Вхід на сайтВідділ Державної служби надзвичайних ситуацій (РС

Ліквідовано пожежу в господарчій будівлі

26 червня о 13:33 до оперативно – диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про пожежу в приватній господарчій будівлі, за адресою: Богуславський р-н, с. Шупики,  вул. Самарка. На місце виклику направлено черговий караул 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини  міста Богуслав. По прибуттю на місце виклику  встановлено що горить господарська будівля.  Пожежу було локалізовано о 14:00 та повністю ліквідовано о 14:30. Внаслідок пожежі вогнем знищено: 100 кг соломи, дерев'яне накриття розміром 3 х 5 м.  Причина виникнення пожежі на разі встановлюється.
 

Горів трав'яний настил

21 червня о 18:25 до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про загорання трав'яного настилу за адресою: м. Богуслав, вул. Стадіонна. На місце виклику було направлено одне відділення 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав. Рятувальники, які прибули за викликом встановили, що горить трав'яний настил на площі  0,2 Га. За допомогою підручних засобів «хлопавки» пожежу було локалізовано о 18:36 та повністю ліквідовано о 18:42.

Богуславський РС ГУ ДСНС у Київській області звертається до всіх мешканців з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах, не спалювати траву, сміття  та залишки рослинності, не провокуючи, таким чином, виникнення пожеж, котрі можуть завдати чимало шкоди оточуючим та довкіллю.

 

Провели обстеження протирадіаційного укриття

21 червня  з метою підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації в мирний час та особливий період та згідно затвердженого план-графіка перевірок захисних споруд цивільного захисту на 2017 рік,   працівниками Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області, здійснено комісійне обстеження протирадіаційного укриття №135804, розташованого за адресою: м. Богуслав, вул. Франка, 16. По завершенню керівництву об’єкту запропоновано привести у готовність за призначенням та відповідність вимогам чинного законодавства захисну споруду цивільного захисту.

Детальніше...

 

До рятувальників завітали діти з загальноосвітньої школи с. Дибинці

20 червня в рамках проведення громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» до рятувальників 13-ї  Державної пожежно-рятувальної частини на екскурсію завітали діти з загальноосвітньої школи с. Дибинці. Розпочався захід з огляду пожежно-рятувального підрозділу. Дітлахи спостерігали за роботою диспетчера та оглянули пожежно-рятувальне спорядження, що є на озброєнні у рятувальників. Далі малеча приміряли захисні шоломи та бойовий одяг бійців ДСНС та уявивши себе справжніми вогнеборцями ліквідували умовну пожежу. Під час екскурсії працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій розповіли юним гостям про резонансні надзвичайні події, які траплялися на їхньому досвіді, а також застерегли бути вкрай обережними під час відпочинку на воді та в лісі. Фахівці Служби порятунку нагадали школярам основні вимоги пожежної безпеки та розповіли, як діяти, коли надзвичайна подія, зокрема, пожежа все-таки сталася, як діяти під час виявлення небезпечних предметів. Насамкінець співробітники ДСНС закликали школярів бути обережними з вогнем та не забувати елементарні правила пожежної безпеки.

Детальніше...

 

Комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору села Михайлівка

19 червня рятувальники Богуславського району провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору та об’єктів які розташовані на території Михайлівської сільської ради. Під час перевірки житлового сектору особлива увага була звернена на громадян  «групи ризику» одиноких непрацездатних громадян, багатодітних сімей та неблагонадійних громадян, яким було надано відповідні методичні рекомендації щодо забезпечення пожежної безпеки в своїх помешканнях та заборони спалювання сухої рослинності. А також мешканцям  села розповідалось як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів. А щоб громадяни не забували правила пожежної безпеки їм було роздано тематичні листівки, та залишались листівки в поштових скриньках. Виявлені недоліки у житлових будинках рятувальники рекомендували власникам усунути в найкоротший термін, адже вони можуть призвести до пожежі.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси