:

1) виконання Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня;

2) забезпечення законності та правопорядку; додержання прав і свобод громадян;

3) виконання державних, обласних та районних програм соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони довкілля, а в місцях компактного проживання корінних народів і національних меншин - також програм їх національно-культурного розвитку;

4) підготовка та виконання районного бюджету;

5) звіт про виконання бюджету та відповідних програм;

6) взаємодія з органами місцевого самоврядування;

7) реалізація інших наданих державою, а також делегованих Богуславською районною радою повноважень.


Нормативно-правові акти з питань, що належать до компетенції райдержадміністрації

На виконання Конституції України, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, власних і делегованих повноважень голова районної державної адміністрації видає розпорядження, а керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації – накази.

Розпорядження голови районної державної адміністрації, прийняті в межах його компетенції, є обов'язковими для виконання на території району всіма органами, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами та громадянами.

Розпорядження голови районної державної адміністрації ненормативного характеру набирають чинності з моменту їх прийняття, якщо самими актами не встановлено пізніший термін введення їх у дію.

Ці акти доводяться до їх виконавців, а при потребі – оприлюднюються.

Розпорядження голови районної державної адміністрації нормативно-правового характеру підлягають державній реєстрації в районному управлінні юстиції і набирають чинності з моменту їх реєстрації, якщо самими актами не встановлено пізніший термін введення їх у дію.

Розпорядження, які стосуються прав та обов'язків громадян або мають загальний характер, підлягають оприлюдненню і набирають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо самими актами не встановлено пізніший термін введення їх у дію.

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси