Вхід на сайт17 жовтня 2018 року на засіданні Кабінету міністрів України уряд вніс низку змін до порядку призначення житлових субсидій (постанова від 17.10.18 № 841). Основними з них зокрема є такі:

1. Загальна площа житлового приміщення, на яку призначається субсидія, змінюється на опалювальну.

Право на допомогу від уряду мають ті родини, опалювальна, а не загальна площа житла яких не перевищує 120 кв.метрів для квартири та 200 кв.метрів для індивідуального будинку (крім житлових приміщень дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, багатодітних сімей, сімей, у яких на початок місяця, з якого призначається субсидія, проживає троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування, а також тих житлових приміщень, на які оформлено два і більше окремі  особові  рахунки, за умови, що особовий рахунок було розділено до 1 травня 2018 року і опалювальна площа частини житлового приміщення кожного домогосподарства, на яку призначається субсидія, не перевищує 120 кв .

метрів для квартири, 200 кв.метрів для індивідуального будинку).

2. Якщо ЄСВ не сплачується з вини роботодавця.

Субсидію на загальних умовах можуть отримати ті громадяни, в яких є заборгованість зі сплати єдиного  внеску на загальнобов’язкове державне соціальне страхування з вини роботодавця.

3. Особи, які мають заборгованість по сплаті аліментів не матимуть субсидії.

Житлова субсидія не призначається навіть за рішенням комісії, коли у складі домогосподарства або у складі  сім’ї члена домогосподарства є особи, які, за даними Єдиного реєстру боржників, мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад три місяці ( крім осіб, які є алко – або наркозалежними, що підтверджується довідкою від лікаря ).

4. Надано право отримувати субсидію у випадку перебування осіб за кордоном легально.

Субсидія за рішенням комісії може бути призначена, якщо працездатні особи в період, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, документально підтвердять шляхом надання легалізованих в Україні документів набуття страхового стажу в інших країнах, з якими укладено договори про соціальне забезпечення, перелік яких розміщується на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.

Детальніше...

 

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Інформаційна довідка про умови проживання та харчування в ДП "Клінічний санаторій ім. Горького" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця".
 

Адресна грошова допомога

Відповідно до Комплексної Програми  соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих)  учасників антитерористичної операції, а також родин Героїв Небесної Сотні  та учасників Революції Гідності на 2018 – 2020 роки розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 22.06.2018 року №370 затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету для надання адресної матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родинам Героїв Небесної Сотні та учасникам Революції Гідності, яким  передбачено спрямування коштів обласного бюджету на виплату матеріальної допомоги особам, зареєстрованим в Київській області, які відносяться до наступних категорій:

- сім’ї військовослужбовців, учасників антитерористичної операції (далі – учасники АТО), які знаходяться в складних життєвих обставинах;

- учасники АТО, які належать до осіб з інвалідністю внаслідок війни, відповідно до статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- учасники АТО, які належать до учасників бойових дій, відповідно до статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- сім’ї  військовослужбовців, які загинули в зоні антитерористичної операції;

- члени сімей  Героїв Небесної Сотні;

Детальніше...

 

Оздоровлення постраждалих від Чорнобильської катастрофи І категорії та дітей, інвалідність яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС.

Відповідно до «Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854, громадяни віднесені до категорії 1, діти з інвалідністю  в супроводі одного з батьків мають право стати на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням або для отримання грошової компенсації у 2019 році. Для цього необхідно  до 15 жовтня 2018 року подати до управління соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації наступні  документи:
заяву про забезпечення санаторно-курортним лікуванням ;
довідку для одержання путівки за формою 070/о;
копію посвідчення громадянина, постраждалого від Чорнобильської кататстрофи (із вкладкою)
копію паспорта.
для одного з батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює до вищезазначених документів потрібно додати свідоцтво про народження дитини, довідку про склад сім’ї.
Нагадуємо, що громадянам, які перебували на черзі та не оздоровились у 2018 році  для збереження черговості на наступний рік необхідно поновити довідку форми 070/о.
За більш детальною інформацією можна звернутися до  управління  соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації або за телефоном 5-12-66.
Відповідно до «Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854, громадяни віднесені до категорії 1, діти з інвалідністю  в супроводі одного з батьків мають право стати на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням або для отримання грошової компенсації у 2019 році.
Для цього необхідно  до 15 жовтня 2018 року подати до управління соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації наступні  документи:
- заяву про забезпечення санаторно-курортним лікуванням ;
- довідку для одержання путівки за формою 070/о;
- копію посвідчення громадянина, постраждалого від Чорнобильської кататстрофи (із вкладкою)
- копію паспорта.
- для одного з батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює до вищезазначених документів потрібно додати свідоцтво про народження дитини, довідку про склад сім’ї.
Нагадуємо, що громадянам, які перебували на черзі та не оздоровились у 2018 році  для збереження черговості на наступний рік необхідно поновити довідку форми 070/о.
За більш детальною інформацією можна звернутися до  управління  соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації або за телефоном 5-12-66.
 

Графік засідань комісій на червень 2018 року, підготовку та організацію яких, проводить управління соціального захисту населення Богуславської районної державної адміністрації

Дата

День

Час

Назва комісії

Місце проведення

07.06.2018

Четвер

8.30

Комісія з питань призначення та надання житлових субсидій, соціальних допомог, пільг за фактичним місцем проживання

Райдержадміністрація,

Кабінет заступника голови адміністрації

11.06.2018

Понеділок

09.00

Комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеними особам

Райдержадміністрація,

Кабінет заступника голови адміністрації

19.06.2018

Вівторок

09.00

Комісія з питань призначення та надання житлових субсидій, соціальних допомог, пільг за фактичним місцем проживання

Райдержадміністрація,

Кабінет заступника голови адміністрації

26.06.2018

Вівторок

8.30

Комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеними особам

Райдержадміністрація,

Кабінет заступника голови адміністрації

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси