Вхід на сайтВідділ Державної служби надзвичайних ситуацій (РС

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

У спекотні дні, що нині спостерігаються на території України, більшість людей рятуються від палючого сонця на берегах водойм. Також до активного відпочинку на природі спонукає велика кількість святкових вихідних днів. Проте іноді такий відпочинок може стати причиною трагічних наслідків. Так, від початку 2018 року на водоймах Київській області загинула вже 41 людина. Здебільшого причиною загибелі є нехтування елементарними правилами безпеки, купання у непристосованих для цього місцях, або ж у нетверезому стані.

Так, тільки впродовж 14-15 липня п’ятеро громадян на Київщині трагічно закінчили своє перебування на водоймах. З них троє вже знайдені, а пошуки ще 2-х тривають.

Отже, 15 липня о 15:00 до оперативно-диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення від чергового Києво-Святошинського районного відділу НП про те, що між с. Малютянка та м. Боярка на ставку знайдено тіло потопельника. На місце виклику було направлено одне відділення 62-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе. Прибувши до місця виклику рятувальники за допомогою надувного човна дістали з водойми тіло невідомої особи чоловічої статі.

Детальніше...

 

Пожежа сухого трав'яного настилу

dprch_1_10071807 липня о 16:47 до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу в м. Богуслав, в районі вул. Богуславка.

До місця виклику було направлено черговий караул 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав.

На місці події рятувальниками встановлено, що горить трав’яний настил на площі орієнтовно 0.5 га.

Пожежу локалізовано о 17:08 та повністю ліквідовано 17:20.

Причина виникнення пожежі встановлюється.

ДСНС попереджає:

Не будьте призвідником природних пожеж!

Не випалюйте суху траву!

Дотримуйтесь вимог правил пожежної безпеки на природі!

Не будьте байдужими, у разі необхідності телефонуйте «101»!

Начальник 13-ДПРЧ м. Богуслав

майор служби ЦЗ

М. О. Донець

 

Бесіди з батьками та викладачами

dprch_1_3_060718На  виконання доручення Голови Київської обласної адміністрації Олександра Горгана Богуславським РС ГУ ДСНС  України у Київській області з 05.07.2018 року по 06.07.2018 року було прийнято участь у батьківських зборах навчальних закладів району щодо недопущення загибелі дітей під час літніх канікул.

Під час проведення бесіди з батьками та викладачами працівниками ДСНС зверталась увага відпочинку дітей, дотримання правил пожежної безпеки в побуті, дій при виявлені вибухонебезпечних предметів та особливу увагу під час відпочинку поблизу водойми та лісі.

Шановні Батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуйтесь правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це, Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала сумним відтінком біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Детальніше...

 

5 простих правил від рятувальників для безпечного святкування Івана Купала

З 6 на 7 липня відзначатимемо свято Івана Купала. В цей час, актуальність безпеки на воді набуває особливої гостроти. Адже багато народних гулянь проходять поблизу водних об’єктів, люди купаються у відкритих водоймищах, дівчата пускають вінки, тощо. А це, звісно, несе й небезпеку. Проте, дотримуючись цих традицій, слід пам’ятати і про правила безпеки.

Аби святкування відбулися безпечно й кожен зміг знайти свою «долю» без шкоди для власного здоров’я, рятувальники Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області нагадують 5 простих правил безпеки:

Основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання.

Купатися дозволено лише у світлу пору доби.

Слід уникати води зі швидкою течією та не плавати наодинці, особливо, якщо ви не впевнені у своїх силах.

Ні в якому разі не можна заходити у воду напідпитку!

Утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків.

dprch_1_2_060718

В ніч на Івана Купала розпалюється велике багаття, через яке стрибають поодинці або в парі. Купальське вогнище, згідно з переказами, має велику міфічну силу. Через нього стрибають всі, проходячи таким чином своєрідний ритуал очищення. Та залишене без нагляду багаття за наявності вітру та легкозаймистих матеріалів за лічені хвилини може перерости у неконтрольовану пожежу.

Пам'ятайте! Погано загашене вогнище приховує в собі небезпеку. Будьте уважними та обережними з вогнем, дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

 

Провели загальні збори особового складу

dprch_1_06071806 липня 2018 року, в 13-ДПРЧ (м. Богуслав) були проведені загальні збори особового складу Богуславського районного гарнізону ОРС ЦЗ. В ході зборів було проведено стройовий огляд особового складу, перевірено наявність службових посвідчень, водійських документів та посвідчень про допуск до самостійного керівництва гасінням пожежі, а також стан та укомплектованість тривожних валіз. Було проведено додатковий інструктаж, щодо дотримання службової та транспортної дисципліни, законності, безпеки праці під час виконання службових обов’язків та в побуті, особливу увагу було звернуто на відпочинок на водних об’єктах. З особовим складом проведено додаткові заняття по вивченню Постанови КМУ від 30.08.2017   № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» та Постанови КМУ від 11.07.2013 №593 «Про затвердження Положення про порядок проходження служби цивільного захисту особами рядового і начальницького складу».  На зборах також було обрано новий склад Ради зборів, підведено підсумки службової діяльності підрозділу за 1-півріччя 2018 року, розглянуто проблемні питання підрозділу та шляхи їх вирішення.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси