Вхід на сайтПорядок надання інвалідам та дітям - інвалідам реабілітаційних послуг

Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів с. Лютіж Вишгородського району Київської області здійснює професійну реабілітацію за робітничими професіями:

- оператор комп’ютерного набору;

Детальніше...

 

Компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

Грошові компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на  транспортне обслуговування виплачуються інвалідам, законним представникам недієздатних  інвалідів, дітей – інвалідів, які відповідно до законодавства мають право на забезпечення автомобілями.

Детальніше...

 

Порядок забезпечення інвалідів автомобілями

З 09.08.2006 року забезпечення інвалідів автомобілями здійснюється згідно вимог «Порядку забезпечення інвалідів автомобілями», затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 19.07.2006 №999.

Підставою для забезпечення інвалідів автомобілями є висновок обласної медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) про наявність у інвалідів медичних показань для його одержання, а також посвідчення на право керування автомобілем.

Детальніше...

 

Про порядок забезпечення санаторно – курортними путівками ветеранів війни, інвалідів та інвалідів з дитинства

Ветерани війни( інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни), інваліди всіх категорій та особи, на яких поширюється  чинність Закону країни «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту (члени сімей загиблих або померлих ветеранів війни) та «Про жертви нацистських переслідувань» забезпечуються  безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів  за рахунок коштів державного бюджету.

Детальніше...

 

Порядок забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації

Відповідно до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року № 321, безоплатно забезпечуються технічними та іншими засобами реабілітації (протезно-ортопедичні вироби, ортопедичне взуття і спеціальний одяг, засоби пересування, спеціальні засоби для самообслуговування, догляду, орієнтування, спілкування та обміну інформацією) слідуючі категорії громадян:

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси