Вхід на сайтВідділ містобудування, архітектури та будівництва

Про проведення громадських слухань з обговорення капітального ремонту автомобільної дороги Н-01 Київ-Знам’янка на ділянці км 110+585 – км 123+750 в межах Богуславського району.

grom_slyhannya_doroga_13_05_2019_mal13 травня 2019 року об 11.00 годині в малому залі засідань Богуславської райдержадміністрації відбулися громадські слухання з  обговорення проекту капітального ремонту автомобільної дороги Н-01 Київ-Знам’янка на ділянці км 110+585 – км 123+750 в межах Богуславського району за участі розробника проектно-кошторисної документації, директора ТОВ «Проектдормісттехнологія» м.Київ Реутова О.О., заступника голови Богуславської райдержадміністрації Салати О.П., відділів та управлінь райдержадміністрації, Михайлівського та Вільховецького сільських голів, інших зацікавлених організацій, установ та представників громадськості.

Для забезпечення проїзду та покращення транспортно-експлуатаційних показників автомобільної дороги Н-01 Київ-Знам’янка виготовлено проектно-кошторисну документацію для виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги державного значення на ділянці км 110+585 – км 123+750 в межах Богуславського району відповідно до Розпорядження КМУ від 17.01.2018 №78-р «Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення».

Розробник проектно-кошторисної документації, директор ТОВ «Проектдормісттехнологія» м.Київ Реутов О.О. ознайомив присутніх щодо існуючого стану та необхідності виконання ремонтних робіт дороги Н-01 Київ-Знам’янка на ділянці км 110+585 – км 123+750, так як дорога не відповідає сучасним нормативним вимогам. У зв’язку з цим постала необхідність термінового поліпшення транспортно-експлуатаційних показників дороги та споруд на ній з доведенням їхніх геометричних параметрів, міцності, рівності та інших характеристик до вимог нормативних показників для даної категорії дороги за рахунок проведення капітального ремонту. Реутов О.О. ознайомив присутніх з варіантом конструкції дорожнього одягу та тротуарів, проінформував про розроблені проектні рішення по ремонту існуючих та будівництву нових штучних споруд, острівців безпеки на наземних переходах, ремонту та будівництва 2-х зупинок громадського транспорту в с.Іванівка, мостового переходу через струмок, відведенню поверхневих вод з території дороги.

Детальніше...

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

10_05_2019_arh_mistob_rada_110 травня 2019 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради та представники установ та організацій району.

На засіданні було розглянуто  питання повістки денної:

Детальний план території орієнтовною площею 5,0 га, розташованої в межах вулиць Окружної та Будівельної в  м. Богуслав Київської області».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проекту, а саме, передбачити використання існуючих пожежних гідрантів або влаштування нових відповідно до технічних умов Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області.

Детальніше...

 

Оголошення про проведення громадських слухань з обговорення капітального ремонту автомобільної дороги Н-01 Київ-Знам’янка на ділянці км 110+585 – км 123+750 в межах Богуславського району.

gromad_slyhannyaДля забезпечення проїзду та покращення транспортно-експлуатаційних показників автомобільної дороги Н-01 Київ-Знам’янка службі автомобільних доріг у Київській області доручено виготовлення проектно-кошторисної документації для виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги державного значення на ділянці км 110+585 – км 123+750 в межах Богуславського району.

Автомобільна дорога Н-01 Київ-Знам’янка на ділянці км 110+585 – км 123+750 проходить по території Михайлівської, Вільховецької та Іванівської сільських рад та населеного пункту с.Іванівка.

Для врахування в проектно-кошторисній документації інтересів органів місцевого самоврядування та громадськості відповідно до п.1.6, 1.10, 2.2 ДБН А.2.2-1-2003 «Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє   середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд»,   13.05.2019 об 11-00 в актовому залі Богуславської райдержадміністрації відбудуться громадські слухання з  обговорення капітального ремонту автомобільної дороги Н-01 Київ-Знам’янка на ділянці км 110+585 – км 123+750 в межах Богуславського району за участі представників Служби автомобільних доріг у Київській області, відділів та управлінь райдержадміністрації, представників Михайлівської, Вільховецької та Іванівської сільських рад, інших зацікавлених організацій, установ та представників громадськості.

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

mistob_rada_25_01_2019_3_mal25 січня 2019 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділ містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому взяли участь члени містобудівної ради та представники установ та організацій району.

На засіданні було розглянуто 2 питання повістки денної:

  1. «Детальний план території в межах частини вулиці Озерної та р.Рось, орієнтовною площею 4,0 га для проектування об’єкта «Будівництво Собору Успіня Пресвятої Богородиці при Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Київської Єпархії УПЦ КП за адресою: вул.Озерна,35 в  м. Богуслав Київської області».
  2. «Детальний план території в межах частини вулиці Грушевського та дериваційного каналу Богуславської ГЕС орієнтовною площею 2,0 га проектування об’єкта «Будівництво та реконструкція виробничих приміщень ТОВ «Богуславський завод продтоварів» за адресою: Київська обл., м. Богуслав, вул. Грушевського, 27».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проектів, а саме, передбачити використання існуючих пожежних гідрантів або влаштування нових відповідно до технічних умов Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області.

Детальніше...

 

Генеральний план м. Богуслав, детальні плани територій

№ з/п

Генеральний план

Детальний план територій

Генеральний план м. Богуслав

Детальний план території в північній частині м. Богуслава, для проектування об'єкта нового будівниутва комплексу будівель та споруд "Фотогальванічна електростанція "Богуслав 1" на території Богуславської міської ради, Богуславського району Київської області орієнтовною площею близько 24,0 га в м. Богуславі Київської області".

- викопіювання з генерального плану м. Богуслав,

- проектний план,

- фотофіксація.

"Детальний план території орієнтовною площею 50 га, що розташована в межах вул. Польової, Миколаївської, І. Франка, Окружної в м. Богуславі".

- проектний план,

- схема розташування.

"Детальний план території в північно-західній частині м. Богуслава Київської області, орієнтовною площею 160,0га".

- проектний план,

- схема розташування.

Детальний план території в межах вулиці Окружної та розпайований земель Хохітвянської сільської ради для визначення просторової композиції та обмежень на земельну ділянку за адресою: Київська область, м. Богуслав, вул. Окружна, 21-К" орієнтовоною площею 0,5000га.

- проектний план,

- схема розташування.

Детальний план території орієнтовною площею 2 га в межах вулиці Корольова та пров. Корольова для проектування об'єкта будівництва: "Будівництво нежитлової будівлі з вбудованими житловими кімнатами за адресою: 09701 Київська область, Богуславський район, м. Богуслав, вул. Корольова, 15".

- проектний план,

- схема розташування,

- фотофіксація.

Детальний план території "Багатоквартирні житлові будинки на земельній ділянці загальною площею 0,4049га за адресою: 09701 Київська область, Богуславський район, м. Богуслав, вул. Соборна, 13 і на земельній ділянці загальною площею 0,4675га за адресою вул. Соборна, 13-а в м. Богуславі Київської області".

- проектний план,

- схема розташування.

Детальний план території в межах частини вулиці Соборна для проектування об'єкта будівництва "Реконструкція нежитлової будівлі під магазин змішаної торгівлі за адресою: вул. Соборна, 9-Б в м. Богуславі Київської області.

- проектний план.

Детальний план території орієнтовною площею 2 га в межах вулиць Мудрого Ярослава, Шевченка Т.Г. та Орлика Пилипа" для проектування об'єкта будівництва: "Реконструкція нежитлової будівлі за адресою: 09701 Київська область, м. Богуслав, вул. Мудрого Ярослава, 3".

- проектний план,

- схема розташування,

- фотофіксація.

Детальний план території орієнтовною площею 3 га в межах вулиць Святогірської, Шевченка Т.Г. та вул. Корсунська для проектування об'єкта будівництва: "Реконструція частини нежитлової будівлі з влаштуванням мансардного поверху за рахунок існуючого горищного простору зі зміною конфігурації даху за адресою: 09701 Київська область, Богуславський район, м. Богуслав, вул. Святогірська, 6".

- проектний план,

- схема розташування,

- фотофіксація.

Детальний план території орієнтовою площею 2 га в межах вулиць Мудрого Ярослава, Орлика Пилипа, Шевченка з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови території, для проектування об'єкта будівництва: "Реконструкція нежитлових будівель для торгівлі за адресою: 09701 Київська область, місто Богуслав, вул. Мудрого Ярослава, 5-Р та вул. Мудрого Ярослава, 5-Ш".

- проектний план,

- схема розташування,

- фотофіксація.

Детальний план території в межах частини вулиці Миколаївської для проектування об'єкта будівництва "Пункт медичного обслуговування та консультації" за адресою: вул. Миколаївська, 56-З в м. Богуславі на земельній ділянці площею території в межах проекту 0,0050га.

- проектний план.

Детальний план території кварталу обмеженого вулицею Центральна та провулком Шкільний, площею 2,268га "Будівництво модульної котельні, допоміжної будівлі та інженерних споруд" за адресою: вул. Центральна, буд 192А, с. Іванівка, Богуславський район, Київська область.

- проектний план,

- схема розташування.

Детальний план території земельної ділянки загальною площею 0,10га, розташованої в межах населеного пункту с. Медвин Богуславського району Київської області в межах вулиці Київська для будівництва об'єктів автомобільного транспорту і дорожнього господарства на території с. Медвин по вул. Київська.

- проектний план.

Детальний план території для будівництва групи дачних будинківза межами населеного пункту с. Москаленки Богуславського району Київської області.

- проектний план,

- схема розташування,

- концепція розвитку.

Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки з "ведення особистого селянського господарства" на "будівництво та обслуговування ідивідуального житлового будинку та господарських будівель і споруд" по вулиці Гайдамацька в с. Розкопаці Богуславського району Київської області загальною площею 0,1222га.

- проектний план,

- схема розташування,

- фотофіксація.

Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки з "ведення особистого селянського господарства" на "будівництво та обслуговування ідивідуального житлового будинку та господарських будівель і споруд" по вулиці Росьова в с. Розкопаці Богуславського району Київської області загальною площею 0,1222га.

- проектний план 1.

- проектний план 2.

- фотофіксація (1).

- фотофіксація (2).

Детальний план території розміщення земельної ділянки для будівництва та обслуговування споруди електрозв'язку - вежі ТОВ "УКРТАУЕР" в Вільховецькій сільській раді с. Семигори Богуславського району Київської області.

- проектний план,

- схема розташування.

Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки з "ведення особистого селянського господарства" на "будівництво та обслуговування ідивідуального житлового будинку та господарських будівель і споруд" по вулиці Садова в с. Чайки  Богуславського району Київської області розроблений ТОВ "Проектно-монтажна компанія-17" загальною площею 0,0905га.

- проектний план,

- схема розташування,

- фотофіксація.

Детальний план території в північній частині міста Богуслава, в межах частини вулиці Шевченка та вулиці Стадіонна для проектування об'єкта нового будівництва комплексу будівель та споруд: "Будівництво дільниці по випуску бавовняної та змішаної пряжі ТОВ НВП "Темп-3000" на території Богуславської міської ради за адресою: вул. Стадіонна, 12-Б, м. Богуслав, Київська область, орієнтовною площею 6,2га.

- проектний план,

- схема розташування,

- рішення про затвердження.

Детальний план території проектування об'єкта будівництва "Реконструкція нежитлової будівлі (об'єкта незавершеного будівництва) під фізкультурно-оздоровчий комплекс на вулиці Польова, 49 м. Богуслав Київської області.

- рішення про затвердження,

- проектний план,

- перспективне креслення,

- макет.

Детальний план території в межах частини вулиці Грушевського та дериваційного каналу Богуславської ГЕС, орієнтовною площею 2,0га для проектування об'єкта  "Будівництво та реконструкція виробничих приміщень ТОВ "Богуславський завод продтоварів".

- проектний план,

- схема розташування.

Детальний план території в межах частини вулиці Озерна та р. Рось, орієнтовною площею 4,0га, для проектування об'єкта "Будівництво Собору Успіння Пресвятої Богородиці при Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Київської Єпархії УПЦ КП за адресою: вул. Озерна, 35, м. Богуслав Київської області".

- проектний план,

- схема розташування території.

Детальний план території  для будівництва, реконструкції та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення (бази відпочинку) за межами населених пунктів с. Дибинці та с. Мисалівка Богуславського району Київської області.

- розпорядження,

- схема розташування,

- проектний план.

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси