Вхід на сайтВідділ Державної служби надзвичайних ситуацій (РС

Провели акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» в Дибинецькому НВК Богуславського району

19 жовтня в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальники Богуславського РС завітали до школярів Дибинецької загальноосвітньої школи, де провели пізнавальний урок з питань дотримання правил безпеки життєдіяльності.

Детальніше...

 

Проведення позапланової перевірки Дибинецького НВК с. Дибинці Богуславського району

19 жовтня працівниками Богуславського районного сектору було проведено позапланову перевірку Дибинецького НВК с. Дибинці Богуславського району.

Під час проведення перевірки з боку рятувальників основна увага була прикута до наявності первинних засобів пожежогасіння, комплектації протипожежним інвентарем пожежного щита, а також наявності та стану утримання шляхів евакуації з приміщень. Тому за результатами перевірки було проведено аналіз протипожежного стану, а директор школи  отримав відповідний припис в якому не лише визначені порушення та недоліки а й терміни для їх усунення.

Детальніше...

 

Провели планову перевірку Вільхівецької сільської ради Богуславський район

 

18 жовтня працівниками Богуславського районного сектору було проведено планову перевірку Вільховецької сільської ради с. Вільхівець Богуславського району.

Під час проведення перевірки з боку рятувальників основна увага була прикута до наявності первинних засобів пожежогасіння, комплектації протипожежним інвентарем пожежного щита, а також наявності та стану утримання шляхів евакуації з приміщень. Тому за результатами перевірки було проведено аналіз протипожежного стану, а сільська голова  отримала відповідний припис в якому не лише визначені порушення та недоліки а й терміни для їх усунення.

Детальніше...

 

Провели нараду серед особового складу 13 - ДПРЧ м. Богуслав до Дня захисника України

13 жовтня у фойє  13 - ДПРЧ м. Богуслав  відбулася  нарада з особовим складом на чолі з начальником Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області полковником служби ЦЗ Пономаренком Володимиром Володимировичем та начальником 3- ДПРЗ 13 -ДПРЧ м. Богуслав майором служби ЦЗ Свистуном Миколою Миколайовичем, метою наради являється підведення підсумків за 3 квартал, підготовки до осінньо - зимового періоду та самим головним  це святкування Дня захисника України, адже ми являємся в першу чергу рятувальниками всього Українського народу і стоїмо на варті гідності, мужності та перш за все громадянами Українського народу.Так що в цей день керівництвом ДСНС Богуславського району було нагороджено почесними грамотами працівників особового складу 13 - ДПРЧ м. Богуслав які з гідністю носять пагони працівника ДСНС і захищають

Детальніше...

 

Проведення планової перевірки будинку культури с. Медвин Богуславського району

12 жовтня працівниками Богуславського районного сектору було проведено планову перевірку Будинку культури с. Медвин

Під час проведення перевірки з боку рятувальників основна увага була прикута до наявності первинних засобів пожежогасіння, комплектації протипожежним інвентарем пожежного щита, а також наявності та стану утримання шляхів евакуації з приміщень. Тому за результатами перевірки було проведено аналіз протипожежного стану, а директор будинку культури  отримав відповідний припис в якому не лише визначені порушення та недоліки а й терміни для їх усунення.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси