Вхід на сайтНадання статусу «Інвалід війни»

Статус «Інвалід війни», надається, згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Посвідчення “Інваліда війни” видається інвалідам війни на підставі таких документів:

Детальніше...

 

Надання статусу «Ветеран праці»

Статус «Ветеран праці» надається, згідно ЗУ «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні». Ветеранами праці визнаються громадяни, які працювали на підприємствах, в установах, організаціях, об’єднаннях громадян, фізичних осіб та  мають стаж роботи 40 років- для чоловіків і 35 років – для жінок і вийшли на пенсію.

Ветеранами праці визнаються також:

Детальніше...

 

Надання статусу учасника війни

Управлінням надається статус учасника війни, згідно рішення комісії, яка  створена при управлінні для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни. Комісія організовує прийняття заяв, документів та інших доказів громадян та приймають рішення щодо надання або відмови у наданні статусу учасника війни.

Детальніше...

 

Соціальне обслуговування включає:

1. Здійснення соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, сімей загиблих військовослужбовців, одиноких непрацездатних громадян.

2. Оформлення документів на видача окремим категоріям громадян:

- посвідчень “Ветеран праці”, “Учасник війни”, “Сім”я загиблого ветерана війни”, “Інваліда війни”, «Реабілітованого», «жертви нацистських переслідувань», «пенсійні посвідчення  інвалідам з дитинства та особам, що не мають права на пенсію» ;

- талонів на проїзд відповідній категорії;

Детальніше...

 

Відділ з питань праці та трудових відносин

Здійснює перевірки додержання законодавства про працю на підприємствах, установах і організаціях, незалежно від форм власності.

Розглядає звернення громадян, листи підприємств , установ, організацій з питань про працю та вживання заходів передбачених законами та іншими нормативно – правовими актами про працю.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси