Вхід на сайтВідділ містобудування, архітектури та будівництва

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

mistob_rada_16_05_2018_mal16 травня 2018 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради та представники установ та організацій району.

На засіданні були розглянуті питання:

  1. Розгляд «Детального плану території в північно-західній частині, міста  Богуслав Київської області, орієнтовною площею 160,0 га».
  2. Розгляд «Детального плану території формування території для будівництва та обслуговування споруди електрозв'язку в с.Семигори Богуславського р-ну Київської області».

Детальним планом території в північно-західній частині м. Богуслав,  передбачено розміщення фотогальванічної станції потужністю 50МВт та садибної житлової забудови площею 20,4 га. Для обслуговування житлової забудови проектом передбачено магазин та дитячу дошкільну установу, об’єднану з початковою школою на 280 місць.

За результатами розгляду було запропоновано  при розробленні проектної документації замовникам звернутись до ГУ ДСНС України у Київській області для отримання вихідних даних щодо використання існуючих пожежних гідрантів або влаштування нових та розроблення компенсуючих протипожежних заходів для зменшення протипожежної смуги від змішаного хвойного лісу до станції СЕС до 20 м.

Детальніше...

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділ містобудування, архітектури та будівництва

mistob_rada_13_04_2018_113 квітня 2018 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділ містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради та представники установ та організацій району.

На засіданні було розглянуто 1 питання повістки денної:

Проектні матеріали«Детального плану території в межах вулиці Окружної та розпайованих земель Хохітвянської сільської ради для визначення просторової композиції та обмежень земельної ділянки ділянку за адресою: Київська обл., м. Богуслав, вул. Окружна, 21-К».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проекту, а саме, передбачити використання існуючих пожежних гідрантів або влаштування нових відповідно до технічних умов Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області, при проектуванні врахувати та розробити схему ІТЗ ЦО та врахувати рекомендації департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної адміністрації від 11.04.2018 №06.2-08/1898.

Детальніше...

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської районної державної адміністрації

mistob_rada_29_12_201729 грудня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На засіданні було розглянуто проектні матеріали Детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з «ведення для особистого селянського господарства» на «будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вулиці Садова в селі Чайки Богуславського району Київської області».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проектів, а саме: передбачити використання існуючих пожежних гідрантів або влаштування нових відповідно до технічних умов Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області.

Детальніше...

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

mistobud_rada_08_11_201708 листопада 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради та представники установ та організацій району.

На засіданні було розглянуто 2 питання повістки денної:

  1. Проектні матеріали «Детального плану території орієнтовною площею 2,0 га в межах  вулиць Корольова та провулок Корольова для проектування об'єкта будівництва: «Будівництво нежитлової будівлі з вбудованими житловими приміщеннями за адресою: вулиця Корольова,6 в м. Богуслав  Київської області».
  2. Проектні матеріали «Детального плану території орієнтовною площею 3,0 га в межах  вулиць Святогірська, Шевченка, Корсунська для проектування об'єкта будівництва: «Реконструкція частини нежитлової будівлі з влаштуванням мансардного поверху за рахунок існуючого горищного простору зі зміною конфігурацій даху за адресою: вулиця Святогірська,6 в м. Богуслав  Київської області».

Детальніше...

 

Реєстр містобудівних умов та обмежень

Дата та номер наказу про затвердження містобудівних умов та обмежень
Замовник об’єкта будівництва
Назва об’єкта будівництва
Адреса об’єкта будівництва
Інформація про внесення змін до містобудівних умов та обмежень
Підстава  для скасування або зупинення дії містобудівних умов та обмежень
Електронна скан-копія примірника містобудівних умов та обмежень

30.03.2018

№ 6

Зозуля В.І.

Зозуля І.Б.

Будівництво індивідуального гаража

вул. Друга Гаражна, 51,

м. Богуслав Київської області

- -

Містобудівні умови та обмеження

стор. 1

стор. 2

23.03.2018

№ 5

Харченко В.М. Реконструкція нежитлової будівлі під магазин змішаної торгівлі вул. Ярослава Мудрого, 5-ш в м. Богуслав Київської області - -

Містобудівні умови та обмеження

стор.1

стор. 2

23.03.2018

№ 4

Харченко В.М. Реконструкція нежитлової будівлі під магазин змішаної торгівлі вул. Ярослава Мудрого, 5-р в м. Богуслав Київської області - -

Містобудівні умови та обмеження

стор. 1

стор. 2

03.03.2018

№ 3

Староста В.В. Будівництво індивідуального гаража вул. Третя Гаражна, 40 в м. Богуслав Київської області - -

Містобудівні умови та обмеження

стор. 1,

стор. 2

03.03.2018

№ 2

Староста О.В. Будівництво індивідуального гаража вул. Третя Гаражна, 21 в м. Богуслав Київської області - -

Містобудівні умови та обмеження

стор. 1,

стор. 2

05.02.2018

№ 1

ТОВ "ФІРМА "БОГДАНА" Реконструкція нежитлової будівлі з влаштуванням мансардного поверху під готель вул. Святогірська, 6 м. Богуслав, Київська область - -

Містобудівні умови та обмеження

стор. 1,

стор. 2

30.10.2017

№ 6

Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації Реконструкція полігону ТПВ в м. Богуслав

вул. Шевченка, 103-с, м. Богуслав

Київська область

Додаток до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки від 17.10.2017 № 9

Внесення змін

- Додаток до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

20.10.2017

№ 5

Сергеєв Сергій Олександрович Будівництво індивідуального гаража

вул. Гагаріна, 9А

м. Богуслав

Київської області

- - Містобудівніумови та обмеження

06.10.2017

№ 4

Приватне акціонерне товариство "Київобленерго" Нове будівництво ПЛ 35 кВ "Темп-Юхни" та ВРУ 35 кВ для приєднання фотогальванічногої електростанції "Богуслав-1" ТОВ "Сангріненерджі" вул. Богуславка на території Богуславської міської ради в межах міста Богуслав Київської області - - Містобудівні умови та обмеження

27.09.2017

№ 3

Коваленко А.М. Будівництво індивідуального гаража

вул. 40 років Перемоги, 69-А

м. Богуслав

Київської області

- - Містобудівні умови та обмеження

25.09.2017

№ 2

Приліпко О.Г. Будівництво індивідуального гаража

вул. Третя Гаражна, 4 в,

м. Богуслав

Київської області

- - Містобудівні умови та обмеження

25.09.2017

№ 1

Черненко С.М. Будівництво індивідуального гаража вул. Друга Гаражна, 9-н в м. Богуслав Київської області - - Містобудівні умови та обмеження
 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси