Вхід на сайтДо уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг!

uv12З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу .

Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Детальніше...

 

Кошти отримані малозабезпеченими сім'ями та одинокими матерями в період карантину залишаться в родинах

Зогляду на високу пріоритетність питання забезпечення належної державної підтримки найбільш вразливих верств населення, особливо родин із дітьми, Урядом і надалі вживатимуться заходи щодо соціального захисту малозабезпечених сімей в період карантинних обмежень.

 

З метою посилення соціального захисту громадян на період карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS–CoV–2 та на виконання Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)” Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання державної соціальної допомоги” від 08.04.2020 № 264.

 

Зазначеною постановою  передбачено, що призначення, перерахунок і виплати різних видів державної соціальної допомоги здійснюються без необхідності особистого звернення до органів соціального захисту населення. Проте, у випадках коли особа звертається до органів соціального захисту населення із заявою та необхідними документами проводиться перерахунок розміру виплачених соціальних допомог.

 

2 червня  поточного року Верховною Радою України прийнято Закон України „Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб” на виконання якого Урядом  22 липня 2020 прийнято постанову Кабінету Міністрів України  „Деякі питання виплати державної соціальної допомоги № 632. Постановою передбачено, що з 1 липня поточного року допомога на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям надається на однакових умовах з урахуванням майнового стану сім’ї та факту зайнятості працездатних членів сім’ї.

 

У зв’язку із проведенням перерахунків розмірів допомоги  на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям після подання заявниками підтверджуючих документів було з’ясовано, що  деякі родини не мали право на продовження допомог.

 

З метою врегулювання питання забезпечення сімей державною підтримкою в період карантину, Мінсоцполітики підготовлено проект нормативно-правового акта, яким буде встановлено, що кошти отримані малозабезпеченими сім’ями та одинокими матерям в період карантину  залишаться в родинах.

 

Державна соціальна підтримка одиноких матерів

З метою забезпечення державної соціальної підтримки одиноких матерів, які за нових умов надання допомоги з 1 липня 2020 року, відповідно до Порядку затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 №250 (в редакції постанови Кабміну від 22.07.2020 №632), не змогли оформити допомогу на дітей одиноким матерям, управління соціального захисту населення Богуславської районної державної адміністрації пропонує звенутися до управління за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям одноразово на термін шість місяців, протягом яких заявникам необхідно вирішити питання з працевлаштування (особи, які не працюють, не провадять підприємницьку чи професійну незалежну діяльність, не навчаються, не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні більш ніж три місяці, за нових умов не набувають права на отримання допомоги).

 

При зверненні за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям потрібно надати до управління наступні документи:

заяву, складену за формою, встановленою Мінсоцполітики; декларацію про доходи та майновий стан особи, яка звертається за призначенням усіх видів соціальної допомоги, складену за формою, встановленою Мінсоцполітики;

довідку про доходи у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня в ДПС, ПФУ, фондах соціального страхування тощо та згідно із законодавством не може бути отримана за відповідним запитом органу соціального захисту населення.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до управління соціального захисту, телефон 5-16-64, Савченко Яна Іванівна.

 

Благодійний проєкт «Родина героя: своїх не лишаємо!»

19664723541cf787bcbcdc7154818445ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український Жіночий Фонд» розпочала Проєкт «Родина героя: своїх не лишаємо!» для жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО Київської області .

Мета проекту є пом’якшення наслідків епідемії COVID 19 шляхом всебічної, адресної підтримки найбільш вразливих груп жінок ветеранської спільноти.

У рамках проекту жінки безкоштовно отримуватимуть комплексну адресну підтримку, зокрема:

–                      Гуманітарну;

–                      Емоційну;

–                      Психологічну,  як професійну так і за принципом «рівний – рівному»;

–                      Юридичні та правові консультації, за потреби допомогу в оформленні документів.

Долучатимуться до онлайн заходів:

–                      З розвитку хобі;

–                      Додаткового заробітку в умовах карантину;

–                      Занять для дітей.Контактні дані: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , сайт: http://familyato.org

 

Управління соціального захисту Богуславської районної державної адміністрації інформує

Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020р. № 432 внесено зміни у порядок виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, зокрема:

1) пункт 3 викласти у такій редакції:

“3. Допомога на дітей призначається і виплачується фізичним
особам ? підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, які:

сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи ? підприємця; або

зареєструвалися як фізичні особи ? підприємці у січні ? березні
2020 р.; або

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси