Вхід на сайтВідділ Державної служби надзвичайних ситуацій (РС

Проведено перевірку протирадіаційного укриття Богуславський район

25 квітня працівниками  Богуславського районного сектору спільно з  фахівцями цивільного захисту Богуславської РДА  проведено перевірку протирадіаційного укриття цивільного захисту, що знаходяться  в м. Богуслав  по вулиці Франка в приміщені  Богуславського відділення поліції. За результатами перевірки протирадіаційне укриття визнано, як «обмежено готове» до прийому громадян для їх життєзабезпечення у разі виникнення надзвичайних ситуацій та використання за призначенням.

Детальніше...

 

рятувальники Богуславського району в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» завітали до учнів ЗОШ №1

25 квітня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності»  рятувальники Богуславського району провели з учнями Богуславської школи №1  бесіди по дотриманню пожежної безпеки в весняно-літній період,  безпечної експлуатації електроприладів,  в побуті, на воді, в лісі, під час знаходження небезпечних знахідок, проведені заняття з вмінь застосовувати первинні засоби пожежогасіння, роз'яснено всю небезпеку гри із сірниками та використання електротехніки без нагляду батьків. Проведені заняття з вмінь застосовувати засоби індивідуального захисту на швидкість та дій в надзвичайних ситуаціях.

Детальніше...

 

Провели комплексне відпрацювання Розкопанецької сільської ради Богуславський район

25 квітня працівниками Богуславського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області спільно з сільським головою Розкопанецької сільської ради проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Розкопанці Богуславського району.  В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів) та Попередження пожеж в екосистемах з врученням пам’ятних листівок. Під час відпрацювання наголошено актуальність питання заборони спалювання сухої рослинності в зв’язку з наступанням весняного періоду.

Детальніше...

 

Рятувальники 13-ДПРЧ м. Богуслав ліквідували пожежу в житловому будинку

20 квітня о 12:10 до оперативно-диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Половецьке вул. Корсунська. На місце події виїхав черговий караул 13-ї ДПРЧ  м. Богуслав. Пожежу локалізовано о 12:55 та повністю ліквідовано о 13:00.  До гасіння пожежі залучалося 1 одиниця техніки, 6 чоловіки особового складу. Пожежею знищено димохід  та перекриття будинку на площі 1,5 кв. м. Причина виникнення пожежі на разі встановлюється.

Детальніше...

 

Провели комплексне відпрацювання с. Мисайлівка Богуславського району

musailivka_20_04_2016

20 квітня рятувальниками Богуславського районного сектору було проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання в селі Мисайлівка. Особливу увагу приділили одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, багатодітним та неблагонадійних сім’ям, які потребують соціальної підтримки.

 

 

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси