Вхід на сайтСлужба у справах дітей

Служба у справах дітей інформує

IMG_8210В рамках проведення профілактичних заходів по недопущенню жорстокого поводження з дітьми, агресивної поведінки підлітків, протидії торгівлі дітьми в Україні, асоціальних проявів в підлітковому середовищі, головним спеціалістом служби у справах дітей Тихопієм В.Я. спільно з інспектором ювенальної превенції Богуславського відділу поліції                   В.Т. Литвином 31.05.2017 року в приміщенні ДПТНЗ «Богуславське ВПУ СП» проведено тематичну зустріч з учнями закладу «Інформований – значить захищений».

Під час виступу проаналізовано стан дитячої злочинності в районі, ознайомлено з чинним законодавством щодо попередження вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів, насильства в сім’ї. Роз’яснено особливості адміністративної, кримінальної відповідальності неповнолітніх.

Продемонстровано тематичні відеоматеріали щодо попередження суїцидальної поведінки неповнолітніх, протидії торгівлі дітьми в Україні та обговорено сюжети представлених матеріалів.

Детальніше...

 

Служба у справах дітей Богуславської районної державної адміністрації

Служба у справах дітей


Калінська Оксана Анатоліївна - начальник служби

Тихопій Віталій Якович - головний спеціаліст служби, секретар комісії з питань захисту прав дитини

Бурбан Анастасія Ігорівна - головний спеціаліст служби.


Сектор опіки та піклування служби у справах дітей


Смоляр Юрій Володимирович - завідувач сектору

Молодик Тетяна Петрівна - головний спеціаліст сектору


Графік роботи:

понеділок-п'ятниця   з 800 до 1700

п'ятниця з 800 до 1600

вихідний день субота, неділя.


Адреса: 09701, Київська область, місто Богуслав, вул. Франка, 4, каб. 403

тел. 04561-5-15-66

 

 

Про участь дітей соціально – незахищених категорій в обласному Новорічному святі

IMG_003722 грудня 2016 року службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації організовано участь дітей соціально-незахищених категорій в обласному заході з нагоди Новорічних та Різдвяних свят, яке відбулось у приміщенні Київської обласної державної адміністрації.

60 дітей сиріт, діти, позбавлених батьківського піклування, діти-інваліди, діти учасників АТО, талановиті та обдаровані діти Богуславського району мали змогу   взяти участь в іграх та розвагах, переглянути Новорічну театралізовану виставу, отримати солодощі та подарунки від служби у справах дітей Київської обласної державної адміністрації.

Детальніше...

 

Прийом громадян

29 листопада 2016 року  з 09.00 по 12.00 в приміщенні служби у справах дітей Богуславської райдержадміністрації відбувся прийом громадян за участю працівників служби у справах дітей та Богуславського бюро правової допомоги.

Під час прийому громадяни зверталися в телефонному режимі та особисто. Питання, які цікавили відвідувачі стосувалися житлових питань (оформлення спадщини, укладання нотаріальних договорів), отримання державної допомоги сім’ям з дітьми, виплат матеріальної допомоги учасникам АТО, виплат на оздоровлення учасникам АТО, матеріальної допомоги особам, що підписали контракт на проходження військової служби тощо.

Детальніше...

 

Про організацію медико-соціальної реабілітації та оздоровлення дітей

Згідно організації медико-соціальної реабілітації та оздоровлення дітей на базі КО ЦСПРД «Оберіг» (м. Богуслав, вул. 40-річчя Перемоги, 8), службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації забезпечено підбір дітей пільгових категорій для направлення на оздоровлення в зазначений заклад.

До списку, згідно розподілу служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації, були залучені діти-інваліди, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти з багатодітних сімей, діти переселенці із зони проведення антитерористичної операції на сході України.

Оздоровча зміна в КО ЦСПРД «Оберіг» триватиме у період з 15.11. по 14.12.2016 року.

На час проведення оздоровчо-реабілітаційної зміни дітей залучено до навчання в Богуславській спеціалізованій школі № 1.

Детальніше...

 
Більше статтей...

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси