Вхід на сайтВідділ містобудування, архітектури та будівництва

Схема розташування території в планувальній структурі міста Богуслав

Вигляд з висоти пташиного польоту. Перспективні малюнки.
 

Детальний план території для будівництва комплексу будівель та споруд: фотогальванічна електростанція "Богуслав 1"

Проектний план.
 

Детальний план території для будівництва комплексу будівель та споруд: фотогальванічна електростанція "Богуслав 1"

Територія, щодо якої здійснюється детальне планування.
 

Реконуструкція фізкультурно-оздоровчого комплексу (обєкту незавершеного будівництва) в м. Богуслав Київської області по вул. Польова, 49

Детальний план території
 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської районної державної адміністрації

mistob_rada_27_07_17_027 липня 2017 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району, депутати міської ради.

На засіданні було розглянуто проектні матеріали Детального плану території в межах частини вулиці Стадіонна, 12-Б для проектування об'єкта «Будівництво дільниці по випуску бавовняної та змішаної пряжі на території Богуславської міської ради Богуславського району Київської області, площа території проектування 6,2 га за адресою вул.Стадіонна, 12-Б у м. Богуслав Київської області».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проекту, а саме, скоригувати назву детального плану, передбачити детальним планом розміщення очисних споруд існуючого виробничого корпусу ТОВ «Темп-3000» для безпечного скидання промислових стоків в загальноміський колектор, передбачити місце розміщення каплиці на території польського кладовища.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси