Вхід на сайтПро проведення виїзного прийому до с. Шупики

Представниками управління соціального захисту населення Богуславської райдержадміністрації спільно з представниками управління Пенсійного фонду України у Богуславському районі Київської області 20 вересня 2016 року  проведено виїзний прийом громадян до с. Шупики, на якому були присутні 22  громадян.

Основні питання, які порушували громадяни:

-     вік виходу на пенсію;

Детальніше...

 

Прийом громадян

05.09.2016 року був проведений  виїздний прийом громадян в с.Дибинці Богуславського району, на якому були присутні 12 жителів села (фото додається).

У виїздному прийомі громадян брали участь представники сільської ради, спеціалісти управління Пенсійного фонду у Богуславському районі та головний спеціаліст відділу прийняття рішень управління соціального захисту населення Стрілецький Сергій Вікторович.

Детальніше...

 

З В І Т про роботу спостережної комісії Богуславської райдержадміністрації за ІІ квартали 2016 року

При Богуславській  райдержадміністрації працює спостережна комісія, яка  утворена розпорядженням голови Богуславської районної державної адміністрації . В 2014 році  відповідно розпорядження від 03.02.2014 року№35 та розпорядженням голови Богуславської районної державної адміністрації від19 липня 2016 р.№ 364  склад комісії  оновлено.

У своїй діяльності спостережна комісія  керується Конституцією України, Кримінально-виконавчим кодексом України, Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», Положенням «Про спостережні комісії», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 року №429 , іншими нормативно-правовими актами.

Спільно з Богуславським відділенням поліції Миронівського ВП ГУНП в Київській області , центром у справах сім»ї дітей та молоді, сільськими радами проводиться  виховна робота з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання та здійснюється громадський контроль за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання.

Богуславським РЦСССДМ на кожного у.д.з  заведена картка отримувача послуг також проводяться бесіди соціально – адаптативного характеру.

За даний період  з місць позбавлення волі прибуло 4 умовно-достроково звільнених осіб.

Робота спостережної комісії проводилась відповідно до річного плану роботи. Організаційною формою роботи комісії були засідання, які проводились при потребі, але не рідше 1 разу на місяць. Всього проведено 6 засідань спостережної комісії та складено 6 протоколів. Рішення спостережної комісії оформлялись постановами. За даний період було винесено 6 постанов, які направлялись  до виконання органам виконавчої влади, місцевого самоврядування, Богуславським відділенням поліції Миронівського ВП ГУНП в Київській області, районному центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, сільським радам Богуславського району.

Відповідно поданої інформації органів і установ виконання покарань, Богуславським відділенням поліції Миронівського ВП ГУНП в Київській області, на обліку  спостережної комісії станом на 20.07.2016 перебуває  13 умовно-достроково звільнених осіб, 7 осіб – жителі м. Богуслава, 6 осіб – жителі сіл Побережка, Хохітва,  Мисайлівка,  Митаївка, Біївці, Саварка. З  них. Всі умовно-достроково звільнені особи  мають постійне місце проживання та характеризуються позетивно.

Випадків порушень прав людини щодо засуджених осіб, комісією не зафіксовано.

 

 

 

Інформація про благодійну програму «Поліпшення житлових умов»

Департамент соціального захисту населення Київської облдержадміністрації надає інформацію щодо  відкриття  благодійної програму «Поліпшення житлових умов» у Київській області.

Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я» відповідно до законодавства України, своєї статутної мети, в інтересах громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відкрила благодійну програму «Поліпшення житлових умов».

Програма орієнтована на поліпшення житлових умов громадян цієї категорії, які потребують соціального захисту, яким житло повинно надаватися державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату.

Детальніше...

 

Інформуємо

Розпорядженням голови Київської обласної держадміністрації від 12 квітня 2016  року  № 122 “Про затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області твердим паливом та скрапленим газом, згідно з якими у 2016 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання”, затверджено натуральні норми забезпечення населення Київської області у 2016 році твердим паливом та скрапленим газом.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси