Вхід на сайтВідділ Державної служби надзвичайних ситуацій (РС

Комплексне навчання

22 липня 2020 року на ТОВ «Медвинське ХПП» с. Медвин, Богуславський район було проведено комплексне навчання на тему: «Дії працівників та ДПД ТОВ «Медвинське ХПП» в умовах виникнення пожежі при розгрузці автомобіля зерном». В ході даного заходу було перевірено дії персоналу та роботу ДПД на випадок пожежі, взаємодія служб під час гасіння даних об’єктів.

По закінченню навчання були підведені підсумки в діях персоналу ТОВ «Медвинське ХПП».

Детальніше...

 

Загорання трав’яного настилу

21 липня о 11:12 до оперативно – диспетчерської служби  Богуславського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу у с. Розкопанці, в районі вул. Польова.

На місце виклику було направлено черговий караул 13-ї  Державної пожежно-рятувальної частини  м. Богуслав.

По прибуттю рятувальниками встановлено, що горить трав’яний настил площею 0.05 Га.

Пожежу локалізовано о 11:40 та повністю ліквідовано о 11:46.

Причина пожежі наразі встановлюється.

_viber_2020-07-21_13-39-30_viber_2020-07-21_13-39-37

 

Пожежа

19 липня о 07:45 до оперативної -диспетчерської служби Богуславського району надійшло повідомлення про загорання приватного гаража та легкового автомобіля у м. Богуслав по вул. Антюшина.

На місце події  направлено черговий караул 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав.

По прибуттю встановлено, що горить приватний сарай та легковий автомобіль  повністю та є загроза розповсюдження пожежі на поруч розташовані господарчі будівлі.

Пожежу локалізовано о 07:52 та повністю ліквідовано о 08:54.

Внаслідок пожежі вогнем було повністю знищено легковий автомобіль та гараж. На місці події загиблих та постраждалих не виявлено. Причина та збитки встановлюються.

1_2411_5111_2

 

Пора жнив - особливо пожежонебезпечний період

Пора жнив - особливо пожежонебезпечний період. Загрозу становлять як спекотна погода та хлібозбиральні агрегати, так і, на жаль, людська недбалість. В цей напружений час найменша необережність у поводженні з вогнем поряд із хлібними масивами, кинутий недопалок, іскра від сільгоспмашини, випалювання стерні тощо можуть стати причиною пожежі. Тому фахівці Богуславського РС ГУ ДСНС України у Київській області поспілкувалися з працівниками полів щодо дотримання правил пожежної безпеки під час жнивної кампанії.IMG-a2aa01e3a09122602b3d914b5711c4ad-VIMG-9228a06c24ce4f3c8a090cf16b8822ec-V

 

Жнивна кампанія у розпалі

Жнивна кампанія у розпалі. І поки на полях хазяйнують комбайни, рятувальники також трудяться - проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед робітників, які задіяні на збиранні врожаю. Так, інспекторський склад Богуславського районного сектору насамперед проводить інструктажі з пожежної безпеки і перевіряє стан зернозбиральної техніки.

Керівникам сільгосппідприємств представники Служби порятунку також наголошують на дотриманні вимог правил пожежної безпеки при збиранні та зберіганні врожаю. Вогнеборці розповідали про найпоширеніші причини виникнення пожеж жнивних кампаній минулих років, заходи по їх недопущенню, діях по ліквідації в початковій стадії.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси