Вхід на сайтУправління Державної казначейської служби

Розпорядникам бюджетних коштів


Управління Державної казначейської служби України у Богуславському районі Київській області  повідомляє, що  о 15 годині 1 лютого 2018року в залі засідань Богуславської РДА буде проводитися відеоконференція з питань складання  фінансової звітності за 2017рік та запровадження системи подання електронної звітності розпорядниками бюджетних коштів і державними цільовими фондами, складеної згідно з НП (С)БОДС.

Відеоконференція відбудеться за участю представників Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України.

Також буде розглядатись питання щодо підключення до системи дистанційного обслуговування “Клієнт Казначейства — казначейство”.

 

Важлива інформація!

Управління Державної казначейської служби України у Богуславському районі Київській області  повідомляє, що Департаментом  бухгалтерського обліку операцій державного бюджету Державної казначейської служби України  проаналізовано інформацію щодо невідповідності функціонування бухгалтерської служби розпорядників коштів державного бюджету нормам Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.01.2011року №59 (далі – Типове положення). Керівник структурного підрозділу,чи головний спеціаліст з питань економічного розвитку, чи інший спеціаліст,  який виконує функції бухгалтерської служби, не є «головний бухгалтер», що є порушенням пункту 9 Типового положення. Якщо функції бухгалтерської служби виконує структурний підрозділ, який не є самостійним структурним підрозділом, а входить до складу іншого структурного підрозділу, це  не відповідає вимогам пункту 2 Типового положення.

Враховуючи зазначене вище,  зобов»язуємо в термін до 01.01.2018року переглянути власні нормативно-правові акти, штатні розписи з метою приведення їх у відповідність до вимог Типового положення.

 

Всеукраїнська казначейська акція «Закладання Капсул Часу»

23.08.2017року була проведена Всеукраїнська казначейська  акція «Закладання Капсул Часу» з текстом «Повідомлення для нащадків». Дана акція була проведена до святкування Дня Незалежності України.

Головна родзинка заходу – одночасне закладання 600 капсул усіма територіальними підрозділами напередодні 26-ї річниці Дня Незалежності України.

Детальніше...

 

Звіт начальника управління Державної казначейської служби України у Богуславському районі Київської області

Протокол наради проведеної управлінням Державної казначейської служби України у Богуславському районі Київської  області з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, які обслуговуються в управлінні

 

Важливі анонси

No events

Додаткові сервіси