Вхід на сайтЗ В І Т про роботу спостережної комісії Богуславської райдержадміністрації за І півріччя 2015 року

При Богуславській  райдержадміністрації працює спостережна комісія, яка  утворена розпорядженням голови Богуславської районної державної адміністрації від 25.09.2009 року №479 (із змінами від 10.07.2012 року №358). В 2015 році  відповідно розпорядження від 03.02.2014 року№35 склад комісії змінено та згідно листа департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації розпорядження голови Богуславської райдержадміністрації від 18.02.2014 року №51 введено до складу спостережної комісії начальника Богуславського районного управління юстиції.

Детальніше...

 

На допомогу захисникам Батьківщини

 

Процедура лікування за державною програмою 2501460 «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Згідно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 134, бюджетні кошти спрямовуються на надання медичної допомоги громадянам, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, а також лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у закладах охорони здоров’я державної та комунальної форми власності.

Для отримання даної допомоги, особа повинна звернутись до стаціонарів спеціалізованих закладів охорони здоров'я, які визначені розпорядженням Голови Київської облдержадміністрації, перелік та планові обсяги фінансування яких наведено в таблиці.

Детальніше...

 

Орієнтований розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Для розрахунку розміру субсидії натиснути ТУТ

Детальніше...

 

Шановний споживачу!

Звертаємося до Вас з метою інформування про те, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання - для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси