Вхід на сайтПрокуратура

У прокуратурі

За належного процесуального керівництва Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури працівниками Богуславського відділу поліції завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом таємного викрадення чужого майна (крадіжка), вчиненого повторно, поєднаного із проникненням у житло, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

Встановлено, що гр. У раніше судимий, повторно вчинив крадіжку будівельних інструментів.

Так, гр. У на автомобілі приїхав до м. Богуслав Київської області. Перебуваючи в м. Богуслав Київської області вирішив повторно вчинити таємне викрадення будь-якого майна з господарства гр. О.

Перебуваючи на території вказаного домоволодіння гр. У  відчинив вікно за допомогою металевої палиці, яку знайшов на території господарства та проник всередину будинку Осадчого М.І., звідки повторно таємно викрав інструменти, якими розпорядився на власний розсуд

Своїми умисними, протиправними діями гр. У завдав майнову шкоду на суму 3 577 гривень 39 копійок.

31.07.2018 гр. У. повідомлено про підозру за вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, а саме у вчиненні таємного викрадення чужого майна (крадіжка), вчиненого повторно, поєднаного із проникненням у житло.

Крім того, підозрюваному обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

29.08.2018 складений та підписаний обвинувальний акт та кримінальне провадження направлено до Богуславського районного суду для вирішення по суті.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 6 років.


В. Сєдов, прокурор Богуславського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури.

 

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси