Вхід на сайтІнформація щодо санаторно-курортних закладів, які забезпечують осіб з інвалідністю, чорнобильців та учасників антитерористичної операції послугами з санаторно-курортного лікування

Інформація щодо санаторно-курортних закладів, які забезпечують осіб з інвалідністю, чорнобильців та
учасників антитерористичної операції послугами з санаторно-курортного лікування
 

Пенсійна реформа. Що змінилося для українців?

11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій від 03.10.2017 р. № 2148-IV. З першого жовтня 2017 року, за матеріалами пенсійних справ, органами Пенсійного фонду  перераховано та осучаснено пенсії, з урахуванням середньої заробітної плати за 2014, 2015, 2016 роки  -
3764, 40 грн., автоматизованим способом.
Розмір підвищення до пенсії,в кожному конкретному випадку, вийшов  індивідуальний. Це залежить від багатьох складових – страхового стажу, розміру заробітної плати з якої призначено пенсію, наявності підвищень та надбавок до пенсії.
Законом  № 2148-IV передбачено :
змінення величини оцінки одного року страхового стажу з 1,35 на 1;
скасування особливого порядку виплати пенсій пенсіонерам, які працюють;
визначення розмірів мінімальної пенсії за віком, доплат, надбавок передбачених законодавством,    виходячи з розміру прожиткового мінімуму для не працюючих громадян 1452 грн.;
нові умови виходу на пенсію, залежно від набутого страхового стажу, починаючи з 1 січня 2018
року.
Починаючи з1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років матимуть особи при наявності страхового стажу:
з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року –  25 років
з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року -  26 років
з 1 січня 2020 року по 31 грудня 2020 року –  27 років
з 1 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року -  28 років
з 1 січня 2022 року по 31 грудня 2022 року –  29 років
з 1 січня 2023 року по 31 грудня 2023 року -  30 років
з 1 січня 2024 року по 31 грудня 2024 року –  31 років
з 1 січня 2025 року по 31 грудня 2025 року -  32 років
з 1 січня 2026 року по 31 грудня 2026 року –  33 років
з 1 січня 2027 року по 31 грудня 2027 року -   34 років
з 1 січня 2028 року по 31 грудня 2028 року –  35 років
11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій від 03.10.2017 р. № 2148-IV. З першого жовтня 2017 року, за матеріалами пенсійних справ, органами Пенсійного фонду  перераховано та осучаснено пенсії, з урахуванням середньої заробітної плати за 2014, 2015, 2016 роки  -
3764, 40 грн., автоматизованим способом.
Розмір підвищення до пенсії,в кожному конкретному випадку, вийшов  індивідуальний. Це залежить від багатьох складових – страхового стажу, розміру заробітної плати з якої призначено пенсію, наявності підвищень та надбавок до пенсії.
Законом  № 2148-IV передбачено :

Детальніше...

 

Розрахунки розміру державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям інвалідам на 2017 рік

Розрахунки розміру державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям інвалідам на 2017 рік

Детальніше...

 

Про затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області твердим паливом та скрапленим газом, згідно з якими у 2017 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання

Розпорядженням Київської  облдержадміністрації від 15 травня 2017  року  № 251 “Про затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області твердим паливом та скрапленим газом, згідно з якими у 2017 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання”, затверджено натуральні норми забезпечення населення  у 2017 році твердим паливом та скрапленим газом.

Вартість 1 тонни вугілля з урахуванням граничних показників вартості твердого палива   становить  2162 грн.00 коп.

Вартість 1 балона скрапленого газу з урахуванням граничних показників становить 216 грн. 20 коп.

Детальніше...

 

Інформаційні картки

Інформаційна картка адміністративної послуги Надання пільг населенню на оплату за енергоносії та житлово-комунальні послуги.

Інформаційна картка адміністративної послуги Надання довідки про перебування на обліку та зняття з обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, в разі зміни місця проживання.

Інформаційна картка адміністративної послуги Реєстрація та внесення відомостей та змін до Єдиного державного автоматизованого реєстру отримувачів пільг (ЄДАРП).

Інформаційна картка адміністративної послуги Надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу

Інформаційна картка адміністративної послуги Надання допомоги на поховання осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, і учасників бойових дій

Інформаційна картка адміністративної послуги Виплата грошової компенсації для придбання житла сім’ям загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитеростичній операції а також інвалідам І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

Інформаційна картка адміністративної послуги Взяття на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача ветеранам війни листів-талонів на право пільгового придбання квитків зі знижками, передбаченими законодавством

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача інвалідам направлень на проходження курсу професійної реабілітації в професійно-реабілітаційних центрах України, в спеціалізованих закладах освіти системи соціального захисту

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача пенсійного посвідчення інваліда.

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача посвідчень «Ветеран праці».

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача посвідчень «Інвалід війни».

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача посвідчень «Сім’я померлого (загинувшого) ветерана війни».

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача посвідчень «Учасник війни».

Інформаційна картка адміністративної послуги Видача посвідчень особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Інформаційна картка адміністративної послуги Виплата грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування інвалідам війни.

Інформаційна картка адміністративної послуги Виплата грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування деяким категоріям інвалідів.

Інформаційна картка адміністративної послуги Виплата грошової компенсації на потерпілих дітей, які не харчуються в їдальнях навчальних закладів.

Інформаційна картка адміністративної послуги Виплата грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні (взамін оздоровлення в санаторії).

Інформаційна картка адміністративної послуги Виплата компенсації на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів, на транспортне обслуговування інвалідам.

Інформаційна картка адміністративної послуги Виплата підвищених стипендій і додаткових відпусток громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Інформаційна картка адміністративної послуги Забезпечення засобами пересування та реабілітації.

Інформаційна картка адміністративної послуги Забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування та оздоровлення.

Інформаційна картка адміністративної послуги Надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам, дітям-інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам.

Інформаційна картка адміністративної послуги Направлення учасників антитерористичної операції на психологічну реабілітацію.

Інформаційна картка адміністративної послуги Оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Інформаційна картка адміністративної послуги Оформлення документів для отримання путівки в будинки-інтернати різних типів.

Інформаційна картка адміністративної послуги Оформлення документів на безоплатне забезпечення інвалідів автомобілями.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної допомоги на дітей одиноким матерям.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної допомоги при народженні дитини.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної допомоги при усиновленні дитини.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання послуг.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата одноразової компенсації за шкоду заподіяну здоров’ю, особам, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та сім’ям за втрату годувальника і смерть яких пов’язана з ЧК.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата субсидії на житлово-комунальні послуги та придбання скрапленого газу та твердого палива.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.

Інформаційна картка адміністративної послуги Призначення та виплата щорічної допомоги на оздоровлення особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи із числа інвалідів, учасників ліквідації, евакуйованих із зони відчуження у 1986 році, дітей-інвалідів та дітей, які втратили внаслідок ЧК  одного з батьків.

Інформаційна картка адміністративної послуги Щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Інформаційна картка адміністративної послуги Щомісячна грошова компенсація  вартості продуктів харчування громадянам, які внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії.

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси