Вхід на сайтВідділ Державної служби надзвичайних ситуацій (РС

До уваги забудовників Київської області!

Останні роки у Київської області стрімкими темпами ведеться будівництво та кожного дня вводяться до експлуатації об’єкти будівництва різного призначення, але замовники будівництва, забудовники, проектні та будівельні організації дуже часто при веденні будівельної діяльності нехтують вимогами будівельних норм та правил у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Виконання заходів пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на новобудовах, передбачених державними будівельними нормами і проектною документацією є запорукою безпечної експлуатації об’єктів в майбутньому та збереження життя і здоров’я людей. Невиконання зазначених заходів під час будівництва (реконструкції, технічного переоснащення, капітального ремонту) призводить до необхідності значних капіталовкладень для приведення у відповідність вимогам пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту чинних будівельних норм та правил функціонуючого об’єкту. Проведеним аналізом стану дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту державних норм та правил на введених до експлуатації об’єктах виявлено ряд типових порушень, які допущені під час будівництва, а саме: недотримання протипожежних відстаней між будівлями та спорудами, відсутність або непридатність до використання мереж протипожежного водопостачання, недостатня кількість та зменшені розміри евакуаційних шляхів і виходів, невідокремлення протипожежними перешкодами дільниць з різними характеристиками пожежної небезпеки, відсутність автоматичних систем протипожежного захисту, не проведення ідентифікації об’єктів будівництва із врахуванням всіх джерел небезпеки, відсутність розділу інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) у складі проектної документації тощо. Крім того, будівельниками, з метою економії, застосовуються будівельні матеріали з невизначеними показниками пожежної небезпеки, що заборонено. Всі вищевикладені фактори збільшують ризик виникнення пожежі, сприяють тривалому часу її виявлення, швидкому розповсюдженню, пізньому оповіщенню та тривалої евакуації людей, низької стійкості будівельних конструкцій до небезпечних факторів пожежі, і як наслідок масової загибелі та травмування людей, значних матеріальних збитків. Усунення вказаних порушень, допущених під час будівництва, на функціонуючому об’єкті, як правило, потребує значних капіталовкладень, довготривалого припинення експлуатації, а в частині випадків є взагалі неможливим.Для отримання кваліфікованої консультаційної допомоги під час проектування та будівництва пропонуємо Вам звертатися до органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки щодо видачі технічних умов до інженерного забезпечення, надання рекомендацій, висновків та розгляду проектної документації.
 

Рятувальники провели рейд на водних об'єктах

Вирушаючи до води, ми, як правило, обираємо погоду, місце та час. Компанію, їжу, холодні напої але не задумуємося про власне здоров’я та життя.  Про власну чи рідних безпеку  більшість людей замислюється, коли ненароком стає свідком нещасного випадку.  Досить часто трапляється так, що громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних наслідків .  Факти загибелі та травмування людей переважно мають місце в необладнаних для купання місцях. Причиною цього можуть стати необладнані для відпочинку «дикі» пляжі, купання у нетверезому стані. Нерідко «жертвами» безвідповідальності дорослих  стають і діти, які без нагляду опиняються у воді.

Детальніше...

 

На громадську акцію "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" завітали діти з бази відпочинку ТОВ ДОЗ "Чайка"

17 серпня 2017 року в місті  Богуслав на громадську акцію "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" завітали дітлахи  з бази відпочинку ТОВ ДОЗ "Чайка". На початку заходу рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті та на вулиці, основні правила безпеки життєдіяльності, правила безпечної поведінки на воді та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Рятувальники розповіли про технічні характеристики спеціальних автомобілів та напрямки застосування під час різних надзвичайних ситуацій. Також, дітей ознайомили із захисним спорядженням та технічним обладнанням вогнеборців. Пожежники провели бойове розгортання, проклали рукавну лінію та продемонстрували дітям свої навики та вміння з ліквідації умовної пожежі. За мить, під радісні дитячі крики та овації, умовну пожежу було ліквідовано. Також рятувальники запропонували малечі взяти безпосередню участь у гасінні імпровізованої пожежі та потримати справжній пожежний ствол. Це дійство викликало такий величезний інтерес у дітей, що утворилася черга. Дітей, охочих спробувати себе вперше в ролі рятувальника, приміряти каску пожежника, ознайомитися з пожежно-технічним обладнанням та посидіти за кермом  пожежно-рятувального автомобіля, виявилося чимало. Наостанок акції рятувальники роздали дітям листівки з нагадуванням правил безпеки життєдіяльності під час літніх канікул, побажали їм добре відпочити по закінченню літніх канцкул та сфотографувалися на згадку.

Детальніше...

 

Вдруге ліквідовано пожежу

16 серпня о 11:00 до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про загоряння трав’яного настилу за адресою: Богуславський район,с. Туники. На місце виклику  направлено черговий караул 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав. Прибувши на місце події  рятувальниками встановлено, що уже вдруге горить трав’яний настил на площі 2 га. Рятувальники оперативно провели бойове розгортання та приступили до гасіння пожежі.  Пожежу було локалізовано о 13:00 та повністю ліквідовано о 19:05.

Детальніше...

 

Рятувальники провели рейд в місцях масового перебування людей

16 серпня рятувальники  Богуславського району   продовжують проводити профілактичні бесіди в місцях масового перебування людей. Під час рейду працівники ДСНС акцентували увагу громадян на дотримання правил пожежної безпеки  у власних домівках та на водних об'єктах. Рятувальники також нагадали жителям Богуславщини правила поводження при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів. Пояснили шкоду від спалювання сухої трави та закликами батьків слідкувати за своїми малолітніми дітьми, на котрих впродовж літнього періоду чатує велика кількість різних небезпек.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси