Вхід на сайтВідділ Державної служби надзвичайних ситуацій (РС

Аналіз пожеж


Богуславський РС ГУ ДСНС України у Київській області інформує, що за 2019 рік на території Богуславського району було зареєстровано 172 пожежі, що на 49 % більше ніж за 2018 рік – 89 пожеж. Внаслідок пожежі загинуло у 2019 5 людей у 2018 році – 6 людей. Та травмовано 5 людей у 2019 році. Прямі матеріальні збитки становлять 2,3976 млн. грн. за 2019 р. та 1,632460 млн. грн. за 2018 р., що на 32 % більше. Основні причини пожеж коротке замкнення електропроводки -  13 пожеж, порушення «Правил пожежної безпеки України» при використанні та експлуатації опалення -  20 пожеж, необережне поводження з вогнем – 130 пожеж, підпал – 3 пожежі, інші – 5 та дитячі пустощі - 1. Внаслідок пожежі було знищено  - 33 житлових  будинків, 26 – господарчих будинків, 3 – автомобіля. Найбільше пожеж виникло на території наступних сільських рад та ОТГ, а саме:


Богуславська ОТГ

74

Медвинська ОТГ

18

Ісайківська с/р

11

Вільховецька с/р та Шупиківська с/р

10

Мисайлівська с/р

9

Дибинецька с/р

8

Саварська с/р

6

Іванівська с/р

5

Москаленківська с/р, Тептіївська с/р, Синицька с/р,  Дмитренківська с/р

4

Щербашенська с/р

2

Митаївська с/р,  Бранепільська с/р, Михайлівська с/р

1


Аналізуючи час виникнення пожеж протягом доби по годинах то найбільша кількість пожеж виникло з 14-16 – 38 пожеж, з 16-18 – 34 пожежі та з 20-22 – 22 пожежі. Аналізуючи по дням тижня то найбільше виникло в суботу – 33 пожежі, вівторок – 29 пожеж та в понеділок – 28 пожеж.

Шановні громадяни!

Пам’ятайте, що власна безпека, життя та здоров’я Ваших близьких цілком залежить від Вас! Закликаємо мешканців району дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки в побуті, щоб уберегти свою оселю та майно від вогню.

 

Перевірка

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11.12.2019 № 44205/1/1-19, протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України від 06.12.2019 (витяг з протоколу № 23) проходять позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей.

Так, 17 січня відбулася позапланова перевірка в Киданівському НВК. Рятувальники перевірили наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, утримання в належному стані евакуаційних шляхів, а також стан утримання електрогосподарства. Окрема увага в ході перевірки приділялася стану та утриманню  протипожежного водопостачання, працездатності наявних систем протипожежного захисту, а також ведення необхідної документації. Також фахівці Служби порятунку провели інструктаж з персоналом та учнями закладу щодо заходів пожежної безпеки.

Детальніше...

 

ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ

17 січня рятувальники Богуславського РС на Всеукраїнську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» завітали до учні Киданівської НВК.

Під час занять, рятувальники нагадали школярам основні правила пожежної безпеки в побуті та безпеки життєдіяльності в зимовий період, наголосили на їх дотриманні. Також, розповіли правила безпечної експлуатації електрообладнання, правила користування первинними засобами пожежогасіння, правила поведінки на льоду, дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів та дій під час розпилення газу з балончика, подразнюючих хімічних речовин (аерозолів, порошків, рідин).

Користуючись нагодою, рятувальники провели агітаційну роботу серед випускників щодо вступу в навчальні заклади ДСНС України.

Наприкінці заходу, всі діти подякували рятувальникам за проведену роботу.

Детальніше...

 

ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ

16 січня рятувальники Богуславського районного сектору в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» провели пізнавальний захід  з вихованцями Біївецької НВК.

Рятувальники розповіли малечі про те, як важливо дотримуватись необхідних правил життєдіяльності, аби зробити своє життя безпечним. Дітлахи дізналися від вогнеборців, до яких жахливих наслідків можуть призвести забавки із сірниками та запальничками, що робити при знаходженні вибухонебезпечних предметів та як поводитися на льоду. Крім того, малюкам розповіли про професію рятувальника, про пожежі та різні надзвичайні ситуації, які доводилось долати вогнеборцям.

По завершені заходів рятувальники залишили дітлахам розмальовки на пожежну тематику.

Детальніше...

 

Навчання

З метою виконання  доручення Прем’єр-міністра України від 11.12.2019 № 44205/1/1-19, протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України від 06.12.2019 (витяг з протоколу № 23) та підвищення рівня знань, умінь, навичок та професійних якостей особового складу Богуславського районного гарнізону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, забезпечення його здатності до виконання завдань за призначенням з урахуванням особливостей та профілю службової діяльності, вивчення оперативно-тактичної характеристики району та відпрацювання документів оперативного реагування на об’єкти з масовим перебуванням людей, 15 січня 2020 року було проведено тактико-спеціальне навчання на базі Хохітвянського навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» с. Хохітва. В ході навчання залучалася пожежно-рятувальна техніка, особовий склад 13-ДПРЧ (м. Богуслав) та інспекторський склад Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області, було відпрацьовано дії обслуговуючого персоналу НВК у разі виникнення пожежі в одному із приміщень будівлі та евакуацію дітей, проведено оперативне розгортання прибувших до місця навчання сил та засобів гарнізону по гасінню умовної пожежі, відпрацьовано взаємодію оперативно-рятувальної служби та персоналу об’єкту, особовим складом гарнізону вивчено оперативно-тактичну характеристику об’єкту, перевірено наявність під’їздів до об’єкту, шляхів евакуації, його планування, наявність джерел протипожежного та іншого водопостачання, можливість їх використання для цілей пожежогасіння. По закінченню навчань було проведено розбір дій всіх залучених служб щодо їх правильності та швидкодії, вказано на деякі моменти проведення навчання в плані їх покращення. В цілому, керівництвом навчань, була дана оцінка «добре» щодо їх організації та проведення.

 

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси