Вхід на сайтВідділ містобудування, архітектури та будівництва

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

mistob_rada_25_01_2019_3_mal25 січня 2019 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділ містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому взяли участь члени містобудівної ради та представники установ та організацій району.

На засіданні було розглянуто 2 питання повістки денної:

  1. «Детальний план території в межах частини вулиці Озерної та р.Рось, орієнтовною площею 4,0 га для проектування об’єкта «Будівництво Собору Успіня Пресвятої Богородиці при Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Київської Єпархії УПЦ КП за адресою: вул.Озерна,35 в  м. Богуслав Київської області».
  2. «Детальний план території в межах частини вулиці Грушевського та дериваційного каналу Богуславської ГЕС орієнтовною площею 2,0 га проектування об’єкта «Будівництво та реконструкція виробничих приміщень ТОВ «Богуславський завод продтоварів» за адресою: Київська обл., м. Богуслав, вул. Грушевського, 27».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано внести зміни до проектів, а саме, передбачити використання існуючих пожежних гідрантів або влаштування нових відповідно до технічних умов Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області.

Детальніше...

 

Генеральний план м. Богуслав, детальні плани територій

№ з/п

Генеральний план

Детальний план територій

Генеральний план м. Богуслав

Детальний план території в північній частині м. Богуслава, для проектування об'єкта нового будівниутва комплексу будівель та споруд "Фотогальванічна електростанція "Богуслав 1" на території Богуславської міської ради, Богуславського району Київської області орієнтовною площею близько 24,0 га в м. Богуславі Київської області".

- викопіювання з генерального плану м. Богуслав,

- проектний план,

- фотофіксація.

"Детальний план території орієнтовною площею 50 га, що розташована в межах вул. Польової, Миколаївської, І. Франка, Окружної в м. Богуславі".

- проектний план,

- схема розташування.

"Детальний план території в північно-західній частині м. Богуслава Київської області, орієнтовною площею 160,0га".

- проектний план,

- схема розташування.

Детальний план території в межах вулиці Окружної та розпайований земель Хохітвянської сільської ради для визначення просторової композиції та обмежень на земельну ділянку за адресою: Київська область, м. Богуслав, вул. Окружна, 21-К" орієнтовоною площею 0,5000га.

- проектний план,

- схема розташування.

Детальний план території орієнтовною площею 2 га в межах вулиці Корольова та пров. Корольова для проектування об'єкта будівництва: "Будівництво нежитлової будівлі з вбудованими житловими кімнатами за адресою: 09701 Київська область, Богуславський район, м. Богуслав, вул. Корольова, 15".

- проектний план,

- схема розташування,

- фотофіксація.

Детальний план території "Багатоквартирні житлові будинки на земельній ділянці загальною площею 0,4049га за адресою: 09701 Київська область, Богуславський район, м. Богуслав, вул. Соборна, 13 і на земельній ділянці загальною площею 0,4675га за адресою вул. Соборна, 13-а в м. Богуславі Київської області".

- проектний план,

- схема розташування.

Детальний план території в межах частини вулиці Соборна для проектування об'єкта будівництва "Реконструкція нежитлової будівлі під магазин змішаної торгівлі за адресою: вул. Соборна, 9-Б в м. Богуславі Київської області.

- проектний план.

Детальний план території орієнтовною площею 2 га в межах вулиць Мудрого Ярослава, Шевченка Т.Г. та Орлика Пилипа" для проектування об'єкта будівництва: "Реконструкція нежитлової будівлі за адресою: 09701 Київська область, м. Богуслав, вул. Мудрого Ярослава, 3".

- проектний план,

- схема розташування,

- фотофіксація.

Детальний план території орієнтовною площею 3 га в межах вулиць Святогірської, Шевченка Т.Г. та вул. Корсунська для проектування об'єкта будівництва: "Реконструція частини нежитлової будівлі з влаштуванням мансардного поверху за рахунок існуючого горищного простору зі зміною конфігурації даху за адресою: 09701 Київська область, Богуславський район, м. Богуслав, вул. Святогірська, 6".

- проектний план,

- схема розташування,

- фотофіксація.

Детальний план території орієнтовою площею 2 га в межах вулиць Мудрого Ярослава, Орлика Пилипа, Шевченка з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови території, для проектування об'єкта будівництва: "Реконструкція нежитлових будівель для торгівлі за адресою: 09701 Київська область, місто Богуслав, вул. Мудрого Ярослава, 5-Р та вул. Мудрого Ярослава, 5-Ш".

- проектний план,

- схема розташування,

- фотофіксація.

Детальний план території в межах частини вулиці Миколаївської для проектування об'єкта будівництва "Пункт медичного обслуговування та консультації" за адресою: вул. Миколаївська, 56-З в м. Богуславі на земельній ділянці площею території в межах проекту 0,0050га.

- проектний план.

Детальний план території кварталу обмеженого вулицею Центральна та провулком Шкільний, площею 2,268га "Будівництво модульної котельні, допоміжної будівлі та інженерних споруд" за адресою: вул. Центральна, буд 192А, с. Іванівка, Богуславський район, Київська область.

- проектний план,

- схема розташування.

Детальний план території земельної ділянки загальною площею 0,10га, розташованої в межах населеного пункту с. Медвин Богуславського району Київської області в межах вулиці Київська для будівництва об'єктів автомобільного транспорту і дорожнього господарства на території с. Медвин по вул. Київська.

- проектний план.

Детальний план території для будівництва групи дачних будинківза межами населеного пункту с. Москаленки Богуславського району Київської області.

- проектний план,

- схема розташування,

- концепція розвитку.

Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки з "ведення особистого селянського господарства" на "будівництво та обслуговування ідивідуального житлового будинку та господарських будівель і споруд" по вулиці Гайдамацька в с. Розкопаці Богуславського району Київської області загальною площею 0,1222га.

- проектний план,

- схема розташування,

- фотофіксація.

Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки з "ведення особистого селянського господарства" на "будівництво та обслуговування ідивідуального житлового будинку та господарських будівель і споруд" по вулиці Росьова в с. Розкопаці Богуславського району Київської області загальною площею 0,1222га.

- проектний план 1.

- проектний план 2.

- фотофіксація (1).

- фотофіксація (2).

Детальний план території розміщення земельної ділянки для будівництва та обслуговування споруди електрозв'язку - вежі ТОВ "УКРТАУЕР" в Вільховецькій сільській раді с. Семигори Богуславського району Київської області.

- проектний план,

- схема розташування.

Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки з "ведення особистого селянського господарства" на "будівництво та обслуговування ідивідуального житлового будинку та господарських будівель і споруд" по вулиці Садова в с. Чайки  Богуславського району Київської області розроблений ТОВ "Проектно-монтажна компанія-17" загальною площею 0,0905га.

- проектний план,

- схема розташування,

- фотофіксація.

Детальний план території в північній частині міста Богуслава, в межах частини вулиці Шевченка та вулиці Стадіонна для проектування об'єкта нового будівництва комплексу будівель та споруд: "Будівництво дільниці по випуску бавовняної та змішаної пряжі ТОВ НВП "Темп-3000" на території Богуславської міської ради за адресою: вул. Стадіонна, 12-Б, м. Богуслав, Київська область, орієнтовною площею 6,2га.

- проектний план,

- схема розташування,

- рішення про затвердження.

Детальний план території проектування об'єкта будівництва "Реконструкція нежитлової будівлі (об'єкта незавершеного будівництва) під фізкультурно-оздоровчий комплекс на вулиці Польова, 49 м. Богуслав Київської області.

- рішення про затвердження,

- проектний план,

- перспективне креслення,

- макет.

 

Будівельна амністія 2018 набрала чинності!

31 серпня 2018 року набрав чинності Наказ Мінрегіону від 03.07.2018 року №158 «Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт», який встановлює процедуру проведення технічного обстеження та умови прийняття в експлуатацію вказаних об'єктів будівництва (далі -  Порядок), а саме:

- індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 300 квадратних метрів, збудованих у період з 05 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року;

- будівель і споруд сільськогосподарського призначення, збудованих до 12 березня 2011 року.

Для введення в експлуатацію об’єкта, замовник (або уповноважена особа) подає з урахуванням вимог Закону України "Про адміністративні послуги" до органу державного архітектурно-будівельного контролю за місцезнаходженням об'єкта заяву про прийняття в експлуатацію об'єкта, до якої додаються:

Детальніше...

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

mistobud_rada_31_05_2018_2_mal31 травня 2018 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому взяли участь голова Богуславської райдержадміністрації Старенька І.А., члени містобудівної ради, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На засіданні було розглянуто проектні матеріали «Детального плану території орієнтовною площею 2,0 га в межах вулиць Мудрого Ярослава, Шевченка та Орлика Пилипа з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови території для проектування об’єкта будівництва «Реконструкція нежитлової будівлі за адресою: вул. Мудрого Ярослава,3 в м.Богуслав Київської області».

За результатами розгляду розробникам документації було запропоновано передбачити використання існуючих пожежних гідрантів відповідно до технічних умов Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області.

За результатами голосування членів архітектурно-містобудівної ради :

Детальніше...

 

Засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва.

mistob_rada_16_05_2018_mal16 травня 2018 року в малому залі засідань райдержадміністрації відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та будівництва Богуславської райдержадміністрації, в якому прийняли участь члени містобудівної ради та представники установ та організацій району.

На засіданні були розглянуті питання:

  1. Розгляд «Детального плану території в північно-західній частині, міста  Богуслав Київської області, орієнтовною площею 160,0 га».
  2. Розгляд «Детального плану території формування території для будівництва та обслуговування споруди електрозв'язку в с.Семигори Богуславського р-ну Київської області».

Детальним планом території в північно-західній частині м. Богуслав,  передбачено розміщення фотогальванічної станції потужністю 50МВт та садибної житлової забудови площею 20,4 га. Для обслуговування житлової забудови проектом передбачено магазин та дитячу дошкільну установу, об’єднану з початковою школою на 280 місць.

За результатами розгляду було запропоновано  при розробленні проектної документації замовникам звернутись до ГУ ДСНС України у Київській області для отримання вихідних даних щодо використання існуючих пожежних гідрантів або влаштування нових та розроблення компенсуючих протипожежних заходів для зменшення протипожежної смуги від змішаного хвойного лісу до станції СЕС до 20 м.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси