Вхід на сайтСлужба у справах дітей

Щодо проведення соціального рейду

З 18 по 22 листопада 2013 року працівниками сектору з опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації було проведено соціальний рейд по контролю за станом утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають в сім’ях опікунів (піклувальників). В ході рейду було обстежено 7 сімей в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, що проживають у м. Богуславі та с. Мисайлівка.

У шести сім’ях опікуни добросовісно виконують свої обов’язки по утриманню та вихованню статусних дітей. У будинках де проживають діти створені необхідні умови для належного та гармонійного розвитку статусних дітей, обладнанно куточки для виконання домашніх завдань та відпочинку. В ході рейду опікунам надано рекомендації щодо специфіки виховання та утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Детальніше...

 

Семінар-нарада з секретарями сільських рад

З метою захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у приміщенні Богуславського районного управління юстиції службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації організовано та проведено семінар-нараду з секретарями сільських рад. В ході наради обговорено реальний стан житла, що належить статусним дітям та акцентовано увагу на недопущенні порушень вимог діючого законодавства посадовими особами органів опіки та піклування в особі виконкомів сільських рад.

Детальніше...

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

23.10.2013 в малому залі засідання Богуславської районної держадміністрації відбулося чергове  засідання комісії з питань захисту прав дитини. Засідання відбулося під головуванням заступника голови комісії, заступника голови райдержадміністрації О.П.Салати. На засіданні розглядалися питання: щодо визначення способів участі того з батьків, хто проживає окремо, щодо визначення місця проживання малолітньої дитини, щодо забезпечення умов проживання малолітньої дитини, щодо надання згоди на вчинення правочину неповнолітньою дитиною за згодою батьків, щодо доцільності позбавлення батьківських прав матері дитини відносно малолітньої дитини, перегляд індивідуальних планів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу.

Детальніше...

 

Зустріч студентів з працівниками служби у справах дітей та районного управління юстиції

___i___006Традиційно між Богуславським гуманітарним коледжем ім.. І.С. Нечуя-Левицького та службою у справах дітей Богуславської райдержадміністрації існує тісна співпраця, в рамках якої студенти коледжу приймають активну участь у акціях та заходах організованих службою у справах дітей.

В межах співпраці 21.10.2013 року відбулася зустріч в студентів 2 курсів з працівниками служби у справах дітей та районного управління юстиції, на якій розглядалися питання профілактики правопорушень та негативних проявів серед дітей, попередження насильства в сім’ях, зокрема, щодо дітей, попередження суїцидальних проявів серед дітей.

22.10.2013 року студенти 4 курсу під час соціально-педагогічної  (правозахисної) практики в малому залі засідань Богуславської  районної держадміністрації ознайомилися з діяльністю служби у справах дітей як структурного підрозділу адміністрації, її функціями та завданнями, основними напрямками роботи відповідно до соціальних ініціатив Президента України.

Детальніше...

 

Служба у справах дітей інформує

На виконання соціальних ініціатив Президента України, Указу Президента України «Про Національну стратегію профілактики соціального сирітства на період до 2020 року» кожна дитина повинна виховуватися в сім’ї.

За інформацією служби у справах дітей на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування станом на 30.09.2013 рік перебуває 92 дитини. У сімейних формах виховуються 77 дітей, що становить 83,7% , із яких: під опікою (піклуванням) перебуває 64 дітей, в 4 прийомних сім’ях виховується  7 дітей, в дитячому будинку сімейного типу Шнуренків -  7 дітей ( 1 дитина із Білоцерківського району). В інтернатних закладах виховуються 15 дітей, що становить 16,3%, зокрема, 4 дітей знаходяться на повному державному забезпеченні у навчальних закладах району та області, 3 дітей за медичними показниками є вихованцями дитячих будинків-інтернатів, в дитячому будинку «Оберіг» виховується 8 дітей.

З 92 дітей, що перебувають на первинному обліку 25 дітей мають право бути усиновленими.

Детальніше...

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси